• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
dobre ranko...
co to ctu??? Hani, drzim palecky at to dopadne...

jinak cely den nebudu na netu, teda nebudu tu az do pondelka... tak prosim prosim poslete mi nektera smsku, az to vylezeeeeee :o)))
diky a pa
26. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
soni-nebude mit ani 4kg-hadam, podle me vzdy odhad nadcenuji,coz je dobre, me taky hodinu pred porodem rikala skoro o pul kila vic,nez se pak za chvili narodila :wink: ,verim,ze to delaji proto,aby prave nemelo mimi vic nez ty 4kg a tak verim,ze ani ty 4 mit nebude.....a jak pises,hlavne,at tableta zabere a rozrodi se :dizzy_face:

saty-kdyztak mam tel.dam vedet :wink:

sakra,ja mam praci a nejde mi odejit od toho poce,jeste ze mam notas,asi ho budu tahat cely den za sebou :sweat_smile:
26. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
jéé co to čtu,´Hani myslím na tebe moc a moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda to jsem nečekala,že bude mimi tak velké,ale Pavly já s tím odhadem teda nesouhlasím,mě ze začátku tvrdili,že malý bude mít 1,9kg pak v Ostravě 2,2kg a nakonec měl 2,470kg :dizzy_face: :dizzy_face: Takže mě to potěšilo,že se sekli a řekli mi málo,ale to tu nepatří taky si myslím,že mimi od Haničky nebude mít ani 4kg v tomto případě raději říkají více ať fakt nedojde k tomu,že by vykoukl 5-ti kilový :sweat_smile: A bude to kluk,za tím si stojím :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
tak mně mudra týden před porodem, teda 4 dny řekla, že si myslí, že bude mít víc jak 3,5 kg :grinning: A jak jsme dopadli :grinning:
26. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: moc na Hanču myslím a držím pěstičky :slight_smile:neozvla se vám ještě,jak to vypadá,...
Pavli my už chodíme u nábytku :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
holky nesu zpravu-asi ne takovou,jakou si hanicka predstavovala,ale to nevadi!!!
hanicka musi na cisare, mimi je pry moc velike a nemuselo by projit,pry radsi kvuli komplikacim....je smutna-to je jasny...uz ji pripravuji,po 12 budou rezat, pokud to pujde,bude mit epidural,manza bude u toho, je pry nalomena,ale mam vas vsechny pozdravovat! a mame drzet pesti-takze holky hoooneeeem,at je to brzy za nima a jsou stastny!!!! :wink:
26. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
chudínek,přála si přirozený porod .. ale nic neva,hlavně ať je mimi zdravé a jsou oba v pořádku,srovná se s tím určitě brzy :dizzy_face: :dizzy_face: Budu nakukovat zhruba do 13:30 jsem doma pak jdeme ven,doufám že se zprávu dozvím včas,jsem jak na trní :sweat_smile:
26. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
juj pavli......tako to je teda novina posílám hani spustu síly a zvládne to i tak..... :wink:
26. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak za 5 minut to vypukne,myslíme na tebe Hani,brzy budeš držet svůj uzlíček v náručí :sunglasses:
26. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
maru,taky stopuju :grinning:
26. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
tak jsme jeste neodjeli... sleduju to tu....Hani myslim na tebe :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, teda to jsou veci co...clovek si neco pekne planuje, ale ono to holt nevychazi...hlavni je, ze bude v poradku, ona i holčička, jsem přesvědčená, že to je holka.-)))
26. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
ja porad hadam kluka,ale me to jeste nikdy nevyslo :grinning:
26. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
jejda, co to čtu...ale možná pro Haničku to tak bude lepší...držím palečky a já řikám Aničku :grinning:
26. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
ja taky rikam ze to bude Anicka.... uz jen aby tu nebyli dva Tomikove :wink:
26. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
mně se chce brečet už teď :sweat_smile:

Jsem si chtěla jít udělat oběd, ale neodtrhnu se odsud...jak to tak dlouho může trvat??
26. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
sat, no právě :grinning:
26. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
hmm,soni,ja uz brecela
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
ja nebrecim :pensive: ale tesim se :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
pavly, věřím, že u té zprávy bych taky byla hotová...nebo jsi začla už ráno? :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
no od rana je mi divne,ale rvala jsem,kdyz prisla sms a ted pred tou 12 u kojeni,me to proste strasne dojima.nooo
26. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
koho by to nedojímalo :dizzy_face:

Jaké že je dneska datum?? 26., jo...to měla Hanička termín, že? A moje kamarádka má narozky :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
Nic jo? KurŇa furt od práce chodím sem :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsem musela mrknout na seznam,kterého je :sweat_smile:
Pavly moje tipy taky nevychází :sunglasses:
26. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
jako já poslední dobou vůbec nevím, co je za dny a natož kolikátýho :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
kurna, ja nebrecim, asi jsme nejaka znecitlivela vlastni bolesti nebo co:grinning: ale drzim moc palce, to kazdopadne!
26. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
taky mam v datumech chaos!!! nejsi sama
maru- tez mi nikdy nic nevyslo :grinning:
hlidam telefon a stale nic,bohuzel diskusi unor nestiham,mala je protivka a musim ji bavit-jak jinak,kdyz mam neco jineho na hlidani,zeee
26. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
soni, jinak ja taky nevim, ktery den je, kolikatyho, ani kolik je hodin, jestli se probouzim rano nebo odpoledne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
Já diskuzi únor taky nedávám,stejně jaTerezka,kňučíme.hučíme,mami bav!
26. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
v únoru nic :frowning2:
26. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.