• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky kristy-jsem chtela puvodne pres ty prazdniny nekam jet,ale nejak nebylo kam....vsude maji neco jineho,tak jsem doma,vcera jsem uklizela a dneska spala-nooo,dala bych si rict casteji,ale ted budu zase po o preklizet papiry a tak....
miminku je snad dobre
chudaku vstavat tak brzo,to te lituju,ale uz je konecne patek,vid! :wink:
26. říj 2007 ve 12:03  • Odpověz
jojo, patek je fajn, uz aby bylo pul ctvrty.... pojd za nama na BRMS, at nemusim preklikavat :o)))
26. říj 2007 ve 12:05  • Odpověz
autor
ok,dorazi,ale ted se oblikam,jdu do vecerky,nemam z ceho varit,pak dorazim,jo :wink: (mam uz hlad!)
zatim pozdravuj
26. říj 2007 ve 12:07  • Odpověz
ahoj,já dnes byla potají venku :slight_smile: šla jsem do práce s papírem na peníze a pak jsem šla do lékarny pro vitamíny,všechno už mi dochází,pak jsem si šla koupit těhotenské kalhoty,protože mě všechny kalhoty dřou do břicha :wink: a koupila jsem si ještě těhotenské silonky a pro radost dvoje malé ponožečky pro drobečka :grinning: tak jsem zatím spokojená :slight_smile:
26. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Pavly - nemám zatím důvod testovat,mrška by měla přijít v neděli,tedy 28.10,ale po minulé zkušenosti,kdy si dorazila až po injekci na vyvolání,testovat jen tak nebudu,nechci být zase zklamaná,moje předsevzetí je,že budu testovat až NEJDŘÍVE! týden po vynechání MS :wink: Ale stejně vím,že s toho tento měsíc opět nic nebude :frowning2:

Many - myslím si,že ti kontrola nepřijde, všechny mé těhotné kamarádky byly na nemocenské a žádné kontrola nepřišla,to mě když jsem měla oteklý obličej a zánět v dásních kontrola přišla a já nebyla doma :sweat_smile:
26. říj 2007 v 15:50  • Odpověz
ahojky mamči, skoromamči a ostatní jste tu některá? :slight_smile:
26. říj 2007 v 16:45  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Maruško - mě sestra varovala,ať si dám pozor,že teď těhotným hodně chodí kontrola,i mojí kamarádce z práce taky přišla,jak byla na rizikovým už v 8.30 ráno,tak jsem to riskla :slight_smile: a včera navečer taky :slight_smile: jeli jsme do Šumperka na džemfest - Laura a její tygři,ale nejlepší byli WOHNOUT :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2007 v 11:18  • Odpověz
Fakt jo? No tak to čumím :fearful: :confused: Já nechápu proč zrovna těhotným by měla kontrola chodit :unamused:
27. říj 2007 ve 12:04  • Odpověz
no jo,je to bodrdel,ale bereme nemocenskou jako ostatní :slight_smile: ale naštěstí 6.11 mi to už snad skončí,říkala,že mi pak dá vycházky neomezeně :grinning: tak se snad nic nestane a budu fit a dostanu je :slight_smile:
28. říj 2007 v 16:20  • Odpověz
hoj hoj holky, tak vás zase zdravím na začátku týdne, je to hrozné ale nestíhám už ani o víkendu, doháním restíky za týden achjo

jsem nevěděla že i těhotným chodí kontrola, týýý jo

holky moje tělo se asi zbouřilo či nevím co blbne, ale změnila jsem anti a menstr mě přišla v půli, no jsem se až lekla, takže nevím jestli mám dobrat prášky do konce či začít za týden nové platíčko, se mi to ještě nestalo :(
29. říj 2007 v 07:08  • Odpověz
mě ta kontrola u těhotných ani moc nepřekvapuje, přece berou nemocenskou a většinou se neschopenka z nějakého důvodu dává, ne? A pokud je někdo jen doma a může chodit po nákupech a po městě, tak proč by nemohl do práce :wink:. Teda pokud nepracuje rukama v nějakém podniku, kde není dost dobře možné v těhotenství pracovat.
29. říj 2007 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak ještě týden a jdu k doktorce,už se těším na vycházky :grinning: doma je to hnus :grinning:
29. říj 2007 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jak se daří těhulkám :wink:
30. říj 2007 v 11:27  • Odpověz
many: díííík, dobře :slight_smile:
30. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak jsem tu zase po dlouhe dobe,vikend byl trochu naplneny, a vcera mi nebylo moc ok,prospala jsem cele odpoledne a pak jsme sli k mamce....doted jsem byla v praci a dneska se mi zatim spat nechce,tak vas jdu pozdravit!
Jsem rada,ze je vam dobre! Ja netrpelive cekam na ctvrtek-zase snad uvidim mimi,snad uz bude vetsi!!!! :grinning:

a co ostatni snazilky,nejaky uspech?????
30. říj 2007 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky pomozte nam vyhrat sme na strance http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/ cislo miminka je 71.viktorie smolova za kazdy vas hlas a ochotu vam moc dekujeme
30. říj 2007 v 17:26  • Odpověz
ahojky holky, tak vidím že tu máme nové přírůstky :slight_smile:
many je to dlouhé být doma co?já si to taky nedokáži představit být doma celý den zavřená :(

Pavly a jak ti je?Jsem ráda, že těhot probíhá dobře :slight_smile:

Já taky nestíhám, jsem od rána do večera v práci a víkendy, si užívám s manžílkem a taky doháníme kamarády, takže sem nemám ani čas chodit :(
31. říj 2007 v 08:02  • Odpověz
jo jo majinko je to dlouhý,ale už jen pár dní a snad budu trávit hodně času na vzduchu :grinning:
31. říj 2007 v 11:51  • Odpověz
kde jste těhulky není vám dobře :wink:
1. lis 2007 v 10:13  • Odpověz
Ahojky :wink: Tak jak se všechny máte? A co miminka v bříšku rostou? U mě to vypadá,že se bude opakovat minulý měsíc,kdy jsem musela na vyvolání,MS nikde a nikde,já už vážně nevím kdy se mi vrátí normální cyklus,tentokrát budu čekat hodně dlouho :wink: :slight_smile:
2. lis 2007 v 17:50  • Odpověz
autor
ahojky holky,jen rychle zdravim,neni mi prave dobre.....
many-preju ti,ze je ti fajn a preju ti uz ty vychazky,uzivej si to!
maruska-copak,zase mrcha zlobi? a nemuze to byt mimi? :slight_smile:
maji-mej se co nejlip! a uzivej si lepsich veci,nez vysedavani u netu! :wink:
2. lis 2007 v 19:32  • Odpověz
maruska - třeba už to bude mimi,počkej a pak si udělej test než půjdeš :wink:
3. lis 2007 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

Pavly - jj mrcha zse zlobí,jsem fakt zvědavá kdy se mi upraví tak jak by měla.Jsem netušila,že vysazení prášku mi udělá takový bordel v těle :frowning2:

Many - testík už proběhl ve čtvrtek,klasicky negativní,takže čekám mršku,ale už mě aspoň bolí hrozně moc bradavky,což mi před mrchou dělá,takže čekám a čekám ( jo zpoždění mím 6 dnů)
3. lis 2007 v 15:32  • Odpověz
teda ty to máš naprd :frowning2:
3. lis 2007 ve 23:35  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jak se mate?
ja stale stejne, stale nevolnost
marusko-co mrska??? zatim to nerozsekla? ani testik nezasahl???
many-a jak se mas ty, je ti dobre? uz vymyslis,co nakoupis? ja resim stale jen kocarky,ale chyta me hruza pri predstave,co vse vlastne chci nakoupit!!! :confused:
4. lis 2007 v 19:53  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Pavli mně je super :grinning: už 3.den jsem neměla nevolnost po ránu,parááááda :grinning: jinak fakt pomáhají ty lizátka,už sis je koupila,obsahují vápník,vitamín C a zázvor,to úplně sklidní žaludek - fakt paráda :wink: jedno stojí 4,-
jinak nad věcma ještě moc nepřemýšlím,spíš nad pokojíčkem a to začnem řešít až později,teď je ještě brzo :slight_smile: až budu mít za sebou genetiku a budu vědět,že je mimi v pořádku,zítra jdu k doktorce,tak snad už dostanu těhotenskou kartu :grinning: a neomezeně vycházky :grinning:
5. lis 2007 v 11:59  • Odpověz
vlastně jediný co jsem si koupila,tak dvoje malé ponožečky pro radost :grinning: a včera jsme si koupili skříň,protože bude potřeba na další věci :wink:
5. lis 2007 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, nakupky, jee... :grinning: Pavli, ktery kocarek to teda bude? Dari se ti dobre? Snad ty nevolnosti prejdou?A chodis do prace, nebo jsi na neschopence? Prece jenom je tve povolani narocne...
Many,a co vy?Mate uz kocarek vybrany?A co ty a prace?Rikala jsi, ze to mas narocne.
Tak se drzte a at jste zdravi vsichni.Papa
5. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky,tak hlásím nové info,mrška stále nikde,9 dnů zpoždění,už mě nebolí ani bradavky,prostě nic co by naznačovalo příchod MS,testík proběhl,když jsem měla zhruba 4 dny zpoždění a byl samozřejmě negativní,takže opět to co minulý měsíc,už mě s toho vážně šibne,jsem zoufalá :frowning2:
6. lis 2007 v 15:04  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak hlasim,ze to vzdavam a pripravuju se na odevzdani kotatek do jinych rukou.nezvladam ani nahodou a mam toho uz fakt dost,snad zatim jen docasne..doufam...ale mam z toho hroznej pocit Moc toho za den nesnim a hlavne ani nevypiju, bojuju o kazde sousto a lok a zacinam byt dost slaba..tak uvidime,jestli se v klidu neco zlepsi

hani-ja zatim nezvladam ani myslet,natoz neco nakupovat,kazdopadne u me zatim asi stale vede jané

marusko-to je fakt sila,myslis,ze to fakt bude stejne??!!! :angry: a dalsi testiky uz nedelalas? to je fakt hnus,to ti nezavidim! :frowning2:
6. lis 2007 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.