• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky, jakpak se ma Soni? Nejake nove info? Mam takovou radost za ni a silene se tesim uz na to nase nunatko, vubec mi nedochazi, ze uz je to za par. A na porod vubec nemyslim, to nejak dame, budeme muset...hlavni je ten vysledek, a to zdrave miminko, tak si preju, aby to slo pokud mozno hladce a bez komplikaci, dulezite je to nase miminko a ne bolest, kterou budu prozivat, protoze musim vydrzet vsechno :dizzy_face:
Pavli, teda, ty si davas do nosu, to je fajny, jen tak dal, uzivej si, kdyz mas chut, aspon mala bude mit vyborny mlicko :wink:
Jinak my mame kos zabudovany pod umyvadlem a je to super. Pravda je, ze musim kazdy den, max.obden vynaset, ale to nevadi, aspon to nesmrdi a rychleji se to meni, my to tak stejne nejak naplnime. Mame dvojity, jeden na normos odpad a druhy na pet lahve (ten zadni mensi), jinak zbytek odpadu jako sklo a papir tridime zvlast, toho zase tolik nemame...Takze ja doporucuju.JO,a jednou za cas ten kos nechavam vyvetrat, poradne ho vydrhnu, ale to bych delala asi i s normalnim kosem, my jsme spokojeni.
Maru, super story s prackou, no ja bych si to asi schytala od Davidka, on je taky koumak, takze by na to prisel a uz vidim ty pohledy, bych mela minus :grinning:
Tak pekny den holky.
24. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Teda zabudovany pod drezem jsem chtela napsat :sweat_smile:
24. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky,tak my se mame celkem fajn,snazime se hodne sosat,tak snad se to rozjede.V noci total krize,od pulnoci do sesti jsme nespali,furt prso,prebalovat atd.Ja toho mela dost,zvlast nevyspala z porodu.Ten porod se da prezit,ale furt mam v sobe nektery strasny momenty a nic moc.Nastrih a siti je v poho.Jo,ja nevim jestli jsem to psala,ale mela jsem blbe kontra,davali mi oxytocin,jinak bych neporodila bo co.A jako nemit tam manzu,tak je fakt po me.Vsak az budu doma,tak popisu.Jo a celkem sedim,dnes je to horsi,ale jde to.Spis trva to dosednuti a zvednuti.Mejte se a pa.
24. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Soni, ahojky :dizzy_face: , to jste sikulky, ze tak casto prikladate, kojeni se urcite rozjede. Nastup mlicka trva prumerne tak 3-4 dny, u nekoho min, u nekoho dyl, takze jde o to vydrzet :dizzy_face: Brzo si odpocines, jak se malinky poradne napije, tak bude travit pri spinkani a to si odpocines i ty. Tesime se na dalsi fotecky. Opatrujte se a myslime na vas
24. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, dovolím se vám sem vlízt a pozdravit vás:slight_smile:

Tak ze všeho nejdřív chci pozdravit Soňu a moc moc blahopřát! Asi sis užila kočenko, ale ten výsledek, to ti teda povím, ten je krásnej!!! Tak moc moc přeju, ať je vše dobré a rychle se uzdravuješ a hojíš a malej krásně roste a papá z prsíčka:slight_smile: Moc vám to sluší maminko! A děkuju za sms, hned jsem jí posílala dál saty:wink:

No a holky tady, vás všechny moc zdravím, já si tady občas něco zašmíruju, abych věděla, jak se zhruba máte a s Pavlínkou jsem na icq:wink:

No a taky se vám jdu tedy pochlubit:wink: že to vypadá, že i nám se konečně podařilo spojit buňky a jsem dnes 8+1:wink: Já mám nějak strach to zatím říkat, takže jen tak potichu, nějak si moc uvědomuju, co všechno se může stát... Zatím to moc vesele neprožívám, je mi dost špatně, jsem doma a hlavně se neumím nějak srovnat psychicky a tak při každém píchnutí a táhnutí mám strach, co se děje... no, nezbývá než věřit, že všechno bud edobré, ale povím vám, nejraději bych si utz zaplatila každý týden, abych věděla, že to je ok:slight_smile:

Mějte s emoc hezky maminky a těhulky! Soniku, ty už seš maminka tyjo!! :dizzy_face:
24. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Katy, ahojky, ty brdo, to jsou krasny zpravicky :dizzy_face: Gratulace obrovska!!! Drzim pesticky, at se vse krasne vyviji a dospejete brzy do zdarneho konce. S tim strachem vim presne o cem mluvis. Ja tehu prozradila, az kdyz byl 1.trimestr za mnou, ale ja mela problemky, takze jsem radeji vyckavala...U tebe bude urcite vse v pohode, moc a moc drzim pesticky :dizzy_face: Opatruj se.
24. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
haničko, děkuju ti!:slight_smile:
24. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
NZ, ale vubec :dizzy_face: . Dulezite je mit optimisticke myslenky a poslouchat svoje telo, me rikalo LEZ a LEZ, takze jsem cele leto nevylezla z postele, ale vyplatilo se, mimi se udrzelo :dizzy_face: a tedka o sobe dava pekne vedet :grinning: ! Jak jsou ty miminecka silene inteligentni, diky nemu jsem zmenila komplet svuj zivotni styl a zjistila, ze to, co bylo predtim, je tedlka absolutne nedulezite a doted vrtim hlavou, jak jsem tak mohla zit (prace, prace, prescasy, vycerpani....). Jesteze to miminko me na tuto cestu privedlo, uz ted jsem mu tak vdecna a az bude na svete, radne mu to "oplatim". :dizzy_face:
A jak nam to tady krasne funguje, jedny tehulky "konci", dalsi tehulky nastupuji, no to je paradicka...Uz tu mame nastavajici treti generaci miminek (1. generace Pavly, Maruska, Lucka, Many; 2.generace Sonik, Niky, ja, 3. generace Kata a...doufam, ze budou velmi brzy dalsi,mocinky vam to preju, je to to nejkrasnejsi, co v zivote zazivame). :dizzy_face:
Katy, jenom hloupa otazecka,jak dlouho jste se snz? Jestli nechces, nemusis odpovidat, nebo do IP. Mam totiz jednu kamaradku, ktera je velmi nestastna, nedari se, uz ma za sebou laparku, tak ze bych ji rekla vas pribeh...Dekuju. :slight_smile:
24. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
Soňi teda malej je krásnej :wink: Neboj na ty blbí momenty z porodu hnedka zapomeneš a budeš vzpomínat jenom na ty krasné :wink: Ještě jednou gratuluji mamino :slight_smile:
Holky všemco vás to čeká přeji rychlí a pohodovej porod :wink: Snad se na nás taky jednou to štěstí usměje :wink:

Hani já mám kámošku a ti se pokoušely přes rok a nakonec bohužel musely na IVf i laparka byla atd...Ale kdyby nešli tak není na světě krasné miminko jménem _Michal :wink:
24. led 2009 v 15:47  • Odpověz
Kat strašně moc gratuluji,všechno bude v pořádku,neboj :wink:
24. led 2009 v 17:06  • Odpověz
habičko, Aninka je Anika? :wink:
24. led 2009 v 17:37  • Odpověz
KAt gratuluju a držím mocinky palečky :wink:

Aninka - Anna :wink:
24. led 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
uaaaaaaa
nemuzu psat,jen ctu, nap. snad dyl
24. led 2009 v 18:47  • Odpověz
No krása,je to fakt boží jak se to tu točí,někdo porodí,druhý otěhotní,stále tu jsou těhulky a to je moc dobře,ale ještě s Kat by to někoho chtělo,ať není holka sama :wink:
24. led 2009 v 19:11  • Odpověz
maru, viď?? však já jsem si vyčíhla Lucinku (lucikk), tak doufám, že se připojí:slight_smile:
Jinak dámy, je mi bídně...taky vám bylo tak špatně? Teda Pavlínko, tebe se neptám, myslím normálně špatně?:grinning: Já dnes nemůžu nic, ani vejít do kuchyně, prostě nejlépe se nehýbat a nehýbat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak jsem dneska peknej mekon,ale nechala jsem ted spat malou u me v posteli :pensive: ,nikdy jsem to jeste krom teplot neudelala,ale dneska je vyjimka-nespala totiz pres den celkem asi vic nez 40 min.-nasi vinou,navic marcel musel odjet hned jak nas u bytu vylozil-takze jsem mela jen dve ruce a silene vriskajici miminko-na koupani...takze jsem pokojik ani neuklizela,jen malou rychle vykoupala a proste uspala u prsa a nechala ji tak-ona chudak jeste i u prsa celou dobu pofnukavala :frowning2: (byli jsme u babicky,v obchodech a nej,ze nejak ne a ne zabrat,az na vyjimecne chvilky,navic asi tlaci i dalsi zoubek :frowning2: )-takze vyjimecne tech chrupka u me a za chvili ji zkusim prenest

u kojeni jsem si tu ale precetla,ze nam Kat konecne odhalila sladke tajemstvi-jeste jednou mooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jsem rada,jak uz tu padlo,ze prichazi dalsi vlna-je to tu uzasne nacasovane,jsem moc rada :slight_smile:

kat-a zmen si v pase snz na tt :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face: a nebuuuuuj

soni-jsem statna,ze je ti ok, ze sedis-tak nebo tak, a hlavne,ze jde kojenicko,urcite se laktace krasne nastavi,myslim moc na vas...je to boziiiii,viiiiiid a ze porod je cim dal vic vymazany,vid-na osklive rychle zapomen :wink:
24. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
Pavly :grinning: tak jen teda dufám, že v této nové generaci vydržím, že bude vše ok a že tu nezůstanu sama:wink: Jinak úplně provařit to chci pavlínko až po průkazce, za 14 dní... :wink: jsem srab no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Kat mě bylo taky blbě a to pořádně a až do 15tt,kdy jsem zvracela naposledy z mandarinky :sunglasses: Každé ráno jsem trpěla u čištění zubů,natahovalo mě jen jsem se na kartáček podívala a měla jsem takové poopiční stavy,no úplně jak ráno opilcové,ale nebylo to pravidelně,většinou mi bylo dobře,jen to čištění ráno bylo utrpení,ale taky jsem si problila svoje :wink:

pavly tak já zrovna malého odnaučuji spát se mnou v posteli,já si ho do teď tam dávala noc co noc jak nechtěl po probuzení zabrat,ale teď už je velký a rozvaluje se a kope mě do bříška a dává facany a škrábe a tak,on mě chce pohladit a neumí to jinak jak,že jsem děsně poškrábaná a pofackovaná :sweat_smile: No a včera byla první noc co spinkal celou v postýlce a bez protestů :slight_smile:
24. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
marusko, já si ráno zuby nečistím :grinning: to nejde jako... jen vypláchnu ústní vodou a vyčistím až kolem poledne, kdy to je lepší... jsem prase, ale myslím, že se to nezblázní :grinning:
24. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
poopiční stav mám jinak pořád, nonstop celý den, jediná slast je spát :grinning:
24. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
no přesně,já to dělala taky tak,ráno jsem mrkla na kartáček,zvedl se mi kufr (když jsem si je vyčistila tak jsem blila během vteřiny,kolikrát jsem to ani nestihla na záchod co je hned vedle) tak jsem zuby jen vypláchla ústní vodou a jak se žaludek uklidnil tak jsem si je šla vyčistit :slight_smile:
24. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
tuším správně,že termín je v září?
24. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
maru, ano, zatím tak nějak mezi 1.-4.9.:wink:
24. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
maru-ja ji tam nechavam dokud neco delam nebo spim v loznici,v pulce noce chodim spat k ni a uz pak spime spolu-na manzelskych,takze se vejdem :grinning: ,jinak taky jak pises,dela kotrmelce, jsem poskrabana a pofackovana :sweat_smile: , ja hodlam nechat spat malou celou noc az dyl,no proste si to chci uzit-mozna pak narazim,uvidime
kazdopadne vecer jde k sobe a hotovo-az na dnesek-ja i kvuli monitoru dechu,mam porad klid-dokud ńejsem u ni-chuva nechuva....

a o mych opileckych 39tt mluvit netreba,zee :wink:
24. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
24. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kat mě taky bylo blbě :sweat_smile:
24. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ten je krasnej soniiiiiiiiiiiiiiiiiiii ten je taaaak krasnej!!!!!!!!!!!!!!!! ach joooo-no druhej dominek,co :grinning:
24. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
niky, bylo ti blbě a čekáš kluka? To mě těší, já furt nějak mám v myšlenkách kluka, ale každý mi říká, že když mi je blivno, že to bude holka :grinning:
24. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
kati-fakt se citis na kluka joo,to jsem teda zvedava,ja vim,ze uplne uplne na zacatku jsem se usmivala a nejak spis nez vedela jsem verila,ze je to moje terezka,ale asi po par dnech jsem si sama vysvetlila,ze to je fakt pade na pade a nejak jsem ten pocit holcicky ztratila...tak jsem zvedava,jak to bude s pocitem a tak u tebe.....a ja pak pred porodem fakt cekala kluka a trenovala si martinecek,martinek

co jmena,uz se perete?
24. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
pavly, pereme, bojujeme:grinning:
24. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.