• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
my jdem taky ven, už zas akorát řve i po kojení :frowning2:
26. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
ale budu cist pri ceste v mobilu :grinning:
autor
soni-to on se casem nauci,vydrz :wink:
ok,takze kdyz mi prijde sms,tak rozesilam dal,jo :wink:
autor
tak uz basti a jdem ,urcite to vypnu a bude to
no ale jestli nenapise me, tak mame smul u vsechny
tak zatim pa
26. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
treba napise, az se vsechny vratite:slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Hanulko....držím moc palečky a posílám hodně síly....už se těším na zprávu buď tady nebo sms co se ti narodilo za pokládek a že jste v pořádku :dizzy_face: a že to je CS? nedělj si hlavu,hlavně aby to bylo vše OK :wink:

Jinak Vás všechny zdravím :dizzy_face:
26. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
Jsem tu :slight_smile: NIc jako jo?
Tak to bude asi v celkové narkoze,ne? :frowning2: Venku je humus,začalo tam hnusně pršet se sněhem,bych to mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kámoška mě taky zradila,spal ji malý tak ho nechtěla budit,no mě to nedalo,jsem zdrhla domů a tu nic :sweat_smile:
26. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak malej usnul a venku se udelalo hezky,sakra,mohla jsem ven a prd.me stve ze nechodim kazdy den.
No jsem zvedava na tu Hancu.furt litam na net na mobilu a hlidam sms a nic. :'( urco se ted tesi z prcka.jsem napnuta,co to je. :grinning:
dnes budu na noc sama,se bojim.za hodku odjizdi na noc.
26. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak jsme doma a tady žádné zprávy?? Co to?? :confused:
26. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Tak my venku jinak docela dobrý, sice nejdřív lilo, ale než jsme došli zpátky tak vylezlo slunko a je tam celkem přijatelně :slight_smile: Malý ještě spí, vyndala jsem ho i s přenosnou taškou radši, vždycky ho vyndám a on se tím vzbudí, tak když je v té tašce, tak je to lepší. Dala jsem ho do ložnice na postel a vyklopila okno a jak se mu ještě chrupká :slight_smile:A na cestě do Tesca jsem potkala jednu kamarádku a na cestě z Tesca druhou, tak jsem se aspoň nenudila :grinning:
26. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
Veru nemůžu rozjet ICQ :frowning2: :angry:
Jaktože nechodíš každý den? To se podá až se Kubík naučí jíst pravidelně :wink: A noc bude OK,uvidíš že tě samotnou překvapí.

No Soni jako furt nic :frowning2:
26. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
nik, mně kdyby malej usnul, tak ho stejně navleču a jdu s ním ven :grinning:

Jako co mi baví, že malej u oblíkání řve, ale jak je už nasoukanej v té zimní kombinézce, tak je najednou klid a pomalu už spí :grinning: Asi ví, že se jde ven :grinning:
26. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
Jako jak jste mohli vydržet ten můj rodící maraton? Já snad prasknu než Hanička hodí info a to je to pár hodin,co teprve ty moje xx hodiny??? :fearful: :zipper_mouth:
26. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
hlavně, aby byli oba v pořádku, jak Hanča, tak mimísek...Já to taky tipuju na celkovou narkozu, to přeci není jinak možný...
26. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
Maru kdyz prsi,nebo je hnusne,tak nejdu ven.hele dnes mi dosli slevy do Dm,mazec:grinning:
tak me rve taky u oblikani,svlekani,prebalovani,koupani.koupat budu dnes.to bude.hele on spi v noci fajn,jen to usinani je maso. Ale jak Soni rikas,ze jakmile je v kombosce je klid,tak to je i u nas :grinning:
26. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
Mě malý naštěstí nikdy neřval ani u oblékání ani u koupání,on mi přijde celkově hrozný pohodář a flegmoš,klidné dítě,ale to druhé bude stát bez tak za to :sweat_smile:
Tak já chodím Veru ven za každého počasí,teda do 6.měsíce jsem chodila denně,fakt pořád,ale od 6.měsíce se naučil spinkat krásně doma i odpoledne takže když sněží tak už nejdu,déšť nevadí,ale sníh jo - nájezd :frowning2:
26. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
jj slevy a Dm milujíííííííííí :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
taky máme knížečku do DM :grinning:

Jinak teda jako je to zajímavý, ale teď používáme Happy dvojky a Tesco dvojky. A třeba Pampers dvojky nám jsou spíš malé, to už mu líp sedí Pampers trojka :grinning: Takže z Pampersek jsme z jedniček snad přešli rovnou na trojky :grinning: :grinning: Jinak ty Tesco a Happy nejsou špatné, jen jsou takové mohutnější, když jsou nacucaný...

Já zatím snad taky byla každý den venku, pokud se nejelo někam k dr. apod. I v takové chumelenici jsem byla, ale to mně neva, já bych nešla v lijáku...
26. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
Liják mi neva,ale chumelenice jo :grinning:
26. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
jsem nahrála jedno video, tak se můžete podívat :grinning: To je ze včera, malej nevěděl jestli se v autě asi probudit nebo ne a při tom mu cukal koutek :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=_k6aL21IvWM
26. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
a tohle bylo asi tři hoďky po porodu: http://www.youtube.com/watch?v=u2tO__UFgZ4
:slight_smile:
26. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
No si myslel,že je ještě v bříšku a když zjistil,že už ne,tak nevěděl co si o tom myslet :grinning: :grinning: :grinning: Super video :dizzy_face: :dizzy_face: A po porodu taky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
už jsem snědla půlku Geishy, čokolády...to je mazec...jsem nervní...aspoň, že brouk ještě dadá :grinning:
26. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
můj brouk se plazí v pokoji a děsně u toho haleká :sweat_smile:
A prstudoval kočárek ze spodu,nechápu jak se tam dostal :sweat_smile: Musím jít ho hliídat.
26. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
Hm,tak ja jsem hnusna mama a ven za deste nechodim.na to nemam nervy. Tak Tom odjel,malej haja a ja se valim u telky a pada na me unava.to brzo,cekam ze vstane kazdou chvili.
26. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Proč bys byla hnusná mama?? :wink: Veru klid jo :sunglasses:
26. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
holky je ti tu
26. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
co?? Je to tu??
26. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
od dveri letim zapniout poc a ted mi rovnou prisla sms,mala je jeste v kocaru

HURA! PRILETEL K NAM CAP, MÁME TOMAŠKA! NARODIL SE DNES 26.2.2009 V 13:13, MÁ KRÁSNÝCH 51 CM A 4,5 kg, JE ZDRAVÝ A KRÁSNÝ, BYL CÍSAŘEM.JSME MOC ŠTASTNÍ HANI,DAVI A TOMI
26. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
moc gratuluju,lestim vysovbodit malou
26. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.