• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jinak holky zdravím :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
takže u vás tu už taky brzo začne :wink:
4. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Haničko ... viděla jsem fotečky Tomáška,je táák krásný ... ńevím proč,ale moc mě rozbrečelo tvoje album,hlavně ta fotečka jak ho tam pusinkuješ a píšeš,že chceš být s ním ... zažila jsem to .. tak vím jak moc to bolí.Tomášek je překrásný,stále mi tečou slzy,fakt mě to dostalo,vzpomínky...
4. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2472533&vReferer=

tato fotka,přesně vím jak ti tam je,jde to vidět z toho výrazu tvé tváře,ta bolest,že nemůžete být spolu.. pořád na tu fotku koukám,přeji ti,aby jsi touž nikdy nemusela zažít a tak trochu si to přeji i pro sebe,nejen trochu..

Krásná fotka opravdu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
rvu tu taky fak zelva!!!!!!!!
pak napisu,ted kojim a uspavam
4. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime :dizzy_face: Mame se krasne, nejkrasnejsi, co clovek muze mit, to male miminecko!!!!! Ho tak miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dizzy_face: :pensive: :dizzy_face:
Marusko, dekujeme, mluvis mi z duse...i ja se ted dokazu vic vcitit do tebe!!! Kdo nezazije...fakt nevi...Ta laska, co tebou proudi, a bezmoc, ze nemuzes......:frowning2:
4. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
hani ta fotka ta mluví a má duši..uplně to cítím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jaink holky sem nějaká moooc unavená extrémně tak bud je to jarní unava nebo....? :grinning:
4. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Hani krásný fotečky,malej je nádherňoučkej :slight_smile: hlavně ať je zdavej a přináší vám jen a jen samou radost a ať se mu v životě vše daří :wink:
4. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky, moc dekuju za gratulace a ze jste na nas myslely! Omlouvam se, ze jsem nedala vedet driv, ale byla jsem jeste po operaci asi hodku na dospavacim pokoji, pak prevoz na pooperacni pokoj a hned mi dovezli maleho, at se na nej podivam - Davidek mi ho dovezl, nadhera! A pak jsem teprve psala smsky a volala rodine atd...
Jinak CS zadna pohoda, me to prislo teda drsny dost, nemluve o te rekonvalescenci atd...ale vse jsme zvladli na jednicku, prvni posazeni, prvni postaveni, atd...a maleho jsem mela u sebe hned, jak mi ho poprve nabidli, ze uz bych ho mohla mit, tak jsem hned chtela...Svagrova mela treba taky cisare, tak rekla, ze se na to jeste neciti....ja se fakt snazila, abych ho mela co nejdriv...Zacatky byly drsne, jelikoz mi kazde vstanuti z postele trvalo 5 minut, takze nez jsem k nemu prisla k postylce, pak si ho nainstalovala na kojo vleze, tak uz plakal..nez jsem si k nemu lehla..tak nesel prilozit...takze znova vstav 5 minut, pochovat a utisit, znova lehnout 5 minut k nemu...no nakonec jsem musela sednout na zidli a bolest nebolest jsem zacala kojit vsede...i kdyz jsem si odrovnala zada, pac jsem nemohla nic tahat brichem, tak to stalo za to...to vazeni, kdyz clovek vidi, ze si vzal prvni 10tku, pak 20tku, zmackne prso a tece to mlicko...nadhera.Ale jinak uz mam mnohem vetsi pochopeni pro ty, ktere kojeni vzdaji, je to narocne jak fyzicky, tak psychicky, takze to mi taky otevrelo vice oci, uz se na to nedivam tak jednostranne...A kdo napsal, ze kojeni nesmi bolet, to byl asi nejaky idiot...Teda kazde prisati myslim, ze asi bolesti vyletim...ale nastesti bradavky se zatim drzi, az na mensi oderky, ale mazeme, vetrame, chranime...a doufam, ze to pujde. A kojim jak si maly rekne, a on je dost spinkavy u prsu, takze vetsinou tak 20 minut z jednoho, pak prestavecka, pac mi vytuhne, a pak dalsich 20 minut z druheho...tak celkem tak hodinku...ale pak treba 3 hodky spi...nebo si vezme jenom z jednoho a spi tak hodku...nebo kouka..nebo zacne po chvilce plakat, ze chce jeste...proste to nechavam na nem a kdyz vidim, ze hleda, tak mu dam...ono se to stejne bude porad menit..Prsa zatim dobry, davam studeny obklady, je to prijemne, ale nejsou moc nalite, teplota ani nic neni, tak dobry...
Zrovna ma skytavku, tak mu jdu dat loknout...
Jo, a Katy, zadny vitaminy ani nic jsem nebrala...Jenom v 1.trimestru, protoze jsem krvacela, tak abych ho podporila, proste si to vzal ze me...Dr. se taky divili, kde se ve me vzal a ze jsem pribrala jenom do miminka, ale je to uzasny pocit mit tak silneho zdraveho SYNA!!!! A rekla bych, ze to ma hodne v kostech, neni az tak buclaty, licka ma po me, ja mam taky siroke kosti a tvare...ale je NADHERNY!!! Proste MUJ/NAS :dizzy_face:
Holky, jdu na to, zatim paa
4. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo, Pavli, knozecka uz je doma!!!Tak jdu studovat... :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky při večeru :slight_smile:

Předem chci Haničku přivítat zpátky a ještě jednou pogratulovat k Tomáškovi a přeji vám moc a moc zdravíčka :slight_smile:
Tomášek je moc krásný, takový cukroušek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jsi Hani dobrá, jak jsi to všechno krásně zvládla a nic jsi nevzdala a snažíš se pro Tomáška :slight_smile:
A když jsem viděla ty fotky a zvlášť tu, jak vás taťka vítá doma, tak jsem se taky rozbrečela, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A jinak u nás den byl celkem fajn. Vyjeli jsme na výlet kolem Labe a že půjdem hledat kešky...no byli jsme pryč docela dlouho, malý to celé prospal, i když teda jsem si myslela, že se probudí po ježdění lesníma cestama....Přišli jsme domů s manžou totál K.O. a zapraseným kočárkem :sweat_smile: :sweat_smile: Ale bylo to fajn :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahojky jeste jednou
jak na potvoru mi dneska mala nechce zabrat-protoze asi vi,ze chci jit sem psat,takze to ted vezmu hopem

hani-take vitam moc doma
-fotecky jsou suprovy,se v nich proste vidim
-o tom odlouceni se tu uz reklo hodne,jen mi znovu neda napsat,ze kdyz je k tomu duvod-tvuj nebo miminkuv zdrav.stav tak to jeste chapu,ale proste se nemuzu smirit s tim,ze u me bylo duvodem nepritomnost lekare-nemuzu se s tim vyporadat,cele uspvani si tu ted pobrekavam a asi do smrti si z toho ponesu truma :frowning2:
-kojeni-je mysleno,ze ne nema bolet ta poloha,ve ktere kojis (coz trfeba po cisari asi fakt neexistuje takova poloha :unamused: )a bradavky boli jak koho..ja se docetla,ze to ma bolet jako kdyz te skripne kolicek na pradlo-no tak taky bych to teda upresnila, ja mela pocit,jako kdyz mi nekdo bradavky rozedrel dratenkou, pak pripnul kolicek a jeste s nim kroutil dokola :angry: ,ale je pravda,ze z kraje to trvalo fakt dlouho...a postupne se doba bolesti zkracovala a byla slabsi-ze uz se dala vydrzet,asi po trech tydnech jsem zacala kojit celkem bez bolestne (nez jsem dostala to svedeni :angry: ,ale o tom tu zatim taky zadna nepsala,tak snad ani tebe nepotka)
-privitani jsi mela fakt moc krasny!!!!
-a jinak jsi sikula,ze jsi jako spravna mamka zabojovala a udelal vse hlavne pro to,abys byla se svym pokladem!! jsi super :slight_smile: :wink:

ostatni dnes jen zdravim,jdu se rychle najist,zatim snad na chvili zabrala,jestli usne,zkusim jeste dorazit,zatim vsem krasny vecer a dobrou noc
4. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
jooo a hani,je boziiiiiii,zas jsme s tu s milackem uplne nechali unest,je proste dokonalej!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
luci- unava nebo??????? co tim chces rict???????? :confused: :confused: :confused:
4. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
pavly, jaké svědění máš na mysli?? Náš malý má totiž moučnivku v pusince a mně občas dost jakoby svědí, pálí bradavky a prý to k tomu taky je...tak nevim...
Jinak v porodnici to byl masakr s prsama, než si zvykly..nejdřív pohoda, pak to začlo tak šíleně bolet, praskat a každé zakousnutí od malého byl pro mě "porod"...
JInak já si navykla při kojení sedět a přijde mi to nejlepší, mám kojo polštář a ten je na to super - mám teda ten, co se nedá natáhnout a nemá ani v sobě ty kuličky, ale kojí se s ním supr. Sednu to tureckýho sedu na gauči, na sebe (teda kolem sebe) ten polštář a na něj malého :grinning:
4. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holky, tak my jsme kojili, ted jdeme veceret, tak se loucim, dekuji vsem za pochvalu fotecek, je to od vas mile, a taky za hezke privitani. Nevim, jak tu ted budu casto, ale moc na vas myslim. Budu prodavat pravidelne hlaseni, nebojte. Ja zatim kojim vleze a vsede na balonu podeprena polstarem kojicim nebo i v kresle, ale z nej se mi spatne vstava, po tom cisari jsou pro me lepsi polohy s rovnyma zadama a nezatezujici brisko, takze balon je super, ze je tvrdej a krasne drzi rovny zada..
tak ja utikam, krasnou dobrou noc a pusinky vsem detickam.
4. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
soni-svedelo me jen bradavky,ale siiiileneeee,asi 6 tydnu!!!nemohla jsem se jich dotknout rucnikem,trickem,nicim,musla jsem si je drzet a hned dat do podprdy s tamponkem-namazane,i tak se prilepovaly...bylo to strasny,nevim z ceho to bylo,nekdy mi prislo jako ekzem,kdybych mela,ale mala nemela nic! a jak to prislo,tak to proste zase odeslo,ale byl to fakt masakr
-a tez-co prisati,to porod :angry:
-a v sede jsme se to ucili po sestinedeli,kdyz jsem si konecne dokazala normalne sednou, turecky sed nevim,jak dlouho trvalo,ale treba vim,ze do kleku,abych mela nohy u sebe a oprela se zadkem o paty jsem neudelal tech 6 tydnu a v 8 tydnech po porodu jsem uz mohla jakoby pretahnout jednu nohu a pak druhou-treba pres deku,do te doby jsem musela mit obe porad u sebe :unamused: ,takze my kojili zasadne v leze a pak prave diky vyletum jsem postupne zvladla i jedno prso v sede
-zato ted kojim v takovych polohach,ze to ani nejde popsat :grinning:
4. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hani, zdravim te..... fotky jsou krasny, Tomasek se vam opravdu povedl a moc vam to spolu vsem trem slusi...
a ta bila autosedacka je uuuuzasna :wink:
5. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/po_porodu/#album
nechala jsem se dnska unest a podivala se zase na video a fotky z porodky a tak jsem pridala dalsi album na rajce
-je uzasny,jak mame vsechny podobne ty fotky,to steti,ktere nejde popsat....(ale ja ty fotky zaroven ani nemam rada,pac ja tam vidim i smutek,ze mi ji za chvili vezmou,vidim,jak se premaham smat do fotaku,ikdyz place prevladal)
5. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Pvli jsem nachcípaná jako pes chřipajzna mě skolila :frowning2:
5. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
pavli fotenky krásný moc..jdu taky zavzpomínat :dizzy_face:
5. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Pavly, fotky jsou super :dizzy_face:
A k těm prsům - já je taky mám trochu citlivý, jako bradavky, ale mlíko mi nevytéká, ale stejně ty vložky do podprdy nosím, v samotné podprdě bych to nedala...ale na noc jí třeba nenosim..a vždycky se na sebe naštvu ve sprše, když omylem přes prsa přejedu hadicí od sprchy, ty jo, to bych vraždila :grinning:
Dnešek jinak byl fajn, dopolko jsme jeli na menší nákupy, tak jsem konečně koupila album na fotky pro malého a mám z něj děsnou radost :grinning: :grinning: Pak něco uvařit a dát malého do kočáru tatínkovi a já šla ke kadeřnici :slight_smile: A pak ještě s kamarádkama kočárkovat.
Teď už se teda malej hlásí, tak jdem koupat...zatim přeji hezký večer
5. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu na skok pozdravit,chtela jsem dopsat,co jsem vcera a pres den nestihla,mela jsem to pripravene v hlave a ted pochopitelne nevim nic :frowning2: :angry:

no nic,takze
luci-pekne si zavzpominej a u toho se brzy uzdrav!!!
maru-kdepak litas,sijes??
soni-jooo,to je ono s tema prsama!!! presne sprcha-hruuuuza, tak se hlidej a ono to prejde za par dni :wink:
- jinak teda musim rict,ze mi prijde,ze jsi uz uplne sehrana s novou roli, vse zvladas uplne super,vid, kadernice dopadla dobre??
hani-k tobe jsem toho chtela nejvic a nevim nic,takze jen ze fakt smekam,ze ses krasne rozkojila :wink:

zitra jedem plavat-budem malou topit hodne moc,bude se pod vodou fotit,tak drzte palcek,at to prezije a at mame nejakou peknou fotecku
:grinning:

dobrou noc vsem a pusinky pro detatka!!! :wink:
5. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Maruška asi ještě nemá rychlý internet, že tu není, ne?? Nebo kde se zašívá :grinning: :grinning:
Pavly, no sehraná, celkem to aj jde :grinning: Jinak si taky přijdu jak pošuk - pořád něco přendavám, rovnám, uklízím, to jsem snad nikdy předtím takhle nedělala :sweat_smile: :grinning: :grinning: A když třeba pak jsou dny, kdy je doma i Martin, tak si přijdu, že malého jen nakojím a pořád něco se snažím dělat a využít toho, že tu Martin je :slight_smile:
Malý mi tady teď usíná v košíku, tak jak mu to dlouho vydrží, nevim nevim...v noci spal celkem dobře, jen ráno se tam zas kroutil jak paragraf, tlačil, prděl a byl jak rak.
Jinak jsem večer mluvila se ségrou a ona má holčičku, je jí rok a půl, a ségra se rozhodla, že jí odstaví od prsu a odnaučí spát v posteli s nima. Co má syna, tak ho taky v roce a půl přestala v noci kojit, takže si řekla, že to s Petruškou udělá taky tak a rovnou i že jí naučí spát v postýlce. Tak se prý na to doma psychicky připravujou a že příští týden na to chtějí vlítnou. Že Dan, ten syn, jako bude mít jarňáky a bude u našich, takže doma na to budou mít relativně klid...tak jsem zvědavá jak to zvládnou, hlavně aby to asi vydrželi...ona i ségra je už nešťastná, že jí naučili spát v posteli s nima a ona jí ještě musí uspávat a vytuhne tam s ní večer taky...Prý nejlepší doba na to, odnaučit dítě spát ve velké posteli, je v šesti měsících...Tak my máme ještě čas :grinning: Já teda malého večer dávám do postýlky, ale pak v noci, když papá v tu jednu, tak si ho pak beru k sobě...
A jen tak pro info, i když možná to tu neuznáte, ale ségra si našla něco na netu a chce to tak prý udělat:
http://spunt.centrum.cz/skolaci/2008/1/31/clanky/maminko-ja-zase-nemuzu-spinkat/
A teda ten rozdíl, že ona jí v pokojíku samotnou ještě spát nenechá, ale prostě chce, aby se naučila spát v postýlce v ložnici...No, jesti to moje ségra vydrží, tak jí snad něco koupim, protože ona je taky taková cíťa a jen tak děti nenechává brečet, ale kdyby se jí to povedlo, tak by aspoň měla večery pro sebe a klidné :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
ahojky holky
soni,jsem tu a pri snidani jsem si to precetla,budu segre fakt taky drzet palce,jsou to teda nervy,stacilo mi,kdyz jsem odnaucovala usinat u prsa-diiiiky,strasny muka
a jinak s tou metodou-no ja jsem neco podobneho nastudovala uz v tehu a v podstate se tim doted drzim....zasadne s malou nechodim spat (ikdyz bych kolikrat fakt rada), proto jsme ji nikdy nemeli v loznici a ted pouzivam to uspavani podobnym zpusobem....jdu nakojit-vezmu ji do naruce, dam k prsu -zasadne na ni nemluvim, nesvitim-max. kdyz prichazim rikam psss,at se uklidni a max. zaseptam,ze ji miluju...ale po asi 5 min. kojeni ji zase vracim do postylky...kdyz nespi,tak to opakuju,ale nikdy nepristoupim na to,ze bych ji dala do postele....
ja to mela ale snadny a mam v tom,ze ji mam fakt raa na monitoru dechu-ten je jen v postylce,takze me to od zacatku vzdy donutilo ji dat tam :sunglasses:
-no a kdyby nebyla kojena,tak uz asi spi fakt sama v pokojicku,bohuzel kojim,takze chodim spat k nil,tak jsem zvedava pak jednou na tu dobu,kdy uz nebude me potrebovat :frowning2:

a s tim uklidem -ja to mam taky tak,ikdyz prijde mamka a tuli,hned alespon pometu a jak jsem tu psala,stale doma delam totalni uklid-prerovnavam a preorganizovavam cely byt (ted prave CD DVD-proto jsem vcera videla ten porod),takze me to uklidovani fakt teda zasahlo hodne!!!
a na jare chci malovat-to bude milacek mooooc raaad :grinning:

no nic,uz vriska to moje stesti,jdu ji vysvobodit (jak leze pozadu,tak se vzdycky nekde zasekne) :sweat_smile:
6. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme meli noc teda, spustila se mi Nany...plany poplach, ale HNUS!!!! Tak rychle jsem nevyletela z postele jeste nikdy!!! Asi je to tim, ze to mame primo na rostu, tak Davca dneska jede koupit nejakou desku, aby to bylo na pevnem podklade...Jinak ja s malym usinam klidne i ve velke posteli, prijde mi, ze se tak citi v bezpeci, ale treba dneska spal v postylce, k ranu zase u me...Treba v porodnici jsme to takto praktikovali, protoze sam v postylce byt nechtel a ja jsem po tom cisari nemohla vstavat, takze jsem si ho musela dat k sobe, abych mela aspon hodinku. Ale tedka to neresim, je jeste tak malicky...proste to citim, ze ho chci mit u sebe, a Davca taky, takze proste podle maleho...uvidime casem...
Zacina mi poplakavat, asi chce dalsi davku, jedno prsicko mu zatim nestaci...
Tak zatim Paaa a posilame pusinky.
6. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak se hlasime,ze jsme se neutopily!!mame fotky a ja se topila taky-mame fotku spolu pod vodou :sweat_smile:
nebyla jsem na to pripravena,mely jsme s gabcou v umyslu tam jit az po pristim kurzu,ale kdyz ona,zeee,tak toho bohda nebude,abych ja ne :grinning: ,takze cocky letely ven, na prvni ponoreni jsem si umyla rasenku a mame fotku-teda neni to jak z casaku,ale meli jsme jen jeden pokus :wink:
bohuzel budou fotky az na konci brezna :rolling_eyes:

ted mala poprve spi v sedacce jak jsme ji prinesli-chudak jsme ji asi topili fakt hodne,takhle jeste nikdy nespala :grinning:

tak se alespon stiham najist a jit vam napsat,pak jdem kocarkovat

hani-poplach je hnusna vec,ale radeji tri plane,nez jeden zaspat...
-nam se to takhle stalo taky,pak jsem zjistila,ze jsem ji nedala presne nad tu decku,novorozenci maji spat primo na ni,ale my ji dali pod matraci-musela jsem dodrzovat fakt presne nad a pak uz to bylo ok

tak vstala, dopisu vecer
6. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak koukám, že ten monitor dechu je někdy i pro zlost, co? Maru taky tenkrát psala, že jí to začlo řvát...My ho nemáme, ale aspoň jsme si pořídili ty chůvičky.
Pavly, tak to budu zvědavá na fotečky z plavání :grinning: Jako to se potápíš s ní? Já se totiž potápět neumím, jeidně se zavřenýma očima a rukou si držím nos :grinning: :grinning:
Po poledni se to tady u nás tak mračilo, že jsem myslela, že ani nepůjdem ven, ale šli jsme a nic z toho nebylo, tak jsem byla ráda. Malý spal od půl jedné a vstával v pět, ale tak od půl třetí jsme už byli doma a dospával na posteli v kominézce u vyklopenýho okna :grinning: A já se pak natáhla v obýváku, zapla chůvičky a spala jsem taky :grinning:
Jinak nám dneska je šest týdnů, to to letí, to je děs. A šoupla jsem do alba fotečku ze dneška, je tam i se mnou a kratšíma vlasama :grinning:
A ještě vám sem hodím jedno video, se mi dneska podařilo natočit úsměv :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=vttZTbzrwHk
6. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
a dneska mi kamarádka poslala mail a popsala mi porod (rodila minulou neděli) a tak mi to dojalo, hlavně to, že tatínek to do porodnice nestih a přijel o dvacet minut dýl :frowning2:
6. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahooj :dizzy_face:
Tak jsem tu včera jsem se tu nedostala,i když už mám net nakopnutý zpátky,za den se nechytám malý je hrozný,nechápu co se s ním děje,furt kňučí,jenom zajdu za roh a už huláká,nepřijdu tak dostane hysterický záchvat a řve dokud se zase neobjevím,veče tu sedí většinou Martin takže to taky nemůžu,dneska výjimka je na noční tak letím sem honem napsat :grinning: Včera byl ještě Domínek docela hodný (docela!),ale dneska holky přiznám se,že jsem se nemohla dočkat až půjde večer spát,nerada to píšu,ale je to opravdu tak,za necelých 8.měsíců co ho mám jsem se na to moc těšila,bylo to děsné,pořád kňučel už mu nestačila ani moje přítomnost,nechtěl si hrát,nechtěl si povídat,nechtěl zpívat,minimax ho taky nudil,za dopoledne mi naspal 30 minut a dost,takže dneska jsem dobrovolně a ještě velice ráda jezdila venku 3 hodiny,aby se vyspal a byl zase OK,no chyba lávky,spal celé 3 hodiny,ale došli jsme domů a začalo to znovu,no hrůza,bych řekla separační krize a zuby dokupy,ale masakr!!!!!!!
S tím pokojíkem nečetla jsem ten odkaz co tu Soni dala,ale malý spí od 6.měsíce v pokojíčku a od 7.měsíce naprosto sám a řeknu vám nejlepší věc co jsem udělala,spaní se zlepšilo o dost,aspoň přes den tam spí ukázkově(až na dnešek :angry: ) a noci jsou taky lepší,nebudíme ho tím jak se převalujeme,máme zase soukromí život :grinning: Přestal i se mnou spát v posteli,maximálně si ho tam dám v 5h ráno když je po jídle,tak aby ještě zabral a spíme do 7h.To je potom fajn,když se budí tím,že se na mě směje a ošahává mě,no spíš štípe a škrábe do tváře,chytne mě u spánku za vlasy (mimochodem to šíleně bolí,ale držím!!abych o tu slast nepřišla) a přitáhne si mě a dává mi slintavé hubánky :sweat_smile: Jakože otevře pusinku a ocucává mě,si myslím,že to je jeho projev lásky,pak začne pištět,smát se,cucat si palečky u nohy a čeká kdy se probudíme.

JO monitor mi taky jednu dobu pořád alarmoval a já měla nervy v kýblu co se jako děje a zrovna jsem tu seděla na netu :sunglasses: A byla sprostá :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:

Pavly potápění super,těším se na fotečky,z jedné strany mě mrzí,že jsme o to přišli,ale chci začít chodit tak v září,až přejde ta jeho spací doba,on totiž pořád spí a jak nemá svoji dávku tak ten den vypadá jako dneska.¨

Jo a dneska je pátek takže jsem měla velký úklid a to prostě nešlo,on pořád kňučel,já musela vařit,uklízet a malý do toho děsně protivný,no dopadlo to tak,že jsem uklízela ještě až jsme přišli z vycházky a koupelnu jsem musela dodělat až teď večer,když usnul.Zítra bude zase moje zlatíčko doufám :slight_smile:
6. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.