• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
čauky :dizzy_face:

tak se jdu pochlubit videem :dizzy_face: konečně jsem ho nahrála
http://www.youtube.com/watch?v=YFVJRO1oKMI

jinak bojujem s blinkáním,už je to lepší,ale stejně.chudinka.nepřibral skoro nic,jeden den už musel dostat příkrm :pensive:
jinak je to miláček...v noci spinká,je hodnej,jen to usínání je boj než zabere.má lehké spaní :frowning2:

Soni teda to je kus..my máme 51,5cm a 4010g :dizzy_face: do poradny jdem za týden.vážila jsem ho včera když jsem tam byla s tím blitím jeho :cry:

hani co fotky nějaký??jsou?? :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
holkyyyy,jdu jen rict,ze jsem tu mela prepadovku - byla tu lucka :fearful: :sweat_smile: ,no mazec
ted letim na nehty,pak pisnu,jen jsem to musela rict,bo to byl sok! se nemuzu vzpamatovat :grinning:
10. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj kočenky:slight_smile: já byla dnes v poradně a nic moc, mám zase dole kilo a pokud prý do 14ti dnů nepřiberu aspoň půl kila, musím do nemocnice :cry: vyfasovala jsem nějaký léky proti zvracení, tak uvidíme... zkusím jíst, když to nepůjde, tak se prostě donutím aspoň ten den před kontrolou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak moč i krev ok, nic mi nechybí, ultrazvuk taky ok, vypadá to, že mimču taky nic nechybí:slight_smile: Mám pocit, že tělo je chytrý, všechna kila šly pryč z noh a zadku, prsa i břicho mám větší :sunglasses:
10. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
jéé já chci taky přepadovku :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Závidím :pensive: A moc přeji :slight_smile:

Kat teda to je hrůza,už by se ti mohlo kurňa udělat lépe a držím palečky k tomu kilu navíc,snad tam bude :dizzy_face:
10. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konečně mám dneska chvilku času na comp, tak jdu napsat, že návštěvu jsme přežili v pohodě, teda tak nějak, akorát malej teď dost zlobí a je hodně uřvaný, ať ho chováme jak ho chováme, tak nic nepomáhá...teď už to vypadá, že snad usíná Martinovi na ruce..tak nevím jestli jsem něco snědla špatného, ale nic mi nenapadá...ale jestli to není jeho reakce na návštěvu :frowning2: Což je taky možné, že...chjo :frowning2: Snad bude v noci v pohodě.
Jinak rehabilitace ráno bylo v pořádku, už tam nemusíme jezdit, tak jsme rádi.
A vše pro návštěvu jsem nachystala a pak tu uklízela jak fretka, když odjeli, sklidit kuchyň atd...ale mám vše zase v původním vstavu, tak jsem ráda :slight_smile: Teď bych si šla nejradši rovnou lehnout, ale nevim nevim...

Niky, Kubík je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
Jaka Lucka?
Ja chci taky prepadovku,od Marusky:grinning:
Soni:hele malej je z navstev taky dost rozhozenej a pak rve.
Kat:budu drzet palecky aby jsi nabrala.zkus neco papat trosku.
10. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak prepadovaka byla lucikk-jako takove tempo bylo fakt husty,jsem nestihala vnimat ani!!!!!!!!
a taky bych si dala rict dalsima prepadovkama,bylo to fakt super,jsem hrozne rada :slight_smile:

soni-ten novy sestrih se mi na tobe moc libi :wink:
-s malickym si myslim,ze je fakt rozruseny z navstev,nase mala na to do dvou mesicu taky reagovala nejak rozladene....
-a jsi dobra,jak zvladas pripravovat a uklizet :fearful: :dizzy_face:
-k rhb moooc gratulujuuuuuu

niky-malickej je taky uzasnej,jak uz se snazi krasne pozorovat svet a tak...a je fakt malickatej,alespon budes mit dlouho miminko :slight_smile: :wink:

kat-snad te nemocnice mine, neni fakt o co stat,ale me mudr.rikal,ze je to spis psychologicky,ze pry nechape,ale ze se tam vetsine maminek udelal lip-mozna zmena prostredi,mozna si clovek rekne,ze musi vic bojovat-nevim....
-kazdopadne mas jeste cas,treba telo neco zvladne-ja "jedla" v tuhel dobu salko-kdyz uz neco slo polknout,tak at je to hooodne energicke.....
-jinak si teda myslim,ze jestli alespon trochu pijes a jis,tak zase neni co s tebou v nemocnici resit,jestli je mimi ok (ja to mela taky tak,mimi rostlo,prospivalo,ja umirala-a presto se mnou v nemocnici nic nedelali-jak jsem tu psala,az se doktor zlobil,nejak zapomneli na infuze i to ostatni,co po nich chtel :unamused:)
-proste myslim,ze hlavne,ze je v poradku krev a moc-jak me taky rikal doktor a to je hlavni!!!!!! :wink: :wink: :dizzy_face:

maru-ja bych te taky rada prepadla-ale jedine az budu fakt carodejnice a budu mit poradny koste-do te doby mam smulu,autem to k vam fakt nedam :frowning2:

hani-jakpak se uzivate, straaasneee,viiiid :grinning: :dizzy_face:

no nic,jdu si dat nejakou mnamku-a pak proc jsem porad jak sud :grinning: :grinning:

pusinky malickatym
10. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
nikde nikdo???? :confused:
jdu alespon pozdravit a poprat vsem krasny den a pusinky pro zlatiiiickaaaa :dizzy_face:
11. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ránko,
tak malej ještě spinká, tak jdu rychle mrknout....Tak jako jsem ho nakonec musela přímo uspat houpáním na ruce v ložnici a nechala jsem si ho v posteli, ani jsem neměla snahu ho dávat do postýlky, jak byl ubrečený....teda ty návštěvy mu dávají zabrat. To chci vidět víkend a příští týden :frowning2:
Tak já dosnídám a jdu rozebrat ty dárečky, co jsme dostali :dizzy_face: :dizzy_face: Bude Tomík fešák :dizzy_face:
A hodím vám sem video, co mu děti zpívaly :grinning: To je sranda...Zuzka, bude jí 8 let, mu zpívala ukolébavku a když skončila, tak mu řikala, jestli teda už bude vstávat :grinning: :grinning: No sranda. ... A Matýsek taky super,z miminka byl unešenej...jemu byly v listopadu dva roky :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=aEHGLhpGY4g
A nějaký fotečky: http://picasaweb.google.com/ulehlatka/TomikBrezen2009#
Kdybyste se divily, tak ten fousatý "pán", to je prosím můj bratr :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Jdu jen říct, že Terezka naživo je ještě mnohem mnohem kouzelnější než na fotkách, jsem si jí i pochovala :grinning: Pavlí, jsem z toho hotová ještě dnes :grinning: :grinning: :grinning: jo a má spouuuuuuuuuuuuustu růůůůůůůůůůůůžových oblečkůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :slight_smile: a krásný pokojíček :wink:
11. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
pavly já to tak nemyslela o té přepadovce,mě je jasné,že bydlím v pořádné díře světa,pěkný kousek od vás a mám smůlu,my jsme už taky nepojízdní,auto se definitivně pokazilo :angry: :angry: :angry:

Taky jsem dostala po dlouhé době mršku,takže jsem happy,měla jsem divný měsíc,od poloviny cyklu příznaky jak na těhu a zpoždění přes týden,takže už mi prdelka cvakala :sweat_smile:Ale je to dobrý,jsem ráda,že neošidím hlavně Domínka teď by to bylo opravdu brzy,taky se nechci připravit o snaženíčko,přece jen to je adrenalin :grinning:

No malý vyžaduje pozornost tak tu sedím na zemi v pokojíčku s noťáskem a on si hraje na dece,ale nenechá mě psát,furt se po mě sápe,tak ho jdu umuchlovat :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
Luci a Pavly, a co nějaké fotečky?? :sunglasses:

Po jak dlouhé době jste dostaly mrchy?? Já doufám, že u mě si ještě počká :grinning:
Chtěla jsem si v pondělí nebo v úterý dojít k dr. na kontrolu po šestinedělí, ale nakonec jsem nešla. V pondělí jsem tam volala, jestli bych musela čekat nebo by mi vzali přednostně, tak řikala sestra, že by to nějak udělala, ale že ať nechodím, že jsou po dovolený a maj tam narváno...a včera tu byl brácha, tak to taky nešlo...takže tam půjdu až za 14 dní, až se vrátíme od našich...A navíc moje dr. neobjednává, takže jak kdo přijde, tak jde na řadu...takže radši třeba chodím půl hoďky před tím, než začnou ordinovat..radši tam čekám sama dřív, než pak v plný čekárně :unamused:

Malého jsem vykoupala a teď leží v postýlce, dudlá si a brouká :slight_smile: A je celkem potichu, tak ho zatím nechám :grinning: Aspoň jsem se v klidu navečeřela :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahojky holky
soni-teda video super,je videt,ze jste fakt meli plny barak,neni div,ze maly byl nevrly :slight_smile:
-fotecky s luckou bohuzel nemame,vzpomenla jsem si hned,jak byla na ceste zpet,bylo to fakt tak rychly a necekany.ze jsme na vse zapomneli :unamused:
-mrcha u me zatim stale nevyrhava,ale nekdy mam pocit,ze hormonalne to jakoby zazlobi
-s tou ordinaci docela hruza! u nas se objednava a super,vetsinou se nestacim v cekarne posadit a jdu dovnitr :grinning: ,snad budes v poradku zahojena :wink:
-co malicky,vydrzel?

luci-dekujem za pochvalu :grinning:

maru-ja vim,ze jsi to myslela v dobrem,ja taky,pac me to fakt stve,ze neumim ridit dal,nez kolem kominu :angry: , budu se sebou neco muset delat!!! ikdyz ted se bojim,ze s tim novym ani nezaparkuju :confounded:
- k mrsce gratuluju!!!!!!!!!!!!!! pro tentokrat :grinning: , souhalsim se vsim-s tim vekem dominka i s adrenalinem :grinning:
ja uz taky vystrkuju drapky a rikam si,ze az bude male ty dva,ze kdyz bude sikovna,ze to treba risknem... :fearful: ,no uvidime......zatim ale radji pocitam se 4 rokama

no a u nas noveho neni nic, broucek se na me bozsky smeje, ted miluje tancovani, porad chce na ruku a ceka,jestli pujdem "na parket"-no sranda,ale me zase strasne zlobi ta ruka a vic a vic-jako kdyz se to vraci,takze i ted psani mi nedela vubec poteseni,naopak :unamused: , nejradeji bych si ruku ted odlozila a az bude ok,tak ji zase nasadila,ach jooo
11. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
Pavlí, zase ruka? :frowning2: to je mi líto.... je zvláští, že se ti to vrací.... slyšela jsi o rázových vlnách? Mě tak chtěl léčit tu nohu, ale nakonec mi pomahla ta sádra, takže jsem na tohle nemusela... ale prý to vyléčí téměř na vždy.... ale je to trošku dražší stranda - jedna kúra cca 1000 (teda jako u nás v říčanech) a říkal mi, že bych jich byl abývala potřebovala asi deset.... ale byla jsem ochotná do toho jít, kdyby nic jiného nepomáhalo...

Maru, tebe obdivuju, že už k 2letému prckovi by sis pořídila miminko - kámoška to tak měla "nechtěně", říká, že je to záhul, ale na druhou stranu je i tak děsně spokoujená a štastná.... a jak jsi psala důvody proč už tak brzy, ty taky chápu... jen teda já doufám, že si pak budu moci tak ty 3-4 roky počkat na druhé.... ale to se mi to teď říká, kdo ví, jak budu měnit názory :grinning: :wink:
12. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravime a net vubec nestihame, ale nevadi nam to :wink: Mam tu mamcu, tak si uzivame obe dve maleho. Je to zlaticko moje nejvetsi!!!Trosku ho trapi brisko od vcera, ale zabira par kapicek Sabiku a je to andilek. Jinak v noci spinka krasne, i kdyz u nas v posteli, ale nevadi, je to nadhera ho mit u sebe. Dneska spinkal u sebe v postylce asi dve hodinky, pak sel za nama...Tak budeme trenovat, ale me to rve srdce, kdyz je tam tak samotinky :dizzy_face: Zitra nas ceka prvni poradna, tak jsem zvedvava, kolik jsme pribrala, zda nam kojkani svedci. Zatim je maly u prsu co dve hodky, max. dve a pul...pije tak 15 minut. Tak mam velkou radost, ze se to zefektivnilo, driv pil treba 20 minut z obou. Holky, ja jsem tak mega STASTNAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!! I kdyz se to nema rikat nahlas, prijde mi, ze ziju uplne v jine dimenzi! :dizzy_face:
Nemam cas docitat, tak se na me nezlobte. Jenom jsem zahlidla, ze Pavli mela navstevu, tak super.
Maru, dekuju, jsem rada, ze mi rozumis, je to fakt SUPER, ze? :dizzy_face:
Katy, opatruj se a drzim pesticky, at nemusis do nemocnice. Miminko te teda trapi, ale bude to stat potom za to, uvidis :wink: Myslim na tebe.
Soni, Niky, pozdravujte Vase chlapaky! Posilame pusinky.
12. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ranko,jsem tu na skok,musím jít vařit,něco jsem hodila do albíka :

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2505494#navigator

Tak to jsem byla já,podoba tam je :sweat_smile:
12. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo, a jeste se dneska chystame na prvni prochazku, tak se moc tesim. Mamka chtela jit jenom se mnou a s malym, ale me to nedalo, tak jsem psala Davcovi, ze asi pujdeme, zda mu to nevadi, ze bez nej, tak napsal, ze VADI, a ze chce jit s nama, tak pujdeme asi az odpoledne. Tak mi udelal radost, ze chce jit taky poprve :dizzy_face: Protoze ja jsem chtela jit az v sobotu, po te prvni poradne, ale dneska sviti slunicko, tak na chvilicku pujdeme.
Pavli, mrzi me, ze te zlobi zase ta ruka... :frowning2: At je to brzo lepsi. A super, ze mala rada tancuje, to musi byt super sranda :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahojky,
Maru, ty jsi byla krásné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: Ale Domínka tam nevidím :frowning2: Nebo já to moc nepoznám :sweat_smile: :grinning:
Pavly, snad tě ruka tolik nebolí a můžeš zvesela tancovat :slight_smile:
Hani, tak co, byli jste na prochajdě? Dneska tam bylo krásně :slight_smile: A to je dobře, že Davča taky chtěl jít, pokud teda nakonec šel :slight_smile: Já byla na první prochajdě jen s mamkou, protože Martin byl v práci a vrací se až v jedenáct večer, a tenkrát tu bylo tak krásně slunečno a i teplo, že jsme prvně na půl hodinky vyrazili :slight_smile: A to malému byl vlastně týden :slight_smile: Já taky ven moc nechtěla, ale mamka řikala, že malej je velkej a že je hezky, tak proč ne...že kdyby neměl ani 3,5 kg, že by asi taky hned nechodila, ale když je čtyřkilový a pěkný, tak proč ne.

Tak já mám většinu věcí zabalenou, ale je toho hafo...Pro malého beru snad všechno, co má :grinning: Pavly, prosim tě jak vy jste mohli jet na dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: No, holt tam budem týden, tak radši ať mám vše, že :grinning: Doufám, že to hlavně všechno narvem do auta, když povezem i ten kravskej kočárek, kterej zabere skoro celej kufr :grinning: :grinning: Ještě jsem i dožehlila zbytky prádla, když malej spinká. V tomhle je to zlatíčko, když vydrží odpoledne dlouho spinkat, opět od půl jedné spí a v těch pět se asi vzbudí sám :slight_smile: Budit ho nebudu, páč to nemá cenu...Dopoledne byl hodně protivný, pořád se kroutil, pobrekával, řval...a pořád jedl, tak asi ho to v bříšku i tlačilo...a pořád dokola...Pak nějak jedl a za hodinu tak začal řvát, že jsem si řikala, co se děje..no nakonec teda jedl zase, on asi fakt měl hlad...a já mu nechtěla pomalu dát...ale dostal, i dkyž jsem si řiakal, že to je brzy po předchozím koju, že to stejně vyblinká a nevyblinkal, tak jsem byla ráda.No je to záhul, zvlášť když děti řvou...ale asi mi začíná docházet to, že on řve fakt, jen když ho bolí bříško nebo má hlad, nebo je pokaděnej...protože když je spokojený, tak fakt vydrží ležet v košíku a jen tak kouká a nikoho kolem sebe nepotřebuje :slight_smile: Jenže než mi to dojde, proč brečí...ale už se lepším :slight_smile:
12. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
ahojky maminky
lucik-o tech vlnach vubec nevim,jsem neslysela,pozeptam se,ale zacinam mit tuseni,ze je to spojenes blokaci krku-lepe receno nekde v ramenim kloubu-kdyz to boli tam,strasne se ruka zhorsi,dneska jsem to tam nejak pres noc uklidnila a cely den to bylo jak vymenene,no budu pozorovat,treba by to chtelo fakt jen nejake zase poradne masaze a odblokovani celych zad-to u nas je,jen zajistit hlidani....uvidime
-s tim vekovym rozdilem to vidim podobne,ale myslim,ze fakt ma oboje dvoje sveee..... :wink:

maru-jak tu padlo,byla jsi uuuzasne miminko,taky vam ukazu,mam dve fotky s brachou,ale ja teda tebe vidim i v dominkovi,ale ze bych to poznala hned,to ne,ono ty fotky je jine videt jen takhle-si myslim....

hani-jsem rada,ze se uzivate a ze si uzivate i s maminou-co vychazka???
-milacek by mi teda nikdy neodpustil,kdybych nesla poprve s nim,i poprve more, a takove ty dalsi veci vim,ze musi byt u toho (jednou jsem obtiskla male nozicky bez nej a vycital mi to snad mesic!!!! :grinning: )
-a jeste -me stale vrta hlavou,ze jdete poprve az ted do poradny,u vas se nemusi do dvou dnu maximalne?? nebo mi to nejak uteklo a uz jste byli???
-a ze jsi stastnaaa,to je nejkrasnejsi, to si uzivej (jsme na tom stejne,neboooj se tohoooo :slight_smile:)

-soni-u vas bylo krasne???? ja mokla,mokla a mokla :angry: k,hnus fialovej, ale nevadi,ja se nedam,priroda se probouzi,ja to vidiiiiim, proste to jaro prijde a ja si kliiido pockam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
-no a s tim balenim-no to mi vypravej,byl to fakt mazec,nase mala v tu dobu navic neustale zvracela,takze troje obleceni na den,vsechny deky,zavinovacky (nemela jsem kde prat a modlila se,aby to kdyztak pozvracela az dyl v tydnu...),mela jsem i minivesak,vanicku i topeni :grinning: ,ale nastesti jsme meli obri auto,tak to zvladlo :grinning: - kazdopadne si to uzijete a pripravy se vyplati!!!! ja si to taky neskutecne uzila a male bylo stejne jako tomaskovi je ted :wink: , docela ti zavidim,jela bych hned ted taky nekam!!!!!!
- s tim placem je to super a verim,ze to tak je! ja doted vim,ze krome knourani vzdy plac naseho stesti znamena problem...nejprve to bylo at ji otocim, prikreju-odkreju, nebo taky ze prdik pozlobil, hlad,nebo ze ji vadila pocurana/pokakana plinka a je to tak doted, doted vim,ze plac mi ma rict - mami,chci pomoc- a fakt se snazim a vetsinou na to prijdu-takze tim chci rict,ze se taky nekdy seknu a nebo trva,nez odhadnu,co je to za trapeni,takze je super,uz to taky odhadujes a bude to lepsi-ale zase se vyviji a prichazi dalsi veci,co se jim nelibi...kazdopadne veriim,ze kdyz budes takhle maleho "poslouchat",tak se ti taky odvdeci tim,ze si zvykne te placem prosit o pomoc a nebude te s nim zatezovat jindy :grinning:

no a to jsem se pekne vykecala a tak ani nevim,co jeste napsat,takze vsechny moooc zdravim a posilam hubanka pro pidalky :wink:
12. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
ahoooojky,kde jste????????? uzivate mimisky cooooo,to je dobre,tak ja zas jen zdravim a posilam hubanky :wink:

a na plavani dneska to bylo zase super, ja ji zeru,jak tu vodu miluju, chodi pod vodu porad a uz i bez polevani a kraaasne to umi,no ja ji proste zeruuuu-ale to znate,tak pa
13. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahooj
pavli my taky dnes byly plavčit máme hotovou potápku :grinning:
13. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
jooo,vy taky,to je krasny vid,ja ji taak zeru,jak chce porad pod vodu a porad tu vodu chyta....
13. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak prvni poradna teda nic moc. Cekali jsme hodinu v cekarne, mazec, jenom jsem trnula, kdy maly zacne jecet hlady, protoze driv jak 2 hodky nevydrzi...a v ordinaci jsme byli 5 minut asi. Zvazila ho, ma 400 gramu za 10 dni, takze luxus a kojkani mu hodne smakuje, tak mame pokracovat. Ale jinak se dr. nic nezeptala, jenom ho zkontrolovala a vse ok, tak jsme zase valili domu...Kdybych se nezeptala na Sabika, tak nic nevim...Asi byla pod tlakem, ze tam mela hodne lidi a nestihala, ale nejsem z toho teda moc nadsena. Jinak sama Mudra. v pohode, sympaticka, kolem 50tky, takze praxi ma, s malym manipulovala jemne...no uvidime za ty 4 tydny, kdyztak budeme asi menit...
Kocarkovani vcera probehlo luxusne, trochu jsme to prehnali a dali fakt dlouhou trasu, ale maly byl spokojeny. Jinak kocar me stve, neco nam tam klepe, tak to Davca bude zitra spravovat. Kocar za takove prachy a jeste to neni perfektni...A taky me trosku vadi, ze jde tak hrozne slyset ty kaminky atd. no jo, nejsou to nafukovacky, Pavli, jak sis na to zvykala? Ja jsem vozila Tonicka od svagrove ve starem houpacim Deltimu, tak jsem si zvykla na tichou jizdu, ale ten nas teda dela docela kraval...No jak Davca odstrani to klepani, tak snad to bude lepsi. Ale jinak prochazka bajo..i kdyz jsem se k tlaceni nedostala, bila se o to mamka s Davcou, no ale nevadi, vsak ja si jeste uziju...Premyslim, ze koupim jeste jeden podvozek S4, i kdyz Davca nechce...no uvidime....
Soni, kam vyrazite? To mi uniklo...omlouvam se. Tak se mejte urcite moc moc krasne. Jinak nas maly se taky nekdy hlasi o kojo snad po hodince, treba dneska, dr. ho nejak rozhodila asi, ale tedka spinka, tak to pujdu vyuzit a vletim do vany...Ja si pripadnu jak chodici dudel ted :grinning:
Pavli, u nas byla detska sestra hned druhy den po prichodu z porodnice na takove ty zakladni veci a prvni kontrolu...Co ruka? Lepsi?
Maru, myslim, ze podoba tam fakt je velika :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahojky hani
-tak to docela s doktorou zasnu :unamused: ,doufam,ze fakt byla jen pod tlakem....protoze u nas se mimi do sestinedeli berou prednostne,objednavky na urcitou dobu-lze i ten den telefonem upresnovat,abychom necekali-max. se tam sejdou dve mimi a i to je fakt nahoda....no ale hlavne teda se porad ptala, co me zajima, jestli vim to a to a krome toho,ze je na telefonu jsme do sestinedeli chodili na prohlidky kazdy tyden-vzdy vazeni,mereni,poslouchani,zhodnoceni kojeni, pokroku....na prvni prohlice jsme i kojili,pac se mala rozplakala a hned mi pomahala ji prilozit a pokazde slysim hlavne at nespecham a tak,tak ti preju,aby jsi taky uz priste mela tak dobry pocit,jako mam ja :wink:
-ruka dneska a vcera lepsi,jsem tu psala,ze se mi to nejak propojuje s ramenem, zkousim vsemozne veci abych prila na to,v cem je problem,diky za optani...
-kocarek je teda taky hnus, to bych byla opravdu dooost nastvana,ale snad se jen neco utahne a bude-i to se asi stava
ja teda muzu rict,ze nam to taky na kaminkach cvakalo a cvaka,ale nejak drasticke mi to neprislo (vzdyt jsi s nim jela,prislo ti to nejak divne?),me spis ze zacatku vadilo,ze kdyz to nebylo nafukovaci,tak ze to mene pruzilo a s malou vic drncalo-nase mala proste chtela naprostou bezhybnost,takze jsem se fakt skoro dva mesice plazila a stale na kazdem hrbolku nadzvedavala,aby mela co nejvetsi klid (asi jsem to prehanela,ale proste ja to tak citila a rada to pro ni delala),postupne se ji hlavicka uz neklepala a ted jezdime v pohodicce (ono to bylo i tim,ze v lete byla skoro naha a nelezela v nicem mekouckem,tak ji hlavicka poskakovala,kdybych ji dala tu zmensovaci vlozku,asi by to bylo v pohode uplne)-no ale proste nafukovaci jsou jen trojkolky a tak jsme si museli poradit,kdyz my jsme proti trojkolkam.......ja bych rekla,ze bys mela jeste chvili pockat,jestli to to vyhovuje nebo ne, ja to pocatecni obdobi uz zapomnela a je velmi kratke proti dobe,kterou ten kocar jeste vyuzijeme.....

-jinak jsem teda moc rada,ze se venku vsem libilo,ja kocarek taky poprve vybojovala az v zaveru a to jen diky tomu,ze tatka sel domu pod vlivem a tak jsem mu jasne vysvetlila,ze jedu ja,ze ma smulu :grinning: ,ale je fakt,ze se jeste nakocarkujes :wink:

-a jako dudlik budes jeste nejblizsich par mesicu-tak si zvykej :sweat_smile: :grinning: :wink:
13. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
haniii,krasny fotecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a vanicku mame uplne stejnou! (a ted me jeste napadlo,my tam mame toho penoveho misu,psala jsem ti to? to si ted neuvedomuju
13. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Pavli, no fakt me ta dr. docela rozhodila, no uvidime, jak to bude vypadat na dalsich kontrolach, kdyztak budeme menit...Hlavne ze maly je zdravy a krasne prospiva, to je hlavni.
A kocarek...asi je to tim, ze jsem fakt vozila docela dost ten Deltim, ktery byl stary, houpaci a s gumovyma kolama, takze tento mi prijde dost tvrdy a hlucny...ale bylo to i tim klepanim, ten pisek a kaminky by mi ani nevadiliy...ale ja byla nastvana na to klepani, tak to slo ruku v ruce vsechno se vsim...Ale jak se trosku zajede, tak bude spokojenost...A maly ani moc nenadskakuje, je tam tak zababuseny, ze nejde ani videt, takze neni moc prostoru pro pohyb :grinning: Nee, ted si delam legraci, ale s timto mi mit "problem" asi nebudeme..
S tim pretahovanim o kocarek je to fakt sranda, nejdriv mamka: Muzu? Pak Davca: Muzu? A pak zase mamka...ale abych rekla pravdu, moc mi to nevadilo, dali jsme delsi trasu a je fakt, ze ta jizva po cs jeste poboliva...nebo neboli, ale citim to...
Myslim na tebe, at je ruka ok, je to neprijemne, zvlast kdyz se musis plne venovat male...
Tak ja jdu do te sprchy, nebo to ani nestihnu a menim se opet na dudel :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit. Hani, jsme u Martinovo rodičů od včera do zítra, a zítra jedem mým rodičům na oběd a já tam zůstanu týden a Martin pojede pracovat.
Jinak včera jsme sem dojeli dobře, malý celou cestu prospal (přes 2 hodiny), tak to bylo super. Jinak tu jsou z něj všichni na větvi. Včera se přišli podívat jedni praprarodiče, dneska přijdou druzí. Jinak to celkem jde, v noci malej taky spal, tak jako normálně, jen večer měl trochu záchvat pláče, to bylo děsný, ani k prsu nechtěl, nic, jen šíleně řičel, tak asi bříško...Jinak tu jsou všichni vyplesklí z toho, že tak papá a někdy když se nají míň, tak chce zachvilku dobaštit, tak hned rodiče, jestli nemá málo, že mu to nestačí, a že kdybych mu dala kašičku večer, že by spal celou noc. A že Martin už v půl roce pak jedl všechno co oni...no prostě se snažím je odpálkovávat tím, že je malej a že prostě má asi období, kdy chce baštit víc a že mu teda nehodlám dávat nějaký kašičky nebo umělý mlíko, ani omylem !!! :angry: Se tu pomalu všichni pomátli, bo nevim. Bych mu dala flašku a už by prso pak ani nechtěl....
Teď jsme byli chvilku s kočárkem venku, je tam tááák krásně. A odpoledne půjde taťka sám, já půjdu spát nachvilku :slight_smile:
Tak já se zase někdy stavím :slight_smile: Naši taky mají comp, tak aspoň nebudu izolovaná :slight_smile:
Přeji pěkný víkend :slight_smile:

Hani, malý je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
ahojky soni
super, ze se mate dobre a nenech se recma vyvest z miry!!!!!!!!! mam to tez a lepsi to nebude, drz se kojit, kojit a zase kojit a basta, mlika je dost a nic jineho maly nepotrebuje!!!!!!!!! :grinning: :wink: :wink: :grinning:

doufam, ze to krasne co je vyjimecne i u nas taky vyuzijem :wink:
14. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Venku je jaróóó,huráá :sunglasses: Jen nakukuji,musím provést platbu za nákupy :sweat_smile:
14. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, zdravime vas o vikendu, taky se chystame na prochazku. Tak dame obidek a vyrazime.
Soni, to je super, ze jste u rodicu, tak snad malemu nebude takova pozornost vadit a vse bude ok, vis, jak jsme si psali, ze to miminka vzdy rozhodi, ty navstevy atd..Tak si to moc uzijte :dizzy_face: A dekuju za pochvalu maleho.
Jo, na me mati taky vytahla, ze nam dala kasi a spali jsme az do xy hodin...ale kojenicko je kojenicko nad to nic neni. A hlavne neni to jenom o papkani, ale stejne dulezita je i ta vazba, ktera je mezi vama a to zadna kase nevyrobi. Takze pokud mas mlicko, nenech se rozhodit, ze ma hlad. Jak rika Pavli, kojit, kojit a zase kojit :dizzy_face:
My meli dneska super noc, Tominek nas nechal spinkat 2krat pres 3 hodky, takze parada nejvetsi!!! Mohlo by se to opakovat :dizzy_face:
Maru, jj, venku je krasne, i kdyz predpoved na pristi tyden jeste moc nevypada..
Tak my jdeme obedvat, a pak vyrazime...Uzijte si krasny vikend.
Paa
14. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.