• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
hani-ja ji nenechavam plakat,stale ji chovam,ale proste se sekne a breci a breci...nenechavam ji samotnou....
25. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
uf ještě jsem a fičím hajat
mám pěkného šarpeje na břichu co?
Jinak gojgy šikulka plavala jakona vaničkách a všici kukali.....jak nám to šlo
zítra máme předposlední vaničky
Jo jinak překopala jsem sáře skřín už máme velikost 74a80 :frowning2:
to letí už ne dupky a poldupky už tepláčky a džíny a budy a mikiny sakra já chci ještě mimouška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
luci-taky chodim prerovnavat,a taky smutnim :pensive: ,dneka jsem dokonce nahodou zehlila mini veci z porodnice-pujcovala jsem je a prepirala a u toho mi bylo ted teda fakt ouvej....
a vypadas dobre,co blbnes!! ja bych takove foto nedala-bo bych strasila!
a budee pak jeste chodit? my se uz prihlasily s kamoskou na dalsi-breze-duben....
25. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
pavly ten šarpejnejde vidět jinak mám 4 mišelinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fuj sem čuňas
jj chci pokračovat bazénu ale končím příští týden a nemajem lováky na další kurz, ať plynuje přejdu...takže až budou penízky tak zaplatím a začnem zase a mezitím budu chodit na bazén.....at nezapomenem povely k potápění
25. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
to je hrůza ty věcičky....jako použila jsem dobrou polovinu....zbytek nový nepoužitý.......je mi to tak líto
25. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Luci, mrkla jsem na fotecky a mala je uzasna plavkyne :dizzy_face:, krasna princezna a ty kukadla ma bozi...Holky, ty deticky tak rostou, mi to vubec nedochazi, ze ja budu mit nekdy taky takoveho rychle rostouciho raraska..
Luci, postavicka je ok, brisko se spravi...sekne ti to...Pavli, a u tebe by to taky nebyla zadna tragedie...Mam vam poslat muj pupek??? :grinning:
25. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobre ranko,teda dnes bylo prekvapeni-prdolka spal od 3 do 6,teda u me v posteli.Pak jsme se napapali,prevazili a zas spi.No tak vytahl 20 a 25,tak nevim kolik to je,co nam reknou pri vizite.Ted jsem ve sprse potkala holcinu,se kterou jsem chodila na cviceni,tak se pak za ni stavim.Tak pekny den vsem.
26. led 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
soni,ahojky, tak to taha fakt super a ze spi je videt,ze uz se zasycuje-supeeeeeeer!!!!
to by vas zitra mohli pustit domu,ne :wink:

hani-ted mas pupek,ale to nebude a urcite jsi od prirody stihlejsi,tak budes brzy jako maruska a lucka hubena...jenze ja mela takovy spek uz pred tehu,ted se jen proste vic uvolnil-a s tim nejde nic udelat-cviceni totiz jako moznost neberu :grinning:
26. led 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky...
Soni, vim prd, takze se ptam, kdy pujdete domu??
26. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky, no vidíš Soňi tak teď bude spát dýl a dýl :wink:
26. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak byla vizita a s pribyvanim jsou spokojeni.Zalezi jen jak se jeste vyvine zloutenka,jinak pujdem zitra dopoledne domu.No uz je to tu dlouhe.A jaky umi delat ksichticky,to je bozi:slight_smile:
26. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Soni, ahoj, no parada, zitra jste doma!!! Tak drzim palecky, at se nevyskytne zloutenka a nic vas tam nedrzi :dizzy_face:
26. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Soniii tak at jste doma brzo
holkýýýýýýýýýdnes nám je přesně 6m a co? máme zub dneskla vylezl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
až sem si pobečela
26. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luci, tak Sarince vse NEJ, NEJ, NEJ a gratulace k zoubku, to je krasny darecek :dizzy_face:
26. led 2009 v 15:31  • Odpověz
jůů gratulace k zubákovi a půl ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 v 16:15  • Odpověz
Soňi tak zítra domů už se těšíš ne? :wink:
26. led 2009 v 17:34  • Odpověz
Luci,gratulko nejvetsi a jen tak dal.
Miso,to neni jiste,dozvime se rano.
26. led 2009 v 19:33  • Odpověz
Jisté to není, ale já si myslím , že půjdete :wink:
26. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Soni hlavně se těším na fotenky
a furt bys malého fufinkovala že???? :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Luci manža Soni sem házel odkaz
http://picasaweb.google.com/martin.ulehla/Tomik?authkey=XYpC_0V-PmM&feat=directlink

jinak gratulace k pidi narozeninám :wink: a zoubku
26. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
ježiš ten je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
niky díkec :dizzy_face:
26. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky, koukam na ty fotky a pomalu bulim.....!!!Jezis, to je krasny, ja CHCI TAKY UZ!!! :cry: :sweat_smile: :pensive: Nejlepsi je posledni foto, tomu rikam stastna a spokojena maminka. Maly je uzasny, a jake ma krasne kulatoucke tvaricky!!!Soni, jde videt, ze se u tebe mel vyborne!!!
26. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
A ja ty fotky jeste ani nevidela:cry: Ale diky moc.Mne se chce taky furt bulet,citlivka no...
26. led 2009 ve 22:38  • Odpověz
Soni, vsak si po porodu, se ti nedivim, ze bys bulela...ja bulim za tebe :wink: Fotecky fakt krasne mate, maly je uzasny...Uz se tesim na fotecky z domova...Hele,me to porad nedochazi, ze uz to mas za sebou :sweat_smile: Ted jeste Niky, a pak jsme na rade my...no doufam, ze se nebude moc loudat, nechci prenaset :grinning:
26. led 2009 ve 22:47  • Odpověz
Soňi tak co jdete domů?
27. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Soni, teda já fakt jako závidím.... takový krásný miminko.... a ty vypadáš tak úžasně spokojeně a vyrovnaně :slight_smile: :wink:
27. led 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj, jsme doma a moc casu nemam...pak dodam novy fotky...zatim pa
27. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
Soni, ahojky, super, ze uz vas pustili!!!Kasli na net a uzivej si maleho, my na vas stejne myslime porad, at jste nebo nejste na netu. Fotecek je na picassovi dost, my se kochame i tak, nebojky :dizzy_face: Odpocivej a uzijte si tyto krasne chvilicky, kdy jste vsichni doma spolu, taky se na to moc tesim. Opatrujte se a pohlazenicko pro maleho Tomaska.
27. led 2009 v 15:02  • Odpověz
Soni doma to je teď zápřah,co? si vzpomínám jak jsem lítala jak torpédo a to my malý pořád spal,nechápu co jsem jako dělala .. ale jo vím,snažila se dostat z těch mých prsou aspoň minimum pro mého raráška a stejně prd. A na lucenka si taky pamatuji,ta měla Sáru u prsa věčně než se sladili holky :wink: Takže klid,dostanete se za chvilku do tempa a budeš mít zase času :wink:
27. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak jsme po obědě zalehli všichni tři, na rohovým gauči optimální :grinning: Malej v rohu a my každý z jedné strany a spali jsme. Malej spinká pořád. Stáhla jsem fotečky z cesty dom, tak je pomalu sem nějak hodím :slight_smile:
Jako jsem fakt přišla a už čučela, co bych kam dala, překlidila, magor. Manža mi řikal ať nic nedělám...No, něco málo přece...ale aspoň uvařil..Jo, a přijeli jsme domů a on jel ještě nakoupit a přivezl mi kytííííí, takovej pugét :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.