• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
vid luci,co to obleceni nedela.... :confounded: ,ja se nemohla ani zeptat,co nehty,jestli je nemam dat dolu,co hojeni,jak dlouho mam treba cekat, co cocky-asi vyndat a tak,proste nic nemuzu vedet, tak se vidim,jak tam pak v nemocncici sundavam gelaky....o tom,ze bych treba se dozvedela,co je ve vybaveni nadstandartu nemluvim,takze jen hadam,ze to bude asi jako na nadstandartu na sestinedeli...pac nikdo se s tebou jinak bavit nechce-a to jsem si nasla ted stranky nemocnice a dost me pobavilo,ze tam o takovych vecech taky neni nic,ale je tam kodex pro pacienty a tak,na co vse mas narok-jako aby to s tebou nekdo resil..ha ha ha ha ha,jako vsude -bordel bordel bordel
28. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
pavly nesundávej jen nesní být berevný lak daj ti sturační čidlo snímá z nehotvého lůžka saturaci takže kdybys měla červenej lak.....a kdybys musela stačil by sundat jen jeden např na ukazováčku
pavli ozvi se.....já taky si nenechám nasrat na hlavu jenže já zas vím jak to je..ale co i kdyby měli křivit hubu je to jejich práce a kde dělá s lidma se musí umět chovat, kdo to neumí ven s ním
28. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
luci,nechala jsem si je kratke a ma jen bile konce-francie,tak to je asi ok,jinak to mam pruhledne...taky myslim,ze je to ok,pac luzko je videt krasne,cele i barevne...
a jinak ja jsem taky huba otevrena,neboj,ale je fakt,ze kdyz te vypochoduji ze dveri,tak neudelas nic-az bude chvilka,tak popisu,jak to vcera probihalo,to jsem nepsala,tak asi pro nazornost bude treba,proto ta mamka dneska,radeji bych vse resila primo ja :angry: ,ale az tam budu,tak uz budu kricet neboj,uz jen to,ze dite nenechavam doma,ale trvam na tom,ze chci ji mit u sebe-jsem divna....
-kez by to bylo tak,ze kdo se neumi chovat-musi ven-bohuzel.......prave mamka se cili,pro lidi denne dela co muze-pres sve povinnosti a pak jak rika jeji dceri nepomuze nikdo...je nastvana
-ja se cilim,ale nicemu se u nas nedivim, bordel je totiz vsude a ve vsem a porad,..........jen je prima,dokud se to netyka tebe.......
28. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
jj to máš pravdu palvi písni určo sem zvědavá ted pádim do peřin
28. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
pisnu,taky padam,porad sem litam ,ale zrovna tu rikam,ze uz jsem dneska ko,jdu vyndat cocky a dopsala jsem si seznam,co zitra nkoupit,zaridit,udelat-takove me jizdni rady,jak rikam
tak zatim dobrou noc a klidnou,papa
28. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky,
jen jdu zase na chvilku pozdravit...Malý je zatím fakt boží :dizzy_face: V noci teda mu trvalo než usnul, pořád prděl a kroutil se, ale pak usnul asi v půl jedný a jedli jsme až před pátou a pak v devět :sweat_smile: A teda teďka jako nespí, ale leží a je spokojenej v postýlce, tak super. Mamka mi pomáhá, teda je celý dopoledne zalezlá v kuchyni a vyvařuje :grinning:
Je tu krásně, tak asi půjdem odpoledne na chvilku ven..já se teda dr. zapomněla na to zeptat, ale tak velký je, problémy nejsou a venku je hezky...
Jinak mi dneska teda pěkně bolí zadek a to šití, tak jestli je to tím, že budou vypadávat ty stehy?? To je snad poprvý, co se mi blbě sedí od porodu...
29. led 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
ahojky,skacu sem,davam si minutu sezeni
zdravim,jak se mate?????????????? nic tu neni!!!!!!

ja ok,bojuju,maso nalozene, upeceno, nakoupeno-silenstvi,neslo to uvezt v kosiku!, u mudr. vyrizene papiry na pondeli a podarilo se mi odsat na 2X pres 100 mlicka!!!!!!!!!!!!!!!!! ale teda mam zdrasovany bradavky,pac to fakt taham az z paty-nevadi,vydrzim,snad se to povede stejne i zitra-nez pojedem,na horach uz to nepujde

zatim teda ahojky a alespom napiste,jak se mate???

soni-co dnesek,co kocarkovani???? o stehach si povime pristi tyden,ju :unamused: :grinning:

niky a co ty? kdypak to das,az tu nebudu,co :frowning2:
29. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
HOjky večer vám pisnu vše,teď jdu uklízet,mám uklízecí den,večer jsem tu jak na koni i s koněm :slight_smile:
30. led 2009 v 07:24  • Odpověz
hoja jako maru navíc nefachá pračka přijde opravář doufám, že to spraví jiank dřu ručně už je toho moc emám co nosit :sweat_smile:
30. led 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
ahojky holky moje
nestiham vic,nez mejte se krasne,budu na vas myslet a kdyby NECO,tak doufam,ze se to taky dozvim-pres sms,diky moc :wink:
MVR, letiiiim,papa a pusinku pro drobecky
30. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
Pavlýýýýýý,došla ti sms???
Holka vy vlastně už dneska jedete??? néééééé,já ti chtěla ještě toho tolik napsat :confused:
30. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
pavlinko držímě pěstičky at to zvládneš na jedničku a terezka at tvou dočasnoun nepřítomnost ani nepozná
30. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Teda hani ty máš pupana :astonished: :astonished: :astonished:
30. led 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci, stejneho jako pred 14 dny, zadna velka zmena...Ja ten svuj pupik miluju, se mi styska uz ted...
Jinak hlasim, ze vcera KO dobry, miminko je hlavickou dole, zatim neni zafixovana, plod celkove jeste vysoko, CS5, tak uvidime, kdy se rozhodne jit za nama.
Pavli, krasny vikend a po nedeli na tebe (vas) vsechny myslime a drzime vsechy palce i pesti, co mame.
30. led 2009 v 19:03  • Odpověz
wow Hani to je pupendo :sweat_smile: Krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
Bude se ti stýskat,ale ne moc,bude mimi - chlapeček :sweat_smile: (si dělám srandu :wink: )

Tak teda pavly přeji krásný víkend,užijte si ho naplno jako jedna přešťastná rodinka a tfuj tfuj držím palečky na ten zákrok,budu na tebe myslet,otravovat se smskami nebudu,vím,že toho budeš mít asi dost,jak po zákroku tak i po tom víkendu a tom hektickém týdnu,snad se ozveš jak jsi dopadla jestli je to OK,držím palečky já i Domínek :dizzy_face: :dizzy_face:
Netrpělivě budu očekávat tvůj návrat :slight_smile:
30. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Maru, dekuju, uz se tesim silene, az budu mit toho svyho milacka u sebe, i kdyz mi to vubec ale vubec nedochazi!!! :sweat_smile: :dizzy_face:
Krasne jsi to napsala pro Pavli, pripojuju se k cekani na zpravicku aj s miminkem :dizzy_face:
30. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Pavlince drzim palecky a moc na ni myslime :slight_smile:

Hani, mas krasne velke brisko, ze by dalsi Tomisek na obzoru? :sweat_smile:

Ja tu mam ted maleho na ruce a uklidnuje se dudlajzem :sweat_smile: Jinak jsme hodni a pekne spime, zatim...myslite, ze je tak spavej, protoze ma jeste trochu zloutenku, nebo proste spavejsi bude? :confused:
30. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
Soni možná spavý bude,mě malý prvních 6.týdnů prospal naprosto celých a do teď je velký spáč :wink: Spí pořád :slight_smile:
31. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 v 09:37 • alanis85
Mám vás pozdravovat od Pavly,všechny moc a moc zdraví a kdyby něco se tu dělo tak už teď ji mrzí,že nemůže být online a určo ji máme dát vědět,takže já ji pisnu,kdyby se to tu rozrodilo z Niikkyy strany,od Haničky to ještě nečekám,ta má čas :dizzy_face:
31. led 2009 v 17:07  • Odpověz
ahojky holky...
tak jsme dneska odpoledne byli s muzem u Soniska na navsteve a očuchali jsme malyho Tomulku.... je kraasnej a malinkej a voňavej :dizzy_face:
31. led 2009 v 17:48  • Odpověz
Satyy a co nenakazila tě Soňka :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
hoj holky
maru vyřiď pavlínce, že na ni myslíme, ať je brzo doma a nebolí nic :wink:
mě by zajímalo kde je nikkky????????? :grinning:
1. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
to by mě taky zajímalo kde ta niikkyy ne jako? :sweat_smile:
1. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Se tu furt kdesi fláká :sunglasses:
Veru tobě zvlášť vyřizuji,že máš porodit až ve středu,dřív jako ne,nebo nejlíp ve čtvrtek :zipper_mouth:
1. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak snad se satyyy nakazila :grinning: Slušelo jí to s malým, i Peťanovi :grinning: :grinning: :grinning: Tak šup šup do toho :grinning:

Jinak my celkem OK, jen v noci byl dost protivnej...já nechci být jako nějaká divná, ale je možný že by byl malej nervní z toho, že tu byla návštěva?? Prý to taky může být, tak nevím...Po dlouhý době byl v noci hodně protivnej, zrovna po návštěvě - tím nechci satyyy narážet, jen mi to prostě zajímá no..

Ráno nemohl pořád zabrat, tak jsem ho odnesla do obýváku do košíku a že ho babi pohlídá a on tu usnul, před osmou, a já ještě šla zalehnout k mužovi do postele a spali jsme do půl desátý a mladej tu taky ještě chrupkal...tak mi to pomohlo...
A celou noc mi bolelo zas to šití, tak nevím...snad ty stehy začnou odpadávat...teď už je to zase lepší...
Teď by chtěl prďolka spinkat, už se mu zavíraj očka, ale asi mu dám trochu najíst a půjdem s kočárkem ven...
1. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Maru proč? :astonished: :sweat_smile:

Soni: koukala jsem na fotky,je to fakt boží..Mauglí :sweat_smile:
Hele třeba jo,pač vnímá že a ví že tam jsi ty,Martin a mamka a teď ještě někdo další....takže možné to být může..ale co já vím :sweat_smile:
Mažeš něčím spodek nebo tak?sprchuješ?
1. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
Soňi holt to musíš vygoumat jestli bude protivný po každé náštěvě co dojde tak je to ono jestli ne tak to byla jen souhra náhod :wink:
1. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Niky, ničím se nemažu...se bojím tam i šáhnout :sweat_smile: :sweat_smile: Manža furt chodí a že se mi tam podívá, co se mi tam děje, že furt se tak kroutím :sweat_smile: Ale teď je to zase lepší...asi jak kdy...
No, kdy bude další návštěva, nevím...mamka odjede v úterý a ve čtvrtek asi přijede Martinova mamka, tak jsem zvědavá...
Normálně furt spí, od půl třetí a není k probuzení, jsme byli s kočárkem na půl hoďky venku, a pak ho doma nechali u okna chrnět...Teď jsem ho vyndala, rozbalila, přebalila, že ho nakojim, tak si ho manža ještě vzal a on mu furt spí :sweat_smile: Tak jsem šla chvilku k PC...no mazec...to jsem zvědavá na tu noc.
1. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
no, aspoň jsem zkoukla v klidu na Nově filmek :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.