• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
MAru ahojík..tak prevenar jo?ty jo...tak snad na něj reakce nebude ne? :sweat_smile:

my jdem dneska na kyčle v 5 :sweat_smile: to bude vyrvál :grinning:
17. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
ahojky holky
soni-ja uz se ani nepokousim zachycovat terezcin smich nebo pokroky,jak vytahnu sebevic tajne kameru ci fotak,zasadne je po vsem,proste bezpecne vi,ze ted nesmi-je mi to strasne lito,ale nez o to prijit,tak jak rikam,vzdala jsem to a radeji si ty vzacnoucke chvile vryvam do pameti a uzivam si je.....ale obcas je mi to fakt lito
-jinak my taky ritualy postupne zavadeli a jsem za ne rada, postupne je prizpusobujem a je videt,ze je ma fakt rada :wink: -az na vyjimky,zeeee

na dovcu chcem k mori-ja teda hlavne kvuli memu zdravi-nebyla jsem tam kvuli svatbe,pak kvuli tehu,tak letos fakt moc potrebuju...jinak bychom jeli zase do slunicka....no a hlavne my nemame kam k tomu bazenu-teda taky mame,ale verze tchne nebo mamky manzel je pro me naproste tabu,to radeji budu sedet pred barakem na kameni,brrrrrrrrr :angry:

maru-co se s malym deje-no povidej mi o tom,mame to taktez, nekdy je fakt nevyzpytatelna....a zacalo nam to taky ne 6ti mesicich-no rostou naaam-nekdy fakt bohuzel vic nez jindy...
-o mem spani uz radeji ani nepisu,uz se dokonce ani nekoukam po kolika minutach kojim,pac to me stresuje jeste vic....nevim,co to je spat dyl nez hodinu v kuse a jak pises,nekdy fakt naspim tak 4 hodiny a to prerusovane....ale ja to rada podstoupim, porad dekuju bohu,ze mam to stesti,ze tohle vubec smim prozivat.... (ale zjistila jsem,ze mam fakt krizi kolem pate rano,to jsem zoufala,az bych nad sebou brecela :grinning: , v 7 uz jsem zase fit a v 8 kdyz se na me zacne culit mam sily na rozdavani :grinning: :dizzy_face: ) a zivani-no pojd do klubu,ja nekdy pusu nazavru a u kocarkovani zvlast-jestli zimou,nebo tim,ze jen jdu a nedelam najednou hory veci...
-jak je to s materskou fakt netusim,zatim jsem si nic nezjistovala a asi bych teda mela,to prece takhle nejde!!!!! :fearful:
-s penezma je mi to lito...asi to zacalo ted,kdyz uz mas jen "malou" materskou,vid :frowning2: ..... snad nejdete nejake vhodne reseni....ty noce prece nemuzes dlouho vydrzet :frowning2:
-a o depky se neboj,to ted leze na kazdeho,ma ji ted i milacek a je to s nim k nevydrzeni,ale jak ja rikam,VYDRZET do konce unora!!!! pak uz to bude lepsi!!!!!! nebooooj, me uz z te zimy taky hrabe :frowning2:
-a jak prevenar,dobry???

niky-co ta alergie,lepsi???? a co kycle,verim,ze ok, neprala bych trapeni s deckou nikomu....

jinak jak jsem psala o tom,ze nalada taky nejak vazne-jsem byla dnes na gyn. a pry zahojena opet zatim nejsem,stehy stale nevypadly :frowning2: a pry si zakrok muj mudr.predstavoval trochu jinak :angry: :rolling_eyes: ,tak fakt jsem zvedava,jestli to k necemu vubec bylo :pensive:
no ale ted veseleji,prislo mi,ze dneska snad opravdu poprve JEDLA!!!! vypadala,jako ze konecne pochopila,co se s tim ma delat!!! ikdyz toho nesnedla moc,ikdyz stejne i protestovala,je to rozhodne pokrok!!!!! :grinning: :dizzy_face:

hani-kdepak je nase skororodicka???¨
luci-co tvoje mala,taky te uz zkousi "cvicit?"
soni-co dneska uspavani?
17. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se porad 2v1, ale nejak nemam moc cas na net, dodelavam co se da, protoze tusim, ze dlouho nebude na nic cas :grinning:
Maru, to je hloupost s tou materskou a rodicovskou. Kdyz budes mit druhe mimi do tech 3 let, tak ukoncis rodicak na Dominka a nastoupis znova na 6 mesicu na materskou, a pak na dalsi rodiciovskou ale uz s druhym ditetem, takze urcite nebudes bez penez, to mi ver. Jinak u nas v unoru jsou dve holky, co maji ditka ve veku cca. rok a 8 mesicu a 2 roky a neco...a tedka maji druhe, takze ty to resi...kdyby jsi chtela, muzu se poptat, ale bez penizku nebudes, to se neboj. :wink:
Pavli, a jakou dovolenku jste teda vybrali? Mate uz neco konkretniho? Super, ze malinka uz papka, jen tak dal.
Jinak se omlouvam, ze nestiham moc reagovat, polepsim se.
Papa
17. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky,
tak už jsem zjistila jak to je s tou rodičovskou,LUcenek hodná holka mi poslala IP a pak mi to ještě zjistila ségra,dělá na pracáku takže se tam rovnou poptala jak to je a je to tak jak píše Hanička,ukočním na malého rodičovskou a nastoupím novou na nové mimi,ale tu mateřskou mít nebudu,jelikož jsem měla poměr na dobu určitou,čili už skončil.Ale hlavně,že nezůstanu bez peněz!
Pavly s těmi penízky jsem to asi blbě napsala,nejsme na tom nějak zoufale zle,ale byla jsem zvyklá něco ušetřit a koupit si opravdu co chci a nemusela jsem počítat jestli vůbec můžu si to dovolit a koupit,teď neušetřím ani kačku navíc (měsíčně máme spoření,jak na malého tak ještě moje,ale to nepočítám,myslím doma ušetřit) a někdy je týden dlouhý do výplaty,jinak si můžu dovolit malého oblékat v lepších obchodech a stále můžu si dopřát více než jiné rodiny,které jsou na tom mnohem,mnohem hůře,no a teď jak jsem nastoupila na rodičák tak je to opravdu bída bídoucí,mám měsíčně o 4,500kč méně což je pořádný penízek.Ale jak píšu s pěnzi výjdem normálně,ale neušetřím a to mě sere a proto musím začít šít,nebo spíš chci,cítim se blbě,že nepřispěji vlastní vydělanou korunou,i když doma mi nikdy nikdo nic nevyčítá,spíše naopak se mám na to vyprdět,že se starám a vychovávám syna,ale já prostě si nemůžu pomoct,celý život makám a teď nic :sweat_smile:

Počasí mi nahání obr depky,já sníh nesnáším a ono furt sněží a sněží a sněží :frowning2: :cry: :cry: :cry: jaro je daleko,nevydržím ten sníh :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prevenar super,večer byla zvýšená teplota a ráno taky,takže to je v pohodě,to má teď pořád zvýšenou,hexa byla horší a to mnohem horší!!!

Pavly ten smích na kameru taky nemám šanci zachytit a cokoli na kameru se nechytám prostě,to ho zajímá jen ta kamera a je z něj socha,neusměje se nic,ale do foťáku se řehtá jen co ho vidí,to jsem fakt ráda,mám kupu fotek kde je vysmátý,on je smíšek tak není problém ho vyfotit jak se směje,ale ten hlasitý smích mě mrzí,nebude no...
Příkrmy gratuluji,ono to půjde,neboj :wink: Já pomalu malého odstavuji od biopronu,probiotického prášku,už mu ho dávám jenom co 2-3 dny a to ještě půlku pytlíčku a jde to taky,tak snad i nás brzy opustí největší trápení a to bříško.
Doufám,že stehy brzy srostou a budeš ok,není možné,že by jsi podstoupila zákrok zbytečně,to jsou fakt jelita doktoři.

Hani roď už,nemůžu se dočkat překvapení :sweat_smile: :sweat_smile:

Luci ty nás tu naháníš a sama nepisneš co gojgy??? Oproti malému dělá pokroky,co? Malý jenom dělá sklapovačky a téměř i sedí,ale nechce se plazit,lozit,na 4 vůbec nehrozí,možná to je tím,že moc spinká tak nemá čas objevovat pokroky,ale občas zvedne prdku a odrazí se,ale je to bída no,však má čas nehoním ho nikam.
18. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojky....

Pavly: alergie furt stejný..asi mě klepne :frowning2: kyčle OK zatím...ale prej mám dávat pro jistotu 1 plenu navíc..se mi ale nechce :sweat_smile:
18. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám ještě chvilku čas, tak jdu rychle napsat :slight_smile:
Tak včerejší uspávání nic moc...myslím, že malý líp usíná po vykoupání, což teda děláme obden, ale tak nevím, jestli ho koupat každý den - nebo od kdy jste začly koupat každý den?? Nicméně teda po několika přemlouvání :grinning: malej usnul asi v deset a spal do dvou, pak kojo v šest a pak po osmé...Jen prostě k ránu ho více trápí bříško, tak se tam vždycky nakrucuje...
Dopoledne tu bylo střídavě oblačno a jasno :grinning: Chvíli byl klid, pak brečel, pak jsem vařila, tak jsem si ho dala do lehátka a na stůl v kuchyni, tak byl spokojený..pak to zas vypadalo, že chce spinkat, ale asi nevěděl, jak na to, tak zase řev...No, to přes den teda jí po těch dvou hoďkách, takže to se nezapomíná ohlásit. Jen pak po dvanácté /hoďka od kojení/ si začal cucat ruku, tak jsem mu dala jako že napít, tak chvíli pil, pak vytuhl, tak jsem ho přendala do košíku a on spí ještě teď :sweat_smile: Si řikám, že si asi myslí, že je v kočárku, páč je zvyklý chodit po poledni ven..ale když mi tu takhle usnul, tak jsem ho nikam už netahala...navíc tu sněží, prší, nevim, co to je, když na to z okna koukám, tak se mi ani samotné tam nechce...tak jsem aspoň se v klidu najedla, vytřela v koupelně, na záchodě, zametla a i sama se prospala, a on furt spí, se picnu :grinning: Ale jsem ráda, že takhle odpoledne vydrží...Akorát před chvílí to vypadalo, že se probouzí, ale to zase začal jen šermovat rukama, nohama a tak si prdnul, že nechápu kde se to v něm bere a zalomil to dál...Jinak na prochajdy fakt chodím ráda, včera tu tak krásně svítilo sluníčko a chodila jsem venku dvě hodiny, až jsem sama byla mrtvá a bolela mi z toho prdel :grinning:
18. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
tak jsem chtěla něco ještě napsat a nevím co, páč přišel manža a přijela s ním kolegyně z práce se podívat na malého, ale už jsou zase na odchodu :grinning:

No, tak Nikkyy pěkěn dávejte jednu plenku navíc, já taky dávám, i když mi to nebaví :sweat_smile: Někdy mu jí třeba nedám přes noc, někdy přes den jí má chvilku, pak chvilku nee...aby se taky prokopkal :slight_smile:

Maru, to musí být taky síla spadnout s těma penězma, nás to taky bude čekat, tak jsem zvědavá, jak pak dopadnem...

Hani, já chci taky, abys rodila, jsem tááák zvědavá :grinning:

Pavly, doufám, že už budeš ok, to je taky něco teda :cry:
18. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dnesni kontrole zadne nove zpravy, proste cekame, kdy se mimi rozhodne vykouknout...ale sama citim, ze se dole neco deje, odchazi zatka, bolesti v krizich, ktere me od vcera dokonce budi..i kdyz me nemaji bolet z niceho jineho nez z bliziciho se porodu, mlezivo tece o sto sest...Ale do terminu je porad jeste cas, takze v porodce to nijak neresi, dalsi KO za tyden, na tu doufam, uz nedorazim :grinning: Jinak musim porad hlidat tlak a otoky, kdyby nahodou, tak mam hned naklusat...
Ja se taky moc tesim, ale ani ne na to, co to bude, ale spis KDY to bude??? :grinning:
Soni, v albiku mas posledni fotecky pred porodem vyblejsknute dneska na rychlo, me uz se po tom obr brisku styska uz ted!!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maru, super, ze jsi si to zjistila s tema penizkama, parada! Jsem rada, ze jsem trosicku pomohla. Jinak s tema financema te plne chapu, ja to budu citit asi stejne, uz ted mi vadi, ze vse zustava na Davcovi, coz on mi nedava teda vubec znat, spis jak rikas, naopak, a po porodu to bude stejne, ale ja jsem taky zvykla proste na to vydelavat...tak uvidim. Zatim delam neco pro Davcu, jelikoz podnika, a pak ho za to kasiruju :grinning:
Niky, mrzi me, ze se alergie nelepsi, snad bude brzo dobre.

Holky moje, me vam vubec nedochazi, ze budu rodit a budu mit miminko!!! Teda budeme! Ale proste absolutne ne! Je to normalni, asi jo, ze? :grinning: Ja si preju jenom prirozeny porod, tak snad se nam to podari...
Myslete na nas, a kdyby neco, pisam hned! Paa
18. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
Maru tak gojgy taky sklapovačky ale ještě nesedí...jste teda napřed :grinning:
jinak mám edruhej zubeček hayn říká kelčák :grinning: páč ho gopjgy furt ukazuje a klepe pantama jakoby kousala kelčák jeden :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mám ted hafo starostí prodáváme byteček tož realitky furt tamto ono....jako už sem vycucaná....je to náročné..a když prodáme v létě letíme na kanáry i s gojgy...chtěla jsem tunis, nebo řecko....ale musim vzít v podtaz zdravotnictví...dostupnost péče a event plen a skleniček takže tyto dvě země ee..tož bud kanáry nebo menorca....tak uvidímejako mj sen je Bali hotel four seasons....ale to by stálo tak 120 tis..... :sweat_smile:

haniku neboooj to bude pajada, jenže pak bude obtížné se vyrovnat se ztrátou bříška..já to dva měsíce si uvedomovala a cítila se tak, ale tak prázdná......a nachytala jsem se po večer že si hladím bříško i když sára byla venku...no mazec no

niky soni jak to maminkování jde? krása že? a ten fičák...to by člověk neřekl, že tohleto obrátí život naruby.

pavli ale foták či kamera u nás naprosto stejně prostě ne a ne..jinak se řehní pořád čavera malá.
letí to neskutečně za chvíli máme 7 měsíců----ještě chvíli a bude mi holka utíkat z domu :astonished: :astonished:
18. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
ahojky holky
maru- s poklesem panez je to fakt mazec, a to fakt tenkrat bylo jeste horsi!!! jak to delali?? cooo :frowning2:
-jinak jsem teda rada,ze je to aelspon tak,to chapu, halvne,ze je na vse,co ti prijde dulezite,tak to je porad ok,ale taky chapu ten pocit,ze nejak nepomahame,taktez mi to doma predhazovano neni...ale nekdy je mi blby rikat co chci,kdyz mam jen tak malo :confounded: ,jinak priznavam,ze me prace nechybi,doma litam porad, pomaham zarizovat docela casto neco pro marcela,takze se fakt nenudim,chybi mi jen ty moje deticky-ikdyz to jedno jedine mi to vynahrazuje jak muze...
- s tema pokrokama,je fajn,ze to neresis,co mam rikat ja??? vsichni nas dohanite a predbihate a to jsme skoro nejstarsi!! ale ono je to proste individualni-jak pises,musi mit cas a taky to jsou nahody,kdyz na neco prijdou-a je dobre,ze si na to prichazeni samostatne a ne,abychom jim vse servirovali.....vsak oni na to postupne prijdou-snad :grinning:

niky,soni-plenku bych davala,vetsinou se sice rika,ze se to srovna samo-aniz by maminky cvicily nebo tak podobne...jenze co kdyby ne,nerada bych mimi trapila pak treba o to dyl...a budte rady,ze jen plinka navic a nemate decku,jako jsme meli my :cry:

niky-doufam,ze budes mit brzy pokoj
18. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
holky,me se zase zobrazila jen pulka!!!nastesti jsem si to skopirovala,ale nejde mi to sem vlozit,porad me to hazi zase na zacatek diskuse,prooooc,ja mam vztek!!!!!!!!!! :angry:
18. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
18. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
tak se zobrazilo je jedna veta!!!
zkousim to vlozit pres hanicku
18. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
TAK ZPRAVICKA OD PAVLI, KTERA BOJUJE S PC:

18. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak se to nevlozilo ani ode me, to je teda zahada :confused:
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
tak to jsem nasr........... :angry:
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
PAVLY
soni-je super,ze malej se tak krasne dovede pospat,si pamatuju,ze v tuhle dobu slo doma dost udelat,kdyz jeste mala dokazala i spat :grinning:
18. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
PAVLY
-jinak ja koupala hned od zacatku denne-nebrala jsem to jakou koupani-mydleni a tak,ale spis prave jako akci,hratky ve vode, pripravu na spani.....kazdy to asi vidime jinak....a taky proto,ze jsem odmitla chodit malou po kazdem kakani myt v koupelne vodou (uitram jen kapesnickama)tak mi prijde nutne alespon jedenkrat za den omyt vodou (sama bych nerada kajdila a nic....),zvlast,kdyz zkraje mala co prebalovani,to kakani...asi jako vsude....
-no a k vychazkam-ja chodim fakt denne,do deste,mrazu,vanice,vichru-uz mi to ani neprijde,tesim se ven i tak,uz jsem asi cvok :sweat_smile: ,navic to male pomaha se prospat a tak to podstupuju rada....
ale je fakt,ze ja se tak jeste 4 mesice fakt necitila ve sve kuzi,jakoby zdravotne...takze v tu dobu to byl fakt sileny zahul...ted chodim venku 3 hodiny a ani nemrknu-uz jsem vytrenovana :grinning:
18. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
hani,dela ti to same,co me! jen cast a nic viiiic,vid
18. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
PAVLY
hani-cetla jsem i icq,ale uz jsemmusela rychle vypnout poc.diky ale za zpravu!!!! jsem rada,ze jsi dala vedet,diky!!!
a videla jsem jak davas fotky jeste driv,nez jsi napsala a rozbrecela jsi me,ja kojila a pripravovala malou na spani a dojalo me to, mala ma dneska narozky-8 mesicu,cekala jsem presne na cas a chtelo se mi uz dneska mockrat brecet,je mi lito,jak to uteklo,je mi lito,ze to tak leti......zavidim ti,ze jsi jeste tehu a mas svoje brisko :pensive: preju ti,at klidne prenasis-jen at rodis prirozene,at si to muzes jeste chvili uzivat...a zavidim ti i to,co te ceka,porod,seznamovani,zavrate lasky,stesti,place,zmatku........proste zavidim- a taky moc preju,neboj :grinning: (mj. brisko mas fakt kouzelnyyy)
-a jsem taky zvedava,jestli ti vyjdou ty rybicky,ikdyz ja rybu jednu znala a radeji bych ti prala vodnare :dizzy_face: .... ale je to na mimcu,me mala do 21. nepockala,nepockala si na prvni letni den, chtela byt blizenec a jarni miminko :dizzy_face:
autor
haniiii,ze byyyyyyyyyyyyyyyyy :confused: :sweat_smile:
PAVLY
luci-proc ne recko??? ja zase vahala kanary nebo recko a vyslo mi lip recko! ctu hory recenzi a no problem s nicim, kanary jsou opak,spis obri mega hotely-daleko od civilizace....rada se dozvim vic :fearful: :confused: -ikdyz asi recko uz nezmenim, i kvuli delce letu....
a na ten hotel se fakt podivam
18. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
A pokracovani zitra :grinning:
18. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
pavli řecko..nepokoje momentálně a zdravotnictví děsnýýýý....manža sice pochází odtama, ale s malinkou sárou tam ne až bude mít tak 3 roky to jo....ale ted ee
tak páčes snad vám to půjde už normoš....
18. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
hani-diky moc za pomoc,snad se v tom holky vyznaji!!!
ja chtela jeste pokracovat,ale mala se vzbudila...a ted jsem tim ztratila nit....takze pro dnesek koncim a jdu si dat sprchu-jestli mala konecne zabere a dovoli(neustale se nevedomky prekuluje na brisko,tam byt nechce a tak place a ja ji musim zas otocit-jak jsem tu uz psala :grinning: )

luci-tak o tom,ze pece nic extra to vim,ale to me prijde,ze nebude ok ani jinde....mam v planu vzit celou lekarnu sama a doufam,ze akutni odbornou pomoc potrebovat fakt nebudem.....zatim jsem meli vzdycky stesti.... (a jinak mamka tam jezdila s detma jako zajezdy,musela nekolikrat k lekari-a par let zpet a zadny problem :fearful: )navic jsou i hotely,kde lekare maji pres leto zamestnaneho....
no nic, kazdopadne diky za nazor :wink:

tak dobrou noc fsem :sunglasses: :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
hani nerodis? jeden prichazi-druhy odchazi.....se rika, ne? rano mi zemrela kolegyne... :cry: je mi zle...
19. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
Pavli, nerodim, i kdyz bych rada...To me moc mrzi :pensive: Uprimnou soustrast :pensive: A to bylo nahle? Nebo byla nemocna?
19. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Pavli, je mi to líto.... fakt moc.... u nás je to měsíc a furt se v tom plácám.... a cítím neuvěřitelný prázdno.... chápu, jak to bolí a už i chápu, že jediné, co pomůže, je opravdu jen čas... jen mi často mapadá, kolik toho času je potřeba, aby to bolelo aspoň míň.... vím, že nepřebolí to úplně nikdy a chybět bude pořád....
19. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
ahojky holky,diky,je mi uz o neco lip
hani-byla nemocna,od te doby,co ja otehotnela,urcite jsem o ni tady taky psala...ze je ale tak blizko konec jsme nikdo netusil,sice o sobe uz tri mesice poradne nenapsala,jen o detech a tak,ikdyz jsem se ji zas a znova konkretne na zdravi ptala....vedela jsem,ze je to tim padem hodne vazne,ale tohle me dneska strasne zaskocilo :frowning2:
malej zatim nechape,co se stalo, asi to detem dochazi az fakt mnohem dyl,co to znamena....mamka byla dlouho a porad po nemocnicich,tak mu asi neprijde,ze neni nejaky cas doma,zvykl si....az asi hodne casem mu dojde,ze to znamena,ze uz se nevrati nikdy....

no nic,trochu veseleji, prisel mi balicek-objednavala jsem si barevne vlozky do sportackju a jsem nadsena,snad i pujdu jen tak na chvili slozit sportak at to vidim a pokocham se alespn nejak dneska....
a pak jdem ven a rovnou i na prohlidku,tak jsem zvedava,kolik bude mala vazit a merit

vsechny moc zdravim a pusinky pro miminka a briska
19. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
aha pavli to jsem nevěděla :astonished: :astonished: :astonished: tož to bych to řecko.....
19. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.