• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Já brunem strašila hanyho, ale nedala bych to.....nikdy......a asi bych říkala Bru.... :grinning:
8. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
a co mu říkat prostě Bruno?:slight_smile:) Já na to zdrobňování moc nejsem... Kamarádka má Jáchyma a je to prostě Jáchym :sunglasses:
8. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak já jsme taky pro nedávat jméno Bruno :grinning:
8. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim a nic se nedeje, nebojte :wink: Vikend super akcni, byli jsme ve Vidni vcera, parada!!!
No muj manzel na me prisel s Eduardem, tak to neproslo. Bude Tomik II., jestli bude :wink:
Niky, tesime se na tebe.
Papa
8. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz
Kat... souhlas... taky nemusim to zdrobnovani, mam rada jmena z tom zakladnim tvaru.... taky bych mu rikala Bruno :o))
mamina se me taky pta, jak budeme rikat Robertovi... a ja ji rikam, co trebaaaaa Roberte :grinning:
9. únor 2009 v 06:46  • Odpověz
autor
ahojky,no holky,ja teda nejsem nejak pro prehnane zdrobneliny,ale rada proste jmena sklonuju a obmenuju..neumim si predstavit,ze bych v porodnici rekla,bruno neplakej,,prijde mi to jako pro dospeleho,proste drsne....
a mam priklad i doma,marcel je taky blbe jmeno, kdyz jsem mu chtela rikat marceli,tak to bylo blly,pac tak ho pry urazim-jak rikam,pro ty lidi to muze byt tvrde, marcelku a macku mi prislo uchylne-zvlast,kdyz máčka mam kocoura.....a proto mu cely ty roky rikam radeji milacku,ac to te doby jsem vzdy partnery oslovovala jmenem-zvlast na verejnosti,nebylo
-proste chci rict,ze pohled rodicu nemusi byt pak dobry pro dite...
proto jsme vybirali jsmena,aby to slo tvrde a presto mile-pro dospelaka,ale zaroven,aby slo neco jemneho pro miminko a male dite....
u roberta i jachyma si to predstavit umim-ac treba to neni muj salek kavy..ale proste u bruna mi nepijde nic, jako brunecku muj :fearful: -chybi mi tu vydesenej smajlik

no nic, vstavame ted brzy,pac male nejde spat s tou rymou,tak ja jdu delat velky uklid-maru-ja ho mivam totiz spis v pondeli,pac v patek by byl zbytecny :grinning:

hani-super vylet!!!!!jen si to uzivej,dokud to jdeeeeee :wink:
9. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
néé holky Bruno fakt néé,to by bylo spíš za trest :sweat_smile: Navíc doma je všechno Brunek,jak naše auto,tak PC prostě všechno se jmenuje Brunek,on je na to jméno úplně úchylný :fearful: To je děs :sweat_smile:
Tak já nevím potřebuji poradit,já toho Vojtíška nevím no,není to takový favorit jako byl Dominik a já teda pořebuji jméno,které budu skloňovat na tisíc způsobů,neumím si představit říkat teď malému Dominiku milovaný,nezní lépe Domínku milovaný,Domičku,Domísku,Domčuško,Domíku a když zlobí tak Domčuch? :sweat_smile: Já musím dát jméno,které vyskloňuji na tisíckrát :grinning:
Mě se líbí Matyáš - nehrozí,s příjmením se to kope :pensive: Dále Denis,taky se to kope,prostě všechno co končí na S nebo Š dát nemůžu a to se mi zrovna líbí :pensive:
Pak miluji jméno Martin - nemůžu Martin je Martin :grinning: A on nechce po sobě,takže musím mít holku a to Natálii :sunglasses: Nebo se mi líbí Viktorie,Valerie,Antonie (ale nesmělo by se ji říct Toničko,ale Aninko jako Anička,ale byla by to Antonie :sweat_smile: ) Vanesa,favority mám prostě u holek,které konči - ie :slight_smile: Kromě Marie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a strašně moc se mi líbí holčičí jména tam je problém vybrat,ale klučičí jsou mimo Dominika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím mít holku :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
A dvojčata u nás hrozí taky,martin má taťku z dvojčat :confused:
9. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
Maru, s tim sklonovanim jsme na tom stejne, taky to tak citim, u Tomaska to jde...
A co David? ja mam na meho Davidka taky tisic zdrobnelin... :wink:
Jinak nad Antonii jsem taky uvazovala, ale svagrova dala v rijnu Antonina, takze Antonii bych uz nedala, ale jinak Antonie Pařízková je pekny...Ale vsichni by ji rikali Toňa...takze stejne by z toho seslo..Anna je moje favoritka uz hrozneee dlouho. A Vaneska byla taky na nasem holcicim seznamu :grinning:
9. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. únor 2009 ve 12:55 • lupka853
Však jo holky, je fajn udrobňovat, ale u některých jmen to postě není vhodné :wink: Jinak Antonie je taky jedna z mých favoritek, krásné jméno :dizzy_face: Valerie taktéž:wink:
9. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Pavly co Terezka? je to lepší? Už jste OK?
10. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dneska byli u dr. na převážení, tak už je to lepší, máme 4330g, takže za ten týden malý přibral 290g, což je prý dost :grinning: Otesánek jeden náš :grinning: Odpoledne spal v kočárku zas pěkně dlouho, jsme ho pak násilím budili a samozřejmě šel jíst a nevěděl kdy přestat...tak nevím jestli prostě ho nechat spát a pak holt přetrpět dlouhý kojení a ublinkávání, nebo prostě ho budit.
A má v pusince moučnivku, tak budeme mazat, no to se těším na to utrpení :sweat_smile:
Příště k dr. jdeme až v šesti týdnech, tak budu zvědavá na jeho váhu potom :grinning:
No, a jinak v noci nespal od půl jedné do tří :frowning2: Já už pak usnula ani nevím jak a manža ho nějak uspal, prej ho houpal jak na horský dráze :grinning:
10. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahojky, Soni, no super!!!Gratuluju k peknym vysledkum kontroly, no a teda, vypadas dobre!!!Nechalas tam skoro vsechno...parada, jsem zvedava na nas... :slight_smile:
Jinak u me byla prave kamoska, ktera, kdyz videla ty moje otoky na nohach, hned zalarmovala tetu, co je PA, takze dle te PA takove otoky normalni nejsou a mam co nejdriv naklusat do nemocnice...takze jdeme zitra rano. Ve ctvrtek jsem tam mela jit na monitor, tak pujdu o den driv. Ty otoky zacaly nejak v patek nebo pres vikend a pry kontrola moci z minuleho ctvrtka uz vubec nemusi platit atd...takze jsem zvedava, pripadam si jako simulant, ale tak radsi pojedeme...
10. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hani, tak držím palce, ať zítra kontrola bude v pořádku. Jsem zvědavá, co ti na to řeknou.
10. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
ahojky holky,musim napsat ted,ja to vecer ted nejak nestiham,mala strasne spatne usina,uspavam i do desiti a pak rovnou s ni padam,pac pro znemu vstavame taky brzy-asi o dve hodiny,takze mala je nevyspala a ja taky (stale nas trapi ta ryma,asi i zoubky a hlavne nekasle,ale neco ji sedlo do krku,takovy ten jeden spravny odkaslany hlen a bylo by to,ale ona se boji zakaslat,tak ji to tam hrci tam a zpet a nejde ji pomoc,musi se naucit kaslat,chudacek :frowning2: )
jinak je ale lepsi,teploty stale nejsou,tak doufam,ze se z toho brzy dostaneme¨

ja vyuzivam "klidu" a uklizim a uklizim-ted 14 dni to nejak poradne neslo,tak mam co dohanet...a vzhledem k tomu,ze mala v podstate sama vydrzi tak dve minuty,tak to mam jeste na hodne dlouho :grinning:

maru- a jak se mate vy?
soni-jsem rada,ze to s malym tak zvladate,jste fakt sikovny, ja bych dal nebudila,no, kazdy to vidime jinak,vid :wink:
-brisko teda taky musim pochvalit!!! na to ze jsi jeste sestinedelka a na to,jak bylo obri-budes za chvili hubena jak maruska :dizzy_face: ,fakt super!

hani-jsem zvedava na vysledky dneska, ja ti to vcera chtela taky napsat,jestli to neni nejak moc a tak,ale proste jsem psat nemohla,mrzi me to,ale je suepr,ze prisla kamoska a pomohla ona :wink: ,ted jen,at je to ok,nebo budeme vedet to prekvapeni uz fakt bzry :wink: -ja jsem taaaaaaaaaaak zvedavaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:

kat-je ti uz lip,nebo stale stejne??
luci-kdepak se toulas ty :angry: :confused: :grinning:
11. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
a niky-super fotky,malej je dokonalej!!!!!!!!!!!!!jeste jednou obr gratulace a tesim se,az najdes cas i neco napsat,ale kliiido si ho radeji vychutnavej,zaslouzis si to :wink:
11. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky....

já fakt nějak nestíhám psát :sweat_smile: sice jako mám čas,ale pořád sedím nad malím a čučím na něj :sweat_smile: a k netu se mi nechce!
Moc díky za gratulace a pochvaly :wink:

Denska jsme byli na první poradně,tak vše je OK...

Noc ale byla na pytel,jsem uplně vřízená..takže mizím a odpo si dáchnu a pak se ukážu..zatím :dizzy_face:
11. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma, KO dopadla dobre. Tlak vyssi (140/89), to je ta vyssi hranice, ale jeste norma, takze si mam trikrat denne merit a v patek jdu na kontrolu. Jinak bilkovina v moci neni, ani nic jineho, otoky jsou taky prumer, rekla mi priznaky, na ktere si mam davat pozor, a kdyby nahodou, tak hned naklusat...takze v pohode. Monitor taky ok, jenom museli mimi budit, aby tam udelalo aspon nejakou akci. Mame jeste trosku cipek, otevrena jsem asi na jeden prst, tak se mame zacit snazit vyhanet mimi. Uz ma kolem 3,5 kg broucek nas, plus minus samozrejme. Od te kontroly porad citim nejake tlaky v podbrisku, tak treba uz to bude brzy. Podle vahy i vseho ostatniho klidne muzeme ven, i doktorka vypadala na to, ze se budou snazit, aby to bylo co nejdriv..tak uvidime.
Diky ze jste na nas myslely.
11. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Hani, tak to je super, ze jste v poradku a hlavne, ze uz brzy bude prekvapeni venku.... zatim jsem s tipovanim pohlavi 100% tak doufam, ze v tom budu pokracovat ... ja pevne verim v Aninku :wink:
ale kdyby to byl kluk, tak se primlouvam k pristi strede 18.2. protoze to se narodil muj muz a jestli je tak uzasnej podle toho datumu kdy se narodil, tak by sis nemohla prat nic lepsiho :slight_smile:

myslim na tebe i mimiska, tesim se na odhaleni tajemstvi.... a drzim palecky, aby to vsechno probehlo hladce
11. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
Hani super....už se těším až porodíš a konečně zjistíme co to vlastně bude :wink: Hlavně ať to máš rychle za sebou a v pořádku...teď tu moc nejsem a nebudu,tak snad tě nepropásnu... :frowning2: malej je sice hodnej přes den,ale ty noci-co hodinu kojo a né a né usnout..nevím co dělat,takže přes den jsem jak chodící mrtvola :pensive:
11. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
Kristi, dekuju moc za prani hladkeho porodu i za tip na pohlavi, vubec mi nedochazi, ze budu mit chlapecka nebo holcicku a ne "jenom miminko". Je to krasne i desive zaroven. 18.2. je moc hezke datum, vubec bych se nebranila :sweat_smile: , tak uvidime, jake datum si miminecko vybere. No teda patek 13.2. by to byt nemuselo, ale jak rikam, je to na nem :dizzy_face: Tesim se moc, ale podle MS ma jeste cas, podle utz uz muze ven, a i dole se to pripravuje...no tesim se :dizzy_face:
Niky, nebojky, pisnu ti urcite sms, jak budeme na svete, tak to nepropasnes. A taky dekuju za pranicko, aby to dobre probehlo, snad ano, tesim se mocinky hlavne na to mimi :dizzy_face: Nebojky, rezim se vam brzo nastavi, vzdyt jste jeste uplni drobecci :sweat_smile:
Ja po tom vysetreni krvacim, ach jo :angry: Mela bych jit neco delat, ale prijde mi, ze nedojdu ani na zachod...doma lednicka uplne vybilena...takze asi vyslu Davcu..i kdyz bych si rada vybrala zase podle sebe na ty posledni dny nejake dobrutky :grinning:
11. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, tak fajn, že jste OK a snad už brzy bude mimi na světě a věřím, že to bude ta Anička :slight_smile: Tomík stačí jeden :grinning: :grinning:
Nikkyy, já taky moc nestíhám, ale tím, že ještě mám net v mobilu zadáčo, tak u kojení většinou dočítám, ale už nestíhám moc psát, než si to dočtu všechno :grinning:
Jinak Tomík dneska snad spal jen tři hodiny v kočáru a jinak nic moc :frowning2: se z něj picnu...a ta noc taky stála za to...jsem zvědavá, co bude dneska :frowning2:
11. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,skacu rychle pozdravit
-hani-supeeeeer, jsem rada,ze jste ok
-saty-no me zatim nevysel zadny tip,takze to asi fakt bude aninka :grinning:
-niky-bude lip,vydrz, uzivej si maleho a pak se k nam zase vratis....my ti neutecem, ty nejrasnejsi dny s milackem ale jo :wink: ,drz se!
-soni-ja taky cetla jen diky tomu,ze jsem si poridila notas a cetla jsem MK u kojeni,ale psat -presne jak pises-to proste uz nejde.....
-net v mobilu zavidim,ja ho taky muzu mit zadarmo...ale mam stary mobil a me to tam nejde :confused: :sweat_smile:
-Soni a tobe jinak pres den nespi?? Doma vubec??? :confused:

holky letim se najist,vsem krasne sny
11. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
Soni..já ani ten net v mobilu..při kojení nezvládnu...než se to načte,je nakojeno :grinning: hele jak často kojíš? 3 hodky? a jak dlouho? 10 minut? já jedu 10 minut a střídám prsa.takže nepije s obouch najednou!stejně mám pocit,že prsa už se tak nenalívaj jak prve..to mě boleli a tvrdli a teď nic :pensive: :confounded:

Jinak včera jsem se opovážila se juknout dolů :grinning: mazec!!!!

A mám dole další 2 kila....ale boky fůůrt stejně obrovské :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jéé nám je dneska přesně týden..mazec :confused:
12. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
ahojky,jdu nahlasit,ze noc byla dneska konecne lepsi,tak hura!!! uz skoro vubec neplakala,ale vstava uz porad brzo-ale to asi bude spis tim,ze je svetlo,ona proste fakt vstava na svetlo a spi,kdyz je tma-co budu delat v lete :fearful: :grinning:

niky-jsi me rozesmala,ja se taky bala dolu podivat a fakt jsem neverila a doted to nepoznavam,co ostatni,mate taky zmeny nebo vam to prijde jako driv???
-a kila jsou taky super,z boku si nic nedelej,to se fakt stahne az po sestinedeli,ja neverila,koupila si 2 mecise po porodu na dobolenou kalhoty a ted mi uz zase jsou ty puvodni a tyto jsou na nic,letim mi dolu....fakt ale asi tri mesice minimalne se mi boky vracely do normalu,mozna dyl,tak na to bud trpeliva :wink:
12. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobre ranko,tak prave opet papkame.O tom kojeni napisu az budu u pc:grinning:Jinak noc dobra kupodivu,sice o pulnoci mel hysterak kvuli brisku,ale v 1 usnul,pak kojo v 5,usnul a ted.
Pavly,vcera mel asi blbej den,tak se mu spat moc nechtelo,jinak to jde.Ale ted je fakt kazdy den jinej,po navratu z porodky to byla parada.
12. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
Pavly,když jsem viděla tu díru tam ještě.tak jsem se zděsila :grinning: a pak to šití..jsem čekala nějaký hezký vyšívání a tam takový šmodrchanice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě ty hemáčky :sweat_smile: ale fakt mažu dubovkou a je to 50% lepší :dizzy_face:

Hele nebrali jste někdo z netu kojo podprdy? já debil mám jen jednu a je už pěkně jetá :astonished: tak zda nemáte tipa kde maj good popdrpdy
12. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
no mě těhu věco jsou děsně velký..kalhoty padaj a do svých se nedostanu a co jako nosit? nic si nekoupím,pač mi nic neni,včera jsem zkoušela asi 50 kalhot...přes nohy vše OK...boky ani za mák a tím končím,takže tak možná nahá a nebo nikam nechodit :sweat_smile:
12. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.