• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
soni, nebrala jo? Mně doktor dal gravital, mám ho jíst každý den, já ho teda jím obden... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
kat, mně tenkrát na začátku dr. řekla, že oni tam mají ten Gravital k prodeji, ale že to je na mě, jestli chci něco brát a že ona je stejně radši, když se zdravěji stravujem :slight_smile: A na to, že bylo léto, tak že i je plno čerstvýho ovoce, zeleniny a tak. Ale taky asi záleží na tom, že jestli ti je špatně a tolik jídla do sebe nedáš, tak asi ty tablety jsou pro tebe přijatelnější, ne? Teda pokud jí taky nevyvrátíš... :cry:
27. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
ty jo, na začátku jsem řekla, to je tak dávno...a dneska máme pět týdnů :dizzy_face:

Holky, kdy se děti začínají smát?? Já mám přebalovák u skříně, kde máme zrcadlo, ale tam kde leží, tam není...ale když ho pak zvednu, tak chvíli s ním před skříní stojím a on kouká a dneska mi přišlo, že se začínal uculovat a otvíral pusu, jak kdyby se chtěl řehtat, tak nevim :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jak vypadaj potnicky?malemu se na tvari udelalo par cervenych pupinku a na druhe tvari ma 1 a na cele asi 3.je to cerveny.
27. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky,
tak já vitamíny brala jen do 5.měsíce potom už ne a Domínek měl v 34tt - 2470g,na jipce mi řekli,že kdyby byl donošený,že by měl jistě okolo 4kg pokud by nabíral stejně jako do toho 34tt. U druhého dítěte budu brát vitamíny 100% a to proto,kdyby náhodou chtělo jít ven stejně brzy,aby mělo dostatečnou váhu a nebylo moc maličké.
Na procházku u nás je kde jít,máme tu několik,jeden je lázeňský,druhý je zámecký a pak je tu ještě jeden,ve městě taky super procházka,na druhou stranu kde bydlím taky super,do tesca daleko tam chodím zásadně pěšky s kočárkem a u tesca bydlí mamka a 2 sestry takže mi před tescem vždycky někdo pohlídá malého,do lékarny taky chodím do tesca jediné místo kde se dá vjet s kočárkem,když je krize a nikdo není po ruce,jinak hypernova taky dobrých 30 minut od baráku takže já furt trajdám a trajdám a furt mám kam jít :grinning: Ale uznávám,že kdybych bydlela v satelitním městečku kde je plno rezestavěných baráků a já měla jezdit kolem toho tak by mě to taky nebavilo dlouho.
Dneska jdu právě do Tesca malému koupit overálky na spinkání,74 už máme malé tak ať se mu dobře hajinká a nic ho netahá,taky mrknu na novou kolekci,jsem tam nebyla ani nepamatuji a prubnu tesco plenky fialové uvidíme,malý má po pampers věčně opruzený zadeček,ale tuším,že to není pampers,ale zoubky,on docela dost srajdí jak mu lezou tak asi tím,pokaždé když ho chytnou zubky tak má opruzený zadeček,no mamka už je domluvená na hlídání u tesca tak to bude utrácení,jejda :sweat_smile: Pak půjde se mnou k nám na malého podívat,jelikož on v kočárku spinká a ona si ho chce i pochovat a pohrát si s ním.
jo a malý se mi vzbudí pokaždé když zastavím kočár,takže já musím furt aspoň houpat nebo třepat,aby spinkal,takže když kočárek zaparkuji doma v předsíni tak malý je do minuty vzhůru,no a jednou jsem byla v kaufu,malého hlídal někdo venku a vybírala jsem něco,už nevím co a přistihla jsem se jak popojíždím s kočárkem tam a zpátky a čumím do toho regálu,no deformace jak fík :grinning: Už neumím vylézt z domu bez kočárku to jsem byla snad jen 2x(jednou na kontrolu na gyndu po 6-ti nedělí a podruhé večer,když malý spal a já šla nakoupit) jinak samo,když jsme jeli autem tak jsme byli bez kočárku,ale jako bez malého jsem byla fakt asi jen 2x :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Já ho prostě nedám z ruky,maximálně povozit na hodinku ven a domů,ale já že bych někam šla a on doma to nééé :sweat_smile: Jo ještě jsem si vzpomněla v prosinci večer,když spinkal tak jsme měli sraz ze základky,jinak bez něj ani ránu :dizzy_face: On ani beze mě neumí být,jdu na záchod,on v lehátku a už vidím jeho kebulku jak se otáčí a hledá mě kde jsem,musím volat na něj,že už jdu,že jenom čůrám,nebo nevidí mě a začne kňučet,no fakt on je na mě šíleně závislý,už jsem to tu jednou psala,zdědil to prý po mě,já jsem byla taky silně závislá na matce,měla jsem to i v kartě u doktora - diagnoza závislost na matce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No to není směšné,ale nevadí mi to :pensive: Zatím ...
27. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak to jsou potničky Veru,ty jsme měli taky a dlouho. Na to je dobrá Holtova mast,smrdí jako bolavá noha,ale zabírá zaručeně :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni mě se malý začal smát okolo 2.měsíce a od té doby se směje pořád.
27. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
marusko, jako pohý teoretik vyzbrojený psychologií apedagogikou a nevím čím:grinning: si myslím, že děláš moc dobře. Já zastávám názor, že dítě do toho roku potřebuje uspokojovat pocit blízkosti, sounáležitosti s mamkou, dotýkání...úplně stejně jako fyziologické potřeby přebalit, nakrmit... Nevěřím, že by ho to nějak rozmazlilo nebo do budoucna špatně vyzbrojilo... myslím zkrátka, že děláš dobře a že se ti to jednou vrátí sebevědomým zdravým človíčkem :wink:
27. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
jůů to jsem fakt potřebovala slyšet Kat,mě každý říká jak to je špatně a já nevím co ještě a že si musí zvykat,ale prostě ne,chci být s ním a on mě potřebuje a hotovo a na každého házím bobek,moc děkuji za tento příspěvek mě hodně dal,že se mi to jednou vrátí :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jinak s tím kočárem to je zajímavý, že každý to má jinak. Moje kamarádka vyrazí ven, malej po chvilce usne, pak zajede na chodbu domu, tam ho dole nechá, dá mu chůvičku, jde do bytu a malej spí třeba dvě hoďky...
27. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
jéé, to nemáš vůbec zač, já jsem o tomhle fakt přesvědčená :wink: Nesmí to vyčerpávat moc tebe, to je jasný, ale dítě potřebuje prostě tebe...řekla bych, že skoro víc než ty materiální věci... rady maminek a tak, to si umím představit, ale ho´d to za hlavu :wink:
27. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
No úplně na to kašlu Kat,to bych už dávno musela mít malého na víkendy u babiček a věčně někde jinde ode mě,aby si prý zvykat a otrkal se,no kraviny no :angry: NIkdy jsem to neudělala a nehodlám to udělat ještě moooooooc dlouho :wink:
27. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jinak abych třeba nenaštvala někoho, kdo to má jinak... já věřím na intuici matky, takže nechť to každá dělá tak jak to cítí, to je myslím hlavní :wink:
27. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
Haničko, ještě jednou i sem velikánská gratulace k Tomáškovi :slight_smile: Ať vám roste ve zdraví a dělá jen samou radost :dizzy_face: MVR a děkuju za smsku :wink:
27. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky, tak jsme z venku doma, bylo hezky a malý ještě stále spí, tak ho ještě samozřejmě nechám :slight_smile: DOjedla jsem jogurt s piškotama a asi půjdu žehlit, dokud je klid, ale děsně mi bolej nohy z té prochajdy :frowning2:

Maru si lítá po Tescu, týý jo, já bych taky někam šla utrácet :sweat_smile: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak já už do výplaty raději nikam nelezu :sweat_smile: :pensive:
27. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
tak se nám pochlub :grinning:
27. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
Normálka,plenky,vlhčené kapesníčky,nějaké jídlo,overalky pro malého na spinkání,2 mikčy,pak sada mikča s kalhotami a jsem o pár stováků lehčí :wink:
27. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
marusko, já objednala na bráně za 2 a půl litříku:grinning: a dneska jsem ukořistila balík plen - ekologické alany z DMka, máte s nimi zkušenost? chci právě tyhle kombinovat s látkou (na cesty tyhle, na doma látka...) :wink: Jinak stojí balík 50ks 190,-Kč, je to o hodně víc než nějaké "běžné"?
27. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak opet cekam na tudorovce a ikdyz bych asi dneska radeji zalomila,tak se na ne tesim a vydrzim-doufam :grinning:

nejpve "nahlasim" ze mala se dneska nejen potapela,ale dokonce jsme ji pod vodou i pousteli a chytali a ucila se zanorovat primo - svisle-no hukot! ale zvladla jsem to ja i ona-ona na vybornou,ani jednou nefnukla,nebrekla-ikdyz se dnska poprve napila-teda spis ji projela voda nosem-jak sla svisle dolu...tak snad pristi tyden budem mit pekne fotky pod vodou....
jinak je ve vode uzasna,caka bac bac,neustale kope nohama-slape vodu a porad chce hlavu pod vodu-je boziiiii
(skoda,ze neumim taky stahnout video jako soni, mame to natocene,milacek jel zase s nama,pac porad nejezdi muj novy bus)
no a odpoledne jsme byli skoro 3 hodinky venku-spala jak zabita,dokonce se dneska ani nehybala,az jsem v pulce schvalne zastavila,jestli vubec zije-hned reagovala,tak jsem jela dal a spala tak az do konce-asi mela holka dost :grinning:

pak jeste psala hanicka, uz je na normos pokoji,ale zatim maleho na stalo nema,mela ho ale cele odpoledne a je uplne hotova,stastna a pysna-vsak vime :wink:

no a ted
maru-zavidim nakup!!!!!!!!!!!!!!! ja u nas nemam kam jit,tesco tu mame spis jak lepsi vecerku :angry: a obchody jsou daleko!!! ja mam taky abstak nakupni!!!!!!!!!!!!!!!!! mamka ma ted dovcu,planovala jsem,ze vyrazime,ale neni to po..auto :angry: ,no snad si to pak vynahradim,ale fakt me sve,ze ja kvuli tomu musim vzdy jet 50km :angry: :angry: :angry: :angry:
-ale mimochodem jsem zacala prerovnavat vecicky a zjistuju,ze jsem asi cvok a nemam sanci neco na malou unosit,treba jen kalhot ted budem mit asi 15 :grinning:
-k tomu pujcovani maleho a zavislosti-to jsme na tom stejne,zeeee :grinning:
-kat napsala spravne,ze pokud nam to nevadi...to je spravne napsane,me treba nevadi denne malou upsavat-vetsinou to netrva dlouho a hlavne me to strasne nabiji a tak,proc se toho vzdavat,stejne tak spani v posteli-vzhledem k tomu,ze co hodinu - i min kojim...fakt se ridim tim,co si myslim,ze se ji libi a co se me libi....
-ale uricte kazde dite je jine,a kojeni a nekojeni je jine...proste se to neda srovnavat...... (treba kdyz jsem byla tehu,myslela jsem,ze proste malou necham lezet v postylce a odejdu,po porodu jsem zacala upsavat a doted mi neprijde prirozene neuspavat-pac u toho mame to prso...,a taky jsem si rikala,ze malou klidne necham vyrvat a atim jsem taky nemusela-protoze kdyz place tak vim,ze ma problem a nechci ji v tom nechat samotnou-ikdyz ten problem je to,ze nemuze zabrat a tak me prudi rvem nejakou tu hodinu :grinning: ......)
-jen jsem tim chtela napsat,ze se pridavam k tomu,ze kazda vnimame to sve dite a podle toho se k nemu mame chovat a ne se srovnavat,protoze kazdemu vyhovuje neco jineho a jinak-jak maminkam,tak detem
-a taky jsem pred porodem hodne cetla (plus jsem tez poznamenana psychologii-ty jo,zitra to vlastne bude 8 let od promoce :fearful: ) a musim rict,ze to, s cim jsem se jakoby shodla,ze tomu verim,tak to se mi vse osvedcuje-ale neni to tim,ze bych si to precdetla,spis jsem si precetla to,co jsem citila a pomohlo mi to si to uvedomit a srovnat si to v hlave....
a koncim,zacinam moc filozovovat!!!! :angry:

kat- a co ta BPM-budes taky teda zkouset???
jinak k ekoplenam neporadim,nevim o nikom,kdo by je pouzival a ja jedu stale na pamperskach :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
jo a soni,to jsem chtela,ty videa jsou bozi!!!! je to uplne jine,nez fotky,je kouzelnej, je krasny ho videt takhle zive!!!! moc pekny
27. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak se asi má Hanička?? Nevíte, jak dlouho budou v porodce? Týden asi určitě, co? Tak snad se mají dobře a nic je netrápí.

A jak se jinak máte o sobotě??

My dneska čekáme návštěvu, přijede bratranec s manželkou, tak jsem dopoledne pekla a pekla, poklízela, Martin tak nějak hlídal, ale malý i spal, někdy i řval...Teď je s malým venku, já ještě něco dopoklidim a natáhnu se na chvilku k lyžování a budem vyčkávat...mají přijet až tak ve tři.

A dneska jsem objednala tu hrací deku a hrocha :grinning:
http://www.fortel-katalog.cz/hraci-deka-zoo.htm
http://www.fortel-katalog.cz/smejici-se-hroch-baby.htm
Tak to bude u nás taková zoologická :grinning:
28. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Pavlínko, myslím, že jsi to nemohla napsat lépe. Přesně to si myslím, že každá maminka uvnitř sebe cítí, co je dobré a co je vhodné pro ni i její miminko, nikoho neodsuzuji za jiné názory, za to, že to dělá jinak než bych dělala já. Přiznejme si, není to někdy lehké, třeba moje kamarádka nechává mimčo vyřvat, prostě to tak cítí, dá ho do postýlky, on se řevem unaví a usne. Ona říká, že si trénuje plíce, že to konzultovala i s doktorkou atd. Je to její dítě, její volba cítí to tak. Já osobně jsme měla chuť si to její dítě z postýlky vzít a utišit :grinning: samozřejmě jsem to neudělala:slight_smile:
Já to cítím podobně jako vy...co si budeme povídat holky, věřím, že i proto chodí holky do stejných diskuzí, někde si názorově sednete, proto vám tam je dobře...někde ne, tak jdete jen pořešit nějaký problém auž tam nechodíte...tak to asi je:slight_smile:
28. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Mně dnes tcháník přinesl plínky, z automobily...normálně vám povím, že tam mají na auta kvalitnější než prodávají v krámě na děti :grinning:
Ještě pavly - BKM - asi to vyzkouším, zkusím, jak to půjde, jestli to opravdu funguje nějaké vysledovávání... ale nebudu to hrotit a upřímně nevím, jak na to psychicky, nervově budu mít potenciál :wink: takže mám načteno, vím o tom a uvidíme, jaká bude realita... :sunglasses:
28. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky
Kat Alana jsou prý dobré i cenově asi začíná platit pravidlo, co je ekologické je i ekonomické.....jinak třeba ty Moltextky to je šupa drahá zápežitost, já to vidím asi jako pavča, namotané mimčo prodlužovadlo bodyček...ale je to Ok když se mamince chcce..já ee

Sonisku krásné videa...jo nám karea chybí holt sna d až prodám byteček si takvou techniku pořídíme

Pavly to s tím teskem to tam nic nemáte? u Vás????teda ta věta že tesko je lepší večerka....já nakupuju a jsem spokojená teda v hadrech se snad o milion procent zlepšili

inak jsem gojgynce naobjednala nový next za 3tis :zipper_mouth: :sweat_smile: :dizzy_face: ale čačí bude ta moje holka
a jaro už je tadyyyyyyy

Haničko sluníčko snad ta největší bolest je za tebou a jste oba v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
lucenek, díky, já právě nemám srovnání, jestli 200Kč za 50 plínek je ok cena, nemám srovnání s těmi komerčními typy jako pampersky, hugýsky a nevím co existuje:grinning: Takže to jsme spíš chtěla vědět, nepředpokládala jsme, že ekoplenky používáte, vím, že ne:slight_smile:
Jinak ono látek je strašná spousta, takže pokud zvolíš dobrý typ kalhotek, tak na to normálně padnou bodýčka:wink: přinejhorším budu brát o velikost větší bodýčka, nevidím v tom problém:slight_smile: jak říkám, je to každého věc, já to cítím jako lepší variantu...a budu kombinovat se zmiňovanými Alanami a Mölltexkami. Mám od obojího vzorek, ty alany mi přijdou lepší atakový jemnější, tak uvidíme:slight_smile:
28. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
Holky a já mám doma kolíbku!!:grinning: mám ji ještě po manželovi, vyráběl jí jemu dědeček truhlář, takže to je taková ta kvalitní truhlářská vyřezávaná práce, je krásná! Teď ji dopravím svýmu tatínkovi a ten mi ji obrousí, natře a tak...jéé :dizzy_face:
28. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
kat je to dobrá cena už to pravidlo u těch Alan platí :wink:
já teda nezkoušela už id 5m těhu jsem koupila zásoby pampersek a huggiesek
28. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
ahojky holky,
dneska jsem si myslela,ze bude konecne lepsi pocasi,prijla i kamoska z liberce a chteli jsme kocarkovat konecne online (jinak kocarkujem alespon jednou v tydnu po telefonu)a nepralo nam pocasi,zase bylo hnusne :angry: ,ale alespon jsme si teda chvili popovidali-ikdyz asi si reknem vic,kdyz s nama nejde manza :grinning:

no a jinak
luci-u nas udelali loni tesco-jsem byla nadsnena! do doby,nez jsme zjistili,ze u nas ho vubec nehodlaji zasobovat a prijde mi,ze sem posilaji zbytky,co jinde neprodaji :angry: ,jsou tu ty nejhorsi bodycka nebo overalky-takove ty desne barvy a vzory :angry: a tak pokud chci neco normalniho,musime jet prave do teska vzdaleneho tech 50km,tam jsou zasobovani o mnoho lip a tam vzdy utratim vyplatu :grinning: ....a jinak u nas je to spatny i s ostatnim jidlem,treba takove ty mlecne rezy od kinder maji proste od vseho vystavenou tu jednu krabicku a jak neprijdu vcas-nemam-treba tyden,takze tam pro to treba jdu i petkrat za sebou :angry: :angry: ,atd.atd :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: konec rozcilovani
- co jsi male objednala???? a odkud? ja mam taky vybrano,ale nejak nemam odvahu to pres nekoho objednat :unamused:

kat-kolibku-zaaaavist!!!!!!!!ja ji taky tak moc chtela,ale deda nam zadnou neudela-a taky byl truhlar :frowning2: ,tak nebylo kde vzit,no fakt zavidim!!!!!!!!!!!!
BPM-na tu jsem teda taky zvedava! ja taky studovala a zvazovala,ale nejak jsem nesla sama negativy a snad ani jedno pozitivum :fearful:
ale urcite verim,ze to vysledovat jde,ja to teda na male bezpecne poznavala, od 14 dnu bylo jasne videt,kdy jde na WC a uz jsem se chystala rychle prebalovat,nema rada spinavou plinku-doted :grinning: ,takze fakt v tomto bych problem nevidela :wink:
jo a bacha na to vetsi obleceni-ja nevim,co holky,ale ja kdyz dam male o neco vetsi body,tak ji okamzite vidim cely hrudnicek :grinning:

soni-co navsteva?? zavidim,jak dorazite a maly spi!!! tohle ja proste nezaziju-mozna u druheho?? :confused:
-a hrosi super! my mame toho maleho taky-trochu jineho,rehtaciho

maru-kdepak ty litas? :slight_smile:
28. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
many-ladik je boziiiiiiiii,ty kukadla me teda naprosto dostavaji, uplne jsem z toho vedle!!!!!!!!! :fearful:
28. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pavli dííííky :slight_smile: však vy máte taky náádherňoučkéé dětičky,k sežrání :slight_smile:
28. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.