• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
děkuji pavly...chci to prodat at máme klid už
soni já škubala dneska.... :grinning:
7. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
luci-ale tu uzasnou chalupu snad neprodavate!! :confused:
7. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
ee byt po mamuš ale na chalupě na úžasné zahradě budem muset šibovat plot a rvát túje smrk a skalku.... :cry:
7. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
aha,tak to je skoda, furt si to pamatuju,mate to tam bozi!!!!!!!!§
7. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jo je to nádhera zž se těšim až tam v létě budem vegetit se sáruš napistíme ji bazének, nám ten velikej....a sousedy nebudem řešit......
7. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
taky bych je neresila,co bych za takovou zahradu dala
7. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
ale musíme to zničit ten náš koutek díky nim víš a to je fakt k pláši hajzli zasraní fakt....ale co no...jsou horší věci.....
7. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
jo,udelate si to zase krasny,uvidis, ted to ale bude tezky,to joo :confounded: :cry:
7. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo to bude hlavně pokaždý co se na ten kout podíváš .....no jo i hyeny jsou mezi náma..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pavli nějak jsem nepotřehla jezdíte ve sporťáčku nebo ještě v korbě????
7. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
zatm stale v korbe a jeste pocitam urcite mesic budeme, a vy?
7. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
týjo jste dobžíííí my od 26.12 jezdíme ve sportáku sára už kuká a v korbě s fusakem byla narvaná ted je jí líp a kouká
7. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
nase mala ma jeste stale misto-i s fusakem,je to sice jen tak tak,ale bez nej tam ma hodne mista,takze to zatepleni nevadi,je to mekoucke
jinak kdyz chce videt,tak ji zvednu zada-jako treba ted,kdyz ma rymu,ale vetsinou ji polozim a hned je tuha,takze sportak na kochani zatim netreba (to prijde az kdyz budem venku dyl jak ty dve tri hodiny)
7. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
jj ty máš polohovací záda v korbě? to je super...... :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
jo, to jo, nemam problem,kdyz ji to navic zvednu,tak ziskam neomezeny prostor pro hlavu-jen nohy by za chvili musela mit pokrcene-coz je v podstate ale i pohodlnejsi....je fakt,ze by mi ani uz nevadilo ji dat do sportaku,verim,ze je taky dobre zatepleny,ale korba se mi proste vic libi-to je porad miminko :grinning: , ale byt leto,tak se v korbe zatim stale muze i roztahovat,nastesti ani tolik neroste-kolik ma vase? nase mela v pulce prosince 66,ted hadam ma urcite 68,spis 70cm
7. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
pavli sára má 67,5cm možná 68 ale v korbě mám neorigo fusak emitex a podstatně zmenšuje a zkracuje už vporsinci měla kolíkna skrčené..ale vím, že kdybych měla origo fusak tak je tam doted....
8. únor 2009 v 08:32  • Odpověz
bože už zase, nazdar kočky, opět omyl :wink: :grinning:
8. únor 2009 v 08:33  • Odpověz
renat
:grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
ahojky anky :wink:
luci-ja mam taky emitex :grinning:
8. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Cauky.
Jdu pozdravit rychle,net v mobilu je na pichacku:grinning:
moc diky za prani k svatku,ke Kubickovi a za drzeni palecku pri porodu (nechapu,jak nekdo muze rict,ze porod je krasnej:grinning: konec drastarna a ze ho vytahli nevim,omdlela jsem.videla jsem ho az kdyz mi sundali pupecnik z krku a otocili na me.hned me pocural a Dr taky:grinning: je to zlato.ale mame prdy.uf.HANI:jako porodis jeste letos?:grinning:
8. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
niky počural? :grinning: to je hezkýýýýýýýý :dizzy_face: mě sára taky....
8. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky...
o vikendu jsem byla u nasich a prijela segra s Vojtikem.... tady jsou nejaky fotky, jak jsme ho krmili jablickem :o))
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2365392&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
8. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
jééé Vojtík je krásný,že se sestře povedl,musíš být hrdá teta :wink:
No a Vojtík je náš adept na druhé mimi :zipper_mouth: Potřebuji vybrat,žádné se mi nelíbí jak Domínek,Martin chce dát jméno Domínek II :grinning: :grinning: :grinning: Nebo a to pozor holky - BRUNO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Větší hnus jsem neslyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
Maru.... Dominek II ... to je napad :grinning: ... Petr zase vymyslel, ze by nas syn krestni jmeno mit nebude, protoze mu stejne vsichni budou rikat Mišák, jako jemu, tak proc davat krestní jmeno :sweat_smile:
ale jako Bruno se mi moc libi... takze ja fandim tvymu manzelovi, aby si to prosadil :wink:
8. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj maminy, Nikky velká gratulace ke kubíkovi je moc krásnej, tak ať vám váš chlapeček přinese jen samou radost a štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Týjo malej vojtík je super, jak se culí :grinning:
8. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
ahojky holky...
saty,malej je bozi a s jmenem souhlasim, fakt u vas netreba davat, ze by teda misa??? :grinning:
maru-krasny starosti,viiid :wink: ,nastesti u nas sel martin do druheho kola,pac to je taky jedine jmeno,co oba berem, a nastesti nam ted docela sedi i matej-kdyby to byli kluci dva :grinning: -my s tim pocitat musime!!! :sweat_smile:
niky-diky za pozdrav,tesim se,az se od tebe dovime vic :wink: pekne se hoj a bzry budes stejne mluvit jinak,vid :slight_smile:

terinka-je porad lepsi a lepsi,huraaaa,jen me jeste boli ten krk a dneska bohuzel i usi, ale spis to prejde

hani, kdepak jsi?
8. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Niky, na tvůj popis porodu jsem taky fakt zvědavá.

Pavly, super, že Terince je lépe :slight_smile: A ty se taky drž.

U nás vše při starém. Manža konečně bude dva dny doma, tak jsem ráda, aspoň tu nebudu s tchýní sama. Našla jsem jedno pozitivum na ní - dnes opět byla venku s kočárkem skoro tři hodiny, tak já si dala na hoďku a půl šlofíčka :slight_smile:
8. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Maruško, mně se Bruno líbí :wink:
8. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
maru-me taky nelibi :fearful: :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Bruno? A jak to zdrobňovat? Bruníku? :confused:
8. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.