• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Soni to video je úžasné,ty miminka jsou k sežrání,fakt už zapomínám jaký byl Domínek kouzelný prcek :dizzy_face: úsměv je parádní a přijde mi na tatínka co??
6. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak jsem tu a zas nevim,co jsem to odpoledne chtela dopsat,ach joooooo :confounded: :angry:

ted,co jsem si vcera vzpomnela

many-no jsem zvedava,jestli i my budem tak sikovni,urcite ne tak rychly,jako vy,ale snad se to taky naucime :wink:

hani-tobe jsem chtela,ze me na ta prsa nejvic pomohlo nechat zaschout fakt to mlicko-uzasny lek :wink: a pokus se zkracovat to dudani-to pry neprida-ale to ty ucite vis,vid
-k tomu uspavani-no vsak se neboj,ja kdyz jdu spat,tak uz taky cekam,kdy mala vstane a budem se zas konecne tulikovat a fakt si ty noce uzivam :dizzy_face:,ikdyz jsem nevyspala a nekdy je toho hodne,tak vim,ze jednou na to budu vzpominat desne rada,jen si to taky uzivej
-jo a k malemu jsem taky chtela napsat,ze mi vubec neprijde jako nejake vetsi nebo tezsi mimi,asi to ma fakt je v kostech,protoze je uplne bozsky k sezrani
-a jinak zavidim,ze s nim treba zahucis spat,tohel ja neumela a taky proto jsem jela fakt na doraz,cele dny venku,zadny odpocinek-v tom zase mate vyhodu-zimni dite,pac me to proste nedalo,sedet doma v zmrzlym byte,kdyz venku bylo uzsane.... :unamused:

soni-malej je uuuzasneeej,jak delas to video?????
-na fotecky z plavani jsem taky zvedava, normalne se s nima nepotapime,ale ze jako muzem mit foto pod vodou -jestli chcem,spis pry ale prave az po druhem kurzu,no ale gabca najednou,ze to chce-asi chtela byt jedina,ale jak jsem psala,ja se nedam :grinning: (no a taky si pri skakani zacpavam nos,ale tohle jsem zvladla :dizzy_face:,ale uvidite ten vyraz :grinning:)
-jak vam ty deti doma dospavaji je pro me sci-fi,nasich dnesnich asi 8 minut me naprosto nadchlo....
-na uces se teprve juknu :confused:
-a kamaradky je mi lito, bala jsem se toho sameho,nastesti u nas to dopadlo dobre,si neumim predstavit,ze by tam nebyl-ani ne pri porodu,to uz jsem ho moc nevnimala...ale pak,ze by prisel o ty prvni minuty bych fakt asi hodne orvala (a to nemlvim o tom,ze bych nemela to uzasny video!!!!)

marusko-je mi lito,ze mate krizi,vim,ze je to fakt tezky, uplne vidim,co se u vas deje,pac u nas to donedavna bylo to same (a obcas me jeste trenuje),je to fakt nekdy na nervy-kdyz jsem sedela po prochazce nabalena,hladova,zizniva,nevycurana a doufala,ze uz milacek prijde,aby ji chvili pochoval misto me,abych ji nemusela polozit a vyridit si sve zalezitosti naukor jejiho place :frowning2:,fakt chapu ( o tom uklidu ani nemluvim,bala jsem se zacit varit i brambory-vetsinou jsem je skrabala na nekolikrat a tak....)-ale ted jsem rada,ze jsem uprednostnila ji a ne sebe,myslim,ze to bylo spravne,jsem rada,ze jsem to vydrzela a doufam,ze ona to ted vi....
-a to probouzeni jsi popsala uzasne-jak u nas, jen teda ty vlasy moc nepujcuju (spis rikam au-nesmis,preci jen jich nahore tolik nemam!!! :grinning:),a jinak my se takhle mazlime ted i vecer,pred spanim a po probuzeni se u nas musi hrat hra-kde te miluju :slight_smile:
-jo maru, s tim spani venku-ja si taky myslela,ze kdyz budu kocarkovat dyl-bude to lepsi-nebylo, je jedno,jak dlouho spi-spis jde o to,ze si odpocinem my :slight_smile:
-a bud rada,ze ti alespon dobre usina!!!! drzim palce,at alespon to vydrzi
-a ze jsi chtela aby spal-to taky chapu,a dokonce,kdyz jsemji uspavala ty dve,tri hodiny a ona porad kvicela,tak mi i prolitlo hlavou,ze se nedivim,ze pak nekdo ma chut s "tim"trisknout o zem :frowning2:, hned jsem ji za to musela opusinkovat,ale fakt se nedivim....
-a jinak my taky jezdime plavat tak,aby mala nemela naruseny spankovy rad- a vychazi nam to :wink:

zatim posilam pusinky,jdu jist a snad jeste dorazim a dopisu,co jsem zas zapomnela :grinning:

:confused:
6. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
pavly, to video natáčím normálně ve foťáku a pak to strčím na youtube :slight_smile:

A k té kamarádce...ona vlastně týden ležela v nemocnici, protože měla snad špatný průtok placentou, třikrát denně i na monitoru - jednou dobrý, pak špatný...pak jí měli v pátek pustit domů, nakonec že ne, že si jí tam nechaj do pondělí...a pak dr. rozhodla v sobotu, že jí porod radši vyvolají, tak jí ráno v devět dali tabletu, ona už od čtvrt na deset měla kontrakce, jenže se neotvírala a takhle to běželo až do neděle do rána...a to jí někdy k ránu řikala sestra, ať pomalu volá manžela, že bude moci přijet, ale že ať až tak moc nespěchá, no a nakonec přijel pozdě :frowning2:
6. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
a teda ta malá se narodila 1.3., po tom vyvolávaném porodu, ale termín měli až 16.3. a malá měla 2,5 kg :fearful:
6. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
soni-ta si teda taky uzila,vid
asi mela spatny fakt ten prutok, nebo male dite jako ja...rodila jsemo tyden asi tak dyl a mela 2800 a to mi prave tyden pred tim rikal neco pres 2,5....
kazdopadne je teda hruza,ze vyvolavanej a stejne prijel pozde,no uzila si teda

tak to zkusim taky s tim fotakem,ja tocim jen na kameru...tak treba se neco zase naucim
6. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
Pavli, my máme i kameru, ale učíme se s ní, ale už jsme nětkerá videa taky tam dali i z kamery, ale vím, že to tu včera večer Martin předělával do jiných formátů atd...
6. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak Tomáškovi od Haničky přejeme vše nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: Ať Tomík krásně roste a je zdravý jako řípa :slight_smile:
7. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
ahojky holky
prejeme Tomaskum vse nej nej nej k jejich prvnimu svatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavne zdravi a stesti,to ostatni uz pak dorazi s tim :wink: , Terinka posila svoji mokrou pusinku :dizzy_face:
7. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
My taky přejeme všechno nej. Tomáškům k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, Tomasek dekuje za gratulaci a prejeme Tomaskovi taky vse nej :dizzy_face:
Nas dneska trapilo trosicku bolenicko briska, tak jsme dali 5 kapicek Sabiku a maly se krasne vyprcal, je hrozny videt to miminko, jak tlaci a nejde mu to, clovek by mu tak chtel pomoct...ale musi se to naucit sam.
Jinak kazdy den je porad jiny, dneska je hodnucky, odpoledne jsme si spolu zdrimli, a pak s nama tak pospinkava na hrudnicku a tak....tak uvidime, jaka bude noc...Zatim jsme to vzdy zvladli krasne. Ach jo, holky, ja ho tak MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!Ale tak silene!!!!|Dneska jsem dvakrat brecela, kdyz jsem se na nej divala, ze je nas, tak nadherny, dokonaly...!!!!!!!!!!a pak jeste jednou kdyz plakal, ze nevim, co s nim, jak mu pomoct....ale to jsou ty hormony...
Zatim kojime kdykoli si rekne a na jak dlouho dobu chce, uvidime, co po prvni poradne...kojime vseho vsudy jenom par dni, takze nechci delat nejake rezimy, omezeni...snad to tak delame dobre. Vsude se pise kojit dle jeho potreby, jak dlouho bude chtit on, me to zatim taky tak vyhovuje, tak snad vsechno ok...
7. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=213026&vReferer=

Máme nové fotečky,víc dneska nestíhám,jsem se zasekla při jejich úpravě,zítra snad napíšu.
7. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
maru-boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
maru teda domísek je nádhernej jde šíleně do tebe a Elmo sára taky miluje..ale já ty hlášky fakt nemusím :grinning: :grinning: :grinning: a to ještě nepoznala teletubbies :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hani Tomulkovi pusenku.....
jako ke kojení mě prvních 14 dní se kroutily palce u nohou při přisátí, ale pak to nebolelo...jen holt bradavky nošené v jemném prádle nebyly zvykle na toto zacházení a pak v poho......
7. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Mauš, Domínek je kouzelnej :grinning: Hlavně u tý telky :grinning: A Teletubbies mu taky pouštíš?? :slight_smile:

Tak ségra začla od včera odstavovat a jak tak slyším od ní, tak jim to jde líp, než jsem čekala - mohli začít už dávno :slight_smile: Tak včera malá brečela půl hodiny a pak usnula, v noci se vzbudla třikrát, ale zachvilku zase spala. A ráno prý vyspinkaná dorůžova :slight_smile: A dneska brečela jen 15 minut a už ani se nesnažila stát v postýlce, prý jen ležela a tiskla k sobě panenku a dudlala si :slight_smile:

Za to u nás zase den nic moc :frowning2: Odpoledne zase spal moc dlouho a pak nevěděl, kdy má dost, co se týče jídla :unamused: Takže pořád jíst, pak blinkal, pak zase hlad...no furt dokola...teď ještě ani nespí, ale přebalila jsem ho, nakojila (protože jedl naposled před dvěma hoďkama) a teď leží v postýlce a dudlá si...tak snad by mohl konečně zabrat...Jako v postýlce je od osmi, i chvilku vždycky spal, ale ne moc tvrdě...Snad bude zítra líp.
7. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak teď jsem mega naštvaná,píšu román,ale fakt mega dlouhej a vypadl mi net,dobře mi tak neokopírovala jsem si to,tak snad večer repete,teď už to nezvládnu :frowning2:
8. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak jsem tu,snad mi to už nevypadne :sweat_smile:
Samozřejmě se mi nepodaří napsat,vše to co rána a určitě na spoustu věcí zapomenu :zipper_mouth:

Takže Luci je to tak,kdyby měl Domínek moje oči tak je celý Marušáček :sweat_smile: A Elmo no tak to je fakt u nás velký favorit,vždycky se mu směje,já ty kecy taky nemusím,ale když se mu to líbí tak mu to vždycky jednou denně pustím a on kouká :slight_smile:

Soni teletubbies nepouštím,protože žádné doma nemám a na minimaxu nehrají,takže nepouštím a ono to je jen dobře,já nejsem celkem pro to,aby čučel na telku,ještě je malý,ale tak na půl hoďky denně proč ne :slight_smile:
No a je fajn,že se sestře celkem i podařilo odstavit malou,rodiče se toho vždycky obávají,já nejsem jiná a ono to jde nakonec i samo a bez zvláštních problémů.

Pavly ta naše krize byla teda jen ten den,ale ta byla pořádná,další den se mi to snažil vynahradit a byl milionovy,hodný,hrál si sám,nepotřeboval mě a byl fakt k sežrání.Taky už opět spinkal,ještě to nebylo ono,ale pospal si a dneska to byl úplně mega hodný a spinkal svoje 3 hodiny dopoledne a hodinu v kočárku a teď už usíná,ještě ho slyším v chůvičce,ale za chvilku usne. no snad se ta krize nevrátí.¨

Dneska jsme si zavzpomínali na uplynulých 8.měsíců a musím teda říct,že jsem docela posmutnělá s toho jak rychle to uteklo a když jsem se koukala dnes na video od narození malého tak jsem si ho neužila tak jako bych si přála,věnovala jsem se mu maximálně,ale tím jak mi spal tak mi těch prvních 6 týdnů uteklo hrozně rychle,ty jsme si neužili to spal opravdu 20 hodin z 24h a potom stále moc a moc spal a zůstalo mu to dodnes.Teď už je s ním sranda,baví mě a jsem hrdá na to,že neexistuje den,kdy bych byla bez něj.Je strašný smíšek,neskutečný,toto po mě opravdu nemá,pořád se směje i z ničeho nic,stačí si sám.To má po Martinovi já jsem byla prý zamračené dítě. Jo a taky uznávám,že jsem opět hnusně vychrtlá,koukala jsem na video po porodu a přiznávám,že kila navíc mi slušela,jak v tváří tak v postavě,teď už jsem zase fuj hubená - až na to břicho. Takže na druhé těhu se těším ještě víc než dřív.
A teda Soni mě navnadila a dám vám tu kousek toho mého smíšku,je to točené dnes,ale ten brutální záchvat smíchu jsme nestihli to se nestihla zapnout kamera.
JO a pokud nás čte Luccik tak zvlášť pro tebe - všimni si co má Domínek na sobě a jak moc mu to sluší :wink:

No a samo,že jsem fakt zapomněla co jsem ráno psala ...
8. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
Maru, Domča je fakt super :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se normálně těším, až ten náš začne se pořádně smát a bude s ním sranda...ale to všechno tak uteče...
Dneska při kojení jsem si četla v mobilu tady příspěvky, co jste psaly, když jsem rodila...si to čtu furt, jsem až úchylná normálně :sweat_smile: :grinning: :grinning: Až se mi oči zaleskli...už je to šest týdnů, to je děs :frowning2:
Zítra jdem na prohlídku po šesti týdnech, tak jsem zvědavá, kolik ten náš otesánek bude mít :slight_smile:
8. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
ahojky holky,tak sleduju manzelky a jsem tu-snad terezka dovoli
napred vam musim napsat,jak nas dneska dobehla! koupeme, ja ji zase polevam,ma harcku a najednou rev,jak kdyz ji topim, tak jsem nejdriv na ni v klidu,aby se utisila-ale nic-tak rychle s ni z vody,tulit-myslela jsem,jestli nejaky prdik-pac nas to ted tolik trapi...no jdu ji susit a zase u prdelky trochu kakani-rikam,tak to byl asi prdik,co potrapil....mazu ji a tak,stale dost place,ale to uz i tim,ze je utahana a chce spat-takze zadne tuleni,ale rychle obleknout,tatinek jde konecne tulit a ja jdu uklidit po koupani,....tak koukam na plinku,kterou koupem a rikam-ha zase kousicek hovinka-asi fakt teda prdicek,se uklidnuju,ze uz to teda bude ok,...vezmu toho penoveho misu,ze ho vyzdimu a pod tim vidim cosi...rikam si,ze zadnou jinou hracku jsme nemeli,ani ve vani by nic byt nemelo-no koukam koukam,opatrne nadzvedavam vanicku a cekam az odtece voda....no a fakt to tam bylo-najdenou desny smrad a poradny had!!!!!!!!!!!!! se nejak pri koupani konecne vyprazdnila a doted nevim kdy??!!ja byla celou dobu u ni!!! divam se na ni!!!! jestli kdyz si hrala a zvedla nozicky k pusince-ze to neni dolu videt,nebo kdyz jsem ji pak zvedala-no fakt nevim!!!!!!!!
no stahuju fotky,tak jeste pak ukazu-no mazeeeec

a ted koukam na manzelky a zapomnela jsem,co jsem chtela :unamused:

soni-co dneska jinak? lepsi den?
-a uchylna nejsi,ja si zase ctu svoje posledni prispevky pred odjezdem do porodky,jak jsem fakt netusila a vzdy si jakoby pridavala neco,co me boli,aby to nejak nevypadalo blbe....a pak si ctu,jak jsem psala po porodce-jak jsem byla stastna (ne ze bych nebyla! ale uz je fakt,ze stestim muzu i hybat,to z kraje me to pohlcovalo -az me to blokovalo)
maru-to s tim smazavanim znam,bohuzel a to ikdyz jsem to mela okopcene-mi to neslo vlozit....
-a jak jsi psala,ze jsi rada,ze jsi byla kazdy den s malickym,mam to taktez!!! jsem ne hrda,ale jsem za to hlavne vdecna!!!! a denne za to dekuju!!!! a uz zase rvu :unamused:

no nic,jdu si pro nanuka a poslu to,nez se to zas smaze :unamused:

radeji vsechny zdravim a vsechna kotatka taky :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/BREZEN_prvni_pulka/#album

nove fotky, je tam patecni ruzovy den-hlavne pro hanicku :wink:
http://pavlys.rajce.idnes.cz/BREZEN_prvni_pulka/#ruzova_001.JPG
-ja to fakt bozi,ne,diky

pak vcerejsi prskaci den-zkousela jsem vyfotit,jak prska a u toho jeci-maru-neco jako dominek,ale nase uz trenuje dyl,takze je to rev! zkusim taky natocit a ukazat,mas se na co tesit :grinning:

a pak tam je to dnesni hadatko :sweat_smile:
http://pavlys.rajce.idnes.cz/BREZEN_prvni_pulka/#blbosti_030.JPG
8. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Pavli, Terinka je kočka :dizzy_face: :dizzy_face:
A to háďátko je teda dobrý :sweat_smile:

Tak u nás podvečer trochu brečící...vzbudil se v pět, najedl se a pak teda jako chvilku koukal a pak se začal kroutit a vždycky ho chytnul takovej hysterák...asi čtyřikrát po sobě...jakoby mu přišla nějaká křeč a pak zase odešla...jsem ho držela v ruce a ani to nepomáhala, řval jak tygr...pak mi na ruce nachvilku usnul a pak byl docela ok...u koupání teda taky nebrečel, to až pak u oblíkání :grinning: Pak dostal najíst, dala jsem ho do postýlky a dobrou...hm, ale jestli už zabral teď, tak budu ráda..chodím tam jen nahazovat dudlík...jednou jsem ho teda vyndala a dala mu ještě najíst, pak po půl hoďce ještě ho šla přebalit...teď jsem tam byla a vypadá to, že by snad spal, dudlá si tam a má zavřený oči, tak nevím, co od něj čekat...ale to bylo skoro to samý i včera večer a usnul až se mnou v půl dvanácté, v noci to šlo a ráno jsme vstávali až v 9,15 :grinning:
V úterý přijede na navštěvu brácha, vzal si dovču, když Zuzka (jeho nevlastní dcera) má jarňáky, tak se přijedou podívat, tak bude aspoň změna zase. Jen přijedou i na obídek, tak budem opět dělat řízky a kaši, páč jako co jiného...navíc ráno v devět máme být ještě na rehabilitaci, vrátíme se v deset, snad, a oni možná tak v jedenáct přijedou, tak to musí být rychlé. A to budu asi i ráno dřív vstávat a ty řízky si zatím připravím.
Pak už jen středa a čtvrtek, a v pátek pojedemééé, nejdřív teda ke tchánovcům do Podbořan, tam budem do neděle, a v neděli na oběd k našim, Martin pak odjede domů a já tam s malým zůstanu až do dalšího podnělka, takže se vlastně vrátíme až skoro na konci března :grinning: Ba nee, asi 23., a to budou pinďovi dva měsíce :slight_smile:
Tak já možná půjdu ještě chvilku zase něco vyžehlit, než přijde manža před jedenáctou...
Tak se mějte a hezký vstup do nového týdne :slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky,
nechcou mi načíst fotky Terezky:pensive: :frowning2: Už to mám v liště 20 minut a furt nic,tak snad se toho dneska dočkám a taky uvidím růžovku a háďátko.
Domínek mi právě usnul,ale teda jako dnes bude asi bojovná nálada,vzbudil se už takový naštvaný na svět,no jo tatínek je v práci tak mi to ukáže :grinning:
Pavly on taky ječí fatk ukázkově,na tom videu to bylo slabé kafe,on totiž při kameře odmítá cokoli dělat,včera to nějak i šlo,ale věděl o ni tak to nebylo ono,ale když ho vydivočím tak fakt ječí,piští a tak moc se směje nahlas,že u toho brečím štěstím,fakt je to nejkrásnější co může být - dětský smích!! Neboj Soni dočkáš se,já taky pořád chtěla,aby se už smál,aby už řekl máma a furt něco a včera jsem zjistila jak mi to letí mezi prsty a jak moc bych chtěla zpátky to malinkaté miminečko,měl úplně černé vlásky a moc dlouhé no byl táák nádherný a jsem ráda,že mám kupu fotek a video od narození,jelikož vzpomínky zůstanou a obraz nikdy nezmizne .. no však víte jak to myslím.
hm tak fotky stále nenačetli,nevím co mi to zase blbne,snad se jich ještě dneska dočkám,musím jít žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa zatím
9. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Tak už mi to načetlo,musela jsem restartovat noťas,takže růžovka nemá chybu to je jasné,princeznička malá :dizzy_face: :dizzy_face: Háďatko dobrýýý,to bylo vážně hádě,teda ale toto provést to muselo být super rychlé,když si maminka nevšimla :dizzy_face: :dizzy_face: Blbosti fakt jsou děti stejné,Domík taky kouše vše okolo,hlavně u židličky to co tam má Terezka,on tam má šraky tak to do čeho se to strká a to miluje,to je jeho nej zábava :sunglasses:
A už jdu na ten koš,jo obrovský :fearful:
9. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky všem a hlavně Haničce a Tomáškovi :slight_smile: Moc moc jsem na vás celý týden myslela a trpěla jak zvíře, když jsem se nemohla podívat co u vás, jak se máte a tak.... Tomášek je vážně nádherný miminko :slight_smile: hezky ho za mě pohlaď, moc moc moc MVR :wink: :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Pomooooooooooc,venku sněží a hodně :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :cry: :cry:
9. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Maru, u vás sněží? Bože můj :frowning2: Tady akorát děsně fouká studenej vzduch a taky nic moc...

Tak my byli na kontrole v šesti týdnech a Tomík má 5120 g a 59 cm, tak je to kus chlapáka :grinning: :grinning:
Dopoledne jsem pořád něco dělala a chystala různé věci, a teď konečně můžu projet kde co nového...ale stejně budu muset zase pokračovat s úklidem apod. Zítra tu bude brácha, tak se ukážu asi až večer.
9. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime. Soni, gratuluju ke krasnym vysledkum, parada, ze krasne prospivate.
My jdeme na prvni KO v patek a docela se tesim, jsem zvedava, jak malicky prospiva, snad bude vse v pohode.
Pavli, na fotecky neni moc casek, ale ta ruzova je bozi! Fakt ji to sekne :dizzy_face: A hovinka fakt dobra story, mala je sikulka :slight_smile:
Maru, Dominek je opravdu bezkonkurencni, ty jeho kukadla, budete muset nevesty fakt odhanet.... :dizzy_face:
Luci, ahojky, dekujeme, ze na nas myslis.
Jinak maly je uzasny, je to muj andilek. Dneska jsme dostali od taty mega velkou kytku, tak mame velikanskou radost. Holky, me tak rve srdce, kdyz maly place, i vy jste to tak mely? Na me hnedka padne depka, ze se o nej neumim postarat, ze mu to mliko nestaci atd..proste asi klasicka nalada po porodu a hormony, jesteze mam toho Davcu, je to fakt opora! Dneska uz byl v praci a zitra jede do Prahy, ale i tak pomaha moc a moc. Skoda ze nemam cas precist zpetne, jak jste vy prozivaly sestinedeli.
Zitra prijede moje mama,tak se tesim, prijde mi, ze nemam vubec ani cas ani chut se najist, porad jenom hltam maleho...tedka jsem ho uspala na hrudnicku v srdicku a nejradsi pusinkovala porad...ale zatim drzi v postylce, tak uvidime...tatu nemame doma, tak jdu chvilicku cvicit po tom cisari, at se mi deloha pekne zavine...
paa a pusinky miminkam.
9. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
ahojky holky,nestiham dneska nic,mala mela ufnukany den :frowning2: ,cely!!! nesla z ruky a nebo jecela,uvidime,jeslti zoubek,nebo jeste dalsi zachvaty toho blbeho obdobi...
ted mi ji i vecer kocour blbe vzbudil,ikdyz krasne usnula,takze doted jsem uspavala podruhe-pac jak to pretrhne,tak je uplne vztekla....tak ted mam minutu,cekam co bude a kdyz ok,jdu rychle do vany a jist

kdyztak pak prijdu a budu reagovat,docetla jsem,
zatim pa a zdravim
9. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Pavli, dneska nam doslo pranicko, je nadherne, uplne me rozplakalo, krasna slova!!!Jeste jednou diky za celou nasi rodinu.
Vite, co me dojima nejvic, kdyz vidim, jak je tam napsano, vitej na svete malicky, nebo vitej na svete chlapecku...Proste ja jsem tak silene pysna a hrda na to, ze mam syna!!!!!!!!!! Je to uz ted muz meho zivota a to ma jenom par dni, milacek muj nejvetsi!!!!!!!!!!!!!!! Tak papa holky.
9. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face:
Hani tvým slovům rozumým,jsem na tom stejně,malého taky šíleně miluji a ta hrdost ve mě,to nejde ani popsat,ale řeknu vám,že opravdu jsem hrdá matka za to,že mám syna!!!! Za pár dní oslaví 8.m a já pořád žiju v eforii,že jsem dokázala přivést na svět syna,takže Hani rozumím ti!!!

Včera jsem se koukala na své fotky z dětsví a strašně moc mě zarazilo jak mi je malý opravdu podobný,musím vám tu hodit jednu fotku tam je to tak moc vidět a to mě dostalo ještě víc,že mám syna,který má mou podobu,pořád přemýšlím jak bude vypadat v dospělosti.

Pavly snad už dneska bude nálada dobrá,u nás se to taky střídá,jednou OK a jednou děs,ale všimla jsem si,že Domínek je více OK,když je tatínek doma,ho má asi za vzor :sweat_smile:

Soni krásné míry,chlapák jak má být :dizzy_face: :dizzy_face:A super,že je vše OK :dizzy_face:
10. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.