• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
uáááááááááá,paráda :grinning: :grinning: Juchůů,jsem se trefila,to podle bříška bylo mega :grinning: :grinning: :grinning:
Tomášek,juchůůů,cvalda teda :sweat_smile:
Gratuluji moc a moc a moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
Pavly děkujeme moc :sunglasses:
26. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
jůůů, tak konečně je tu mimísek :slight_smile: Haničko, moc moc gratulujeme ke cvalíkovi a přejeme hodně moc zdravíčka vám oboum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
tak jsem letim zase,doctu pak,jen chci rict,ze jsem venku uz byla uplne hotova,ze asi napsala teda sem nejak jinak,tak letim od dveri-jeste pomalu obuta zapnout pocitac a v tom mi zazvonila zprava,tak jsem vamji sem hned musela prepsat a ted to teprve vstrebavam-ty jo hani,ty mas kluka!!!!!!!!!! a tak krasne jsi ho zivila,jsi uplne bozi maminka,takhle krasne ho vykirmit!!!!!! jsem moc rada,ze se lekari nemylili a ze te nenechali rodit,takhle to bylo kazdopadne lepsi a fakt jsem se opet spletla,ja fakt cekala,ze bude mit o kilo min,fakt jsem zaskocena!!! ale kluk jsem hadala od zacatku a to my vyslo-alespon neco

nonic,letim dat male najist,uz place,u toho vas snad doctu

jeste jednou hodne stesti a zdravi!!!!!!!!!!!!!!! a strasne gratuluju
26. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
gratuluju ....... prvni spatny typ :pensive:
tak at se Tomikovi dari :slight_smile:
26. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
jééééééééééééé moc blahopřeji k Tomáškovi :slight_smile: hlavně ať je hodně zdravej a přináší mamince a tatínkovi jen a jen samou radost :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:22  • Odpověz
mi teď napadl ten čas narození :grinning: Takže vyhrála vlastně Katwind, jen se o hodinu sekla, když to tak vezmu...ale teď nevim, kdo byl zase nejblíž :grinning:

Tak já Tomču byla v půl šesté už vzbudit, ať pak spí přes noc, že jo :grinning: Tak se napapal, ale moc nechtěl, asi byl rozespalej :grinning: Ale už mám připravené koupání, tak ještě chvilku vyčkám a půjdem na to :slight_smile:
26. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
tedááááááááá hani gratulka k Tomáškovi je ho kusanec, klukl jsem tipla taky dobře, ale to je tak vše, ať Ti bobínek nese samé štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
jůůů, Tomášek je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hani, moc se vám povedl :dizzy_face:
26. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
26. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
jak je krásňounký a takový čisťounký :sunglasses:
26. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
teeeda, ten je pekneeeej, takovej nepomackanej.... :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
jéééééé no nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: Ten má líčka krásný :sunglasses:
26. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
jj nádherněj nepomačkanej to jsou ty dětičky co jdou ven bříškem....a velikej..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
jéééé ten je kráááásňoučkej :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
tyjo holky, gratulace!! Super! A tyjo, kluk! A tyjo, takovej velkej, to snad není možný...jakto, že se roděj tak velký děti?:slight_smile:)) mně by snad stačilo nějaký menší :grinning:
26. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
Haničce posílám ještě tady velkou gratulaci k Tomáškovi :dizzy_face: ( nebudu rozepisovat velkou gratulaci,tu jsem jí poslala v sms když mi poslala,že porodila) :grinning:
27. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak my máme taky dalšího kámoše :grinning: Dneska ráno porodila moje sestřenka Filípka a taky je opět kusanec, 52 cm a 4080 g :sweat_smile: Je to už její třetí dítě :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
Soni taky dobrej macík :grinning: :grinning: gratulace

Tak ted jsem trochu mimo..psala jsem DR,potřebovala jsem se poradit ohledně neceho a ona mi jeste napsala ke kojeni,ze mam kojit při každem koju z obouch prsou 10 minut :sweat_smile: tak nechapu...já kojim co kojo to jedno prso 10 minut a ona ze mam kojit z obouch :sweat_smile:
dneska se taky chystám ven,pokud nezačne pršet teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Soni na jak dlouho chodíš?já tak hodinku...víc jako nevím kam tady jít...chodim kolem baráků jak debžo :sweat_smile:
mě pak točí,že on se vzbudí,kojo,obleknu a jdem..chrupči k kočáre a po hodince jdu domu a to ho vzbudí,pač kočár nechávám dole v kočárkárně,nahoru nemám jak ho dostat a tím se vzbudí a naruším mu spánek :confounded: usnout už doma nechce a chce kozu..po hodině mu fakt nedám..takže tu pak dvě hoďky bojuju :pensive:
27. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
Niky, já kojím jedno kojo jedno prso, deset minut...a přibíráme, tak to neřešim momentálně.

Ven chodím min. na hodku, vydrzim i dve i tri jednou :grinning: Ale my tu mame tolik mist, kam jit, tady je to fajn. A navic vetsinou chodim s kamaradkou, co ma o tyden mladsi holcicku, takze aspon kecame.
27. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
vcera jsem s nim sla ve dve, po pul ctvrte jsme prisli domu a v pul sesty jsem ho sla radsi uz vzbudit :grinning: To jsem ho prenesla domu v te prenosne tasce...vzdycky jsem ho vyndavala primo a taky se budil, tak radsi ho budu vyndavat i s taskou.
27. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
ja tasku nemám právě a tak se vždycky vzbudi a s kocarek se tahat nahoru nebudu :pensive: takže jak vyndám,je vzhuru :frowning2: jsem uvazovala ze ho nechám usnout doma,pak po hodince treba ho vemu,oblecu a pujdu ven a az dojdu,bude tak nejak cas na kojo :sweat_smile: co??
No tak když máš s kým jít,je to fajn,ale já sama a tady se nedá pořádně kam jít,tak chodím mezi stavbou,pač se tu ještě staví :pensive:
27. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
tak mi odepsala sestra a prej mám kojit z každého prsa každé kojení a z každého 10 minut,takže celkem 20 minut kojit..no to se zbleje jak amina a bude jak váleček :sweat_smile:
27. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
ahojky,jdu jen pozdravit
niky-ja bych doktorku neposlechla,jestli mas pocit,ze je najedeny z jednoho prsa a pribira....vsude pisou to,co ti psala sona a ja to taky tak delala....nechapu
a jinak me se taky od zacatku vzbudi,jak dojdem domu-at spi jakkoliv tvrde-nemam tasku,ale jde vycvaknout korba-ale me se vzbudi vzdycky uz na najezdu na kocarek pred vchodem,ona na to ma snad nejaky radar,taktez se mi od zacatku vzbudi zasadne vzdy pri vstupu nekam-k doktorovi, do obchodu,ma nejaky detektor na dvere...takze taky bych mohla prenaset,ale leda jine dite-soni-max. ti zavidim,kamosky to taky tak maji a fakt je to super

niky-u nas taky neni nic moc kam chodit,ale porad se snazim nachazet nejake zpusoby za mestem-jako obchazet mesto a docela se dari,mezi panelakama me to fakt taky nebavi
:angry:
v prirode je krasne....
a dlouo jsem chodila sama a ted uz mam jednu kamosku docela pravidelne a jednu obcas,to je fakt zmena-ikdyz nekdy jdu i sama rada a kocham se-pozoruju veverky, jak se priroda meni i diky tomu,jake je svetlo a tak....

no nic,letim balit na plavani

zatim ahojky

jo a jeste jsem chtela napsat,ze jsme uz zkouseli,jestli pujde jednou udelat toho martinka a vypada to po operaci asi fakt lip-zatim se teda citim dost nedohojena a naprosto rozbombardovana-vubec to nemam stejne...ale fungovat snad budu,tak hura :grinning:
27. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
no my jsme na vesnici a jak je tu ještě stavba,pač jsme jakoby satelit,tak se prostě nedá a samotnou mě to neba :confounded: a fakt mě štve jak se pak vzbudí a totálně má rozházený spaní a je protivnej :frowning2:

Jinak psala Haninka: tak měla spinál,dneska jí všechno vytáhli,ty hadičky atd..maleho ji nosi na prisani a je jeste na pooperacnim.Prej CS mazec a teď taky,ale Tomík jí to vynahradí :dizzy_face:
27. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
no mě se zdá mu dávat 20 minut koja hodně!
teď dávám jedno prso po 10 a nekdy má jeste hlad tak mu jeste minutku dám a pak stejne ublinkne...a dát mu 20 minut,tak se urco zbleje a bude metráček :sweat_smile: už takhle začíná se pěkně kulatit :grinning:
27. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky, ale stejně hako, čím to je, že jsou dnes tak velké děti? Že moc jíme myslíte? Fakt by mě to zajímalo...holky s 4kilovými dětmi, braly jste vitamíny?
27. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
jinak sekce prý hrůza jo? To jsme čekala, že právě plánovaná sekce je docela v pohodě... asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
kat, taky jsem tu nad tím uvažovala...já např. vůbec žádné vitamíny nebrala, jen na začátku listovku a toť vše...a že bych nějak víc jedla?? No, možná to sladké jo :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
holky, přemýšlím, že bych objednala hrací deku, nemáte nějakej tip? :grinning: Ale ne moc drahou :sweat_smile:
27. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.