• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jj pavly přece mě v tom nenecháš samotnou :wink:
Věkový rozdíl bude 2 roky,to je akorát,dohodli jsme se,že to vemem o rok dřív,abych nebyla tak dlouho doma,penízky je třeba a mě by doma hráblo :sweat_smile:
5. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
kat-musi a chce, musi-nechci byt tehu,dokud bude male min nez tri a chci si ty tri roky vychutnat jen ji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
maru-ja to chapu,puvodne jsem to chtela taky tak....ale po tehu uz neee,vydrzim doma,holt
5. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
teda naplá jak struna..budu čekati
5. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
5. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
tak nám včera konečně odpadla pupeční šňůra, hurááá, už nám tam nic nevisí :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, jak vy jste kojily? Když si mimískové řekli, nebo jste je budili po určité době?? Já se přes den snažím po třech hodinách, protože pak se akorát přejídá a tak. Dneska jsme byli venku a ten vzduch ho tak asi uspal, že po třech hodinách nebyl absolutně k probuzení, takže jedl až po 4 hodinách a samozřejmě trochu vyblindil, tak se ještě docpal a je spokojenej...Tak nevím, jestli opravdu po těch třech hoďkách ho násilím budit, nebo ho nechat spát...
5. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
:confused:

ja uz chci :grinning:
5. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
ja nikdy nebudila
5. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
a mala mi blinkala do 2 mesicu
5. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
soni dr říkají jak, kdo teda max 5 hodin bez jídla když vytuhne tak ho nechej :wink:
5. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
takže to blinkání je normoš, že? Mně teda nepřijde, že by nějak hltal, když dlouho nejí, ale...
5. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
jj jako kdyby blil šavli obloukem a hodně tak to normoš není
5. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj,jmenuji se Jakub,narodil jsem se dnes v 17:15,51 cm a 3850g.jsem krásnej a dal jsem mámě pořádně zabrat.

GRATULUJI!!!! :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
Volala mi,je šťastná,Kubíka ještě nemá u sebe,za hodinu jde na pokoj a v noci ji ho asi přivezou,sešitá je snad všude,hrdlo,frnda celá,užila si,ale je přešťastná,Kubík je krásnej,míchanej,fotky budou buď ještě dnes nebo zítra ráno mi přijdou mejlíkem :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
hurááááááááááááááááááááááá
niky obrovitánanánskááááá gratulace ke Kubulkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No vidíš, žes to zvlídla holka jedna šikovnááá
ale trápila se co..... :confounded:
5. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
Trápila :pensive: Bolest už je zapomenutá :wink:
5. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moooooooooooooooooc gratulujeme a prejeme stastne mamince velmi rychle hojeni :wink: , tak jak psala lucka,zvladla jsi toooo, jsi skvela :dizzy_face:

holky,musim letet uspavat,jen jsem jukla,bgudu cist a cekat na fotky,ale nepujde mi asi psat :frowning2: , ale jsem tuuuu
maru-ze ji mooooc pozdravuju, ja jsem taaaaaaaaak stastnaaaaaaaaaaaa ze je to v poradku a ze uz nunaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
juuuuuuuuuuu, nikkyy gratulace největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky pěkněj kusanec :dizzy_face:
5. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Luci, tak malej vždycky jen jako ublinkává koutkama, nějak obloukem to zase není...
5. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
soni to je "přípustné" :wink:
5. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Jééé, gratuluji Veru!
5. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
krááásný, to fakt stálo za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Niky, tak jeste tady: Ta nejvetsi gratulace leti k vam do Prahy. Maly je uzasny, at jste zdravi a brzo doma!!! :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jé já moc gratuluji Niki ke Kubíkovi je perfektní :slight_smile:
6. únor 2009 v 00:38  • Odpověz
Niky taky se pridavam ke gratulacim.... Kubik je pekneeej :slight_smile:
6. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
6. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
teda Kubík je fakt fešák :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
ahojky,konecne muzu psat-niky je boziiiiiiii, kouzelnej,moooooooc gratulujeme!!!!!!!!!!!!!! vse zapomenuto,za to bozi stvoreni,vid :wink:

jinak vsechny zdravim,byla to hrozna noc,presto jsem statna,pac byla nejlepsi,jakou jsem zazila od soboty,dokonce jsme chvilema i spali!!! obcas se i odtrhavala od prsa a spinakala sama-takze jsem se i mohla natahnout ja-no jak rikam,bylo to bozi,i presto,ze jsme zase moc plakali a porad se dusila hlenama a musim odsavat,jen v noci,ve dne se snazim to nechat na prirozenem odtoku....
to je rychle asi vse,jdu se najist

nejkae nove zpravy od stastne maminky???

hani- a ted je rada na tobe :wink: ,tak jakej datum planujes :grinning: (myslim v legraci,ja planovala toto,ostatni jsem neresila :sweat_smile: )
6. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky, Kubicek je uzasny, Niky, jeste jednou gratuluju :dizzy_face: Uz se tesim na to nase, nejak mi nedochazi, ze jsme na rade...
Jinak my na kontrole dobry, CS porad 5, takze se to pripravuje, ale dle dr. si jeste na porod chvilicku pockam, ale co myslel tou chvilickou, to nerekl.... :sweat_smile: Predal me do porodky, tak si tam v pondeli asi zavolam a objednam se na monitor. MOhla bych uz dnes, ale nejak se tam nehrnu, neni o co stat, ty vysetreni tam pry nic moc...Jinak me trapi otekle ruce a nohy, ale to k tomu asi patri, tak se tesim, az to bude za nama. Jinak datum neplanuju, at si srdicko moje vybere to, ktere se bude nejlepe libit jemu :dizzy_face:
Fajn, ze se Terinka zlepsuje, snad to tak pujde i dal. A ty se citis jak Pavli po operaci? Taky se to zlepsuje?
6. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.