• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky,tak mam minutku,mala si snad na chvili hraje v sedacce

soni-gratuluju k pupiku, a co jinak, jak se vyspis,jde to? co kojeni,boli bradavky,nebo pohoda? a co tatinek???
hani-no jak je mi,je mi dobre,bylo to ale docela husty,byla jsem fakt,jak kdyz me dole nekdo poradne pokopal, uzila jsem si tez zopakovani pocitu,kdyz jdes po porodu na WC a tak, ale jestli se operace vyplatila,to budu vedet az za dyl...hojit bych se mela 14 dni,tak doufam,ze ne zase 5x dyl nez jak to bylo po porodu...
mimochocdem,holky,nemazaly jste nektera hraz???cim??? doporucil mi ted blazen sadlo,ale to teda nejak nemuzu prekousnout :unamused: ,nevite o necem "normalnim"?
-hani a taky jsem vyspehovala,ze z tebe cosi odeslo. voda to nebyla,jak si sama poznala a me se to taky stalo, a to 24 hod. pred porodem-teda me ten den nevysetroval vnitrne...ale prislo mi to stejne,kalhotky uplne mokre,ale jinak pohoda, zadna barva,zapach...ja si myslim,ze to bylo jakoby cisteni dutiny-jestli jsem tam teda mela zanet,tak to mozna bylo ono (ac jsem na to 14 dni brala bobulky.. :angry: ), kazdopadne ze mi to neco pripomina,jak se citis jinak??? jsi utahana nebo cila???
6. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
a k tem datumum,ja taky rikala,at si vybere mimi samo-pac to je jeho den...ale stejne jsem si rikala-no 1.6.,6.6. je pekny,nebo 16.6. a tak, ale treba ze se mi zase tak moc nelibi 23,24.no proste jen tak abych zamestnala mozek...proto se ptam :wink:
6. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Soni, gratuluju taky k pupiku. Trochu nam sem taky neco napis, za chvilku budu ty tvoje rady hltat vsema deseti!!!
Pavli, jsem rada, ze uz se citis lip, tak at hojeni probiha dobre. Ano, my mazeme hraz, i kdyz vcera jsem vyfasovala na lehci candidu nejake cipky, takze masaz asi skoncila, ale masirovali jsme docela dlouho, tak snad se ucinek trosku projevi...Takze my mame olejickem na masaz hraze od Weledy nebo vim,ze jeste hodne dobry olejicek ma firma EONE http://www.eone.cz/product_detail.php?product_id=19004
Jinak ta firma ma spoustu dalsich oleju, takze si urcite vyberes a melo by to byt prirodni atd. atd..vsak mrkni.
Jinak o necem jinem nevim...
Pavli, teda, ty me desis..jak 24 hodin pred porodem? :sweat_smile: Ja se jeste nechystam, ne ze bych teda nebyla rada, protoze ty posledni dny fakt nic moc, hlavne ty super otoky...No jinak mi prijde, ze fyzicka jsem cila, psychicky utahana.... :unamused: Dokonce jsem si ted odpoledne lehla a za cele tehu jsem nezaspala, jinak spim tak tri hodky v kuse a to je mi jeste malo...
6. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
tý jo, Kubík je fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
6. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
JUUU....JA CHCI TAKYYYY!!!!!!!!!!!!!!!! Je uzasnej, blondacek :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
6. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak malej je celkem v pohode, pokud ho netrapi brisko. Kdyz usne, tak spi dve tri hodiny...pokud zrovna usne v kocarku a jdeme domu, tak jeste vydrzi spat i doma, a vcera treba ani po 3,5 hod k probuzeni, nebo snad jedl az po 4,5 hod...A na dnesek jedl ve 12, ve 3 a v 7, takze noc byla v poho a to dokonce se fakt budil jen na jidlo a pak usnul. Ted uz tu necelou pulhodku taky chrupka, tak snad vydrzi do sesti, vykoupem a budem papkat...Jinak ja se v noci aj celkem vyspim, kolikrat mi to i staci...ale jak bych si ted lehla na gauc, tak spim taky, coz mozna udelam. Jen jednu noc jsme meli uplne bozi, ze spal sest hodin :grinning:
A dneska to je 14 dni, co se narodil, to leti to je silene....
6. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
jo, jeste jsem se chtela zeptat na ty kapky Vigantol a Kanavit...Vigantol mame davat od 14 dni veku, takze dneska zacnem...a ten Kanavit jsem jaksi zapomnela, takze ten uz mu taky muzu davat? A jak jste jim to davaly, nebo davate? Na lzicku?? Samotny nebo s mlickem?
6. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
Soni, 14 dni???? :confused: Vzdyt je to jak vcera!!!
6. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Hani, viď? To je neuvěřitelný....A počkej, zachvilku už budeš taky chovat :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
Fakt neuveritelny!!! A me to vubec nedochazi, prijde mi, ze mluvime o nejake treti osobe :grinning: a ne o me... :confused:
6. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
jsem zas dala nejakou fotecku do alba...
No, je to divny, vid? A pockej az bude miminko venku :slight_smile: Nejlepsi pak bylo, ze asi tak jeste tri dny po porodu mi prislo, ze se mi tam malej furt mele, v brise a pri tom uz byl venku :grinning:
6. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
ahojky
soni-super,ze je malej tak hodnej,uzivej si i toho spanku,u nas se to pak zkracovalo!!!
¨hani-nouvidime,nooo
niky-je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,nemuzu se vynadivat :dizzy_face:
6. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
holky,tak mala uz fakt s dopomoci sedi!!!!!!!!!!! :fearful:
6. únor 2009 v 17:19  • Odpověz
Soni, souhlas, je to fakt divny...Ale tesim se na prcka silene!!! :sweat_smile:
Jinak Tomasek je nadherny, je to fakt broucek. A ja ho zeru v tom smoulinkovskem oblecku, to je fakt k sezrani!!! :dizzy_face: A kocarkovani vam taky moc moc slusi!!!
Pavli, teda s Terezky je fakt slecna. Ted me napada, ze jsem dlouho nevidela zadne vase fotecky, tak na ne pujdu mrknout.
JA se zatim loucim, jede nam tatulda. Papa
6. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
ahojky,kde courate??
¨ja hlasim-noc zase o neco lepsi,ale ryma hruza :frowning2: ,ale ma uz naladu,tak huraaaa

vcera jsem s ni sla zase spat -teda spis to,ze jsem se u ni divala na televizi,ale chtela me citit u sebe....a ja strasne chtela vydrzet na moje oblibence tudorovce-a zvladla jsem :dizzy_face:

dneska litam,letela jsem koupit kytky a odpoledne nas ceka kocarkovani a dvoje oslavy narozenin-tchyne-umiram radosti (vrazdila bych :angry: )a klarky-to se tesim,ale vsude budem tak minutku a zase rychle domu,tak snad to prezijem

maru- a jo,kocarkuju,ikdyz je nemocna,pokud nema horecky pres 37.5 a to proto,ze volim mezi dvema spatnostma-byt doma-nespi a to fakt zvlast ted nezabrala,jen u prsa plakala-nebo jit ven-i do inverze-ale vyspi se alespon hodinku dve-a to ji posili... a ukazalo se,ze to byla dobra volba,spanek ji leci,je lepsi tim vic,cim vic spi...

musim letet delat obed
co ostatni,jak se mate? co nase tehulky-a ze jich tu uz moc neni?!!!!! a co ostatni deticky,jsou ok?
7. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska bylo venku krááásně, ale já teda venku ani nebyla. Malý tu byl dopoledne trochu mrzutý, nedařilo se mu usnout, tak babi ho vzala do kočárku v poledne a vyrazili...a vrátili se až ve tři a malej furt spal :grinning: Jen já už tady trochu trnula, kde jsou tak dlouho. Ale aspoň jsem dala šlofíčka, najedla jsem se, vyprala, vytřela :grinning: Tak to k něčemu dobré je, že tu ta babi je...Ale jako vrátit čas, tak si sem nevezmu ani jednu babi...Teda je fakt, že ta moje mi až tak nevadila, ale tchýně...ona to nemyslí špatně, já to chápu, ale prostě mi pomalu furt stojí za zadkem, při přebalování mi furt něco podává, pomáhá zapínat a mi to tak rozčiluje...Jenže já se hádat nebudu, nějak to vydržím...ale štve mi to...Nebo přijeli z venku, já šla malého vysvlíct, nakojit a už mi ho pomalu zase chtěla brát, že bude chovat...ale nedala jsem se :grinning: :grinning: Si ho pomalu ani sama neužiju :frowning2: Njn, první vnouče a je z něj celá hin...mi přijde, že mi chce dokázat, že ona ho umí uspat v ruce a já ne...já ho třeba někdy dám do košíku, když vidím, že usíná a on si chrupká a ona jde a začne ho hladit, bych jí ty ruce přerazila, protože samozřejmě malýho to ruší...A manža v práci celej den, ještě i zítra...Se těším až tu v pondělí bude a úterý bude. No, ale radši už mlčím, je to naše chyba, že jsme si ty babči sem brali...
Jinak malej je pořád tak nějak hodnej, v noci se budí po třech hoďkách, ale někdy mu trvá, než zabere..je holt naspanej přes den a v noci se mu pak moc nechce :grinning:
A je sranda, jaký hází úsměvy, když je najeděnej, nebo prostě spokojenej. A jak jsme byli na rehabilitaci ve středu, tak sestra ho dával na bříško a řikala, jak krásně dokáže držet hlavičku. I doma vidím, že jí dokáže "ovládat" :slight_smile: Kdy vůbec děti začínaj pást koníky, to až dýl ne? Ale holt má sílu a je to habán :grinning:

Těhulí už tady opravdu moc není. Ale všichni se těšíme na překvapení od Haničky, že? Jsem už teď napnutá a jsem zvědavá, kdy miminko bude chtít na svět :slight_smile: Hlavně, aby maminku moc netrápilo.

Pavly, snad dnešek probíhá dobře a je vše ok :slight_smile:
7. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
Týjo Vás dočíst
Niky Kubulka se povedl, je vidět, že byl dělanej s láskou....a nakonec jsi to dala....tak fidíš :grinning:
Pavli nekecej, že terka sedí....to ti závidím když sáru posadím a držím je mooc šťastná..jde to na ní vidět.....ale ještě nemá tendence jen se přitahuje k nožkám..tak snad brzo..stejně ještě máme čas
ALE dneska v 16.47 řekla jako vím že náhodou ale řekla MAMA......normálně mě bodlo u srdíčka.....fakt

Soni k tvojí tchýni no comment nedej se....tak to připrdkování nesnáším mě teda to nikdo nedělal ale na začátku se na mě hany díval co a jak dělám a ještě když jsem byla gramlavá tak to taky bylo celkem nepříjemný..ale už se to dá....musíš být tvrdá a nedat se.......

Maru jdu ti načučovat do alba Domínek se krásně vybarvuje chlapisko jedno..přijde mi celej ty.....z tatínka akorát šurdu :grinning:

Hani ty jedna už jsi fakt na řadě...nebuj to dáš stejně jako všechny tady.......ono mě to došlao snad den, kdy nás pustitli domů...že mám dítě...taková megahyper euforie to je.....

Jinak držte palušky chcem úprdat po mamuš byt tak at se brzo zadaří..... :pensive:
7. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky,
Soni teda jako máš můj obdiv,já bych doma nesnesla ani moji mamku natož tchýni,fakt ne,na malého jsem byla už druhý den po příchodu z porodnice sama a vůbec jsem nelitovala,přesně to co píšeš to by mě zabíjelo,koukat mi na ruce a nedej bože mi někdo ňuňat moje malinké miminko,já jsem strašná matka mě doteď vadí jak přijde tchýně nebo moje mamka a začnou mi ho pusovat a muckat a mačkat se s ním,to néé :sweat_smile: To nemám ráda,musím jít pryč neboť to ve mě bublá a mám co dělat se udržet a ještě,aby se někdo o něj staral místo mě,já jsem hrozná já vím,ale já nemůžu :pensive: Možná časem možná,ale pochybuji je to ve mě.

Jaktože mi malý nesedí? Teda Pavly Terezka je šikulínek,mě malý sedne a ihned padá,udrží se tak možná 2 vteřiny,jinak na klíně by seděl lumpík jeden,ale sám to ne,ještě je brzy a Luci tebe teda závidím,že Sárinka řekla máma,malý říká akorát ham,ham a to pořád a neustále,taky to jde na mě vidět :sunglasses: Ale máma,táta,bába nic! Asi to má po mě,já jsem prý nechtěla vůbec mluvit,no však mu to nikam neuteče :slight_smile: Luci a moc děkuji malý je opravdu na mě,jen má Marťové oči,ale pořád se mění to není ani možné :fearful:

Kubík je překrásný,to ani nebudu komentovat,bobek Verunčin :dizzy_face: :dizzy_face: Už ať jsou doma.

Hani můj tip neměním,tak uvidíme jak se trefím,ale vůbec na mě nedej,moje tipy většinou nevychází :wink:

A tak jsem přemýšlela a teda až porodí Kat a snad i ostatní,které doufám,že se přidají tak začneme my znovu,se tááák těším,že už ani neřeším to bříško,jelikož si říkám,že letos na samém konci roku tam bude nový nájemníček :slight_smile:
7. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky, tuhle jsem kamarádce popisovala "zážitek" z porodky, tak vám to sem můžu zkopčit :grinning:

No, tak nevím, jestli ti nějak popisovat porod, abych tě nevystrašila. Ale jen tak ve stručnosti...Tak ve čtvrtek ráno jsem se vzbudila a něco ze mě vytékálao, ale vždycky jen tak trošičku, ale řikala jsem si, že to je divné, že se asi něco děje, ale pro jistotu jsme jeli dopoledne do porodky, aby mi zkoukli a natočili monitor, pro jistotu. Tak tam mi řekli, že to plodovka není (i když si myslím že stejně byla), monitor ok, tak mi poslali domů, ale dr. řikala, že si myslí, že se to rozjede...Pak celý den jsem se cítila tak nějak divně, odpoledne jsem chvilku spala, pak jsme šli na procházku, do pořádnýho kopce :grinning: a doma mi pak začlo bolet břicho, celkem i pravidelně, pak po hodině se to prodloužilo...tak jsem si pak dala vanu a ono se to nachvilku zastavilo, ale pak ty bolesti se zase rozjeli, ale pořád to bylo v pohodě. No, a pořád ze mě občas vyteklo trochu vody, takové narůžovělé až průhledné...Tak jsme čekali a v jedenáct večer nakonec do porodky odjeli znova...No, a to teda už z testu na vložce poznali, že to plodovka je...Takže monitor, sepsání papírů, Martin došel do auta pro tašku a mně dali tu jejich erární košili :slight_smile: No, tak do dvou to celkem šlo, akorát jak tam je hekárna hned vedle sálu, tak akorát v jednu rodila jedna mamina a tak tam hekala na sále, že jsem se tam Martinovi rozbrečela a hrozně jsem se bála...No, pak mi dali klystýr, což je úplně v pohodě, jsem se aspoň hezky vyprázdnila a rozhodně na tom nevidím nic špatnýho. Pak asi od tří do čtyř jsem si lebedila ve vaně s nějakým olejíčkem a už jsem tam prodýchávala pár kontrakcí a někdy to byla docela síla. A zhruba od pěti ráno to začínalo mít grády. Ještě mi pomáhalo sedět na míči, to bylo fakt super. Jinak jako jak jsme nespali, tak jsme začínali být unavení, i Martin, i když tam pil kafe, energy nápoje, tak prostě už mu taky docházely síly a pomalu ani nebyl schopný držet mi ten míč...No, pak v šest se vystřídaly směny, tak mi tam přišli prohlídnout zas jiní lidi, pak byla i vizita, takže zase někdo...každej do mě akorát hrabal a koukali, jak jse otvírám a tak...Jinak jak jsme přijeli do porodky, tak jsem byla otevřená na 2 prsty, po klystýru asi na 4 prsty a pak ráno po té šesté na 6...No, každej řikal, že to zachvíli bude, ale ono bylo šest, sedm, osm...a furt nic...já už byla docela grogy...teď ty kontra prodýchávat v leže napojená na monitor, no fakt lahůdka :frowning2:(( jsem se tam kroutila jak paragraf...Martin jen seděl vedle mě, držel mi za ruku a jen řikal, že to zachvíli bude a já mu tam brečela, že nebude a že chci umřít, no masakr...chudák taky z toho byl mimo...No, pak přišla dr. před desátou a že už to skoro bude, jen se potřebuju ještě z osmi otevřít aspoň na 9 cm..a to tam do mě furt hrabala a pak vždycky v kontra chtěla, abych zkusila tlačit, to mi tam i vysvětlovala jak mám tlačit pak na sále, tak jsem se tak nějak snažila...akorát dvakrát to bylo fakt strašný, že jsem jim tam tak šíleně zahulákala, že to prostě nešlo...No, pak po té desáté teda jsem se mohla přesunout na sál, jen do vedlejší místnosti a tam už čekal porodník, takovej postarší dědula, slovák, no nic moc...Jo, a to mi ještě začali napichovat oxytocin, protože ty kontra se mi pozastavovali, nebyli moc pravidelné, tak aby se zpravidelnily...pak na sále mi tam pořád napichovali a teda malej vylezl až na několik zatlačení...Jako ale třeba já vůbec neměla tlaky na konečník, takže taky zajímavý...no, ale pak jsem akorát v jedný kontra tlačila, zavřený oči a pocítila jsem, jak mi nastřihnul a pak jsem slyšela, že hlavička je venku a že ještě ramínka a pak najednou šplouch a malej vylezl...to byla fakt úleva...tak mi ho hnedka dali na břicho, takovej fialovej, bílej tvoreček, no to bylo pěkný :slight_smile: Pak ho vzali i Martina a šli ho zvážit atd., a mně dr. zašíval, což bylo trochu nepříjemný, ale dalo se to. I to opichoval, ale stejně to cítit bylo, ale oproti kontrakcím to nebylo nic. Pak přišla sestra a řiká, že malje má 4100g, tak jsem tam vytřeštila oči jak blázen :grinning: No, a pak se vrátili s Tomíkem, i Martin, zkusili ho přiložit k prsu, ale nechtěl se přisát. No, a pak ho odnesli na vyhřívaný lůžko, mně přikryli nahřátou dekou a byli jsme tam spolu s Martinem necelý dvě hoďky a volali a posílali smsky. Pak po půl jedné jsem vstala, vzali mi do sprchy, měla jsem se i vyčůrat, ale to nešlo...no, a šli jsme na pokoj, dostala jsem hned oběd a přinesli nám malého..:Tak jsme na něj koukali jak na zjevení a nevědli jsme co s ním jako máme dělat :grinning: :grinning: :grinning: No, a Martin pak asi ve dvě odjel domů, mně Tomíka ještě na dvě hodiny odvezli, abych si ještě odpočinula...No, ale jako sedět jsem mohla celkem v pohodě, to nebylo tak strašné. No, a pak jsme tak nějak začli válčit...pak vlastně od čtyř odpoledne jsem ho měla už napořád u sebe...Jinak na pokoji jsem měla jednu maminu, ale ta v pátek večer ještě odešla domů a do neděle do rána jsem tam byla sama, což bylo fajn :slight_smile: Jinak první dvě noci v porodce děs a hrůza, malej vůbec nechtěl spát od půlnoci do šesti do rána, obě noci a furt jen k prsu...jsem byla trochu na nerva, ale zvládla jsem to...taky se mi pěkně rozbolavěly bradavky, což bylo taky drsný :frowning2: Ale mazala jsem Bepanthenem a šlo to. Ale pak přes den docela i spinkal, tak to bylo fajn.
7. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
maru...neboj dej mu čas to přijde jako blesk z čistého nebe nejoblíbenější je ne ne ne ne, pak ba ba ba pak dadada a sem tam řekne tata a dneska mama
Soni ted to je sekec..ale víš nemáš tak pocut že až ted jsi fakt žena s velkým Ž??Já jo a děsně říkám, že porodit a dobře vychovat dítě je vysoká škola lásky a života dohromady
7. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Luci, žena s velkým ž? To si zatím nepřijdu :sweat_smile: Jak se to pozná :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
no nevim ale mě to napadlo až po tom co jsem zmákla porod...takovou megafušku
7. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak k tomu možná taky dojdu, že se budu cítit jako žena s velkým ž, ale zatím si tak nepřijdu :grinning:
Copak dělá Sáruš? Se mušim juknout na fotečky :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
nyná
já mám čistící masku na ksichtě a čekám až zaschne.....
7. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ahojky zensky :grinning:
1)gratuluju luci k mama-to me se teda zase pro zmenu nestane, to my tatatata,bababa,pak kombinace ta,pa,ma,va...ale mama zatim ne :cry: ,to fakt musi byt super!!!!
- a dobre jsi popsala to materstvi,ja vim,ze jsem pak asi tri tydny citila,ze jsem jakoby prekrocila nejakou hranici-na druhou stranu-uz vim,co to je rodit,co to je byt mama-za nekoho odpovedna dnem i noci....

2)soni-vyborne jsi popsala nejen chovani sve tchyne,ale i me mamky,proto z ni tak silim a fakt nevadi,kdyz ji vidim jen,dkyz to fakt potrebuju :unamused: ,presne,taky oblika se mnou,podava a chce mi dokazat,ze ona to vi lip a umi jinak :angry: :rolling_eyes:
-porod jsem tu obrecela, to je stejne zazrak :dizzy_face:
-a jsem rada,ze maly dela jen samou radost :wink:
-preju ti,at jste brzy doma uz jen rodinka, a mate se kraaasne

3)maru-diky za foto
-dominek je teda taky bozi a velikej :fearful: ,fakt poradnej chlapak :dizzy_face: ,kraaasnej
-s pusinkovanim to je presny,nemam rada,kdyz ji nuna nekdo jiny,mamku moji jeste zvladnu, milacek mi nevadi,jsem za to rada,ale jine nemuzu videt,otacim hlavu-teeeez, nejak to nemuzu ustat,je prece MOJE!!!!
-a taktez jsem byla hned od druheho dne doma cele dny sama a byla jsem fakt vdecna!!!-to jsem tu uz psala, my jsme fakt stejne jak dvojcata :grinning:
-a mas pravdu,po kat uz snad zase budes tehu!!! ja se na to tesiiiim,budu zavidet,ale nevadi, budu i tak stastna,ze to budes prozivat ty :slight_smile:

4)novopecena maminko niky-vse nej k svatku!!!!!!!!!!!!! hlavne at je tve miminko stale jen a jen zdravoucke a nepoznas muka nemoci..... :wink: ,jakpak se mas? (maru-nepsali jste si???,jak je ji po siti: a tak??)
-kubik je fakt cim dal krasnejsi!!! :dizzy_face:

5)jinak my to dneska prezili-uffff, samo,ze jsem nekdy trpela-viz vyse :angry: :confounded: ,ael huraa,dalsi narozky az v lete!!!!!!! ted je poradne dlouho neuvidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,to za to stalo :dizzy_face:
-mala teploty uz nema, ma i dobrou naladu,jen ryma se nas drzi,ale to snad taky brzy prejde,kazdopadne dneska nejak podine vzorne usnula! a spi v postylce-no problem,tak jsem az zaskocena,asi se fakt potrebuje konecne prospat

jeste neco jsem chtela,tak zapremyslim a snad si vzpomenu,zatim pa
7. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
a vydrží dlouho spát?? Nebo jak to máte doma?
Já bych potřebovala vytrhat obočí :sweat_smile:

Jinak doma doděláme plenky "jedničky" a pomalu přejdem na dvojky, jsem mu zkoušela dvojku pampersku a je mu, jen je trošičku vyšší, ale jinak v pohodě :slight_smile: A některé věci nám jsou 62, tak to nevím jak tohle bude pokračovat :grinning:
7. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jé Verčo vše nej k svátku maminko jenda mainovatá
Pavly jo to cítění se fakt u mě změnilo..mazec šílený....
pavli je fajn, že jste přečkali narozky tchýně bez újmy.....my tohle neřešime
ale zato máme hafo jiných starostí s chatou sousedy, žalobou, podnájemnice a naše nové plastové okna vytřískané...no je toho hafo.....
7. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
soni-pekne roste!!!
luci-mame jinak snad tak nejak vse ok,ale tohle uzira,pac rodina,nooo :frowning2: ,ale to nema cenu resit,vsude je bohuzel neco,vid :pensive: ,vam preju,at mate brzy alespon nekde klid............
7. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.