• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
no to je ono Pavli,já taky nechci vědět co budeme mít ale manžílek jo,tak mě ukecal,že si to necháme říct,taky jsem chtěla překvapení :slight_smile: jinak ten obrázek zkusím znovu,ale párkrát jsem to zkoušela a nešlo mi to ani dnes :frowning2:
8. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky jdu k vám no tak muj manžílek taky nechce vědět co to bude prej až ,,to,, vyleze tak uvidíme:grinning:TAK BUDE PŘEKVAPENÍÍÍ:slight_smile:) :wink:
8. lis 2007 v 19:04  • Odpověz
no vidíš a u nás je manžílek natěšenej,že to musí vědět,ať ví na co se připravit :grinning: asi už chce nechat dělat kytárku :wink:
9. lis 2007 v 11:09  • Odpověz
jé Pavli,teď jsem si vzpomněla,že jsem ti chtěla napsat o té genetice na kterou jdu za těch 14 dní,tak je to Screening v 1.trimestru - je to vysoce citlivý a včasný způsob odhalení zvýšeného rizika vrozených vývojových vad plodu akorát tento test nehradí pojišťovna,stojí 1400,- ale co tady znám v okolí holky,tak na něj chodí všechny,a tam ti i řeknou co to je,pokud to nebude schovávat :grinning: můžeš mrknout na stránky - prediko.cz :wink:
9. lis 2007 v 11:31  • Odpověz
Můžu se vtírnout? Též jsem začínala na beremku a teď už jsem taky mladá paní s rostoucím bříškem :grinning:
9. lis 2007 ve 12:31  • Odpověz
no proč ne :wink:
9. lis 2007 v 19:40  • Odpověz
Ahoj ahoj.
9. lis 2007 v 19:42  • Odpověz
ahoj Terezko,ty dnes taky nikam nevyrážíš s manžílkem :wink:
9. lis 2007 ve 20:01  • Odpověz
nene, o víkendu jdu do práce, tak odpočívám :wink:
9. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz
tak to jo,to je ale hnus,že,chodit o víkendě :angry: manžílek taky musí zítra,ale jde až na 10,tak se může pořádně vyspat :slight_smile: ale dnes mají chlastačku s chlapama z práce,jeden slaví 50,tak bůh ví,kdy dorazí domů,tak se určitě moc nevyspí :wink:
9. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz
čauko holky, to je ale venku nadělení co?taky u vás chumelí jak tady?měla mě přijet kamarádka na návštěěvu ale prý tam mají takové boží dopuštění, že se nemohou vyhrabat takže bohužel návštěvu odkládáme

Venku je to nádherné jako o vánocích
11. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
čus holky, přišla jsem vás pozdravit....... :wink:
12. lis 2007 ve 02:02  • Odpověz
Ahojky holky,tak u nás to vypadá taky jako o vánocích,není hafo sněhu,ale na listopad dost :wink: Ještě by to mohlo být právě na ty vánoce :slight_smile:
Dneska by mi měl dorazit femigrand tak jsem zvědavá :dizzy_face:
12. lis 2007 v 07:27  • Odpověz
autor
ahojky holky, jdu vas taky konecne zase pozdravit!
o vikendu mi bylo o nekolik hodin dobre,tak verim,ze se to snad opravdu zlepsi (ikdyz pred chvili jsem si kousla do jidla a zase jsem se davila o106)
-snih je parada, fakt na martina (nas broucek mel mozna totiz vcera svatek,tak si to budeme pamatovat)-ikdyz ja mam snih rada jen v alpach a na prochazkach, ve meste a na silnicich ho nenavidim!!!! :angry:
- marusko- a mrska teda dorazila?
- lucenek- gratulace a jak se mas?
- anta- taky zdravim! :wink:
12. lis 2007 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: no dnes je taky fakt nádherně,bílo,sluníčko svítí :grinning: bomba :wink:
12. lis 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky moje!
Pavly, to máš takové trápení? Né, že bych ti to přála, ale aspoň si těhulka a máš ten krásněj poklad v sobě :wink:
12. lis 2007 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, tady taky jedna z brms :slight_smile:
12. lis 2007 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Pavly ee ještě nedorazila :wink:
Jinak já taky nemám ráda sníh ve mstě,normálně bych ho zrušila,na horách to jo,ale ve městě ne. Pavly vydrž,bude líp a pak si budeš těhu jenom užívat :slight_smile:

Ahojky Evulko :slight_smile:
12. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz
dobré ráné holky :slight_smile:
13. lis 2007 v 08:05  • Odpověz
ráno :slight_smile:
13. lis 2007 v 08:05  • Odpověz
autor
ahojky,taky preju dobre rano
doted jsem vyuzila chvile zlepseneho stavu a alespon to zakladni jsem v byte poklidila,jeste mam v planu umyt koupelnu a vyluxovat pokoj,snad to zvladnu a budu mi dneska lip,nez vcera
jak se mate vy?
13. lis 2007 v 09:01  • Odpověz
ahoj Pavli,mně se daří dobře a doufám,že tobě už bude taky brzo dobře :wink: je to hnus :frowning2: taky jsem to tak dělala,že jak jsem měla chvíli,kdy jsem mohla stát,tak jsem rychle něco poklidila a zase lehla a nebo sedla :frowning2: snad už brzo ti bude líp :slight_smile:
13. lis 2007 v 10:45  • Odpověz
ahoj všem, je mi fajn zatím...v pátek jdem na sono tak se těším....je to zvláštní být těhotná, ale krááásné
14. lis 2007 v 07:43  • Odpověz
autor
ahojky holky
luci-to je super,ze je ti dobre a zatim to vidis takhle,preju ti,at to tak krasne i pokracuje, na sono se tes,je to neskutecny zazitek!
many-ja taky doufam,ze mi bude bzry dobre, se za to i obcas modlim! :wink:
14. lis 2007 v 07:53  • Odpověz
pavly, jo já to mám jen z krve a z testů ale hcg stoupá, MS nikde a dudlíky bolí jako čert.....takže vím, že tam na mě kukne ještěrka....
14. lis 2007 v 07:56  • Odpověz
autor
to mas vic jak ja,ja tam sla poprve v 5tt a mela jsem jen testiky, videla jsem cerny flek! pak jsem sla za tyden znovu,prave jestli mimo povyrostlo a uz jsem videla tlukot srdicka! takze uvidis, mozna taky uz bude klepat!
a co se prsou tyka-to je mazec,nejdu bez podprsenky ani na wc,jak boli!! a taky zacinalo to pomalu a asi v 6tt se to zblaznilo!
14. lis 2007 v 08:28  • Odpověz
jo podle poslední ms bych měla vidět ještěrku, ale asi jsem naposledy menstuovala 12.9, páč 13.10 jsem měla jednodenní menses.....tak teď nevím, co mám brát v podtaz :frowning2:
14. lis 2007 v 09:40  • Odpověz
autor
no nene,uz 12.9., ja 19.9. tak jestli ti potvrdi,ze to posledni bylo jen spineni pri tehu(coz si i ja myslim)tak to jsi jeste vic tehotna nez ja!!! :grinning: nebo jsme hodne stejne!!!
Uvidis,on to doktor zjisti podle velikosti pidalky, me to treba vychazelo naprosto presne! :wink:
A koukala jsem,ze chcet honzika-meli jsme ho male taky,ale odradila me podoba jenda-takze je to martin :wink:
14. lis 2007 v 11:08  • Odpověz
ty pavly fakt jo? No v pátek ti písnu, co mám brát v podtaz....no to nebylo špinění to byl masakr, víš, tož já nevím.....dělala jsem si test po tom a nic.....takže já fakt nevímmm
14. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
autor
aha,to je teda fakt divny!no jsem na patek zvedava! co ti povi! jestli jsi teda jako ja nebo min....
Ono je to asi fakt divny,protoze nekomu se ukazou // az nevim kolik dni po vynechani a ja je mela uz pred cekanou mrchou...takze fakt cert viii,ale mudr to nastesti dle velikosti plodu pozna :grinning:
14. lis 2007 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.