• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Kacko,jen si udelej radost s mimiskem.A copak to bude pekneho?

Tak ja uz jsem s malym v loznici a doufam,ze konecne zabere.Je uz protivnej.
Zitra jedem na kycle a na rehabko,tak mam strach,jak to vse vyjde.Budu se snazit maleho nakojit jeste doma,tak kez by pak vydrzel.Ale je mi jasny,ze bude protivnej z vysvlikani,oblikani...

A pristi ctvrtek jdu k te kadernici,v 1 odpol.,to spava maly v kociku,tak bude tatik hlidat.
23. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
soni, tak nějak všechno možný... hlavně plínky, kalhotky na plínky, nějakou knížku, ekologické utěrky na nádobí, podložky na přebalování (pratelný) a tak...prostě jsem házela s radostí do košíku :slight_smile:
23. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kat, tak to jo :slight_smile: A ty budeš používat látkovky??

Tak vám nevím jestli je možný, že ten prcek může vycítit, že jsem nervozní z těch doktorů, ale jako od tří hodin od rána jsem z něj na nerv :frowning2: Do těch tří spal hezky v postýlce, asi od desíti, ale pak se jen kroutí, brečí, pak brečel a nekroutil se, tak nevim co jako to má znamenat...teď zase brečí, ale to bych tipla, že bude unavenej a bude se mu chtít spát...
24. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
Soni, ano, pojedu v látce v kombinaci s ekolickýma jednorázovkama:wink: jsme trošku debil a nesnáším ten pocit odpadu a taky kvůli zdraví atd. atd. Nebudu tady moralizovat:grinning: ale látkovky mě bavěj a strašně se mi líběj :dizzy_face:
Ještě dnes koupím šátek, už jsem to nastudovala, zkonzultovala a už vím, jakou délku potřebuju, je to děsná věda :sunglasses:
24. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojík,
tak kyčle máme v pořádku, tak jsem ráda, akorát půjdem ještě na konci dubna na kontrolu. Pak rehabilitaci taky dobrý, tam jdem ještě za 14 dní, nebo kdy to je..jen chudinka dnešek má tak rozházenej, je už mrzutej...všude jen svlíkat, oblíkat, v autě vždycky usnul, než jsme někam přejeli...no chudinka prostě...Zítra odpolko jedem ještě na utz s ledvinama, na kontrolu.

Kat, obdivuju tě, fakt...já bych to nedala :sweat_smile: Pro mě je to pohodlnější takhle...navíc nevim, jak bych to s těma všema plenama dělala, by mi to ani nestačilo doma schnout, balkon nemáme, tak nevim nevim...
24. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
Soni, třeba to taky nezvládnu :wink: ale zatím jsem odhodlaná:slight_smile: a mám sušku :grinning:
24. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
však to vyzkoušej a uvidíš :slight_smile: Pak budeš aspoň referovat :wink:
24. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Haničko kde jsi koupila tu záclonku???Já ji chci taky ta je naprosto bezkonkurenčně boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky, Luci, a to jsi ji nevidela nazivo...Nazivo je uplne super!!!! Na fotkach to tak nevypada, protoze to jde blbe nafotit...Koupila jsem ji v OBI tady v Brne, kde mi ji i usili, protoze ja jsem antitalent....Objednavala jsem ji minulou nedeli a mela byt az v polovine brezna, ale vcera mi volali, ze je to hotove...uz se hrozne tesim, az ji povesime...Kdyby jsi chtela, rada pomuzu zprostredkovat nebo dam dalsi info...
Katy, satek schvaluju, taky ho mam nachystany, jsem zvedava, jak se bude mimiskovi libit, snad jo, za ty prachy... :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
:unamused: ahojky,jdu pozdravit a pak zehlit a pak spat,jsem dneska strasne utahana-a to nemam z ceho,den jako jiny...no asi nekdy je treba spat dyl-takze dozehlim a poletim.....terezka dneska snad i krasne usnula-doufam!!!

kat-tez jsem zvedava na tve poznatky a zkusenosti s latkovkama,tez bych nesla do toho ani za boha,je to zase o mem presvedceni,ze neni nad suche papirovky (lituju ty deti,kdyz vidim,jak jsou ovazane vsim moznym...)ale to sem nepatri,t vidime kazda jinak :wink: ........kazdopadne jsem fakt zvedava na zkusenosti
-a pujdes i do BPM? :wink:
-jinak jsem na tom jako soni-taky by mi to v lete neschlo a susicku nemam,staci,jak jsem letos susila fenem po dvou dnech a porad hruza! :rolling_eyes:

hani-zaclonka je fakt boziiii,fakt nadherna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

soni-moc gratuluju k vysledkum u lekaru, chapu,jak je to pro maleho tezke,jak jsi z toho pak sama nestastna,kdyz jim nabouravame den-taky to nemam rada :unamused:

-a jinak jsem soni presvedcena,ze to vyciti,ja jsem si to s malou mockrat ozkousela,ze jak me neni ok psychicky,a podobne,hned jsem to na ni prenesla!!!!
proto ty maminky,co jim placou deti jsou nekdy podle me v zacarovanym kruhu-dokud se sami neuklidni,dite neuklidni taky-vim,ze se mi to dobre rika...ale verte,ze i ja mam nekdy na malou strasny vztek,kdyz zlobi a zlobi nebo nespi-ale to k tomu patri,hned si sama sobe nadavam,ze co chci po ni,kdyz se ja dokazu taky vynervovat...a jakmlie je klid,honem se uklidnuju -i sebe! abych byla v pohode...a hlavne to hned zapominam a ani to treba sem nepisu, tohle se ma zapominat...
no nic,se zase nechavam unaset,jdu zehlit,pusinky vsem mimisatkum - i nenarozenym,papa
24. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Pavli, taky dikec, vsak vis, ze jsem to resila...a nakonec jsme objevili tuto, do te jsem se zamilovala na prvni pohled...a barevne se nam taky hodi...Tak se tesim, az bude viset, pak vam to nafotim...
Jee, Soni, to jsem prehlidla, gratuluju k dobrym vysledkum kyclicek, parada :slight_smile: Ja mam z toho trochu strach, protoze Davca na to hodne trpel, kdyz byl maly, ale uvidime, v rodice se zatim u zadnych deti nic nevyskytlo, jeho sestra to mela taky...tak uvidime...Hlavne at jsou ty mimousci zdravi, ze jo? Neni nic dulezitejsiho....
24. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Hani, ta záclona je fakt krásná...ti zvížátka jsou prostě bájo :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavly, jen jdi spinkat, já taky asi půjdu, dneska toho mám i sama dost.

Jinak teda se i sama překonávám, a i když sama bych šla spát, nebo prostě jsem K.O., tak stejně s malým jdu kočárkovat, protože vím, že jemu to prospěje a mně samozřejmě taky :slight_smile: Jsem ráda, že aspoň tam zabere, když doma mu to třeba nejde. A nejvíc se mi líbí, že jak ho oblíknu a "zavřu" do kombinézy, tak je v klidu a je skoro hned tuhej :sweat_smile:

Holky děkujem :slight_smile:
Malý teď leží v ložnici a spinkal, jsem ho teda uspala v posteli a když jsem viděla, že je tuhý (ani dudlík už neměl), tak jsem ho dala do postele. A teď teda chůvička zakníkala, tak jsem tam šla a strčila mu dudlíka a je zase spokojenej:slight_smile: Tak snad vydrží :slight_smile:

Dneska byl Martin konečně dát notebook do opravny, tak hurá..snad pak budem zase tak nějak každej vegetit u svýho compu. I když já jsem stejně radši tady u toho stolního.

Jo, a na těch kyčlích jsem potkala holku, co byla se mnou ty poslední dva dny v porodce, tak jsem byla ráda, že je vidím :slight_smile: Hnedka jsem si na ní vzala kontakt, páč jsem na to v porodce úplně zapomněla.
24. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Soni, super, ze by partacka na kocarkovani? To by bylo fajn, ne?
Jinak k tomu kocarkovani,taky se na to hrozne moc tesim. Verim, ze jsi unavena, ale jak rikas, kdyz se clovek prekona, tak ta prochazka doda vic energie nez spanek, ze? A navic kdyz nejak moc nemrzne, tak je to fajn...Ja jsem zvedava na obdobi, kdy s sebou budeme vlacet na hriste tisic hracek, piticko, svacinku atd. a jeste sledovat nepretrzite ditko, aby neslitlo nekde ze skluzavky nebo se neporvalo s jinym ditkem o nejakou hracku nebo kus pisku... :grinning: To teprve bude sranda, takze asi uzivejme prochazek, dokud to jde :sweat_smile:
A dekuju za pochvalu zaclonky.
24. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hani, to ona bydlí dál, teda asi tak 15 km odsud, ale tak aspoň o ní budu vědět :slight_smile: Má Maxíka a narodil se o dva dny později, než my :slight_smile:
Jinak já tu kamarádku mám na kočárkování, byla na císaři 6 dní po mě, mají holčičku Elišku, tak máme nevěstu. Ta kamarádka bydlí o ulici výš a chodíme skoro každý den spolu na prochajdu. Akorát jí chodím občas pomoct vytlačit po schodech kočárek, protože jak měla císaře, tak nechce jizvu moc namáhat a a ještě jí pobolívá bříško...Zítra dokonce máme s dětičkama stejnou kontrolu na utz, tak je vezeme sebou :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Holky, kdybyste chtěly, tak se můžete juknout sem: http://picasaweb.google.com/ulehlatka
Dávám tam více fotek malého, než sem :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Soni, diky za odkazek, maly je bozi, je to takovy "bobecek" zlatucky, fakt k sezrani...a jakyho ma krasnyho jezecka :dizzy_face: Uz se zase tesim na to nase, tak to radsi vypinam, nez na me dojde krize, ze uz mame taky cas :grinning:
Pekny vecer holky.
24. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hani, nebuj, už to bude brzy :slight_smile: Tak dobrou :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hani, koukala jsem na tvé fotky...teda ty jsi měla d začátku ukázkové bříško! Jako já jsem skoro 14tt a kde nic tu nic :pensive: pavly, nejsem tah hubená jako jsi byla ty, ale jdu zdárně v tvých šlépějích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahojky, tak dneska jsme byli na kontrole na utz s ledvinama a taky to má v pořádku, jen teda to byla rychlokontrola, se divim, že ten doktor tam vůbec něco viděl...
25. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
soni, tvoje bříško jsem taky zkoukla...hmm, tak taky nic... nejpodobnejsi je moje bricho s pavly no:frowning2: jen tam je spicek narozdil od pavly :grinning:
25. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
Haničko, kdepak jsi? Copak jsem to četla v únoru?? :fearful:
Tak na zítra moooc držím palečky a těším se na info :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky, Soni, diky, nejak mi to nedochazi a jsem z toho trosku presla, hrozne jsem si prala rodit prirozene, ale co uz...doktori vi, co delaji, ta doktorka je vazne super, dneska me vysetrovala snad hodinu...Neni proste na co cekat, uvidime, jestli trumpfneme Tomika s tema kilama :sweat_smile: Ale jsem v terminu, mimi velke az moc, neni na co cekat...Tak ja vam dam vedet, drzte pesticky. Paa
25. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: jéé já tu tak dlouho nebyla,že ani nevím,že katwind čeká mimi,tak gratuluji k těhu :grinning:
Hani ty jdeš na vyvolání nebo co
25. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
sonisek - Tomík je krásnej,ani nevím jak dlouho jsem tu nebyla,jestli jsem ti gratulovala k malýmu,tak raději se zopakuju a moc moc gratuluju a hlavně ať je zdravej a přínáší vám jen a jen radost :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
Many, ahojky, jj, zitra jdeme na tabletu, dle dr. je vsechno nachystane, mimi velke dost, v terminu, neni na co cekat...tak uvidime, snad to bude mit rychly nastup a prubeh. Ja bych klidne cekala, ale 5 kg dite fakt rodit nechci, i ty 4 kg, co nam predvidaji, jsou az az...Tak paa holky, ja se jdu nalozit do vany a trochu relaxovat...
25. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hani tak držím pěstičky ať to máš rychlý,já byla na vyvolání a je to síla :frowning2: bylo to u nás nekonečný,taky tam musíš být už v 5 ráno
25. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
no budu na tebe myslet a držet pěsti a těšít se co budete mít :wink:
25. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
no jinak bych ti přála aby tě ten porod chytl ještě dnes v noci :wink: aby to vyvolání nemuselo být
25. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahojky holky...
tak vcera jsem sem jen jukla a uz jsem psat nestihala-hanicce jsem psala radeji rovnou na mobil

many-jakpak se mas?? co malickej! uz toho taky umi mraky,vid :wink:

no a jinak se hlasim do klubu drzitelek pesti,jsem od rana na nervy - a uz jsem byla rychle i na WC-mam nerva za hanicku :grinning: , prida se ke me nekdo???? a navic jsem teda uz hrozne zvedava-jestli aninka nebo tomik :sweat_smile:

a vcra jsem padla,pac jsme byli s mamkou na plavani-ne jak chodime-to jedem zitra,ale protoze ma dovcu,tak jsme sli u nas do lazni si uzivat,bylo to super,jsem si i hodne zaplavala,takze fakt parada.mala se predvedla,jak se krasne potapi a jak ji voda bavi-takze mamka me tentorkat uz nebrecela,ze ji chci zabit a ublizit,takze hura...mela jsem nervy,kdy s tim prijde
:grinning:
no odpoledne u nas krasne svitilo slunicko,takze jsme vyrazili na dlouho prochazku az k rece na cyklostezku-nikde nikdo-bylo tam uzasne.....

no a dneska u nas uz zase fici a jde vitr s destem a obcas snehem-zase hnus jak v pondeli,dneska zase budu kocarkovat za trest :frowning2: -neda se nic delat...at uz je to jaro!!!!!!!!!! do pr......... :angry:
26. únor 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojík,

pavly, já jsem taky napnutá, ale kdo ví, jak dlouho tu bude trvat...Hlavně se modlím, ať miminko není až moc velké, ať Hanička může porodit normálně, když si to tak přála a nemusí chodit na císaře...

Dneska si ten comp snad nechám pořád zapnutej, abych mohla jen aktualizovat stránku :sweat_smile:

Brouk tu řval a teď mi spí na ruce :slight_smile:
26. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.