• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky,
tak nerodí Hanička?? :sweat_smile: Už se nemůžu dočkat...Když jsme tu byli ještě všechny těhu a teď už chybí jen Hanička a Kačenka vlastně :slight_smile:

My akorát přišli z venku, byli jsme hodinu a půl, šli hledat kešku podle GPSky :grinning:, koupili si zákusky a vymrzli :grinning: Malej ještě spí v kočárku, tak aspoň to. Dneska dopoledne byl pořád děsně nevrlej, furt řval, snad jedině ten cecek by ho utišil. Jinak noc dobrá, šla jsem si s ním lehnout v deset, dala jsem si ho do postele a vytuhli jsme, a spal do dvou :slight_smile: Jsem se od půl jedný budila, jestli dejchá a jestli mu něco není, protože od půl devátý nejedl, no fakt magor :grinning: Pak se najedl, usnul a další kojo v šest, tak to šlo :grinning:

Tak snad si užíváte hezký víkend :slight_smile:
14. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
jo, a narvala jsem na sebe první netěhu kalhoty, džíny :grinning: Teda nemůžu si sednout, jinak mi to tlačí na břichu, ale chodit v nich můžu, tak super :grinning:
14. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky Soni, jeste ne, nebojky, jeste mame porad casek :wink: No super, gratulace k dzinum, to musi byt super!!!
No krasne jste povozili, taky se tesime, ale uz by mohlo byt jaro, venku ta namraza je na prd... :unamused:
Tak pekny vikendik.
14. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Tak jsme malého vykoupali, napapal se a dala jsem ho do ložnice do postýlky...sice jsem tam s ním byla asi půl hodiny a nahazovala dudlíka, hladila a tak, ale pak jsem zhasla lampičku, rozsvítila na chodbě a v tu ránu oči zavřený :confused: :sweat_smile: No, tak uvidíme, jak dlouho vydrží...

Hani, a bude nové foto bříška?? :slight_smile:
14. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojky..

tak se pomalu lepšíme...kojo po 3 hodinách...občas chce po 2,ale to je tím,že toho dost vyblintí...za to v noci usnout je občas boj..tak jsem mu strčila do postýlky hrací hvězdu od Fisher a u ní jakoby zabere,ale stále nahazuju dudlana :sweat_smile:

Jinak jsem včera byla na pohotovosti,celá jsem se osypala - prej alergie na nějaké jídlo,parfem atd..nejsem si ničeho vědoma že bych divného snědla :pensive: tak jsem dostala injekci,která vůbec nepomohla,ba naopak to mám ještě horší a svědí to jak prase..nevím co dělat!červené pupeny...vypadaj jak bodnutí od vosy :cry: zítra si sjedu k DR a třeba mě někam pošle..je to děsný :frowning2:
15. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
ahojky,nemam ted cas na net,pak dopisu,jen musim rict,ze jsem mela v noci dooost zive sny o hanicce a davidovi-byli jsme vsichni v nemocnici-sice brisko nikde,ale ZE BY???? musela jsem sem skocit,jestli neco :confused:
tak asi ne,letim,jedem pryc,vsem pa a pak doctu,mejte se co nejlip :wink:
15. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, super sen, uz by se to mohlo vyplnit, byla bych rada, ale nechame to na mimiskovi :slight_smile: Dneska jsme koupili jeste par poslednich vecicek jako koberecek do predsine pod kocar, objednala jsem si zaclonky v OBI, tak snad uz to miminkovi docvakne, ze je u nas vitane a muze vykouknout :grinning:
Niky, ta alergie me mrzi, z ceho to muze byt? :angry: Jako kdyby tech starosti bylo malo, ze? Drzim pesticky, at je to brzo pryc!
Soni, fotecku snad stihnu jeste jednu pred odjezdem do porodky, uz mi prijde, ze tech fotecek bylo dost a je to furt stejny :grinning:
Opatrujte se. Paa
15. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky,tak jak to u vas vypada se snehem?Tady je ho dost,na zdejsi pomery.Odpolko jsem byla venku,tak jsem rada za ten nas terenak,kterej zdola vse.Zatim chodime ven kazdy den,snad kdyby lilo,tak nejdu.
Ted jsme po koupani a maly dlabe,a pujdu ho dat do postylky,od 16hod nespal a je na nem unava uz videt.Tak jsem na nej zvedava.A uspech-dnes prvne vubec nebrecel u koupani,jen vic valil oci:grinning:
16. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky pavly co se děje býváš tu pomálu...dlouhé romány...a ted? doufám, že jste Ok a maru taky...kdepak je jí konec?????
ježiš niky snad to nebude nic strašnýho dej vědět jak na tom jsi
hani jao rodit ee no ?????
Soni tady děs běs nebaví mě to debilní sněžisko a ten bordel štěrk všude v bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
snad holky nikde ve sněhu nezapadly...

Holky, co máte doma za chůvičky, jestli máte??
16. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
soni mám phillips..ale nekupovala bych si je máme 2+1, ale dostala jsem je
16. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci, já pro svůj asi pocit bych je brala, i když malého stejně slyším z ložnice přes půl bytu...máme 3+1...ale až budem jezdit k rodičům, tak tam se hodit budou, tak je možná pořidím
16. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
jj mě se šiknou na chajdec :wink:
16. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
bože, se z něj picnu, si se mnou normálně zahrává, tak teď ho nechávám řvát v ložnici a musím to vydržet...je úplně slyšet, jak polevuje a asi zjišťuje,jestli tam někdo jde :grinning:
16. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak jsem dostala zyrtec a pak diathyaden(ale ten nevemu,nejsem magor)a pak nejaky lotion.mazec jako.
Soni ja mam chuvicky Tefal,naprosta spokojenost.vyuzivam maximalne.hele malej mi rve u koupani taky a to koupu obden.rve jakmile je nahej,nebo se prebaluje.to ti od 4 nespal? Kuba spi furt.akorat se naji a zas spi.vzhuru nevydrzi.jinak drzime kojo co 3 hod. A usina jen na ruce,jinak rve.mazec.
16. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Niky, co jsme přišli z porodky, tak taky furt spal...přes den v noci, jen se najedl a zase tuhej...joo, už mu holt bude měsíc...no, tak usínání na ruce chci odnaučit, jinak bychom se zněj picli...kojo taky bývávalo po třech hodinách, tak po dvou někdy i míň...

Může se něco stát, když začne řvát a u toho se úplně zajíká?? Řval tam jak tur, tak jsem tam šla, nahodila dudlíka, tak ok, pohladila po tváři, chvíli hladila, vyplivl dudlík a vypadalo to,ž e spí...jooo, do dvou minut zase oči jak hráchy...tak nevím, jestli ho prostě nechat řvát...do ruky ho brát nechci, to ho tam radši uhladim...:grinning:
16. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
niky týjo a říkalas že kojíš??dithiaden by ti neměla dát vůbec....a zyrtec taky uspává brrrrr
soni já si vemu sáru do postele natulím k cicku dám dudyna a tak mi zabere tvrdě že pak není třeba ji furt douspávávat.....
16. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
jako že máš prso uspávačku? To se mi moc nechce, no...ty jo, to je hrozný, já fakt nevím, co dělat nebo ne...jestli to je dobrý, nebo není...mně tady u kojení taky usínal, tak jsem si řikala, jak bude spát, úplně se mu u toho točili očka :grinning: Ale ono už to bude pomalu zase dvě hoďky od posledního kojo, tak kdo ví jestli nemá i hlad...se picnu
16. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
soni nedávám prso jen si ji k sobě navinu dám dudana a spí.....
16. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo tááák :grinning:
Tak já mu byla dát napít, protože jak jsem ho vyndala, tak úplně honil ruku, tak asi měl hladík...no, tak teď to vypadá, že snad spí, ale na jak dlouho...

A ještě dotaz :sweat_smile: Když mi pil deset minut, odříhnul si a pak ještě chtěl...je nutný si pak taky odříhnout nebo ne...páč to už pak usnul a jaksi na rameni byl jak poleno a neříhnul si...tak jsem ho dala na bok do postýlky a je tuhej, momentálně...
16. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
ahojky,jsem na chvili tady,jdu vas docist :wink:
16. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Luci rikala,ja mam ale prej velkou alerg.reakci.ale vzala jsem jen zyrtec,to druhe nevemu.nejsem sebevrah.a mazu tim lotion a pak se to smyje.zyrtec uspava jo?
No ja uspavam na ruce.dam do pelechu a rve,obcas usne u cecku.mazec jako.vyrvat bych ho taky nechala,ale v noci by me sousedi zabili.
16. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Soni,me malej usne casto u koja tak nekrkame.vzit ho,tak se vzbudi.tak ho nechavam 10min na boku u sebe,nekdy blinkne,nekdy i krkne,jindy nic a pak prehodim do pelechu.
16. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
niky mě teda zyt¨rtec uspoával děsně i claritine takže toliko moje zkušenost
soni sára brká minimálně už od mala..takže bok a spí....mám monitor dechu tož su klidná
16. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
tak jsem to rychle prolitla,sice to ctu,ale zapominam,kdyz hned nenapisu

niky-tak doufam,ze uz budes ok, ty leky bych taky nevzala,fakt se divim,ze ti to dali :confused:
soni-smekam pred tvym uspavanim,ja doted takto neuspavam,nemam na plac pred spanim nervy, uspavala jsem tak,ze jsem odtrhla od prsa, chvili drzela v ruce a jen se hybala doprava doleva,za chvili zabrala a sla do postylky...v podstate to podobne delame doted,jednou jsem ji nechala,ze to bude jinak a mela jsem z toho desnou depku, prijde mi ten plac zbytecnej,kdyz ji muzu uspat jinak-ta pulhodina mi za to stoji (pochopitelne ze kazde dite je jine.....a nekdy mi to taky tak krasne nevyjde a uspavam dve hodiny....)
-a ja malou rihat nenechavala,rikali mi,ze staci ji nadzvednout a chvili pockat,kdyz nic,tak ji nutit nemam,a problemy jsme nemeli
-a chuvicky mame avent philips (nasla jsem jeden odkaz- http://www.shopik.cz/goods.php3?g_id=123315 ) a pouzivam denne, ikdyz bych taky v byte slysela,ale jsem tak klidnejsi,telka bezi jak chce nahlas a presto vim a kazdem jejim otoceni... (a tu materskou cast mam zasadne na dobijecich baterkach a nosim ji kdyz spi v kapse-kam jdu,je se mnou)

maru,k tobe to jsem vse zapomnela,zkusim znovu precist

jinak my se mame dobre,nezapadla jsem-ackoliv chodime ven ted uz spis denne na ty tri hodiny...
resila jsem a jeste resime totiz letni dovolenou,jsem byla neustale na pocitaci a vybirala,cetla recenze a tak porad dokola,ted uz je snad vybrano-jen se rozhoupat,tak mam volneji...
-do toho mala uz dve noci zase spatne spi a nechce od prsa-stejne to bylo pred mesicem a vylezl zoubek,tak to asi bude ted stejne..pac i pres den je casteji protivka...

a jinak u nas asi neni noveho nic, dal stiham porad preklizet cely byt,at je na jare vse dokonale a ja muzu zase vypadnout na cele dny ven....
-prikrmy-mala stale odmita,ale uz to neni tak zurive,uz nema sevrene dasnicky a neplace,ted uz jen protivkuje,pofnukava,ale nekdy uz omylem i otevre pusinku a dneska uz se dokonce u toho i zasmala,snad konecne prichazi na to,co s tim ma delat....a taky jsem zjistila,ze docela uz reaguje lip na mrkev a tak nejak na hipp-tak uvidime,co dal
-sezeni-no do klasickeho sedu mame jeste daleko a ani ji nijak nepodporuju,at si pocka,ale jak rikate,sklapovacky dela uz hodne dlouho,ted nejvic ve vane :grinning: ,tam sedi rada,asi jak ji voda nadnasi
-lezeni-zatim se stale nerozlezla,takhne se pro cokoliv,prekuluje se bravurne,uz se i na kolinkach houpe,ale porad nejak neprisla na to,jak se odrazit dopredu,stale nechava chodidla ve vzduchu,tak uvidime,kdy na to prijde....
-a jinak ji naprosto nezajimaji hracky,ale cokoliv jineho,bezpecne pozna,co je hracka-to nechce a co neni,to chce kazdopadne
- a na to,ze se nejak moc nahlas nechce spat,tak se dneska asi 2X nahlas usmala na takoveho piskaciho panaka-a na me,jako ze hura,to je ono,tak me to az dojalo
-no a s dudlikem,to neznam,to vase nahazovani,ale ja ji ted nahazuju do lehu, trdlo moje se naucila,ze se omylem v postylce misto na bok prekuli na brisko,ale ona si neumi nehnout na brisko,takze se vzpira a hned vola mamu-pomoooc,tak ji otocim a je ok,vcera jsem nahazovala asi dve hodiny :sweat_smile: , zajimave,ze u me v posteli to neudela,asi jak je to mekci a je prikryta perovou dekou....

a ted jsem jeste neco chtela a zapomnela,jdu si udelat jidlo a treba mi to trkne
16. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak samozřejmě, že nespal dlouho, že...ty jo, mám dost...nakonec jsem rezignovala a uhoupala v ruce, teď leží ve velký posteli a jsem zvědavá...
16. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
soni-uvidis,klid,najdes si svuj zpusob uspavani,abyste byli spokojeni oba....hlavne zkus zkouset neco vickrat za sebou a moc nestridat,deti maji rady ritualy,tak mu nejaky zaved.... :wink:
16. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
pavly, no první rituál zaveden, obden koupat kolem té půl sedmé, najíst a do postele :grinning: Teď ještě vymyslet to usínání :grinning:

A kam se chystáte na dovču?? My pojedem tak akorát k rodičům válet se k bazénkům, ale taky se na to těším :slight_smile: HLavně, už aby bylo hezky, teplo, sluníčko :slight_smile: I kdy jako mně sníh nevadí, když do toho svítí sluníčko, ale ta zima už mi štve...

Nám se malý směje zatím jen "jako"...třeba pod dudlíkem, nebo teď když měl spát, tak se tam taky culil pod dudlíkem a to je paráda...on vlastně asi ani neví, že se směje...a škoda, že my to nedokážem ani zachytit na foťák nebo na kameru...někdy se culí i u kojení, to je fakt sranda :grinning:
16. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ranko,hlásí se chodící mumie,už nemůžu,nechápu co se s tím mým klukem děje,v noci se pořád a pořád budí,do 23h spí jako dudek a pak to začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od té 23h se budil co 20 minut až nakonec usoudil,že spát nebude nestojí mu to za to na tu chvilku tak si povídal do 01:30 až teda nakonec usnul,ale já samo nespala,furt mi hulákala chůvička jak si povídal ( už spí komplet sám v pokoji) a chodila jsem ho přikrývat,začal se odkopávat,no veselo,takže od té 01:30 se zase konečně spalo,já tak unavená,že jsem únavou už nemohla ani zabrat,usla jsem kdesi o půl třetí a o půl páté si malý vstával na mlíčko,takže dostal baštu a už jsem neměla sílu zase furt vstávat k němu tak šel ke mě do postele,spalo se,ale jen do 06:30,jsem KO :rolling_eyes: Kdy to jako skončí? :frowning2:
Jo a prý když budu mít druhé dítě za této mateřské tak až mi skončí tato moje 3 letá volba a budu mít druhé dítě tak dostanu houbelec a budu se 2 dětmi bez příjmu? Je to pravda? Jestli jo tak teda si nemůžu dovolit mít druhé dítě,byl by to luxus a z jednoho platu se nechytáme.
Taky jsem se rozhodla malému ušít povlečení s mantinelem,jsem koukala na ceny a pekelně drahé tak jsem koupila látku a ušiju mu doma a ještě ušetřím,no peníze nejsou nebudu lhát,je to bída tak přemýšlím jak si přivydělat,asi začnu doma šít po nocích nic jiného mi nezbude,taky jsem si koupila knížky o pletení a chci se naučit plést,pak třeba nějaké drobnosti upletu a možná i prodám,uvidím každopádně pokud budeme mít takové noci jako poslední dobou tak neudělám nic,spím tak 3-4 hodiny denně a je to málo,já jsem spáč a nestačí mi to,na malého se nezlobím,přes den spát neumím tak asi budu stále zívat kudy chodím.

Veru teda léku si dostala jak nějaký důchodce,snad ti teda zaberou,budu držet palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavly závidím letní dovolenou,my samo nic,ještě jsem zapomněla i napsat,že nám odešlo auto na věky věků,takže tradá cestování,na nové nemáme,půjčku nechci ani za nic. No takže si to všechno užívám,ale nelituji ničeho.
Na netu taky moc nesedím,nějak mě to počasí nahání depky,takže nechci je šířit dál ta raději moc nechodím,ale čtu vás,to jo :wink:
17. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo a dneska nás čeká první prevenar :sweat_smile:
17. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.