• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
vis,nam umrel reditel na to same v dobe,kdy ona se zacala lecit,jeli jsme za ni tenkrat do motola a bali jsme se ji rict,ze....ale ona nas od dveri smetla,ze to vi at nedrzimu hubu a mluvime...jenze u reditele jsme tusili ze je konec,byli jsme za nim i v nemocnici....tam to bylo jasne ikdyz chodil porad do prace....me zaskocilo,ze u ni to nikdo netusil,ze je to uz tak vazne... idkyz jsem vedela,ze je zle,mela uz i nalezy na mozku :pensive:

deti ma dve-kluky,ted treti a sesta trida
21. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
hm to je hrozné ti klukánci tak malí....prboha kolik jí bylo? to je hnus nespravedlivý.....
21. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
40
21. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
luci,je mi to lito prave nejvic proto,ze kluci jsou bez mamky a tatka tam puvodne nebyl nic moc,za dobu nemoci snad uz se chytl....doufam
21. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
tý tak to je fakt tragedie...chudáci klukánci..... :pensive: :cry:
21. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
no zatim vse zabezpecovala babicka,snad pomuze jeste nejakou dobu,nez trochu povyrostou.....

jak rikam,at se tohle nestane uz zadne mame! :angry:
21. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: to je moc smutné,ani jsem se k tomz nechtěla vyjadřovat mě to vždycky rozesmutní takové téma
nejhorší je,když nemoc veme dětem mámu a kdo je víc než milující máma
21. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
maru to jo
21. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
pavly, to je strašný prostě...
Jinak ti dávám za pravdu, je to fakt dlouhý ty dny, člověk už neví, jak sedět, jak ležet, aby mu bylo aspoň chvíli dobře... ale je to jak říkáš, říkám si, tyjo, už 13tt, to prostě půjde, teď už bude vše v pořádku a bude mi třeba líp a líp:slight_smile: Jinak ten názor, že když mi je šoatně, že je ideální hladina hormonů a že je téměř 100% pravděpodobnost, že vše bude v pořádku, mi řekl i doktor:slight_smile: Tak to se hezky poslouchá a člověk si řekne, jo, stojí to za to... Navíc ten ultrazvuk, jak tam na mě 5cm miminko mávalo...no, to je prostě no comment :dizzy_face:
21. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
pavly, s tou kolegyní to je smutné, rakovina je fakt sviňa :cry: :cry: A chudáci kluci - takhle brzy ztratit mamku... :cry:

Kat, neboj bude líp :wink:
21. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
21. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
Maru, super, jsi teda fakt šikulka :slight_smile: To se bude Domínkovi krásně spinkat :slight_smile:
21. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, Maru, jsi sikulka, opravdu! Je to krasne vesele, Dominkovi se tam bude spinkat krasne jako v bavlnce...
Holky, jak se jinak mate? Ja jsem nejaka odevzdana, cekame, jinak jsem v pohode, ale nejak nevim, co delat...fyzicky se citim tak nejak unavena a slaba, i vcera, dneska jsem v podstate taky cely den prospala...tak se mi nic delat nechce, lezet u tv me nebavi, na netu neni s kym kecat...no snad uz cap/vrana brzo dorazi! :dizzy_face:
21. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
maru tos dělala tý????????????nekecej je to ŠUPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jako brala bych hned moje krevní skupina
21. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
Hani, ty poslední dny jsou hrozné, viď? Já ani nikam nechtěla chodit, co kdyby mi někde praskla voda :sweat_smile:

Jinak já bojuju s malým a mýma nervama...je nějakej uřvanej a já budu brzo asi taky...
21. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2423452&vReferer=

Další povlečení bude toto :dizzy_face:

Tak fakt líbí jo? Já jsem strašně kritická k sobě,tak pořád nevím,nevím ...
21. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Maru, to jsou stejne obrazky, jestli teda nejsem slepa :sweat_smile: No ja bych to nezvladla, hlavne bych ani neumela rozjet sici stroj...
Soni, ani tak hrozne to neni...ja bych prave nekam sla, ale citim se, ze na to nemam silu...Zitra jsme se s MM domlouvali, ze nekam zajdeme, na kratkou prochajdu nebo podivat se malicko po obchudkach a na kaficko...Voda me netankuje, at praskne, kdy se ji chce, kaslu na lidi, jsou horsi veci :sweat_smile: Ja si totiz nejak nepripoustim, ze by me mohla prasknout voda, myslim, ze prvni dorazi kontra...to se mi to keca, co? :sweat_smile:
Me porad odchazi ta zatka, dneska zase velky kus, ale cira...kdyby to aspon neco znamenalo.... :confounded:
Tomik te zlobi? a co manzel? Nechce chovat?
21. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17551100&tab=5

Pardon,tady tato :slight_smile:

Hani já to neznám ten konec tak nemůžu k tomu nic říct,když řeknu,že v podstatě ten konec závidím tak to vyzní hodně blbě,tak raději neříkám nic,ale držím palečky,aby ses dočkala a malinké překvapení co nejdřív chovala v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
Jako maru fakt super...si šikulka.....já zas umim malovat chodila jsem 8 let do výtvarky a až budem gojgynce dělat pokojík tak se vyžiju...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
Luci tak to závidím,toho se bojím,že to jednou přijde,malý bude chtít ať mu kreslímt třeba pejska a to absolutně nezvládám,neumím vůbec kreslit,ale vůbec i sluníčko u mě vypadá divně :sweat_smile: to zase jsi ty šikula :dizzy_face: :dizzy_face:
Nic děkuji,jdu teda něco ještě pošít a uvidím co vymyslím :slight_smile:
21. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
maru jo každá umíme něco...holt superženy být nemůžem nooo. :grinning:
21. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Přesně by to bylo trapné kdyby jsme každá uměla vše :sunglasses:
21. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Maru, ta druha latka je taky moc hezka, tak at ti to jde tak dobre od ruky jako to prvni povlecenicko...
A drzim ti pesticky, at u druheho miminka vydrzite az do uplneho konce!!! Vim, jak moc to pro tebe znamena... :pensive:
Luci, ta ja neumim ani kreslit, no musim neco vymyslet, co ovladam ja :grinning:
Holky, pekny vecer, jdu koukat na pratele s MM. Paa
21. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, vy jste všechny takové šikovné :grinning: Já nakreslím tak akorát hranatý prasátko :grinning: :grinning: hihi... :slight_smile:

Jinak jako já jsem vyšťavená z malýho, to je snad prvně, co jsem mimo...Tak jako ráno a dopoledne to celkem šlo...vstávali jsme v devět jako skoro vždycky...jinak než chodíme ven, cca v půl jedný, tak malej doma toho do té doby moc nenaspí, ale dneska kupodivu spal snad od 10,45 a hodinu asi...a jelikož tu byl počasí tak nějak divný, ven se mi moc nechtělo (včera jsem se dodělala na tříhodinový prochajdě), tak jsem si řikala, že malej tu nějak přečká doma...no pak teda papal někdy v půl jedný a byl takovej "mouchy sežerte mě", dala jsem ho do košíku a spal znova...tak jsem se natáhla, že si taky lehnu a že teda si bude možná myslet, že je v kočárku a bude dýl spát...jooo, prdlajs, bylo po jedný a už byl vzhůru a žádný spaní teda nebude...nakonec, když jsem ho viděla, tak jsem radši ho navlíkla a šlo se ven, že aspoň na chvilku, ať je na čerstvým vzduchu, uspí se a pak to kdyžtak dospí doma...venku jsem s ním byla asi třičtvtě hoďky a sotva jsme přišli domů, tak vzhůru a řev (to bylo něco po třetí) a tak to šlo v podstatě až doteď...chvílema řval "jinak" - to vim, že bylo od bolesti bříška...pak zase řval "jinak" - to zas byl asi vzteklej, že chce spát a neví jak zabrat (a nezabere)...pak pil, do toho prděl, kadil...dneska taky absolutně ignoruje odříhávání...a furt dokola - pil, kadil, do toho blinkal jak tlačil, přebalit a znova...pak jako když utne, v sedm se napil a byl v klidu, i mě nechal se navečeřet, dala jsem mu vitamínek a kapky Sab...a že teda přebalíme a půjdem si lehnout do postele a bude se spát...prdlajs opět...od půl osmý do půl desátý jsem tam s ním ležela a pokoušela se ho uspat...jenže zase samozřejmě uplynuly dvě hoďky od předchozího kojení a ublinknutí, že jsme museli zase dát najíst...a u toho tak nějak vytuhl a už spí půl hodiny, tak kéž by vydržel, jinak já půjdu si snad skočit...Martin zrovna je pá, so, ne v práci...takže jako přijde v jedenáct večer a ráno před sedmou odchází, a to s náma ani nespí v ložnici, aby se mohl aspoň vyspat...já to chápu, ale už se těším, až bude mít volno (po,ut,st) a bude tady s náma a spát s náma :slight_smile: Ty jo, to je nám teprve skoro měsíc, to nevím jak to všechno vydržím, když jsem tady z jednoho půl dne hotová...
21. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
ahojky holky
kat-moc ti preju,at je ti lip a nejsi KO az do konce,kazdopadne me bylo lip uz od tak od 25tt,takze uz to mas za par-kdybys chtela jit v mych slepejich-pevne verim,ze neeeeeeee a bude ti dobre uz za par dni :wink:
o utz-jak pises,to nejde popsat,uzivej si to,zavidim :wink:

hani-mrzi me,ze uz i na tebe leze ta divna doba -kdy uz! snad nebude tak dlouha,preju,aby to bylo uz nejlip hned-sakra ja jsem taky zvedava!!!!!!

maru-jsi fakt sikulka,smekam!!! jako na tohleja nejsem,priznavam,ze jsem se jednou chtela ucit sit,ale me desne otravilo uz to chystani :grinning: ...ted toho lituju,denne se potykam s necim,co bych potrebovala poopravit,presit a tak...a taky by stacil rovny steh-no byla jsem lajdak.... (ikdyz na obranu-z pleteni,vysivani a jednou prave i z siti mam zarucene migreny-jak dlouho ohybam krk.....tak mozna i to me odradilo,ale spis ma lenost :zipper_mouth: )

luci-ty fakt umis kreslit-holky nestraste meee,ja ted marne premyslim,co umim ja- asi niiic :angry: :rolling_eyes:

no a jinak dneska byla mala strasny slunicko-asi mi nahrazovala vcerejsek,porad se usmivala,zacina se smat v cim dal jinych situacich,jako ze chape srandu,co se smi a nesmi,ze me jako prokoukne...nebo mi i zacina pripadat,ze presne vi,ze uz nejsme jedna,ale dve a ze ja jsem ta,ktera ji zboznuje nejvic na svete :dizzy_face:
-jo a taky si myslim,ze opravdu zacina pri papani fakt jist,prijde mi,ze konecne pochopila,ze to z te lzicky se polyka!!!! sice teda porad je to spis boj,ale proste snad fakt jednou bude jist i neco jineho,nez od maminky :sweat_smile:

no nic, jdu chvili odpocivat,nez bude zase vstavat a pujdem spat,doted jsem zehlila,tak dobrou noc vsem
21. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky,
pavly, tak super, jestli bude Terinka konečně pořádně dlabat a že už snad chápe, že se ze lžičky papá :wink:

Hani, pořád celá?? :confused:

Jinak dneska u nás to bylo mnohem lepší :slight_smile: Je dneska víc spavější,t ak nevím, čím to je, asi nahrazuje ten včerejšek. Hlavně jsem ho dneska zase vzala fakt ven jak je zvyklej, tedy po půl jedné, drandila jsem s ním dvě hodinky v padajícím sněhu, nejdřív ani ne hoďku sama a pak zbytek s kamarádkou a její Eliškou :slight_smile:, no a pak jsem šla domů, malého vyndala (bylo po třetí) a on spal na posteli ještě do půl páté, ale to jsem ho šla vzbudit, protože vím, že by pak byl děsně nenažraný, tak ať se raději nají...tak se najedl a usnul tu na gauči, sice na chviličku...a v půl sedmý jsem šla koupat, najíst a v půl osmý jsem ho dala do postýlky a on zachvilku tuhej...fakt čučím jak blázen :slight_smile:
Konečně končí víkend a manžílek bude teď tři dny doma, pak jde do práce jen ve čtvrtek a bude doma pak zase tři dny, jupí :slight_smile:
A zítra asi zavolám kadeřnici a objednám se. Chceme v půlce března jet k rodičům, tak ať vypadám k světu, asi si nechám ty vlasy zkrátit. A ještě než odjedem k našim, tak půjdem na 6ti týdenní prohlídku a já bych si ještě zašla na kontrolu na gyndu po šestinedělí. A pojedem ke tchánovcům aasi na dva tři dny, pak k našim a tam mi mužíček nechá a budu tam s malým asi týden :slight_smile: Tak se těším, bude aspoň změna :slight_smile:

Holky, mám dotaz ohledně HA. Jak to jako je, když mi jí předepíše a kdy se jako začíná brát, když většinou HA se má brát v první den MS, ale však může taky přijít až za hodně dlouho, ne? Nebo takhle v koju se bere nějaká jiná, která se může rovnou?? :confused:
22. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
soniku, kamarádka má po porodu nějaké injekce, na které chodí každé 3 měsíce, prý jsou přímo pro kojící maminky... :wink: asi bych s eporadila na té šestinedělní prohlídce, on ti určitě něco doporučí :sunglasses:
22. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
jj ,však se tam poradím, jen jsem právě chtěla vyzjistit, jak to jako chodí :grinning:

Kat a jak je??
22. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
ahojky holky
soni-jsem rada,ze se mate tak dobre a ze vas malicky nezlobi-krasne teda spi-to jsme nemeli ani na zacatku..ale nevadi...jen si to pekne uzivej,kocarkovani taky-my taky musime ven na cas-presne do pul druhy... :grinning: a kocarkovani ve dvou je daleko lepsi,vid :wink: ,idkyz miluju i kocarkovani sama,ma to svoje nenahraditelny kouzlo...
-jinak ti budu drzet palce,at zvladnete kadernika i vse ostatni- a moc ti preju,at jsi na prohlidce v sestinedeli v poradku :wink:
-a k HA-ja beru azalii-coz je pro kojici matky-zacne se proste brat a bere se kazdy den(coz mi vyhovuje,brala jsem tak i svoji puvodni HA-nezapomina se,je to zvyk u cisteni zubu...)
ty inkejce znam,ale bohuzel ja teda znam vetsinu pak nespokojenych....jedna kamoska mela strasny probelmy a musela pockat ty tri mesice-neslo to vzit zpet....ale taky vim i o nekolika spokojenych--takze je to na tobe
(ja doufam,ze pak jednou prejdu asi na naplastovou HA-abych ulevila zaludku, no uvidime,treba mi mudr nabidne jeste jine varianty-zatim mam smulu)

jo a mala dneska s jidlem zase ok,sice zas trucovala a pistela,ale dostala jsem do ni skoro pul sklenicky :grinning: :grinning: ,tak uvidime :slight_smile:

mejte se krasne,jdem relaxovat s manzelem-teda jestli stesti nase dovoli

hani-jakpak je? sehnala jsi tu knizku?
22. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky...tak soni přesně jak píše Pavli :wink:
taky znám půl napůl, ale nabídnou ti ještě i tělísko což je výodné pokud druhé neplánueš..je cca na 7-8 let, některé i na 10 a podle toho cena cca 7 tis a výš...
pavli snad terezce zachutná a myslím že půlka je úspěch..nemusí pršet, stačí když kape :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.