• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahojky :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak antikoncepci já neřešila a neřeším,neberu ji,po vysazení jsem měla problémy nahodit zpátky svůj přirozený cyklus a dostat se do normálu,chceme ještě jedno dítko,takže antiko přijde až po druhém dítku :wink:
Pavly super,neboj ono to půjde,Terezka je šikulka a není se co divit,že ze začátku odmítala,když znala jen mámino prsíčko :dizzy_face:
A mě hrozně bolí levé prso a bradavka,stejně jako v době,kdy jsem čekala Domínka,tož co to jako je??? :fearful:
23. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
maru-ze by to byla zase fazolka??? :fearful:
23. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
NO snad ne,ještě je brzy,ale stát se mohlo to přiznávám,mohla nějaká spermoška utéct,ale tak já myslím,že s toho nic nebude :wink: Navíc jsem teprve týden po ovu,to je brzy ne?
23. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
tak to teda fakt nevim,ale vim,ze ja jsem na sobe priznaky poznala 10 dni po otehotneni :grinning:
no bylo by to stejnak fajn,kdyz si to prejete :dizzy_face:
23. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
No fajn nevím,já se na to ještě necítím :sweat_smile: Domínek mě potřebuje,je ještě moc malý :pensive: Ale já právě myslím,že to díky ovu mě bolí,někdy se tak stane :slight_smile:
23. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
no ja bych ted rduhe tez nechtela, chc si vychutnavat jen terezku, jeste jsem se ji nenabazila :grinning:

asi ti fakt bude spis ta ovu-tak vecer opatrne, jo :wink:
23. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky, ty jo, už jsem se lekla, co se děje jako :sweat_smile: Maru to by byl fakt pech teda, ale já bych takhle brzy dítko asi nechtěla :confused:
23. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
23. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
Terezka je fakt boží, jaký ma kukadla :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
jj to bude ovule jedna :wink: No večer raději nic nebude :sweat_smile: Jistota je jistota :slight_smile:
Ma fotečky mrknu,dávám je do lišty ať se mi to načte,mám pomalý net.
23. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
23. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
tady je jeste par-neprobranych,ted uz nemuzu pouzivt levou rúku,mala uz úsnula
23. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
paráda :dizzy_face: :dizzy_face: NO ty očka nemají chybu,celý tatínek :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu mrknout na další.
23. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
http://pavlys.rajce.idnes.cz/muj_zazrak/#zacatek_ledna_013.JPG Tady tuto chlupatku má i Domínek :dizzy_face: :dizzy_face:
http://pavlys.rajce.idnes.cz/muj_zazrak/#zacatek_ledna_002.JPG a tato fotka mě dostalo nejvíc :fearful: :confused: Toto se nám nikdy nestalo a malý vlastně nikdy neměl takovou stolici :zipper_mouth:
Terezka je princeznička a nemůžu si pomoct,ale růžová se mi na ni líbí moc :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
no tu chlupatku mam ja,dve kamosky-a to k nam do odchodu prisly 3 a vsechny jsem koupili takhle nahodou - a je boziii
stolici mame stale jen takovou-proto treba rikam,ze me papers kapesnicky nevyhovuji,pac to pak na tohle spotrebuju pul baleni :grinning: ,pac to mame fakt co tri dny a mezi tim obcas stejne vydani,jen min...
no a ruzova se mi na ni taky strasne libi,vic a vic a taky ji ma a mit bude-uz mam i veci na rocni dite :grinning: i vlozku do kocarku mam uz i ruzovou-ale i sv. modrou-pac na ni ta ruzova lip vynika :grinning:

a dekujem za pochvalu,my mame princeznu,vy prince-ze bychom byli kralovny :grinning:
23. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
No tak to vážně budeme královny :grinning: Jen ta korunka nám chybí :sweat_smile:
Malý usnul tak jdu žehličkovat ať večer můžu šít :sunglasses:
23. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Soni, je furt stejně...už docela nemůžu, jen tak odevzdaně čekám, kdy s emi udělá dobře... nejradši bych usnula a probudila se v 9. měsíci :grinning: no, nechci se rouhat, jsme šťastná...ale je to náročný, jako dost...
Když mi zrovna není na zvracení, mám trávicí problémy (na střídačku - nejdu na záchod tři dny, nebo mám naopak průjem), začla mi téct krev z nosu, pobolívat hlava...jen čekám, co s ebude objevovat dál :confounded:
23. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
kat-taky si uzivas koukam,jinak se to cte a jinak proziva,vid...ja ti fakt rozumim...a zluc zatim necitis? ja ji zvracela nekolikrat za den a celou dobu ,cely den jsem mela horko vsude....ale krev z nosu zase naznam :unamused:
s tim usnutim jsi to napsala presne,taky jsem se probudila a chtela,at je to uz konecne za mnou a ono jen dve hodiny utekly....
ale vis proc trpis a tak nema cenu ti nic psat, takze jen drz se ,pijavicka ti to jednou vrati,az te oslinta :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
Pavly, zluc? To asi ne...ja teda nevim, ale asi ne... Zvracim tak dvakrat denne, ale normalne, vadi mi teplo, doma skoro netopim (aspon usetrim):slight_smile: ale cely den s ecitim, ze zvracte budu, furt jakoby rozdychavam, nesmim do kuchyne, nesmim videt nejakej bordel, treba kos...no proste kdyby mi to nekdo rekl, tak se smeju, ze to neni mozny :slight_smile: zacala me pobolivat hlava, takovej spis tlak nad osima, nosem...a k tomu s emi dvakrat z nicehonic spustila krev z nosu, z dasni...tak jsme to rekla dr a pry to je jeden z priznaku, jak je telo hodne prokrvene, tak proto...
Jak mam ty travici problemy, tak jen cekam, kdy prijdou hemace, fakt jako... narez:grinning:
trpela jste na to nektera? Co mam jist? Snazim se pit, jim kompoty ovocny, presnidavky, piju actimel, obcas activii tekutou... ale nic moc to teda nepomaha...
23. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
jinak pavly, dekuju...je to sice skodoliby, ale strasne mi pomaha, ze neco podobneho nekdo zazil taky... jako na potvoru mam kolem sebe lidi, kterym nebylo nikdy nic ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, Pavli, fotecky uzasny. Kdopak je ten chlapik na poslednich foteckach? Jinak musis davat fotecky casteji, ja jsem v soku, ze mala uz je uplne jina a ze uz leze, proste miminko uz to neni :pensive: Je to fakt uz velka slecna a za chvilku budes pect dort k 1. narozeninam...
Katy, mrzi me, ze ti neni dobre, nikoho s podobnymi priznaky neznam :frowning2: Me bylo taky nevolno, ale nezvracela jsem, ja jsem se zase bala vylezt z postele, ze proste mimi ztratim nebo se pujcu vycurat a na kalhotkach bude zase krev...To byl neskutecny strach a touha, aby bylo miminko v poradku. Takze si myslim, ze je lepsi kdyz trpi maminka a miminko je v poradku, nez kdyby tomu bylo naopak...Bud rada, ze miminko se krasne vyviji, drzi se a doufej, ze bude lip! Ja verim, ze bude. A v 9.mesici byt nechtej, to ma taky sve uskali, proste cele tehu ma neco..ke konci zase myslis na to, aby jsi miminko jeste udrzela, aby nebylo predcasne, nemuselo do inkubatoru...cim bliz k porodu, tak te vsechno min bavi a odpocitavas dny, nehlede na to, ze se citis jako lokomotiva....ale snad se ti to brzo zlepsi, myslim na tebe...!!!
23. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojky, mohla bych se k vám přida. připravujeme svatbu letos v červenci/srpnu a podle všeho dvojtou. chtěla bych se poptat zejména nevěst z ostrava, odkud měly šaty atd
23. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
Kačko, teda to je děs, co prožíváš, ale aspoň to jednou skončí, i když si řikáš, že asi ne a že to je strašně daleko. Ale počkej, zachvilku bude jaro, bude hezky, budeš třeba víc venku než doma a uteče to, ani nebudeš vědět jak...Bohužel ani nevím, jaký to je, být takhle špatně...to jsem tu asi snad fakt jediná, který snad vůbec nic nebylo...jo, dvakrát jsem omdlela na veřejnosti, ale jinak prostě nic, žádný zvracení, žádný smrady mi nevadily, jen fakt jsem měla problém s nízkým tlakem...
23. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
ježiši Pavli, co to je na té fotce?? To se takhle jako pokadí?? To jako se mám asi na co připravovat, že?? :confused: :sweat_smile:
23. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
pavly:grinning: že tys jí polila hořčicí, přiznej se :grinning:
23. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
dneber tady se to řeší opačn doporučuju www.beremese.cz
soni jo to je srajdo mazec co? u nás teda taky ale oproti terce jsme žabaři :grinning:
23. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem se vratila z vychazky,dnska to bylo po dlouhe dobe fakt za trest,silene foukal vitr s destem-nekdy i snehem,uplne me to bicovalo,mazce,jsem si hned rano rikala,ze je to jak na podzim a taky ze jooo :angry: ,klasicka zima a mraz je snad fakt lepsi..nevadi,prezla jsem a vydrzela,me jen tak neco nedostane!!!
ale mam i dobrou zpravu-videla jsem hafo snezenek!!!!!!!!!! uz lezouuuuuuuuu!!!!!! jak byla obleva,tak jsem je na obnazenych travnicich hned odhalila :grinning: jaroooo,koukej tu potvoru vyhnat!!!!!!!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a jinak
-kat- tez mi to ted prijde smesne,jak jsem se rozbrecela,jakmile jsem musela vejit do obchodu,uz od dveri jsem zoufale brecela,ze tam chcipnu na smrad a ze nevim,jak a kde rychle zvracet....do kuchyne jsem vubec nechodila,ani mezi futra jsem nedosla!!! smrdela mi i koupelna,smrdel mi i kazdy pokoj,jakmile jsem v nem chvili nesedela...no desny-kdo nezazil,fakt se musi smat-a ty se tomu taky jednou budes smat od srdce :wink:
a tez jsem strasne rada slysela o nekom,kdo to taky tak mel,pa me vsichni taky rikali-to ja jsem se mela dobre,me bylo fajn-tobe je zle??? a proc jako nejdes nakoupit???
-no a jinak teda jsem rada,ze alespon jis,ja nejedla nic-tzn.neporadim zatim,casem jsem do sebe dostala jen pat lzicek sladkeho mleka,abych mela energii

-hani-na fotkach je to muj bracha :wink:

a kajdo-to tak mame fakt porad,bylo to denne,ted jak rikam je to jednou za tri dny-proto takove davky :grinning: ,mamka to poprve videla tento tyden-a neverila,desne mi to letela ukazovat,ze jestli jsem to nekdy videla-taky mi neverila,dokud jsem to jen vypravela....tak to mam uz nekolikrat pekne vyfocene,na pamatku :sweat_smile: ........jo a kdybyste k tomu mohli mit i ten smrad,horcice by vas urcite nenapadla
:grinning:
23. únor 2009 v 17:19  • Odpověz
pavly, tak pod to bych se podepsala...taky se každej diví, mamka mi řekla, že to moc prožívám... ale jako to se fakt nedá... naštěstí musím říct, že jsme poznala, že mám kolem sebe fajn lidi, to je úžasný zjištění... manželovi kamarádi mi volají, zda nepotřebuji nakoupit, tchán mi chodí vyhazovat sníh...prostě to je na tom zase moc hezký... :sunglasses:
23. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
no jako jestli takhle bude kadit i Tomča, tak to nevim, kdo mu to bude mýt :sweat_smile: :sweat_smile:

Dneska nám přišel balíček od tchýně - koupila dudlík teploměr, tak nám ho poslala, že to bude zase terno jako :grinning: A tak jsme zkoušeli, že malému změříme teplotu a on ten dudlík vůbec nechce, řve u toho jak tur. Ale jak mu tam strčíme klasickou kytičku, tak je klid :grinning: Fakt sranda :grinning: ON prostě ty moderní dudlajze nechce :grinning:
23. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
holky, já dneska objednala zboží za 2500:grinning: jako odměnu za to, že mi je tak blbě žejo :grinning:
23. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.