• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Pavly ono bude pro tebe i mimi lepší,když zůstaneš doma :wink: Držím palečky,aby už co nejdříve bylo lépe. No u mě to je katastrofa,jsem zoufalá,nebaví mě to čekání a k Dr. se mi taky nechce,nepřijde mi nic moc normálního si každý měsíc nechat píchat vyvolávačku. Dalších testíku se bojím,vím,že mě tam nic překvapujícího nečeká :frowning2:
6. lis 2007 v 16:22  • Odpověz
autor
ahojky marusko,nedivim se ti,ze mas vztek a jsi nestastna....byla bych taky,souhlasim,ze to neni prijemne,ani normalni....ja bych kazdopadne testovala,prave proto,abych nelezla k doktorovi zbytecne....za test toho moc nedas,na zklamani muzes byt pripravena...ale taky muzes byt prekvapena...je to tezky....u nas treba doktor na vyvolavacky neposila-jen tu,ktera se nesnazi otehotnet,ostatni nechava,pry se telo srovna i samo- i treba za cenu,ze jeden cyklus vynecha uplne...tak nevim,v tom odbornik nejsem....
ale urcite je mi to s tebou moc lito.....
6. lis 2007 v 16:31  • Odpověz
Ještě se k Dr. nechystám,nevím možná tam ani nepůjdu a nechám tomu volný průběh a ono se to snad vyvrbí nějak samo.No ty testíky .... Snad si ještě nějaký udělám,hlodá mě to každý den,ale pořád si říkám,že stejně s toho nic nebude,nějak to cítím,že to není ono .... Normálně si tu mršku moc přeji dostat!!!!!
6. lis 2007 v 17:05  • Odpověz
Pavlínko, já to chápu, nebuď z toho smutná, hezky si odpočineš, připravíš si všechno na miminko, bude to fajn! A tyhle slabosti nestojí za ty nervy ani peníze...drž se! :dizzy_face:
6. lis 2007 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak já už pátý den nemám ani ranní ani noční nevolnosti,mně už je úplně super :grinning: už mám vycházky,miminku se daří dobře,mám fotečku a 23.11 jedu do Olomouce na genetiku - Screening v 1. trimestru :slight_smile: dnes jsem už byla na krvi a teď čajíčkuju a půjdu něco zbaštit :grinning:
Pavli ty se drž,vím jak ti je,já byla taky tak hotová,říkala jsem,že to mimi mě úplně vysává :frowning2: fakt dost pomáhají ty lizátka :wink: ale ty modrý jsou mentolový,ty mi dělali zle :wink: taky málo piju,ale jak mi bylo zle jak tobě,tak jsem do sebe cpala ovoce,to mi šlo - banány,pomeranče a taky okurek i paprika,ale poté se hodně brká :slight_smile: ale je vtom aspoň nějaká voda v té zelenině
7. lis 2007 v 07:34  • Odpověz
a taky mi pomáhala polívka :wink:
7. lis 2007 v 07:35  • Odpověz
autor
ahojky many,tak to me nejde ani to ovoce,ani lizatka-zkousim vse horem dolem,ale ja zjistuju,ze opravdu nejhorsi je to,ze nic nezvladam v praci,prijdu domu a uz se donutim pit nebo jist,protoze me nikdo nepozoruje, muzu si u toho pobrecet-to ted mi jde u jidla nejlip...atd.takze ja si myslim,ze asi fakt potrebuju byt chvili v klidu a nejak to preprat - prave je prvni zvoneni a me se zacina zvedat....vse co jde,tak zatim pa a zavidim ti klid a nohy v teple! :grinning:
7. lis 2007 v 07:40  • Odpověz
ahoj Pavli,měla bys být doma teď,je to lepší,já furt ležela jak mi bylo zle,teď už lítám po bytě a gruntuju,ale zase bych měla být taky opatrná,netahat nic :grinning:
doktor ti dá neschopenku,já bych to v práci nezvládla a ještě s dětma :frowning2: když budeš ležet bude ti líp :wink: jinak jsem už viděla včera tlouct srdíčko :slight_smile: a i jeho bradičku jsem viděla :slight_smile:
tak rychle k doktrovi a ležet :slight_smile:
7. lis 2007 v 07:47  • Odpověz
autor
ahojky many,tak hlasim,ze jsem to vzdala definitivne a mam taky neschopenku a lezim, jen vam to jdu nahlasit. :frowning2: mam z toho spatny pocit,je mi deti lito,jsou nestastny,acho jo,ale fakt jsem uz nemohla,doufam,ze se mi brzy udela dobre(jako tobe) a hned se za nima vratim!!
a jinak ja jsem taky min. tyden videla to srdicko,zustalo to ve me,je to neskutecny zazitek, stale to na te fotce hledam,ikdyz vimze tam to uz nebude :grinning:
7. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz
teeeeda holky, vubec vam nezavidim a netusim, jak jste se na tohle mohly tesit.... takovy maly nic a takhle to dava zabrat.... kamaradce je spatne uz treti mesic... porad doufa, ze to uz prejde.... :o(
many - je fajn, ze uz muzes ven a ze ti pan doktor ukazal fotecku :o))
pavly - chapu, ze se ti po detech styska a nechtelas je opustit, ale takhle to asi pro tebe bude lepsi... kdyz ti neni dobre, tak by sis tu skolu neuzila ani ty, ani ty deti..... tak to vsechno zvladni, odpocivej a davej na sebe poroz, myslim na tebe :slight_smile:
7. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Holky :wink:
Pavly vůbec s toho neměj špatný pocit,miminko je pro tebe teď to nejdůležitější a doma ti bude mnohem lépe než v práci,i když máš svou práci ráda. Možná se ti brzy udělá dobře a vrátíš se za nimi. Ale teď odpočívej :wink:
8. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj berušky moje :wink:
8. lis 2007 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj Terezko,jak se máš? Dlouho jsemtě tu neviděla :slight_smile:
8. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
Já vás taky ne. Mám se moc fajn :wink:
Vidím, že tady se těhulkama jenom hemží, to je krása :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
Hemží,hemží :dizzy_face: je to hezké jak se ze snažilek stáváají těhulky :wink: koukla jsem do albíka a už se teda taky snažíte,jo, Držím moc palečka ať se povede co nejdříve :slight_smile:
8. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
Jo jo, taky už jo.
Vy už jak dlouho?
8. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
Dlouho ne,pouze od září,takže druhý měsíc :wink: Ale ještě stále nemám srovnyný cyklus po vysazené HA,jsem zvědavá za jak dlouho se mi ustálí :frowning2:
8. lis 2007 ve 14:07  • Odpověz
Ahá a nezkoušelas tem Femigard?
8. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
jéé to vůbec neznám,co to je? A na co to je? :sweat_smile:
8. lis 2007 ve 14:10  • Odpověz
Tak čti:http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard :sweat_smile:
8. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz
ty bláááho,tak to vůbec neznám,ale jde o to,že já nemám nepravidelnou menstruaci,ale pro jistotu nemám žádnou :sweat_smile: Myslíš,že i na to by to mohlo pomoct? A prodává se to normálně v lékarně?
8. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz
Jo, v lélárně, někde tu je o tom diskuze a holky, co neměly MS třeba rok, ji prý dostaly, tak nevím, zkus to.
8. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz
Tak to je super,moc dík Terezko,hned se zeptám v lékarně :wink: Přeji si hrozně moc,abych měla už normální MS cyklus a pokud to pomůže budu šťastná!
8. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz
Já teda hned letím dolékarny papa :wink: A děkuji :grinning:
8. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz
Nemáš za co, snad to pomůže :wink:
8. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli prostím tě jak si tam uložila do toho alba to mimi,má to hodně holek,já to zkoušela a nevím jak na to :wink:
8. lis 2007 v 15:55  • Odpověz
máš dobrou fotečku,to je ještě takový malilinkatý :grinning: mně už to jde dobře vidět,ruky i nohy,to nějak rychle roste :grinning: na té genetice už mi řeknou co budeme mít,tak jsem zvědavá,jestli to teda nebude schovávat :grinning: půjdeš taky na tu genetiku?Nebo počkáš na tu zadarmo?
8. lis 2007 v 16:05  • Odpověz
autor
ahojky many-mimi jsem tam dala tak,ze jsem si proste na ten odkaz u nekoho klikla a ono se mi to otevrelo....pak uz jen vyplnit a vlozit do alba v http podobe.....
a fotecka-no ja taky videla mimi uz se zarodkama koncetin,ale to mi to nestopnul,to jsme se domluvili az pak a to mi stacil uz jen ten flicek :dizzy_face:
-a genetika-zatim jsem to nijak neresila,neznam vsechno,ale pokud je sance jit na ni tak jdu kazdopadne /nezalezi za kolik/musim se poptat, ty placene vim,ze pry nejsou moc presne.....
a co se pohlavi tyka-ja bych rada nevedela do porodu nic, milacek by zase chtel,jeste jsme se moc nedomlouvali,ale ja doufam,ze vyhraju, rict si to snad nedame! :sunglasses:
8. lis 2007 v 16:33  • Odpověz
Tak v lékarně o tom ještě neslyšeli,koukali na mě docela nechápavě :sweat_smile: Tak jsem si to koupila přes net a doufám,že to zabere,přečetla jsem si pomalu celou diskusi a vkládám v to své veškeré naděje :dizzy_face: :wink:
8. lis 2007 v 17:40  • Odpověz
Nevěděli? No, tak to je dobře, že sis to objednala. Diskuzi sis přečetla, tak věřím,že to pomůže :wink:
8. lis 2007 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.