• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahojky :o))

Niky, jsem ostuda, vím.... o narození Kubíka vím, ale vůbec jsem nebyla schopná se sem dostat - takže dodatečně vliká gratulace k tak krásnému klučíkovi :o)))

jinak všechny zdravím, myslím na vás moc a moc, ale práce a blížící se státnice.... nemám na vás čas :cry: až se budete nudit :grinning: písněte mi IP, co Domínek, Terezka, Haničky bříško..... a tak.... papa MVR :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
Ty jo,ten je nacasovanej,uz je zas u cecku:grinning:
ja dolu jeste nekoukala,jen pri myti to tam studuju rukou a takovy zvlastni to je:wink:
Kojo podprdu mam jednu a staci,preperu ji vecer a rano je sucha,a pres noc dam nejakou puvodni.
Obleceni?Tehu dziny mi jsou desne velky,muzu nosit jen tehu latkovy kalhoty,sice je mam pod prsa,ale jsou.A milion kalhot,co mam z pred tehu-neobliknu ani jedny,tez pres boky.
12. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
Soni, no krasa, jak vam to jde :slight_smile: Uz se taky tesim na ten nas poklad, pak vas budu zasypavat dotazama :sweat_smile:
Maru, koukam na fotky Dominka a to je takovyyyy fesak!!! Ty kukadla ma bozi :dizzy_face: , myslim, ze budete muset odhanet nevesty, protoze je fakt krasnej :sweat_smile:
Pavli, jsem rada, ze mala uz se lepsi, jen tak dal, drzim pesticky. Vy jste dlouho nedavaly nove fotecky, nechces nejakou prihodit, at vidime, kolik mala vyrostla? A co prikrmy? Jak to dopadlo s nima? Dlouho ses taky nezminovala.
Tak se mejte holky, ja jdu neco delat...nez me zase schvati tehu unava.... :confounded:
12. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
ahojky maminy a skoro maminy...

u nas v praci se taky rodi... dneska jel kolega do porodky s manzelkou, ze uz asi rodi... no, poslali je jeste domu, ale asi to nebude dlouho trvat.... tak uvidime, jestli si vybere dnesek, nebo patek trinactyho a nebo sobotniho valentyna :grinning:
mela by to byt holcicka Elenka... tak uvidime :slight_smile:
12. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
Niky, tak já na začátku dělala to, že jsem ho kojila deset minut a hotovo, protože vím, že měl dost. A v porodce mi řikali co kojo, to jedno prso, tak tak jsem kojila snad co hodinu. Pak doma jedl tak po třech hodinách, někdy vydržel i dýl nejíst, když spal, a teď se nám ten interval zkracuje pomalu co dvě hodiny...A pořád teda kojím z jednoho, a další kojo z druhýho a tak pořád dokola :grinning: A přijde mi, že jedno prso produkuje víc než to druhý, že z jednoho víc najezenej a taky mi snad i víc blindí, než z toho druhýho...Tak nevím, jestli se mi to zdá...A teď třeba chce co dvě hodiny jíst, ale jí třeba i dvacet minut...tak nevim no...je to boj :grinning:
12. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já ho nechávám teď na radu sestry cca 10 minut,déle ne,on stejně usíná a u toho s chvíli cucá a pak ne,pak se pustí cecku :frowning2: a tak kojím jen z jednoho a pak z druhého! jenže v noci m hrábne a chce co hodinu a přitom je seří a blije!
Ted mu jeste tece ocicko..super,od porodky kapem a nic :cry:
A byli jsme dneska venku na chvli,zima jak v prdeli :cry:
Hele a v noci ti spí jak?
A ode dneška jen kníká a kníká a furt.usne jen na ruce :pensive:
12. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
hojec všem
niky holt miminko bylo zvyklé v bříšku mít neustálý přísun živin ted se domáhá podle potřeb.....já to měla taky tak doslova očistec do 3m co hodinu co půl hodiny a kojo 60 minut normálka....fakt sem byla nasračky..ale to se holt samo časem ustálí, nikdo ti neřekne kdy a v kolik...ale vidina tu je neboooooj
12. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
Luci: díky za uklidnění :grinning: ty 3 měsíce zněj dobře :grinning:
hele Saruš taky házela tak hodně šavle a kajdila hned po koju?

Lucinko: moc děkuju za gratulaci :dizzy_face:
12. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
já venku nebyla, byla opět babi a já hodinu spala :grinning: TO je veget :grinning: Se mušim připravit na další noc :grinning:
V noci spí jak kdy, někdy je to pohoda, někdy ne...Co jsme teda přišli z porodky, tak spal krásně pořád, v noci vydržel i šest hodin v kuse a tak. Teď teda je to fakt jak kdy, ale když usne a spí, tak ty tři hodiny i vydrží spát.
Jak byl teď venku, tak od půl druhý spal v kočáru, před čtvrtou přišli a teď ještě dospává doma v klidovým režimu zabalenej v kombinézce :slight_smile: Dneska bude koupací den, tak to bude krocení divé zvěře :grinning:
12. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
nikky v momentě kdy se mimís přisaje to u něj sustí reakci oxytocinem jako povel: ted se papaá tak musí být místo a posrajdí se...my řebalovali co 2h..jako tohle je normoš...to blinkání je taky normál....ale jen do určité meze...kdyby vyloženě házel obloukem šavle tak to good není..ale to je tím že míma soi zvykli na určitý komfort a ted neví jak hlad dohonit a pijou do zeblití...musí si to prcek nastavit sám....ale přjde na to neboj

jako soni s tim spanim to je luxus to není u nás vůbec.....a to bude mít gojgule 7m :sweat_smile:

Pavli co terezka ? už si sedá???Sára jako by dělala sklapovačky :grinning:

Hani teda já tipuju taky klučíka....jako krásníš fakt..to proto :zipper_mouth: :grinning:
12. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
Holky, blby dotaz, ale sleduju se zvlast od vcerejska, kdyz jsem byla v te porodce, me se od vcera silene zvedla tvorba mleziva, proste uplny velky velky na triku, dokonce i jeden strikanec...driv mi taky teklo, ale takovy spis mensi flicky, ted to tece pomalu proudem...Nemela jste to nektera taky? Jestli to nesouvisi treba s prichodem porodu, si rikam...Ja uz bych chtela taky mimi u sebe, zvlast kdyz uz jsme velci dost...
12. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Hani, někomu teče už od 30tt :grinning: Je fakt, že já první fleky vypozorovala asi 14 dní před porodem :slight_smile:
12. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
hani je to normálka fakt někdo má hotové koláče a spí s vložkama do podrpdy.....
12. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
A jo...tak nic no, skoda, uz jsem se zacinala tesit...Ja mam mlezivo i fleky od nej cca. od 20.tt, ale tedka se to behem dne dvou strasne zvetsilo, tak jsem si rikala, ze jestli se nam to uz neblizi...ze se zvysuje tak moc produkce...ale uvidime. Kazdopadne diky moc za odpoved a nazor :wink:
12. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hani, abys nám do rána neporodila :slight_smile: :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky, taky jste se tak pred porodem sledovaly, co se deje, priznaky a tak? Ja uz si pripadam, ze mi sibe... :angry:
12. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
hani..já taky sem se furt hlídala..a tak tohle je naprosto normální...... :grinning:
12. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
jo, to já taky, tuhle mi píchlo a už jsem pomalu jela rodit jako :grinning:
12. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, zajímalo by mě, jestli jste takhle malé děti dávaly učit spát do ložnice...my ho dodnes jako i takhle večer mívali v obýváku v košíku...ale dneska teda jsem ho dala prvně do ložnice, ať je tam v klidu a zvyká si...jen teda je problém, když mu vypadne dudlík :grinning:
12. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
sini ještě budeš mít mega kilometrů nachozených do ložnice za vypadlým dudlajsem :grinning:
12. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Soni, ja cetla, ze o nejakem rezimu uspavani a usinani samo v postylce muze byt rec cca. kolem 3 mesice, ale nevim, praxi nemam :sweat_smile:
Tak diky, aspon nejsem sama "divna" :grinning:
12. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
no to mi radila tchýně dávat ho do ložnice, že tam je aspoň klid :slight_smile: Ale taky mi přijde divné, aby takhle malý tvoreček už měl režim, ale nevim no...
12. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
soni dělej jak myslíš já bych sáru v té době tak i dávala at ten klid má ale ona furt jen sosala dupa malá....
12. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
Soni, ja prave cetla, ze mimi ma rado, kdyz je kolem neho trosku ruch. U nasv v brisku furt taky neco slyselo, srdce, streva, plice...navic ruch z venci...proste pekny randal. A pak ma byt najednou samo v postylce, kde se nic nedeje, je tam treba tma jak v pytli a jeste sileny klid...takze jak rika Lucka, sama poznas, co se malemu libi, ale nic nedelej nasilim, je jeste tak malicky. Odbornik na spanek rikal v tv, ze rezim je vhodne zacit vytvaret kolem 3. mesice (myslim usinaci rezim, kdy mimi usina samo v postylce), u nekterych az v 6.mesicich...takze zadny stres :dizzy_face: Nasleduj instinkt :slight_smile:
Dobrou holky.
12. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
dobre ranko...
info pro holky, ktera znaji p_avlinu z unora 2009:
dneska 13.2. v 6.30hod. se ji narodila holčička Kačenka.... císařem :dizzy_face:
13. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu pozdravit,
pavlinu neznam,lez velmi moc gratuluju, hlavne,ze jsou v poradku,hodne stestiiiii

hani-co kontrola,co otoky???
soni-my do loznice malou nikdy nedavali,pac my jsme se za ni stehovali do pokojiku, byli jsme zvykli chodit na zpravy do loznice k televizi a pak tu vegetit v peliskach a tak jsem to delali u male v pokojicku,sice vzdy ve stejnou dobu jsme se snazili koupat a uspavat,polozila jsem ji do postylky...ale byli jsme s ni v pokoji a koukali n atu televizi,ovidali si,jedli,nebo jsem ja uklizela a byl tu s ni jen milacek....do 3 mesicu naprosto super,vubec jsme ji nebudili a nerusili, zvuky ji nevadili,myslim,ze naopak (jak psala hanicka,byla rada,ze je nam nablizku),ale po 3 mesice bylo videt,jak ji zaciname rusit,ze chce klid,takze jsme se v jejich 4 mesicich stehovali do loznice,takze dal koupem,uspavame,ale polozim do postylky a nechavame ji v pokojiku uz samotnou,aby prave mela klid......bylo to vse nenasilne, takze tak to bylo u nas,jak psala hanicka,nasleduj instinkt,co se libi malemu :slight_smile:

marusko-kdepak jsi???
13. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobre ranko,to je zpravicka po ranu,tak Pavlince gratuluju.
Tak my papkame,tak jen v rychlosti.Malej bastil pred 23.hod,ve 3,v 6 a ted,tak jsem spokojena:slight_smile:Akorat od tech sesti uz mezi nama v posteli:grinning:
A dnes je paaatek 13.a snad pro me nej den-odjede tchyne!To bude chtit oslavit:grinning::grinning:
13. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se z kontroly, na monitoru uz sly krasne videt kontrakce delohy, podle vnitrniho vysetreni je to uz pekne nachystane, ale jeste nam tam neco z cipku atd. zbyva, takze cekame dal...dalsi KO ve stredu, jinak tlak i moc ok, otoky taky v norme, mam pokracovat v mereni tlaku...
Soni, me dneska dojde tchyne na navstevu, ale bude to v pohode, snad, zdrzi se jen chvilku. Ty oslavuj :dizzy_face:
Dam vedet holkam unorovkam, ze Pavlina porodila. Diky Saty za zpravu :slight_smile:
13. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
Hani, tak dneska kamoska zjistila, ze cekaji chlapecka, presne jak jsem ji predpovedela :wink: tak uvidime, jestli to vyjde i u tebe.... :dizzy_face:

jinak P_avlina ... vcera ve 23hod. ji odtekla voda, do sesti ji nechali trapit a v 6.30hod. ji udelali toho cisare
13. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Připojuji se s režimem,malému jsem ho začala nastavovat snad už od narození,zatím teda jenom večerní koupání přesně na hodinu,papání a spánek a chytl se ve 2.měsících a od té doby má hodinu 18:30 kdy se prostě jde spát a v ten moment usne a spí,nemám problém ho uspat,ani to nedělám,dám dudlánka,pohladím zapnu kolotoč a do chvilky se spí,někdy teda ještě jdu nahodit dudánka,tak to fungovala večer,přes den si spal jak chtěl (nepočítám prvních 6 týdnů,prospal je celé naprosto,nevěděla jsem,že mám mimi),ale pořád moooc a to mu tak zůstalo,teď většinou spinká 2,5 hodiny dopoledne ( rozdělené na 2x) a odpoledne 2 hodiny kočár a doma ještě slabší hodinku,s tím,že večer prostě 18:30 se spí. Spinkal od narození s náma v ložnici,vypozorovala jsem,že potřebuje klid,zapnuli jsme si telku a byl vzhůru,od asi 4.měsíce se budil při každém prdu,každé otočení v posteli,každé kýchnutí furt,tak jsme ho asi 3 týdny zpátky odstěhovali do jeho pokojíčku,spaní v noci se zlepšilo,ale budí se stále,to bude zuby,má nateklou pusinku. Spaní přes den je luxusní,včera dokonce spinkal 3 hodiny v kuse,v postýlce sám v pokojíčku,od té doby co tam je tak spaní je fakt luxus,no každé dítě to má jinak.

Naše pokroky,tak po 2 měsících přetáčení zjistil,že mu to jde i v postýlce,takže dělá to od té doby co to zjistil,což bylo dneska furt,i po probuzení ho najdu na bříšku,během spánku se chce točit na bříško,asi tak spinkat,ale to se mu nepodařilo,šprajcl se v postýlce tak máma běžela na pomoc.Uvidíme jak to bude v noci jestli se bude točit. Zubánky máme stále dva,ale už asi týden má zvýšenou teplotu 37,4 (jeho normální byla 37.st)všechny oční zuby(špičáky) nateklé a jdou vidět bílé hroty,zub ale není venku,jedničky nahoře má těsně před proříznutím,ale ty se zastavili a přestali růst,otok žádný,stříbrná čárka tam je u obou,ale zub není venku,je před proříznutím,ale neroste teď. Malý občas průjmuje,občas Ok,roste mu to na etapy,chvíli klid,chvíli trpí. Dělá taky jako Saruš sklapovačky a krátce sedí,po chvíli padá.Na zemi,na bříšku se snaží plazit,nejde mu to,pořád ty zrádné ruce,tvářičk už nemá vykrmené,přestal nabírat,má pohyb a méně spánku a tak už není takový cvalík.

Hani já pořád tipuji kluka,tak už nás přestaň napínat a šup sem s tajemstvím :wink: Děkuji za pochvalu foteček,Domínek je hrozný smíšek,pořád je vysmátý a od té doby co se směje nahlas tak jsem pořád počůraná a rozmazaná jak čůrám a brečím štěstím.

No a asi to bude znít blbě,ale miluji svého syna,zbožňuji ho tak jak to jen jde,nelituji toho,že ho mám v žádném případě právě naopak a v době kdy jsem byla těhotná a věděla,že to je kluk tak jsem byla na to pyšná,že čekám syna,Domčušku a nezměnila bych to kdybych mohla,prostě jsem ho moc chtěla a na holku nepomyslela,ale teď kdy pomalu myslím na druhé dítě zjišťuji,že hrozně toužím po holčičce,tak moc,že na to furt myslím jaké by to bylo mít Domínka a holčičku,jak by vypadala a furt prostě moje myšlenky jdou k druhému těhu a případné holčičce,asi to nebudu zapírat proběhne zklamání pokud to bude kluk,ale vím už teď,že bude pro mě znamenat tolik jako můj Domínek. Jen má touha je mít ještě holku,dcerušku ... Mít ji tak v mém životě jsem dosáhla všude tam kam jsem si přála,nebudu ji mít a stejně vím,že nebudu litovat ničeho a budu taky přešťastná,že jsem dokázala porodit a vychovat své děti,jen mít zdravé dítě a donosit ho,to je můj cíl... Opakuji,že pro mě moc znamená DONOSIT HO!
13. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.