• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Soni, tak gratuluju ještě i sem :o)))))
23. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky,dik moc vsem za gratulace.Jako byl tn narez,jsem furt rvala,ze chci umrit...A pak ze me vypadl takovej bobisek,to bylo super.Nastrizena jsem.Ted hajam,Tomca je u sester a tatka jel domu.On pak da fotky na Kona,se na to tesi.Zatim pa
23. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
Soni, ty jsi jako hustá, hned takhle psát na koně :o))))

tak hezky odpočívej a pak Tomíka za mě pohlaď :wink:
23. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Soni.... achoj... tak uz to mas za sebou... a zijes :wink:
cos jim to povidala?? ze chces umrit?? ... to z tebe museli mit radost :grinning:

no a jak to zvladnul Martin?? a jaky je Tomik?? krasnej???
23. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
Soni ty vole vůbec nejsi závislá na netu že? :grinning: ale budu to samé :sweat_smile:
Prosím tě nepiš mi sem,že jsi chtěla umřít,neba já si jí nechám zašít a neporodim nikdy :sweat_smile:
Hlavně že jste oba v pořádku a máš to za sebou.co mám říkat já? :pensive:

jo a prej bobísek jo? vždyt je to pěkněj chlapák :dizzy_face:
23. led 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahoooooj soniiii,mooooc gratulujeme s terinkou! jsi dobra,vydrzela jsi az do konce :grinning: :wink:
ja to orvala,dobre to vystihla lucka-porad si jedu svuj porod a presne to vystihuji jeji slova-tu bolestivou nadheru!
jen si to uzivej ted,pusinku pro toho poradnyho chlapaka!!!! :slight_smile:

niky-no a co ty...nic nezasivej,uvidis,taky zvladnes a hrave :wink: ,ted jsi na rade :dizzy_face:
23. led 2009 v 15:03  • Odpověz
hravě jo? holky vy mě neznáte :sweat_smile:
23. led 2009 v 15:06  • Odpověz
niky, já se bojím taky a nejsem těhotná :o))) natož až budu.... neboj, zvládne to každá, dáš to i ty :wink: a jakýpak zašívání no? by se asi manželovi nelíbilo :o))))))
23. led 2009 v 15:09  • Odpověz
heleeeeeeeee
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2300716&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

ten je boží :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni krásaaaaaaaaa..je krásnej a ty vypadáš moc spokojeně a sedíš? :astonished:
jo a vaše příjmení mi něco připomíná..se tak jmenuje kolega :grinning:
23. led 2009 v 15:50  • Odpověz
SONI, ted to ctu, jsem cely den mimo PC, ale nedalo mi to a prihlasila jsem se i z venku. MOC a MOC gratuluju k Tomikovi, je krasny a ty jsi nejsikovnejsi...Vypadas strasne stastne a spokojene, myslim na vas moc. Opatrujte se a at jste brzo doma, at maly krasne prospiva. Konecne ses dockala, ze? To je parada. Mam radost za vas :dizzy_face:
Pusinku pro Tomaska posila Hani a mimi
PS: Tesim se dalsi fotecky!!!
23. led 2009 v 15:59  • Odpověz
Hani jsem nevěděla že nejsi doma,bych ti dala info na mobil aspon :frowning2:
23. led 2009 v 16:00  • Odpověz
Tomáš je krásný a ty tvářičky má suprovní :dizzy_face: :dizzy_face:
Sluší ti to maminko :slight_smile:
23. led 2009 v 16:14  • Odpověz
teda Tomík je fakt úžasnej.... nemám slov.... a chci takýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:

Soni, no fakt, ty sedíš :sweat_smile: :fearful: jak to jako děláš??? :astonished:
23. led 2009 v 16:22  • Odpověz
Já taky seděla,ale posazení trvalo 5 minut a to prosím jsem měla jeden steh :sweat_smile:
23. led 2009 v 16:57  • Odpověz
Já jsem chtěla napsat Tomášek a ne Tomáš :frowning2:
23. led 2009 v 16:58  • Odpověz
Teda Soni, vypadas fakt dobre.... asi ta euforie :wink:
Tomča je taky peknej :slight_smile:
23. led 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj,tatulda uz dal fotesky,jo?No jsem si navykla kojit v sede,malej se chyta,tak good.Jinak mezi nohama boli,ale da se to.Tomcu uz mam u sebe,a ted spi.Jsem na dvouluzaku normalnim a mamina druha jde jeste ted domu.
23. led 2009 v 17:54  • Odpověz
ty jo Soni takže tam budeš mít klídek sama zatím než někdo dojde? super :dizzy_face: A Tomík saje jo? To je superka..je fakt boží :dizzy_face:
A co porod? v pohodě? nebyli problémy doufám!!!!!
Hele to je boží jak ti tu svítí to 1d místo týdnů :grinning: chci taky...hele neumřu při porodu jo? :grinning: Ale naštvala jsi mě,že na mě nepočkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Soni zmákla jsi to...ž e to je nádhera? TOP day v životě ženy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ti ták záávdim...niky jdu do toho místo tebe :grinning:
23. led 2009 v 18:36  • Odpověz
Luci: ty jsi prostě blázen a nebo tě to nebolelo :sweat_smile:
23. led 2009 v 18:39  • Odpověz
vždť já i ze strachu z bolesti nešla k zubaři :grinning:
23. led 2009 v 18:39  • Odpověz
bolelo jak prase....ale byla to i tak nádhera a to můžu říct že mi nedali nic..prostě přirozenej porod.....žádnej epidurál,,,,,,
já už chodím i rvát nervy a čistit kanálky bez injekce sem si zvykla..ale zubař je horší jak porod věř mi....
23. led 2009 v 18:41  • Odpověz
No jo,klasika.zdr.sestra masochystka:grinning: jak ma macecha:grinning:
23. led 2009 v 18:48  • Odpověz
ale ne...mě to dobře vůbec nedělá bolest ale porod je nádhera i když ku.evsky bolí
23. led 2009 v 18:49  • Odpověz
:sweat_smile: dost o porodu,mě z toho začalo bolet břicho :pensive:
23. led 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky,tak vám chci říct,že jsem dneska nakoukla v zápalu úklidu a praní (o pračce za chvíli) a hned jak jsem vlezla tak tady na mě kukalo,že Soni rodí,mě to zase nažhavilo,juknu podruhé a už tu byl Tomík :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ještě jednou gratuluji,narodil se nejen na svátek tchána Soniska a Pavly,ale i mého taty,což mi je jedno,tatu nějak neberu,není vlastní,ublížil mi hodně a teď si hraje na svatouška.

NO a ta moje super pračka,trubka jedna ráno vyváděla,večer jsem nachystala manžovi do pračky bundu pracovní reflexní a jakože to nachystám na odložený start a ráno se to zapne,tak jsem to udělala a ráno se zapla,malý mě vzbudil 06:15 kopačkami do bříška,fakt super probuzení,ještě jsme leželi a pračka prala.No slyšela jsem nějaký kravál,tak si říkám pračka asi ždíme,vstanu s malým,přebalím ho a furt kravál jak fík,vlezu do koupelny a tam jako by někdo kladivem do železa mlátil,hrozný rachot,tý jo vypnu pračku a říkám si a jsme v prdeli,posrala se pračka na novou není,zásoby padli na kočár,židličku a prevenar.Super,letím hledat papíry od pračky je v záruce.Prokopala jsem celý byt,malý zatím si krásně hrál na jídlo byl ještě čas,našla jsem papíry,účtenku všechno a šla jsem zkusit ještě tu pračku zapnout jestli jako jsem neměla halušky.NO tak pro změnu už pračka ani nepípla,ani se nerozjela jen lehce vrčela.Boží,jdu vzbudit manžu a místo dobré ránko mu říkám pračka je v kýblu,papíry jsem našla,musíš zajít do prodejny.Vstal střapatý víc jak malý,zkusí pračku,pračka nic,plná vody,nešlo to už ani vypustit,jeho bunda z práce celá mokrá a špinavá pořád,jelikož pračka byla teprve v půlce praní,tak se vzbudil,čučí do papíru a prý musí vodu vypustit,mu říkám a jak asi když ona ani nepípne??? Tak,že tam je nějaký filtr či co a přes to,ta hnus voda z té bundy byla po celé koupelce jak to vypustil přes ten filtr a jde ho čistit,vytáhne ho a JEJDA :sweat_smile: :sweat_smile: Na tom filtru omotaný drát z kostice,který jsem už delší dobu postrádala,no věděla jsem,že uvízl někde v pračce,ale asi ji pračka sežrala bo drát nikde a už fakt delší dobu.Ten drát z kostice lautr rezavý jak tam byl dlouho,dokonce se přelomil a ten filtr sekl na dvou místech,manža čučí na mě,já neviňátko největší mu říkám no vyrábějí šmejdy no :sunglasses: A v tom filtru ještě z nového oblečení ty lepící čárové kody černé z tesca,tak mu říkám ejhle to víš no jak to je z rubu prd to jde vidět a už jsem viděla jak mu hrají koutky a mluví tak pračka nejede jo? Tak jsem honem musela ho ujistit,že je nejšikovnější na světě a opravil mi pračku a že fakt nechápu jak se to tam dostalo a už jsem raději letěla za malým jakože mě nutně potřebuje :pensive: Tak toto já a pračka :slight_smile:

A teda já a porod,uznávám,že ta bolest je nic oproti zrození nového života,nic se tomu nedokáže vyrovnat,když vám nohami projede teplý uzlíček a vystřelý z vás jak letící šíp a víc z porodu se mi už nelíbilo,pak to znáte,nedýchal,tisíc doktorů,malý pryč a já sama,šťastná že je malý v pořádku,ale zároveň tak strašně sama,není bříško není Domínek. NO,ale fakt porod nádhera a stojí za to!

A ještě vám chci říct,že každé ráno když vstanu tak si řeknu nesnáším pátek,zase obr úklid a když večer sednu a mrknu kolem jak je čisto tak si řeknu,miluji pátek,takový pořádek krásný :wink:
23. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Jo a už jsem normálně v hlavě přemýšlela kde to prádlo jako vyperu a co budu dělat,jsem si představovala jak stojím nad vanou a peru to všechno v ruce,nebo jak chodím se špinavým prádlem(to bych se nejprve hanbou propadla)přes celou Karvinou za tchýni nebo mamkou jestli si to jako můžu vyprat,No božíí :sunglasses: Naštěstí to dopadlo.
23. led 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak mala zase dnseska ne a ne usnout,tak uvidim....

soni-to je fotomontaz,neeee,nebo me chces nastavat ze sedis???????ja si nesedla 14 dni a za 14 dni si znovu nesednu-to je nefeeeeeeeeeeer :angry: ,ale moc ti to preju :wink:
a hlavne-teda ty vypadas bozsky vyrovnane,klidne-no fakt uzasna fotecka, super
a malicky-asi si mu na svete nelibi,mraci se :slight_smile: ,asi se mu u tebe fakt libilo-je kouzelnej
fakt jeste jednou velka gratulace a uzivej nunani a nunani a pridej se do klubu pusinkujicich :wink:

niky-jak psala luci-porod-uzasnej, bolest nevadi, a to ja u zubare chci injekci hned-i na plombovani :sweat_smile: ,jsem nejaka citliva---takze se neboj, i ja mam stejny nazor-nejen lucik-neni cvok :wink:

maru-pekny zazitek,hlavne,ze to tak dopadlo...me stacilo 14 dni bez pracky-jeste ze mamka bydli fakt dve minuty-ale nekdy vzpominam-dala jswem ji tasku cehosi spinaveho a vracelo se mi vse v kominkach :grinning: , to by mozna mohlo byt casteji :grinning:

jinak my byli na tom plavani,uz polevame celym hrneckem - a je to sikula! a priste jdem pod vodu (jen to asi zrovna bude misto me plavat tatka,tak jsem z toho docela smutna :frowning2: ,ja si to chtela prozit)

a uklid-maru-jak te chapu-ja teda nemam vyhraneny den, ja mam porad neco a pak jednou dvakrat v tydnu jeste vic,ale taky se vzdy strasne kocham a raduju :dizzy_face:

no a tak jsem vam napsala,jdu lovit nejakou mnamku-uz zaaas :unamused: :confounded: :angry: a snad vydrzim na tudorovce-uz se tesim!!! a to me zas bere hlava :frowning2:
nastesti mi milacek donesl colu-pac sel na pivo,tak abych netruchlila-huraaaa,jdu po niiiiiiiiiiiiiii
23. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
holky -kdo ze je tu tehotnej??? ja ted snedla cokoladu-rumbu,pak jogurt,ted bastim bramburky, a ma tu pripravenou milky way a nugaty /ty mi milacek koupil a pytlik mi uvazal za hrdlo coly a nechal za dverma jako prekvapeni.../ a to mam jeste spadeno na nanuka :confused: -bozeeee,co to se mnou jeeee :fearful: :zipper_mouth:

a jeste upresneni-marus-ne muj tchan.ael tez muj otec ma svatek-lec nevidame se :rolling_eyes: :confounded:

a jeste mam dotaz, resim dodelani kuchyne a zabudovani kose,nemate nektera? jste spokojene? co pachy,jaka velikost???????????
23. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky holky, tak gratuluji Soňce k malímu :slight_smile:
24. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.