• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
achoooooooooooooooj :grinning: :dizzy_face:
jdu sem na skok,nahlasit se :wink:
hory-bylo to suprove, zaveje, prochazky bozi, pokecali jsme, zablbnuli, mala to zvladla bravurne, spala tak,ze na ten bordel,co se tam del jsem byla fakt spokojena, je to moje zlaticko nejvetis,fakt jsme si to uzili :dizzy_face:
nemocnice-nastup mam zitra brzy rano, na vykon jdu pravdepodobne v utery, domu pak snad ve stredu-jestli bude vse ok,takze se tu snad pak ukazu....vubec se mi tam nechce a doufam,ze to mala zvladne stejne v pohode....

jinak jsem fakt ted ocenila ty pripravy do ctvrtka-bylo to husty,ale tim,ze jsem si vse nachystala i do te nemocnice,tak to slo dneska super jak po masle-dojeli jsme, ja vybalila,zabalila a mam vse hotovo-to jsem tak dobre fakt necekala,jsem rada,pac jsme na horach ponocovali a tak fakt mam naspano tak 8 hodin od patku a jsem rada,ze nemusim ponocovat dneska....

takze dobrou noc,drzte nam palce,at to prezijem a at mala neplace a nemam tam problem s pacoskama,ze rusime! :fearful: ....jak jen to pujde,prijdu se nahlasit a rada si doctu,jak se mate vy i vase poklady...takze papa

PS:uz jsem stihal i docist,maru-diky za predani zpravy :wink: , soni-maly super!!! at mu to vydrzi,mala nespala zase moc od zacatku a pokracuje tak...., hani-kouzelny brisko!, niky-koukej kubicka jeste pekne tyden chovat v brisku!!!!! ............
dekuju za podporu a za drzeni pesti,MVR
1. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky, prave mi volala Pavli, tak predavam zpravicku: Dopoledne byly trosicku prodlevy s ubytovanim, takze chvilicku cekaly na ubytovani na pokoj, ale maji ten nadstandard, takze tam maji svuj klidecek. Vysetreni pred operaci atd. vse ok, babi chovala a vozila. Operace je naplanovana mezi 11-12 hod., jde az jako 5., tj. posledni. Ma trochu obavy, ze zrovna v tuto dobu ji mala usina a potrebuje k tomu maminku, ale snad to babicka s kocarkem nejak zvladne.
Mam vsechny moc pozdravovat a zitra se zase nekomu nahlasi. Tak drzime Pavli vsechny pesticky a palecky, co mame, hlavne at spravne zoperuji to, co maji a neudelaji tam jeste vetsi paseku.
Jinak jsem nahlasila, ze tady to zustava beze zmeny :grinning:

Soni, co maly? Je to lepsi? Jsi psala, ze byl trosicku nesvuj z te navstevy...., tak snad se z toho vyspinkal.
Papa
2. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky,
Hani, jestli budeš pavly psát, tak že jí moc zdravím a držíme palce, ať má brzy po všem a ať to zvládnou :slight_smile:

Tak nevím, ale asi to tou návštěvou nakonec nebylo, páč včera byl taky mazec...od jedenácti brečel, kroutil se a usnul asi až v půl druhý :confounded: Ale pak spal do šesti a přes den je hodný..Jsem si tu odpoledne s ním zdřímla, snad hodinu jsem spala. Uvidíme, co bude dneska...Jinak kočárkujem každý den, zatím teda...malýmu se v kočárku líbí a spí pěkně. Zítra jdem odpoledne k dr., tak jsem zvědavá, kolik a jestli nabral a jak to vypadá. Ve středu dopoledne jedem do nemocnice do Nbk na rehabilitaci, kvůli té ručičce a na očkování na TBC, tak snad to zvládnem.
2. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Soni, nebojky, to se ustali. A spinkej klidne i pres den, to je uplne nejlepsi, odpocivat zrovna s miminkem.
Mam radost, ze se Tomikovi kocarkovani libi :wink: Zitra to dobre zvladnete vsechno. Papa
2. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Hani, ty si to spaní taky užij dokud to jde a užívej si bříška dokud to jde, protože pak už tam malé nebudeš moci vrátit :grinning: :grinning: hihi
2. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
hlásím, že mi volala Pavlínka, že už je vzhůru a snad vše OK :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
Luci, dekujeme za zpravicku a drzime pesti Pavli, at jsou zitra doma, jak bylo v planu :wink:
3. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak snad je pavly ok a bude moci jít brzy domů :slight_smile:
My dneska byli u dr. a dle vážení malý přibral jen 40g, což mi přijde za týden dost málo...i dr. se divila. Když jsme šli z porodky měl 4000g a teď měl jen 4040g, tak mi to přijde divné...ale vážili ho nahatého a v porodce v plence, a tady maj digi váhu a v porodce mechanickou. Tak uvidíme za týden, máme jít na převážení. Každopádně mi přijde, že malej baští dost a že mu to i stačí...teď se i snažím kojit každé tři hoďky, teď teda jedl po dvou, tak uvidíme, co bude...
3. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
Huráá snad to pvču moc nebolelo chděrku......
a sem zvědavá jak písne......
Soni to je fakt malinko.....ale pořád lepší než aby shodil..držím pěsti at je další výsledek mnohem lepší
kde je nikky? v porodce??? :astonished:
3. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
Není v porodce :wink:
Pavly mi volala a já měla mobil doma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem ráda,že to má za sebou,zítra už bude konečně doma a všechno bude jako dřív :slight_smile:
Hlásím,že malý už spinká ve svém pokojíčku a já tam s ním,brzy asi najedu na jednu metodu,aby se naučil spinkat v noci bez buzení,ale nevím jak to zvládnu :zipper_mouth: :confounded: :frowning2:
3. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
ahojky hlasim,ze jsme doma,ale je to des,vcera me po tom,co jsdem volala asi kolem 4 chytla navic migrena,zvracela jsem celou noc a desny bolesti hlavy,do toho mala taky horecky,nevim,jestli zoubky,nebo i neco jineho-asi chripka,takze ted zase vypinam pocitac a letime na detske,zatim pa :frowning2:
4. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj, Pavli, super, ze uz jste doma. Migrena je teda mrcha, fakt si nemohla vybrat lepsi dobu...A tedka uz je dobre? Drzim pesti, at to s malou neni nic vazneho. Dej nam vedet, myslime na vas. Papa
4. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
čaauuuu

Luci: kéž by v porodce..jsem doma na zadku a mladej asi stávkuje že nevyleze :sweat_smile: :angry: už mě točí...už mě vše bolí...budu určo přenášet a vyvolávačky,to tuším :frowning2: prej porodíte v prosinci.....ha ale jakej rok neřekli :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
Pavly chřipka to asi bude,ta teď řádí všude a ta nemocnice asi nepřidala :frowning2: :frowning2: Bude to dobrý neboj :wink: Co ty jak se cítíš po zákroku? Je to dobrý? Nic nebolí? Hned potom si doma lehni a odpočívej s malou,kašli na vše!
4. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak prave odeslo moje stesti kocarkovat-bez maminky :frowning2: , s babickou....normalne bych to nedopustila,ale vzhledem k tomu,ze ji neni vubec dobre a jen a jen place,tak radeji jsem svolila a vyuziju te hodinky k tomu,abych vybalila tasky, priravila spani a mela vse hotovo,protoze ona fakt nejde z ruky :frowning2:

-nemocnice-takze vezmu to strucne
-silena neorganizovanost.nechaji vas treba cekat 40min. polonahe v zupanech v chladu a pak reknou,ze vysetreni neni potreba,at se vratime...no jsme tak fakt zirali....
-primar ma fakt tak debilni humor, neumi naproto jednat s lidma,jsme se tam prave sesly tri na operaci a vsechny v panice,co ktere rikal a tak,pry vyhlaseny machr, i "nase" zlata PA (byla se za mnou podivat) rika,ze u porodu je fakt machr,co naplat,kdyz nema jednani :angry: :angry: -nicmene jsem prezila i jeho debilni reci...
-zakrok se snad povedl, pripadam si,jak kdyz me nedko dole poradne skopal,bolelo me to vcera vsechno i venku-coz vubec nechapu,ani nechci radeji vedet,co tam provadeli....kazdopadne se to pry podarilo nejak opravit, pry jsem skutecne mela vzadu velkou zmet spatnych jizev-no ja to asi rikala jen tak,zee, no a tak to pry doslova rval nasilim co to slo.jak rika,bez anestezie bych to nevydrzela, pry to teda nejak uvlonil a musel udelat jen dva stehy-huraaa, ale krve dost, ted uz se to lepsi,i sedim,ikdyz nemuzu uplne bez problemu,ale proti popoprodnimu siti je to srana...za 14 dni bych mela byt fit :dizzy_face:
-jinak jsem vcera volala lucce,jak je mi hej-tak jsem to zakrikla, chytla me desna migrena, zvracela jsem do 10-nez ji konecne po cipku prdli injekci do zily...tak kolem 2 v noci uz jsem nezvracela,tak jsem si mohla konecne vzit brufen na migrenu a od 5 uz mi bylo lip-ale terezce ne, od vecera teplota k 38,nechtela nic,nez byt prisata a plakala plakala,bylo to silene,milacek byl u me asi do 10-pak zaviraji,mamka taky tak nejak,ta chtela prijit zase na 11,ale to jsem zrusila,ze vydrzime,prisla az ve 4,abych si mohla dojit na WC a najist se-do te doby jsem stale hladovela a nepila...a v 6 si po nocni vzala mamka malou do kocarku a sla se prochazet,to mala konecne spala-chudinka moje zlata...ja mezitim byla propustena,zabalila jsem a pak jsme jen cekali na tatku a jeli domu
-u detske mudr.-mala ma jen slabe neco v krku.mozna zacatek,kazdopadne zatim bez ATB. jen paralenovat,tak uvidime,cele odpoledne mi tu doted zase lezela jen u prsa,place i se slzickama a nechce se smat,hrat si nic-a nesmim se od ni hnout...takze nas ceka dalsi kruta noc-nicmene ve svem,kde mame misto, a klidne muze plakat,aniz bychom rusili nemocne....

no a to je ode me zatim asi vse,
hanicko-bezvadne si sem prepsala nas rozhovor,jsem zasla,presne jak jsme si volali,neskutecne jsi pro to nasla slova,to ja neumim....

soni, u nas taky vazi vaha jnak nez v porodce,ale rovnou s tim plus minus pocitali, bude to urcite jen tim,je dobre,ze jste spokojeni!!
maru-jakpak chces maleho teda ucit,ze se tak bojis??
niky-jen si uzivej delat inkubator,malemu to jen prospeje a ty tech par dni navic urcite zapomenes raz dva..a vyvolavani je daleko,nestres!!!!jinak ja jsem uz doma,takze UZ MUZETE :grinning:
hani-a jak je tobe a mimcovi??

ja teda letim neco delat,pa a diky za podporu vsem :wink:
4. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
fuj Pavly to jste si teda museli užít,lituji tě fakt,hlavně že to máte za sebou a už nic takového nemusíte absolvovat,Terezce posílám uzdravovací pusinku,bobek malý si taky musela prožít svoje,ale hlavně,že jste byli spolu :wink:
Píšu teď na rychlo,malý usíná a mám tu práci.četla jsem v chytré knížce,že aby se v noci nebudil a spal celou noc musím odstranit jeho závislosti kvůli kterým se budí - dudel a čaj,skutečně si jen v noci cucne,veme dudel a ve vteřině usne,no do toho já nejdu,čaj odstraním,ale nechat ho schválně vybrečet až usne vyčerpáním na to nemám,raději budu v noci vstávat,není to tak hrozné,do zhruba jedné spí krásně pak se budí častěji.musím letět,Pavly drž se :wink:
4. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Holky, ahojky...jsem se teda odhodlala si dát ty tt, jak mě Pavly furt přemlouvala :grinning:
Ode dneška mám průkazku:wink: tak snad bude vše ok, nezbývá než věřit že...stejně to holt nikterak neovlivním, žiju dle svého nejlepšího vědomí a svědomí... :sunglasses:
Pavly, poctivě jsem dočítala, teda jsi chůdě, sis to zase vyžrala se vším všudy viď? :fearful: to je mi moc líto. Ale snad to teď bude všechno fungovat a vypadat jak má:wink: A bude dobře tobě i Terezce...
Maruško, na podobnou chytrou knížku bych se zvysoka...jak se jmenuje? Já se přikláním spíš k AP, takže nevěřím, že se zkrátka dítě projevováním citů, mazlením atd. rozmazlí...potřebuje to zcela stejně jako jídlo, teplo... Ale samozřejmě ať si to každá maminka dělá dle svého uvážení :dizzy_face:
Mně je stále stejně, týden 9 a 10 zatím hodnotím jako nejhorší... zvracím sice jen asi 3x denně, ale špatně mi je furt. Navíc mi dnes sestra změřila tlak 90/57, tak se nedivím, že jsem taková chcíplotina... ale snad bude líp. Pokud to je znamení, že je mimčo v pořádku, tak ať mi je raději špatně furt! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky,
pavly, je dobře, že jste doma a že se zákrok povedl. Ale užila sis teda....A doufám, že Terezka bude brzy fit :wink:

Maru, hele hele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My dnes byli zase na rehabilitaci, tak prý dobrý, ale ještě budem chodit, zase příští pátek. Pak jsme hned šli na očkování na tbc, tak byl malý statečný, ani nebrečel, jednou kníknul a pak brečel akorát při oblíkání a pak usnul :grinning: V půl jedné pak už doma usnul po jídle a já si zdřímla taky. Ted už tu byl zase nervní, tak jsem mu dala po hodině a půl ještě trochu napapat a usíná mi tu na ruce, v košíku protestoval :unamused: Nevim, jestli může být nervní i po tom očkování? No, a přijedou tchánovci a mamka tu zůstane.

Kat, gratulko k průkajdě, to je žůžo :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Káťo gratulace k průkazce :wink:

tak mi děfčata odešla zátka právě a zřejmně mám kontra..já nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bolíííííííííííííííííííííííííííííí..co mám dělat?

Maru chrní :pensive: :sweat_smile: Láskooooooooo

uvažuju zda si dát sprchu a umýt si i vlasy raději :grinning:
5. únor 2009 v 05:50  • Odpověz
Jsem tu,holky vstávejte rodííííííííme :sunglasses:
5. únor 2009 v 08:20  • Odpověz
Tak zrovna vypla pc a jedou směr Podolí :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :fearful:
5. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ja ji ten ctvrtek povolila, kubik bude zrejme vychovane ditko :wink:
5. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Pavly přesně,on ví kdy se má narodit,dneska nikam nejdu,malého dám tatínkovi nebo tchýni v krajní nouzi tak vám určitě tady budu dávat zprávičky :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
niky to daaaaaaaaaaas, hrave, uvidis, je to bozi!!!! a ja bych to brala hned, misto toho,ze jsem vam prisla rict,ze se mame desne,mala ma ke 39 horecky celou noc,stale v kuse place a place, i u prsa,porad,ted sedi a japisu a zase place,takze psat uz nebudu,jen cist-to se nebojte,ale kdyz ji mam na ruce,psat mi nejde....
jsem uplne zoufala a fakt bych radejoi porodni bolesti cely den,nezt se cely den divat na to moje utrpeni.... :frowning2: :cry: , je silene sklesla, oci ji tecou z nosu- no sileny,navic zase mucivy nastroj odsavacka bude v permanenci-ja chcipnu....

niky,ty se ale koukej drzet,jsi jako kazda tady sikovna a statecna mamka :wink: ,uzij si i ta muka,ktera na svete jedina jsou odmenena uzasnym darem, ktery ti da brzy zapomenout.... :slight_smile:
maru-prosim,moc ji pozdravuj,urcite si s ni pises,ze jsem cely den myslenkama u ni (ikdyz tentokrat i u sveho pokladu,coz urcite chapete....)

kat- a velka gratulace!!! :wink: a hlavne se nebat a myslet pozitivne!!!! jasny!!!! :wink:
5. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
maru-jak pisu-jsem prilepena na net! neboj, jen pokud pujdu ven-do lekarny,tak se zahlasim,ale ja verim,ze do 2 je kubicek schouleny u maminky v naruci :dizzy_face:
5. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
tak jsem na unoru vypatrala, ze uz krvacela, tak to bude do 11 :sweat_smile:
5. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Pavly strašně mě mrzí jak je Terezka teď nešťastná a nemocná,držím palečky,aby ji brzy bylo zase lépe :wink:
Kdyby se cokoli dělo tak pisnu,teď musím jít trošku poklízet,ale doma jsem stále tak info bude :wink:
Pavly začala krvácet zhruba kolem 8h a kontra začali okolo páté ráno,tipuji taky do oběda je tu Kubík :wink:
5. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.