• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
a jak to zatim vypada??? jaka jmena muzem cekat?
24. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
pavly, to uazím nemůžeme provařit, asi to budeme hodně ještě měnit...:wink: ale zatím u nás padlo Apolenka, Anna, Jirka... ale to je jen začátek.... :grinning:
24. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
jéééžišinky,můj malý má dvojníka,ten je jak Domínek,to je krááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
až na tu váhu :sweat_smile:
24. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
Kat tak doufám,že to bude 3.9 na moje čtvrt století :sunglasses:
24. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
tak zni to teda kat zajimave,ja si vzdy zkousim predstavit,jake toje rikat brisku porad jinak...proste ja jsem nejaka ujeta,ze to musi byt jasne pred otehu-ale fakt jako nedokazu vubec vysvetlit proc,ja bych uz proste pred porodem nemohla jmeno zmenit..ale to mam spis nejaky problem,proto to tak rada se vsem vama resim :sweat_smile: ,tak ja zatim hlasuju pro anicku-uz i hanicce jsem psala,ze ji mam taky velmi oblibenou a jirik-jurasek s nama chodi plavat

maru-tak uvidime-ty mladice :angry: ,vy me s tim vekem teda nekdy fakt vytacite :angry: :angry: :grinning: :wink: :dizzy_face:

holky,jdu dat muj notas mazovi a ja jdu haji,je mi porad smutno z male,ale jsem jen covk,tak snad to nejak zaspim......
24. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Pavly ještě jsem chtěla napsat,že ke mě Domínek chodí taky v průběhu noci,někdy už třeba ve 22h,někdy až 5 ráno a teď prostě už nechci,chybí mi tam moc a moc,já ho tam potřebuji mít cítit ho,dotýkat se ho,hladit ho v noci po hlavičce a dávat mu pusinku na čelíčko a on mě taky potřebuje,vím to jelikož se na mě lepí a chce cítit moje teplo a můj tep,ale mám strach už s ním spát,že se jednoho dne vzbudí a já ne a on spadne s postele jak už se později bude plazit a lozit a tak,sice spí fakt mezi námi,ale není problém pro mimi přelézt až k nohám a tak žuchnout a toho se děsím a bojím a ta doba se už blíží,takže musím ho naučit spinkat samotného,ale vyřešila jsem to tak,že :máme malou ložnici takže postýlka je hned vedle postele naši velké,ale je tam průchod,abych tam mo´hla chodit tak 10cm,no a já tu postýlku narazila až k naši posteli,sundala 2 šprušle,abych tam mohla prostčit ruku a v noci ho hladím a tak jak jsem zvyklá jen nás dělí šprušle,jinak jsme pořád u sebe,chci ho to naučit tak musím pomalu nemůžu ho zničeho nic nechat spát samotného a já sama,trpěl by on i já,takže až si zvykne,že už nejsem tak bezprostředně blízko tak ho odsunu k té zdi a nechám tam těch 10cm a časem až si zvyknu na tu myšlenku,že je ode mě úplně pryč tak půjde do pokojíčku,ale toho se bojím tak moc.

NIc jdu spát tak dobrou noc,už přesluhuji :sunglasses:
24. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
vidíš pavly a já si přijdu stará :sweat_smile: :sunglasses: :rolling_eyes:
24. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
Katko jo bylo.nezvracela jsem,neslo to,ale trpela jsem na zaludek,nekdy by pomohlo zvraceni,ale neslo.a unava silena. Tak me bude ctvrt stoleti uz celkem brzo.driv nez Maru a taky si prijdu total oddelana,silena:grinning:
24. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobre ranko, ja jsem dneska vyjimecne ranni ptace, MM odjizdel rano pryc, tak jsem vstala s nim a nachystala nam snidanku a jemu jeste svacu, v 7 vyrazel, tak snad se nam brzo vrati...Jsem na nem tedka silene zavisla, nejradsi bych ho mela porad u sebe....A tedka premyslim, do ceho se pustit, nebo zda si pustit ranni tv, asi vim, co zvitezi :grinning:
Juu, Tomasek je tak krasnucky, parada, myslim, ze ma kukadla po Sonce, co myslite? :dizzy_face: Ja uz se tak tesim na to nase nunatko, ale tak moc.....
Katy, jak psala Niky, cekame Anicku nebo Tomaska, i kdyz ten Tomasek je tak na 90procent, zvazuju jeste Davidka po MM. Jinak me bylo taky blivno cely 1.trimestr, ale nezvracela jsem. Zvracela jsem 3x az ted v 3.trimestru, ale uz je to snad za mnou,jak tam byl ten zaludek zmacklej, tak to nedelalo dobrotu...A jinak me pomahalo jist chutove nevyrazny jidla jako suchy rohlik, vareny brambory, krupicnou kasi...a hlavne po malych porcich a taky se najist hned rano, jak jsem se do chvilky nenajedla, tak mi bylo zle...takze jist a jist ale po malych pidi midi porcickach a nic vyrazneho...Ale bude dobre, a spinkej dle potreby, ja spala jak zabita, jesteze jsem mela ten nemocnicni rezim, jsem fakt nevylezla z pelechu, a jak mi bylo dobre...ted taky samo :dizzy_face:
Holky, nechte toho s tim vekem laskave jo...Omladino jedna!!! Nebo vas necham vymazat z konika, ze nesplnujete vekovou hranici :grinning:
A co mate v plany vy dneska? Peknou nedeli.
25. led 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky,tehulky spete dokud muzete,ja vam tak zavidim,ze si to ani nedokazete predstavit.My od pulnoci do sedmi spali,teda malej,tim stylem,ze chtel sosat,usnul a za ctvrt hodky nanovo.Jako asi je to takhle na zacatku normalni,ze chtej porad sosat,on tak ruckou smejdi kolem pusiny.Hlavne,aby slo uz mleko,uvidime.
Jinak pokoj mam hned vedle hekarny,v noci masakr,zenska rvala jak na lesy(tak jsem snad ja nejecela),mela to teda rychly a ted uz ji mam na pokoji,chjo.No ale treba nebudu tolik bulet.
Doufam,ze se tohle odesle jinak mi jebne.
Martin koukal na sve fotky a pry je Tomik uplne to samy:slight_smile:
zachvilku bude detska vizita,jsem zvedava jestli ma malej zloutenku,ale je takovej "divnej".
25. led 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky maminky a těhulky, Soni moc moc velká gratulace k narození chlapečka. Tomík je opravdu macek a fešák :grinning: . Jak se všichni jinak máte? Dlouho jsem tu nebyla, tak se opatrujte a užívejte si miminka
25. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo jinak se vám musím pochlubit, už stavíme. Do Června máme mít pod střechou a pak už jen vnitřky, doufám, že bude hotovo do konce roku. jinak jsme vysadili HA a zatím si teda ješrě dáváme pozor, aby se mi tělo trošku vyčistilo a od Března tomu dáme volný průběh :slight_smile: . Tak doufám, že se nám brzo poštěstí a příští rok budu chovat jako vy. Moc se těíme :wink:
25. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Soni divnej? :grinning: Néé se ti určo zdá :wink: Hele buď ráda,že vedle tebe neležím já..pač bych řvala jak tur a ty kojila za mě i Kubu :grinning:
Jo z mobilu psát je príma když to odesíláš na 100krát :angry:
Jak to děláš,že to máš zvlášť na řádkách?Mě se to vždycky napíše vše za sebou :sweat_smile:
A nebul už.... :wink: ty hormony jsou sviňa co? :sweat_smile: No jsem na sebe zvědavá!!!
Tu fotku co jsi mi včer posílala jsem hodila k sobě do alba,aby se holky pokochali jo?Pak si jí přetáhneš k sobě :wink:
25. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Téta Soňí mít pokoj hned vedle hekárny to tedy nezavidím, ale neboj za pár dní už pomašírujete domů :wink: A kdy vás Soňi pustěj?
25. led 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
ahojky,muzu na skok,mala je chvili hodna v sedacce - a asi truni-snad, celou noc jsme nespali
25. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky Pavli jakto, že jste nespaly?
25. led 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
ahojky
25. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Že by zuby? :slight_smile:
25. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, Soni, jak jste dopadli na vizite? Ma maly zloutenku? Nebojky, vsechno se ustali a za chvilku si s malym pokladem doma. A lepsi kdyz ma silny saci reflex, nez kdyby byl spavy,nechtelo se mu atd..takto se ti krasne rozjede laktace, maly se napije, kolik bude potrebovat, a pak ti na par hodin odpadne vycerpanim a travenim...chce to vydrzet. Moc na vas myslime. Papa
Pavli, copak to, spatna noc? Co vas boli tentokrat...?
Kurna, me od rana pali zaha, uz se tesim na porod, to bude vysvobozeni fakt v nekterych vecech... :angry:
25. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Soni je jen dobře,že sosá a třeba furt,Hanička má pravdu,mě malý jenom spal a jídlo mu nic neříkalo,vypil ode mě 5 ml a usnul vyčerpáním no a mléko se nikdy už nerozjela,takže jen dobře,vydrž,ono se to brzy ustálí :wink:

pavly,co vás trápí???
25. led 2009 v 16:01  • Odpověz
Soňka asi chrupá :slight_smile:
25. led 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
holky nejde mi posilat prispevky,zobrazujeb se vam vzdy jen prvni slova :frowning2: :angry:
25. led 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
no ted to slo
byly to prdiky a mozna zoubky, vic ted psat nestiham, mam malouna ruce
25. led 2009 v 16:41  • Odpověz
Hani,to je fakt super,ze zaha mi nepali,jak ja su stastna.
Niky,ja mam odradkovani v mobilu u tlacitka 0,asi na treti zmacknuti.
Malej spi skoro cele odpol.,to je mi jasne,jaka bude noc.K veceri uz mi prinesli chleba,holt se zacina rozjizdet mliko,tak mam po rohlikach,hihi chjo.
No zloutenka asi zatim v poho,chodi mu to nejak merit,ale zatim se nic kolem nedeje.Ma naky cisla 15 a 18,tak nevim no.
25. led 2009 v 17:56  • Odpověz
25. led 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
ahojky,tak to zkousim znovu,snad se to odesle,odpoledne mi to zase udelalo to co minule,psala jsem vam,proc jsme nespali,psala jsem marusce a sonce a hanicce a vsechno fuc-to by me fakt slehlo,pak vam to vysvetluju a ono se odeslalo jen ahojky :angry: -nemate nekdo stejny problem,proc se to stava?????????? to me faaakt vytaci,kdyz uz najdu cas napsat a tohle!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

tak to zkusim znovu a strucneji

hani-diky za rady ohledne kose,taky chci i plast a tez chodime s kosem kazdy den,takze to snad pujde..myti a tak-to je samozrejme...

soni-tobe jsem psala,at vydrzis,bude lip,ze ja s terezkou mela v porodnici nejstrasnejsi noci,stale plakala a plakala-nejdriv hlady,pak odchazela kvanta smolky a ne a ne to prestat,pak zase strasny prujem...ale preslo to a doma jak kdyz utne,bylo po hladu,smolce,prujmu a konecne jsme se vyspali...pres den jsem mela porad navstevy,to spala-jako tobe,take fakt vydrz!!!! a bude lip,verim,ze uz mlicko zacina byt,takze uz bude dobre :wink:
-a jinak diky za fotky,je fatk nadhernej,zavidim!!!!!!!!!!!!

maru-tobe jsem psala o tom,ze to je dobre vyresene a ze taky tak nejak to pak bude u nas....ale co kojime,tak to nepujde,bych se k postylce ubehala......to bych nespala snad vubec....

jinak dneska uz zase chrupe v postylce na monitoru a chuvicce,ale opet to neslo bez place,ted me asi trenuje,co vydrzim...kdyz musi ona trpet a spat sama,tak at ja trpim a mam zkazeny vecer jejim place,-ktery me rve srdce....

takze nejak zase nemam chut vic psat,tak se mejte,ja jdu zase pro nejake dobroty-napravit si naladu a asi uklizet, delani delani,vsechny smutky zahani
25. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
luci-jezis ta gojgy je taaaaaaaaaaaaaaak boziiiiiiiiiiiiiii
25. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
prislo mi mailem-to je fakt nejak moc pravdive :grinning:

Pokud žák v minulosti tvrdil, že krokodýl je ryba, byla to chyba.
# Dnes to pochopitelně chyba není, nýbrž je to žákův osobitý vlastní názor,
# který
# má právo zastávat.
# Na učiteli je, aby nezranil žákovu osobnost či nenarušil jeho sebevědomí.
# Musí proto vytvořit vstřícnou edukační atmosféru a pro dané tvrzení najít
# vhodnou interpretaci.
# Např. : "Správně Martine, krokodýl patří mezi ryby, mezi obojživelníky i mezi
# tropický hmyz,
# zkrátka mezi všechny obyvatele afrických řek. Patří mezi ně, protože spolu s
# nimi tvoří jednu velkou šťastnou rodinu,
# které se říká ekosystém.
# A jinak je to plaz, ty debile.
#
# :slight_smile:)
25. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
Pavli, teda je to tezky, nechat takhle malou plakat, musi ti to fakt rvat srdce, ja si to vubec neumim predstavit... :unamused: Ani nevim, co na to napsat, chybi zkusenosti...Na jednu stranu jsem pro chovani a pro to nenechat ditko plakat, ale na druhou stranu je potreba jim vytvorit urcity rezim, coz bez place asi nepujde...
Soni, super, ze nema zloutenku. A kdy vas budou poustet? Uz pomalicku jo, ze jo?
25. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.