• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
teda tatin dneska po delší době vyrazil,Laďoušek spí a mně se ještě nechce,tak tady šmejdím po diskuzích a nidko nikde :wink:
28. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
tak ja tu jeste jsem,tatulda sel totiz taky pryc,tak tu delam fotky.....puvodne jsem chtela spat v 8 a zase jsem se u toho sekla :angry:
28. únor 2009 ve 22:45  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: tak já už pak mizela chrupkať :grinning: tatin přišel až ráno v 5 :angry: potvůrka jedna,ještě,že je to jednou za čas,ale stojí to za to :unamused:
1. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
mrkla jsem do albíčka,jestli jsi něco přidala,ale zatím ne,že :slight_smile: ty černobílý fotečky jsou nááádherný,ale jinak i ty ostatní :wink:
1. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit aspoň po ránu. Večer jsem šla spát s malým už v devět, páč jsem byla totál už vyšťavená :frowning2: Návštěva byla super, Tomík byl také hodný :slight_smile: A pak návštěva odjela a my Tomíka koupali ve velký vaně i s taťkou, tak koukal a moc se mu to líbilo, ani nedutl. Jsme ho tam ponořovali jako nožičkama a tělíčkem dolů, tak byl spokojený. Přeci jenom je to něco jinýho než v té malé vaničce, kde je i málo vody, páč jsme si jí nosili někam do teplejší místnosti.
No, a dneska přijede další návštěva - Martinovo brácha s přítelkyní, ale přijedou už na oběd :frowning2: Tak uděláme kuřecí řízky a kaši, to je takové nejrychlejší...tak budu muset jít naklepat maso a obalit, ať to mám aspoň připravené...
1. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
ahojky holky
taky jdu pozdravit po ranu, taky cekame za chvili navstevu-ty kamarady z liberce,prijdou alespon na chvili,nez zase pojedou domu,abychom holky videly jinak,nez jen v kocarku,jak nam rostou a co uz umi-tak se moc tesim
-nastesti jsme dneska pozvany k mamce na obed-takze v tomto smeru to vyslo taky super a mam leharo (jen me mrzi,ze jsme tim padem nesli s tatuldou plavat-no snad pristi tyden)
-a jinak milacek prisel sice ve 2,ale cim kratsi doba,tim horsi nasledky-slysela jsem ho blit jak alika-to zase bude den! :angry: -vetsinou nezvraci :unamused:

a many-ja delala fotky na rajceti-konecne jsem si zalozila stranku a rada bych tam postupne dala vic fotek male-od narozeni,pac sem to zmensovat fakt nestiham :angry: :angry: :angry:

http://pavlys.rajce.idnes.cz/

holky uz neco videly,ale je tam i neco noveho (davam tam i mene zdarile fotky :wink: )

soni-tak at se obed povede a peknou navstevu
zatim ahojky
1. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: pavly, viď? Ta kolíbka...není to prostě jako dnes koupená pomalovaná, je to fakt taková ta pravá ruční stará dobrá práce, je krásná. Však až mi ji tatík pěkně obrousí, natře, tak vám ji vyfotím, je moc hezká:slight_smile:

Jinak fotky máte všechny krásný! Já už jsme s etady na koňovi nebo beremku několikrát "spálila", takže já sem fotky dávat nebudu, nějak s emi to prostě příčí dávat takhle veřejně fotky... asi jsem paranoidní:grinning: Teda hlavně manžel není rád, jako IT mi furt tvrdí, že to je nebezpečný... Ale budu fotky dávat někam jinam, asi na facebook a pak vám vždycky dám na nějaký odkaz:slight_smile:
Zatím nějak není co fotit, protože pupek mám snad menší než dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
ahojky!!! kde se flakate????

ja zdravim rychle od vymeny manzelek,mazlicek muj zatim spinka,tak se muzu koukat :slight_smile:

kat-taky jsem ze zacatku nechtela nic fotit,nemela jsem ani naladu vstat a jit pro fotak-ale i tak bych tebe rada videla!! :wink:
1. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojda,taky jeste se hlasim.Uz jsem v pelechu a malej mi tu snad konecne spi.
Jsem docela za ten vikend navstev K.O.Ale zas jsem rada,ze byla zmena.
Martin ted pujde PO+UT do prace,tak tu budem valcit zas sami,takze jsem jeste dnes uklidila,vyzehlila...,dokud tu muzik byl.Ale zas mam radost,ze to mam hotovy a nic mi netizi.

Pavly,az budem nekdy na dyl u tchanovcu,v lete napr.,tak bychom se mohli s detickama nekde sejit,kdyz to pujde:slight_smile:

tak ja usinam u telefonku,tak radsi koncim.Tak dobrou
1. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ranko,
mám teď spomalený net,překročený limit tak tu teď moc nejsem,mě to nebaví,je to pomalé a věčně vypadává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže na pár dní se omlouvám,pátého by to mělo zase naskočit.
Kat určitě nafoť pupendo a pošli odkázek,i když není co fotit až budeš v 35tt ráda se podíváš na svoje začáteční bříšenko :dizzy_face: Mě napadlo,že vlastně až porodíš miminko tak to bude doba,kdy my se začneme znovu snažit o druhého potomka,takže pokud se zadařít,tak tady bude po Kat další těhulka :sunglasses: Já teda pořád doufám,že Kat v III.generaci těhulek nezůstane sama a někdo se přidá :sunglasses:
2. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
marusko, taky furt doufám, že mě v tom někdo nenechá:grinning: takže holky!! :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ještě se vám musím holky pochlubit... dneska utz a krásný! Máme skoro 10cm a vážím ejako tabulka čokolády:grinning: máme pro tatínka záznam na flashce :dizzy_face:
2. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
kat, tak gratulko :dizzy_face: To už je pěkný macíček miminko :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
soni, děkuji :dizzy_face: je to vzrůšo:slight_smile:
2. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
a kdy tě zase něco čeká, vyšetření či utz??

Tak malej je asi v nějakém tom spurtu, dneska je protivnej šíleně :frowning2: Pokud není u prsu, tak řve :frowning2: Aspoň, že vždycky odpoledne vydrží spát v kočárku. Dneska jsme šli opět po půl jedné, to usnul ještě doma, sotva byl v kombinézce a v půl páté jsem ho šla radši budit, ať moc dlouho nespí, páč pak má akorát pořád hlad...Před hoďkou jsem ho vykoupala, nakojila, usnul mi pak na ruce, tak jsem ho dala do košíku a do pěti minut vzhůru...a teď tu leží v košíku, dudlá si, ale dudlík nevyhazuje, a něco si tu "povídá" po svém...možná mi naznačuje, ať ho přenesu do ložnice, či co :grinning: Spíš se mu chce spát a asi si počítá ovečky :grinning: :grinning: Ale asi půjdu snad spát s ním, jsem trochu K.O., bolí mi hlava z toho křiku, no snad zítra bude líp...
2. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
soni, za týden mám poradnu, pořád mě chtěj vidět...kvůli tomu nepřibírání mi furt berou krev a moč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
ahojky holky
soni-moc rada se s vami uvidim,do kadane jezdim uplne v pohode,takze kdyz by to slo se sejit tam,staci rict kdy a huraaa!!!
jinak malemu doprej tvoji blizkost, pokud soudim podle male,tak proste takova obdobi jsou a pak zase ze dne na den odejdou a asi to fakt jinak nejde ( a jeste pozor aby to nebyla laktacni krize-taky jsem to mela)

maru-tak to me mrzi,ze tu ted budes min,ale chaput te,taky by me to stvalo :angry: a jinak s tebou ve vsem souhlasim - v fotkach i v te treti generaci!!!!!

kat-gratuluju,dneska jsem teda snedla na posezeni neco jako miminko ve 14 tt,parada :grinning:

no a ja napred hlasim,ze jsem vcera dostala dalsi sms od hanicky:
-ma maleho u sebe od soboty
-prvni noc byla moc pekna, 2x se tulikovali po kojeni-spal u prsa a byl celou noc hodnouckej
-ma problemy se hybat-ale bojuje, uci se polohy,aby ji to nebolelo
-maly vcera tahal uz krasne dvacitku!!!!
-prsa nalita a horka-predpokladam,ze dneska uz ma opravdu kvalitni mlicko :dizzy_face:
-az budu doma,tak pry maleho snad umazli :grinning:
-a moc vsechny pozdravuje :wink:

no a u nas-asi fakt posledni tyden mam dojem,ze jsme zvladli separacni obdobi a snad nas uz opustilo!!! mala je milionova!!!! uz si zase hraje sama,uz ji zase muzu posazovat a vzdalovat se ji z dohledu a nemusi byt porad na ruce (takze stiham jist, uklizet a tak vsechno!! uzasny), jsem nadsena,je ted proste zase stasne jina!!!! navic se zacina i vic smat-na hracky,na lidi,tak jako uvedomuje si,co usmev znamena-neumim to tak nejak popsat....a i prikrmy se mi zda,ze se zlepsuji-sice stale teda jen par lzicek,ale uz proste vic v klidu
-proste jsem se dneska zase venku stestim rozbrecela jak mala :sweat_smile: ,nekdy to zastavim,dneska to neslo,jsem proste stastna,pysna atd. a to siiiileneee

a ted si jdu dat dortika a zehlit :slight_smile: ,mam tu zase jednu pracku terezcineho pradelka,takze se na to i tesim,zbytek je zatim mokry na susaku

tak zatim dobry vecer a dobrou noc,pusinky vsem zlatickam :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Krásné úterý přeji :slight_smile:
Pavlí, laktační krize?? Já slyšela jen o spurtu a kamarádka mi řikala, že takové období dětičky mívají, že chtějí pořád pít a že si maminy myslí, že nemají dostatek mlíka, ale že to prý si prcci s náma jenom zahrávají. A v těchto období prý nejvíc se přechází z kojení na umělko...ale když vidím, že malej chce fakt často pít a přitom je plnej, ublinkává, tak si myslím, že mlíka mám dost...no, však taky uvidíme příští pondělí, jdeme na KO v šesti týdnech, tak kolik bude mít :slight_smile:
Jinak každý den je fakt jiný, protože včera mi tu skoro pořád brečel, i pomalu na ruce, a teď jsme vstali, najedl se, položila jsem ho do košíku a on normálně sám usíná, bez křiku, nic...to zírám opět...však on se pak projeví :grinning:

A s tou Kadaní by to bylo super to uskutečnit :slight_smile: To naplánujem až budem u Martinovo rodičů v létě na chalupě a uděláme si odpolko výlet do Kadaně a Martina pošlu hledat kešky a spolu budem mezitím kočárkovat, třeba :grinning:

A Haničku taky moc pozdravuj, já jí psala akorát smsku jako přání k narození, ale nenapsala. Však má určitě plno jiných starostí a ne každému psát, taky jsem nestíhala v porodnici.

Dneska je tam nějak ošklivo :frowning2: Ale stejně po obědě ven půjdem, to mi nedá, že :slight_smile:
3. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
teda Pavli to je fotek a fotek :slight_smile: vidím,že fotí o 106 ,to je jak u nás :grinning:
a Terezka a Dominiček už lezou a sednou si sami :wink: ani nevím,dočíst vás to nemám nikdy šanci :grinning:
3. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
ale to už asi jo,že :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
a Sárinka :wink: ta už má taky 7 měsíců pryč :wink:
3. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
teda nikdo nikde :grinning: no jo děti nás zaneprázdňují,že :grinning: no ten můj se má každou chvíli probudit :grinning:
3. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face: Teda holky já se vyspala jak dlouho ne,to byla super noc,po včerejším dni,kdy jsem viděla jak pláče bolením a fakt mu ty zuby nedali pokoj tak jsem přistoupila na nurofenový sirup na noc a spinkal nádherně Takže ho ty zuby opravdu v noci budí,dokonce jsme spali až do 07:30 a v noci jsem u něj byla minimálně,fakt to je vzpruha se vyspat a malému za to moc a moc děkuji .

Včera jsem si dala na hlavu hnědý šampon jelikož jsem měla už moc odrůst a nový melír jsem nechtěla už jsem byla moc blond,tak jsem hodila přeliv,no a chytlo to kapku hnědčí než je moje barva,blbě nevypadám jsem bruneta takže dobrý,ale malý mě ráno asi nepoznal,zíral na mě jak z jara Až když jsem na něj promluvila tak se poznal a šlo vidět,že se ujistil,že jsem to fakt já,jeho maminka A ještě mě včera před usnutím potěšil,bylo to podruhé co jsem od něj slyšela to kouzelné slůvko - Máma! Sice on neřekne přímo ma-ma,ale MAM a to poslední a spolkne,ale já vím co to znamená a jsem šťastná,že zrovna máma je jeho první slůvko.

Many Domínek se plazí,lozit to ne a sedí s oporou,sám taky ne :sweat_smile: Zkouší se dostat na kolínka,zatím mu to moc nejde,ale dávám mu maximálně 14 dní a přijde na to.

Pavly jak vidíš závislost je mrcha,prostě mi to nedá a vztekám se u toho a stejně tu musím. S tou separační krizí,já mám pocit,že v ní zrovna jsme,dopoledne dobrý,ale odpoledne beze mě ani ránu,dokáže si sám hrát,ale musím být u něj a tak si hraje,když odejdu jen na záchod už kňučí a volá mě.Přijdu a směje.Takže asi zrovna toto obdbí máme.

A moje depky ze zimy jsou pryč,sníh už nikde,je březen,vidina jara a já jsem happy :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se moc a moc na teplé počasí,už aby to bylo a pokud znovu napadne sníh tak se asi rozbrečím :sweat_smile:

Na Haničku se těším a na její vyprávění,taky na fotečky Tomáška z domova,to malinké miminko má tak hodně do sebe,že se nemůžu dočkat svého druhého pokladu,ale ještě je moc času na druhé,zatím mi stačí Domínek.
3. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
ahojky,jen strucne hlasim,ze mam migrenu,takze nepisu a HANICKA BALI A JDOU DOMU!!!! :wink:
3. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Pavly tak ať ta migréna jedna protivná brzy taky zbalí kufry a je ti dobře :wink:
A huráá těším se na Haničku a její mimi a hlavně podrobností ohledně porodu,mimi,jizvy a tak :slight_smile:
3. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
jééééé Pavli :frowning2: tak ať tě brzo přejde
3. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jen hlasim,ze migrena pro zatim preprana, docela me davala rano a pak asi do dvou, venku se mi delalo uz lip (no po dvou prascich, cokolade a hlavne konecne cole!!!),takze jsem fakt moc rada

soni-ne ne,ja nemyslela,ze to je ted ta krize,ale ze muze prijit,...u nas bylo neco takoveho prave nekdy kolem konce sestinedeli....nebyla to asi krize,ale nejaky bordel v hormonech bych rekla a mala na to strasne blbe reagovala,ale za tyden to byllo zase ok....
-jinak v lete nebo kdykoliv jindy pro me fakt kadan neni problem,je tam kde si sednout i s mimcama,kde se projit,proste akorat
:wink:

many-no prijde mi,ze jsem asi od pul roka fotila min,bylo toho hodne s tou nemocnici a i s tim,jak mala porad jen fnukala,ale to dulezite se snazim zachytavat...
-no a nase mala je trdlo, umi byt na 4 uz hooodne dlouho, ted se dokonce uz asi tyden hybe sem a tam,dela i hlavou jako konik - iiiihaha,ale proste leze jen dozadu a ne a ne se odstrcit dopredu :grinning: , kdyz se tak krasne rozhoupe,tak i nekolikrat padne dopredu na cenicha,ale kolinka proste stale ne a ne pouzit k odrazu-tak jsem zvedava...
a ani nesedi-teda sama bez opory, skoro sedi-kdyz ma nozicky skrcene,tak jo :wink:
je taky pravda,ze ji nejak moc v nicem nepodporuju a tak a nechavam to na ni,aby si na vsehno prisla sama- a cim dyl,tim lip :dizzy_face:

maru-jo,rekla bych,ze vy jste jeste v tom obdobi a taky budete brzy venku,ikdyz dneska byla protivka obcas ujecena kvuli tomu kakani,tak stejnak stale citim,ze je to fakt jine!!! uz asi opravdu tak tyden,tak se zacinam pomalicku radovat a drzim palce,at jste taky za chvli z toho venku
-mama ti zavidim,my meli asi v 6ti mesicich neco jako mami...ale pak presla na ba ba ba a ta ta ta a mam smulu, ted zacina s p - papa-tak zkousim alespon paja :grinning:
-vyspani ti zavidim,ale toho se taky dockam!!! no a preliv-ze se maly divil-no to chapu, na me taky cuci,kdyz si treba dam cepici,ksiltovku nebo mam turban,taky se ujistuje,ze je to mama :grinning: ,nemas fotecku??? :sweat_smile:
-a JARO-holky u nas dneska bylo krasne,svitilo slunicko,no bozi!!!!!!!!!!
vcera nic moc,jsem rikala,ze to byl fakt osklivy podzimni den (tak to vypadalo),ale jinak to byl docela pekny jarni den (protoze sice hnus a tak,ale jak rikam,na podzim by to bylo po tomk krasnym teple a krasne prirode,ted je to po hnusne zime,takze vim,ze to znamena,ze zime uz za chvili odzvoniiiiii)-presne jak marusko pises,vim,ze fakt prvni jarni den orvu,pac i tak jsem stastna jak blecha,vcera jsem rvala kvuli male a az bude krasne a ja se na malou zase podivam,budu asi rvat cele kocarkovani-nebo se stestim rovnou zblaznim :grinning:

hani-tak jak je doma?????? cely den na vas myslim :dizzy_face:

luci se nam nekde flaka!
3. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Maru, to musí být super, když takhle Domínek začíná sem tam něco vyslovovat a zvlášť slovo máma :slight_smile:
Pavly, snad už je ti lépe a migréna ta tam :slight_smile:
Já chci taky jaro, i když dneska tady bylo celkem přijatelně, sice pod mrakem, sluníčko nikde, ale vzduch byl krásný :slight_smile:
Tak já jdu ve čtvrtek ke kadeřnici odpolko, Martin půjde na prochajdu s malým a já se půjdu nechat zušlechtit :grinning:

A taky doufám, že Hanička se sem přijde podívat a neuňufánkuje Tomáška :slight_smile: A těším se na fotečky, tak šup šup Hani :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
Na skok zdravím,zítra budu mít opět rychlý net tak napíšu román,ale dnes to neriskuji,že by to vypadlo,tak ať mě neštve,že bych to musela psát znova,tak papa
4. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Pavli - Ladík začal nějak od půl roku být na čtyřech a plazit se dozadu,to byla chláma a v 7 měsících najedou buch a začal lozit,další den si sám sedl,takže už začal chodit i na nočník a pak než měl 8 měsíců nějak tak se postavil a začal chodit u nábytku :slight_smile: teď už mi vyhazuje vše z přebalováku,v lince mi přehrabuje šuplíky,pod džez je zvědavej na jar,.... no síla,už mi to začalo,hlidám jak ostříš :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.