• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Pavly, s tou kolegyní je mi to moc líto :cry: :cry:

Tak dneska máme doma ještě taťku, tak jsme byli venku a stavila jsem se mateřským centru a půjčila jsem si domu digitální váhu, páč mi zajímá kolik malej vytáhne při kojení a kolik jako má kg teď, teda spíš g :grinning: Ale co mi potěšilo, tak že oni tam mají normálně digi váhu a není problém tam třeba přijít zadáčo jen malého si zvážit, klidně každý týden, pro představu...tak třeba toho někdy využijem :slight_smile: Prý tam chodili maminy i kojit a vážit, aby věděly, ale to já jaksi jsem si jí půjčila domů, kojit někde tam se mi zatím teda nechce...A byli jsme s manžou v Tescu a nakoupili jsme si sladkosti :zipper_mouth:, se picnu...ale já to jíst nebudu, nebo fakt jen po troškách...to chtěl manža, páč musí dneska něco dělat na compu do práce a prý potřebuje energii na to :grinning: :grinning: A dneska jsem dělala nepečený jablkový dort, tak si asi půjdu trošku dát :slight_smile:
Jinak malej usnul u kojení po půl jedné a ještě teď spí, takhle na ty odpoledne je to zlato :dizzy_face: A večer mu to nešlo nějak zabrat, jednou jsme ho nechali si pobrečet, páč bylo vidět, že si s náma zahrává, tak pak usnul, ale za půl hoďky byl vzhůru...no nakonec usnul někdy kolem jedenácté, fakt tvrdě a vstával na papání až v pět, tak jsme byli spokojení :grinning:
A co se mi stalo teď - jak jsme přišli z venku, tak jsem dala vařit vajíčka na tvrdo a najednou přišel manža z kuchyně a prej jak dlouho se tam vaří ty vajíčka :sweat_smile: Jenže já teď nevím, v kolik jsem je tam vůbec dávala :grinning: No, ale uvidíme, jak budou vypadat...kdyžtak budou víc vařený než by bylo potřeba :grinning: To je ta mateřská demence, či co :grinning:
19. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
já bych taky radši do Řecka :dizzy_face:
19. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky, a mám dotaz na autosedačku - sice je ještě brzy, ale začínám to zjišťovat, že :grinning:
Koukala jsem, že další autosedačky dělaj buď 9-18kg, 9-24kg,9-36kg...co jste kupovali za další sedačku po té nejmenší?? Si řikám, že by bylo lepší koupit už tu 9-36 kg, ne a vydržela by dlouho, teda si myslim :grinning:
Ale pro nás je fakt ještě brzo :grinning: :grinning: Nebo vy vlastně ještě asi používáte ty nejmenší sedačky, nebo ne? Teď nevim...
Jsem už koukala i po těch jídelních židličkách :grinning:
19. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
Pavli, tak to me mrzi, jak pise Lucik, chce to cas :pensive:
Soni,ja cetla, ze neni uplne nejlepsi kupovat tu s tim nejvetsim rozpetim od 9-36, ale holky ti reknou asi vic..
19. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
Hani, i tak dík za info :slight_smile: Asi se pozeptám i jedné známé, co dělá v obchodě s dětským zbožím, tak třeba poradí :slight_smile:
19. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
19. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Hani, teď jsem si teprve všimla tvých nových fotek bříška :slight_smile: Teda to je už pěkné pupendo :dizzy_face: :dizzy_face: Ježiši já jsem tááák napnutá :sweat_smile:
19. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
tak jsem vám prolezla fotečky.... Maru.... z Domínka prostě slintám... to je tak, ale tak tak moc krásnej klučina.... doufám, že se nám povede Vája a bude mít staršího nápadníka :o))) fakt jsem z Domínka úplně hotová :o))))
19. únor 2009 v 16:45  • Odpověz
oho to se tak strašně hezky čte :dizzy_face: :dizzy_face: Kuju moc a moc,bobánek už spinká :slight_smile:
Pavly strašně mě to mrzí,strašně moc,svatá pravda,že to chce čas...
Já teď nestíhám více psát,dočítám vás a zároveň večeřím,hned potom jdu žehlit a potom šít,pro malého už mám peřinu a mantinel,ještě chybí polštář a pak snad zkusím něco udat :zipper_mouth: No zabere mi to veškerý čas :pensive:
19. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
jo ještě malý se od včerejška rozplazil,stačilo si postěžovat :dizzy_face: :dizzy_face: Tak už se plazíme a doslova jako had či housenka,ale jde mu to a dělá kliky,ručky na bříšku úplně napne a zase poklesne a furt dokola,taky od včerejška umí krásně papa mává nám teď skoro furt a taky už ukáže tak tak všelijak,ale to mu musím napřed ukázat a pak to zopakuje,ale papa umí super,nic letím :astonished:
19. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Maru, no super, gratuluju k pokrokum :dizzy_face: Dominek je fakt naprosto zuzovni miminko, ale FAKT!!! :sweat_smile: :dizzy_face:
Tesim se, az nam ukazes svoje vytvory, jsi hrozne moc sikovna. Me tady ty rucni prace moc nesly, aspon mi to moje matka od mala vtloukala do hlavy, tak jsem to nejak vzala za sve...ale segra je sikovna moc, tak zase takovy kopyto byt nemuzu, ne? :fearful: No ty matky...Tak at ti to jde krasne od ruky.
19. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
hoj holky
soni já řešila taky tento problémse sedajdama chtěla jsem 9-36kg jako že ušetřim a jezdíme málo..
ael pak tyhlety rádoby rychlokvašky nemaj dobré testy a co navíc je že dítě v 11 letech kdy tak teda váží a je ta sedačka od 1 roku do cca 10-11 let užívání v tom sedět nechce chce jen podsedák a dovedeš si úpředstavit sedačku za 10 let užívání????
proto jdu do 9-18Kg má se to fakt postupně, mě to za bezpečí sáry stojí, takže vybírám meti maxi cosi tobi a roemer king olus v kategorii 9-18kg.....je to cca do 4 let :wink:
19. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Luci, no presne tak nejak jsem to mela na mysli, ale rikala jsem si, ze zkusene maminky to budou mit v lepsim podani :wink:
19. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
hani já chtěla taky tu 9-36kg..ale spousta prodejců se na ně tváří jako nouzovku spíš..ale každého věc jak si kopuí já jdu postupně určitě....dneska jsem byla na kinder párty s kolegyněma a jedna měla v létě ošklivou bouračku napálil do ní ižralec točila se asi 4x střecha -kola..a nakonec vyvázla i se synem v poho..ten ožrala zařval.....a měla sedajdu maxi cosi tobi....
19. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
ähojky holky
maru-no obr gratulace!! a to zacal fakt lezt!! tak z niceho nic! ta nase princezna se porad chysta a chysta,dozadu leze jak blesk ale dopredu porad neeee :grinning:
-jinak papa teda nedela,ale uz chape paci paci a bac a vzdycjky zacne do neceho bouchat a ceka,az zacnu kricet bac bac a pak se desne tlemi,papa jsme nejak nezkouseli,asi zacneme!
-na fotecky s tvojim dilem jsem fakt zvedava,ja neumim ani zaentlovat a mam u vse roztrhane,ja ume to co ty! ta jo,to bych to tu mela pekny!!!!

soni-k sedackam ti holky stihly odepsat rychleji,chtela jsem ti napsat totez,muzu se pod to podepsat....vetsi sedacky jsou pry mene bezpecne (taky to zjistuju a uz delsi dobu...) a tez jako lucka se budu rozhodovat mezi maxi cosi a roemer,rozhodnu se az na na miste,pry je lepsi do toho dite posadit,kde se bude tvarit lip-tak to jsem na naseho mracouna zvedava :grinning:

jinak jsem dnesek nejak prezila,ted uz sedim u bramburek a coly a tlaskam i sladke-at prasknju treba! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a hlasim,mala ma opravdu 7kg a 69cm a jinak je v poradku :dizzy_face:

dobrou noc vsem ,pusinky pro deticky
19. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
ježiš maru vy lezete????sem nějak přehlídla....teda takže pbr gratulka...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pavli mě sára seděla líp v Mc než roemerce ale zase zkoušela jsem brzo.tak si fakt počkám na později a jinak tady jsou snad nejlevnější sedajdy
www.zaparkacek.cz
19. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
luci-vetsine deti prave vic sedi ta cosi,ikdyz testy lip roemer-takze presne,tez vyckavame a jak bude pres 8 kg,jdem do toho
navic jsem dneska prisla o auto-prodalo se a tak mam uz jen to nove-se kterym jsem jeste nejela,pac se porad neco doladuje-tak jsem zvedava,jak se mi s nim bude jezdit-nebo se mi koupi novejsi druh toho,co jsem mela....ale hlavne mi jde o to,ze to nove auto ma isofix a kdyby se kupovalo dalsi,tak to chci zase
19. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
jo právě že ta Mc má takový super ergo tvarovaný podhlavníček a je jakoby více kulatá taková vajíčková...v ní mi sára taky líp seděla no uvidíme....my máme starou herku auto takže my kupujem bez izofixu, škoda noooo
19. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Holky, díky moc za názory :slight_smile: Jsem pak na to zvědavá. My teď máme Maxi Cosi, je ještě poděděná po neteři, fusak sepranější a potah nám ušila ségra novej, co jsme si vybrali látku. Do Maxi bych šla asi i dál, přijdou mi docela dobré :slight_smile:
Tak jsem normálně šla jako uspat malého, nakonec jsem ho uspala u sebe v postele a sebe taky. Jsem byla pak jak zmlácená :grinning:

Maru, super, že je Domínek takový šikulka a ty koukám, jsi taky pěkně šikovná :slight_smile: Ježiši, já a šít, to by ani k sobě vůbec nešlo :grinning:

Jinak jdu nahlásit, že jsme teda toho našehu cvaldíka vážili, no čučím jak blázen - asi mu chutná ode mě :grinning: Takže minulé úterý u dr. (hodina po kojení) měl 4330g a dneska jsme mu doma navážili 4660g a to byl 4 hoďky od předchozího kojení, takže poměrně vyhládlý bych řekla. No, a pak jsme ho ještě jako vážila před kojením a po kojení a rozdíl mi vyšel přesně 100g, takže to jako znamená že vyžahnul 100ml?? No, je huustej a má pěkný břicho :grinning: To bude celá maminka :grinning:
19. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobre ranko,
tak jsem dokojila,malej mi usina na ruce a docetla jsem roman od nikky-popis porodu-jsem ho vystourla nahodou a jako tu natahuju:slight_smile:Ty vado holka,to sis taky uzila:cry:
Ty jo,a ja pred 4 tydny umirala na hekarne,to nejak leti,ne?
20. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
soni,ten tda umi tahat!!!!!!!!!!!!!!! to jsou fakt chlapaci tady, je videt,ze mam slecnu,fakt! moc gratuluju,fakt!

roman si chci taky precist!!!!
a ze to leti-ani nemluv :cry: :frowning2: :pensive:

holky,my jedem dneska na plavani a bude se poprve potapet,ja bojiiiiiiiiiiim :fearful: ,drzte ji/me palce

pekny den vsem
20. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
Pavly držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
To šití není vůbec těžké,jsou to dvě kostky,které sešijí k sobě a mám peřinku,pak vyfotím :wink:
jj začal se plazit z ničeho nic,lezení to není,ale plazení ano,jsem mu dala hračky daleko od něj,tak ně chvíli strašně ječel,pak vískal a hulákal,no kraválu a pak se naštval,zabořil čumáček do deky,zvedl prdelku a začal přitahovat nožičku k bradě a už se posouval,ale nedoplazí daleko,je hned unavený,ale to vypiluje,pokrok tu je!!! Bác teda my Pavly neumíme,taky začneme trénovat,ale miluje BAF to dělám denně na něj odevšad a to je prča jak se řehní,no může se uřehtat.jo Pavly a nehrozí,že by lezl dozadu,takže to je Terezka fakt borec,že to zvládá a míry má krásné,ta musí být táák lehounká :dizzy_face: :dizzy_face: My máme před 9kg,ale teď už nepřibírá moc ani moc neroste.
Sedačka to já s ní nespěchám,stejně není auto tak na co by mi byla .. ale auto určo bude to bych bez něj nedala a sedačka taky a jdu taky do 9-18kg.
Soni tak já tiše závidím,že ti malý dal 100ml koja,já měla s bídou 20 ml a to jsem hustě ždímala obě prsa :pensive:
20. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, letmo jsem něco přečetla...
Pavly, to je hrozný s tou kolegyní...děje se to ale holt pořád a všude...jen si nějak nepřipouštíme, že to může být tak blízko kolem nás, je to hrozný...
Soni, super, jak se krásně sžíváte:slight_smile:
Haničko, držím všech 40 prstíků:slight_smile:)) ať je vše v pořádku, rychlé a co nejvíc pozitivně naladěné!:slight_smile:
Mně je pořád špatně, mám dole 6 kilo...ale učím se s tím nějak žít. Jak kdysi psala Pavly, byla jsme na utz a to mě tak krásně nabilo, že to prostě všechno vydržm:slight_smile: ale je to trochu peklíčko, to jo, prostě normálně nefunguju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky, Niky, přečetla jsem si, jak sis užila porod.... smekám před tebou... hlavně, že vše dobře dopadlo a že už to máš za sebou :slight_smile: vidíš, a to ses bála, že to nedáš, a jak to šlo :wink: :slight_smile: věřím, že za tu námahu a bolest si teď budeš už Kubíka jen užívat :wink:
20. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
Pavly, normálně jsem na vás myslela celý den, jestli jste se neutopily :sweat_smile: Jak bylo?? :slight_smile:

Už bych taky chtěla, aby se malý smál "na povel" :grinning: Zatím se usmívá buď s bradavkou v puse, nebo ve spánku, nebo jak kdy :grinning:
20. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
ahojky holky,vcera jsem se sem nedostala,mela mala svuj spatny uspavaci den,takze to bylo na hodne dlouho a byla jsem rada,ze jsem vubec stihla turodovce :grinning: ,ale dekuju,ze jste na nas myslely-pomohlo to asi :sweat_smile:

-maru-my taky baf mame radi a musim to delat hlavne v koupelne,abych ji zabavila,kdyz se myji,ale mozna radeji ma šic-to baf je asi takove strasidelnejsi,princip je ale stejny,bafam na ni nebo ji jnako jdu polochtat a reze se jak diva
-a taky uz ted pekne zastavila s vahou i rustem,tak velka nema po kom byt a vaha ji k delce sedi,takze co vic si prat,ze
-jinak bac vcera delala cele plavani,mame to suepr na kamere,neustale cakala do vody,ostatni pani cele mokre,ja taky-moc prima :grinning:

jinak teda vcera byla protivka,mela svuj den,pozoruju,ze to ma tak jednou za tri ctyri dny-to fakt nejde ten den nic udelat,chce byt jen na ruce a i to usinani hruza,jinak je pak uplne zase v pohode-jako treba ted....
no ale plavani preckala bravurne, sli jsme pod vodu uplne hladce a jak pani rikala-napred jen pusinka a nos a podruhe jsem ji uz zanorila poradne a zadny prostest, potopila se asi 12x a bez kviknuti,no byla jsem stastna....fotecky se vubec nepovedly-preci jen ten fotak jak ma to zpozdeni :angry: ,ale kamera je bozi,jsem se tu vcera kochala jak mala :dizzy_face: -takze vsem moc dekujem za to,jak jste na nas mysleli :wink:

-taky jsem vcera konecne nasla kus stehu-tak snad se konecne hojim!!!!!!! :confused:

kat-no je mi strasne lito,ze si taky uzivas,ja vim, o cem mluvis a fakt to neni vesely :unamused: ,jedine co me drzelo nad vodou a tebe taky-ze to jednou FAKT skonci a zpetne ti to tak dlouhy pripadat nebude (ikdyz ted maji dny tak sto hodin,vid)-no drz se,jak se rika,kdyz je ti spatne,mimi se lip drzi (mozna blbost vymyslena na zoufale maminky,ale nevadi,rikat si to muzes :grinning: )
-a kde je nejaka foteck????????? :angry:

soni-ja prvni usmev chytala tak,ze jsem jela vedle kocarku,vezla mamka a ja neustale fotila a fotila a cekala,jestli jednou se neusmeje,pac ona sejako na chvili usmala-jako zachvev a zase nic,povedlo se asi po nekolika hodinach asi na 200stou fotku- a vybite barerky :grinning:

no nic,jdu vymyslet nejaky obed,zatim teda pa a pekny den vsem

PS.holky a vcera jsem si blbec sla vyridit mailiky a mela jsem tam i posledni mail od danci,cetla jsem ho asi dvacetrkat a porad nechapu,ze novy uz neprijde,ze ji nemuzu odepsat...je to takovy otevrny dopis,bez konce....
a jeste perlicka,v ten den odpoledne mi volal dokocne i jeji manzel,aby ji to rekl, rvala jsem u kocarkovani jak blba,to me fakt dostal-nepreju to nikomu :frowning2:
21. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
pavli.... :astonished: kdo ti umřel kamarádka???cos e proboha stalo????????? :astonished: :astonished: :astonished:
21. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
aha pavli už sem si přečetla stranu zpět je mi moc líto...byla moc nemocná????,
21. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
luci-byla nemocna,rakovina.vedelo se,ze je na tom spatne...ale ze je konec tak blizko netusil snad nikdo,doted nevim,jestli to vubec vedela ona sama (vim,ze proti tvemu trapeni to nic neni, je mi i blby to sem psat....)
21. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
pavli v pohodě...klidně piš....chjo rakovina je fakt fičákjá ten den kdy jsem mamku viděla naposled taky nevěděla i když podrzření jsem měla....jako na to se připravuješ na ten konec a vždycky tě to zaskočí....
a měla děti jak staré????
21. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.