• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky,
dneska bylo venku tak nádherně,mě to vlilo energii do žil,to jsem fakt potřebovala :dizzy_face: :dizzy_face: S takovou brzy vytáhnu nový sporťáček :dizzy_face: Ale právě jak píše Hani,tak se to má zkazit,ale nevadí,Jaro je blízko :dizzy_face: :dizzy_face:
Honem letím napsat,chystám se něco pošít,mám ideální podmínky,malý spí a Martin je v práci,dojde až po 21h.
Řeknu vám,že dnešní den byla další zkouška,Domínek vstával 4:30h a byl vyspaný,snažil se sice usnout,ale pořád se budil,usínal a vzůru a to až do 05:30 až to vzdal a začal řádit,včera vstával v 5h jinak spinká až do 07h,celý den byl ukrutně mrzutý až protivný tak,že jsem se opět těšila až půjde spát :pensive: Ale mohl si to za to sám svým brzkým vstáváním,já ho zase od vycházky už nedala spát,aby večer parádně usnul a taky,že usnul už u večeře :sweat_smile: Dostal kaši z flašky,to vždycky když je hodně unavený a byl tak unavený,že usnul u té flašky,vypil jen 100ml (pije 200M) a prostě spal :fearful: Nevzbudilo ho ani když jsem mu pusinku utírala žínkou nic,tak jsem ho přenesla do postýlky a spinká,to byla únava teda,tak snad zítra se polepší a vstane tak jak má,no ale budí ho zuby i v noci,to je jasnačka ...
Hani držím palečky ať se Dr. ukáže a nebudete muset měnit,Soni užijte si rodiče.
Nějak mě bolí hlava tak snad to rozeženu,to je s toho nespaní,v noci trhaně asi 5 hodin spánku,včera to samé,nejhorší je,když zrovna usnu a už mi rachotí chůvička a malý mě volá,tak to teď máme pořád,takže já celou noc šlapu kilometry,směr moje postel - postýlka,ale jen tyto 2 dny hrůza,předchozí asi týden spal nádherně,no pořád není posvícení.
jo a šla jsem do sebe,kila už neřeším,ty klidně beru,mám +3 kg od otěhotnění,ale ta pneumoška,takže denně sklopky,točím se na rotaně a snad výsledek přijde brzy,no tak já jdu na ty sklopky :sweat_smile:
14. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
tak znova, jsem si to spatne odmackla!!!!!!!!! :angry:

ahojky holky,vsechny vas zdravim,jdu jen na skok,pac musim dohnat vcerejsek,sla jsem spat az po 12 :confused:

jen musim -jako maru-taky nahlasit,ze den byl boziiiiiiiiiiii
milacek vymyslel,ze nechce kocarkovat u nas,ze to tu uz ma zajete,tak ze jedem kocarkovat do varu na kolonadu :grinning: ,bylo to super, na kazdem rohu jsme si davali oplatky a dalsi dobrutky,koupila jsem male pet knizek-proste do jednoho obchodu jsem musela! u nas nemame a kvuli male,zeee
-holky,bylo to teda proste bozi!!! tak zima proste odtahne,ikdyz treba jeste zazlobi,ale za chvili bude fuuuuc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja se taaak tesim,az budem s malou venku dyl,nez jen na spani,az otevre oci a nebude koukat jen chvilku na stormy-ty ji strasne bavi,ale pujdem se podivat i na pejsky,kacenky a taaaaak,ta bude uzasnaaaaaaa,ja se snad nedockam!!!!!!!!!! a navic ji oblekam uz ne do kombinezek,ale do fesackych oblecku a nemuzu se na ni vynadivat :dizzy_face:

no nic,konec,psala jsem toho vic,ale uz znova se opakovat nechci :angry:
takze jeste pro hanicku-videli jsme dnes tvuj kocarek-na stejnem podvozku,stejna barva a je kouzelnej :dizzy_face:

tak pusinku vsem

jo a maru-zavidim ze dokazes cvicit,mit tak tvoji vuli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt zavidim :frowning2:
14. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky, jen jsem sem "musela"hodit fotku malého, dneska jsme ho zastihli vyfotit s úsměvěm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak jdu zase pozdravit. Pavly, to jste si museli Vary uzit, tam je to hezke az na ty Rusaky :unamused: Chapu, ze sis to uzivala, taky jsem rada, kdyz nekam vypadnu...
Tak dneska jsme odjeli k nasim, tak to bylo celkem fajn. Byla tu i segra s rodinkou. Po obede jsme dali maleho spat do kocarku, obesli vesnici s manzilkem a maly pak spal do pul pate :grinning: Martin ve tri uz odjel smer domov a ja sla jeste jednou pak ven s kamaradkou, co mi sla za svedkyni, tak to bylo fajn. I Tomik dostal nejake darecky, tak jsme nadseni :slight_smile: A nastesti tu kamaradka bude jeste do stredy, taky u rodicu, tak tu nebudu az tak sama :slight_smile: Jsem tu zatim v podstate jen s mamkou, tatka se ve stredu bude vracet z lazni.
A jinak teda navecer maly nemel "den", ale v pet se napapal, jak se probudil a od pul seste tu tak brecel, primo rval...noseni nepomahalo, nic...kroutil se, rudnul :frowning2: Pak mi usnul chvilku na ruce, ale pak zase vzhuru a rev :frowning2: Asi jak dlouho nejedl a pak se napucnul, a tech lidi co tu zase bylo, a je zase v jinem prostredi. ... No,v pul osme jsem ho nakojila a dala do postele, cvhilku protestoval, vyhazoval dudlika, brecel...ale nakonec usnul a ted spinka. Jen teda s malym spim u nasich v patre nahore, tak aspon ze mame ty chuvicky :slight_smile:Ja se aspon byla umyt a babi se tam byla podivat a maly pry spinka a ani dudlika nema, coz je dobre znameni, kdyz uz si i dudlika vyplivnul :dizzy_face: Tak jsem zvedava na noc...
Tak se mejte a pusinky detickam :slight_smile:
15. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
ahojky
kdepak jste maminky,ze by u mimisku :grinning: ,jen se nunejte,to je dobre :wink:

soni-vary jsme si uzili, my tam jezdime docela casto, kdyz prave chcem zmenu,ikdyz naposledy jsme tam byli 3 tydny pred porodem,od te doby jsme cestovali spis jinam a nebyl cas
-rusaci-teda jako siiiila, nejvic nas zaujal jeden "seladon" s opatrovnici-no byl nechutnej a bylo strasne videt,jak se ho ona chyta a pecuje o nej jako fakt za penize, doprovazela ho od puppu k vridlu,pak mu nalila pramen zivota a pak mu zase nosila v kabelce hrnecek-jak matka,no mazeeec
-a taky jsme zasli,kolik je tam mladych paru-treba jako 4 mladosi na vylete-ve varech-pohoda-si zaleti na vikend,ne a taky skupinky treba 5 nactiletych holek-ze by tam lital zajezd jako ze skoly? nebo rodice holkam doprali mejdan? nebo tam jsou cele rodiny a rodice se bavi jinak-no bylo fakt nad cim premyslet...... :grinning:

-no a jinak jsem rada,ze si tomika uziva rodina a ze to tam dobre zvladate,tak jen,at se vam nestyska po tatinkovi :wink:

-u nas je vse pri starem, mala nechce prikrmy-ale uz mame velke pokroky,uz na trikrat ty male sklenicky tak nejak dame a dokonce uz jime po poledni a vecer zaciname s ovocem,...tak snad to pujde stale lip a lip
-taky ale s tim mame problemy s vyprazdnovanim,telicko si zvyka na tuhou stravu a tak jednou asi za tri dny se vyprazdnuje a je to pro ni tezke, fnuka a kdyz uz,tak jeci a tak treba 4x,nez je vse venku-no snad se i to postupne zlepsi....
-jinak se desne tesim na jaro,uz je vsude videt!!! kazdy den je na prirode videt pokrok!!!!!!ja se snad nedockaaaam!!!!!!!!!!!!!
-a taky se tesim,az budu mit konecne moje auto!!!!!! :angry: :angry: stale se doopravovava a stale neni hotove,uz pres mesic jsem bez a jsem uplne na odstrel. dneska jsem se v nem poprve svezla,tak rizeni ok,ale jak s tou krav.u budu parkovat,to fakt nevim,v kazdem meste si budu muset najit jedno misto,kde to pujde a postupne se to snad naucim-v tom bych ted potrebovala byt chlap,jsem v tom asi moc zenska a mam pocit ze se to snad nikdy nemuzu naucit :unamused:

tak to je asi vse od nas
/a taky smutnim,ve stredu jdem na "pohreb" te moji kamaradky,manzel a bratr nas pozval na vsyp/

posilam pozdravy a mimiskum pusinky,papa
16. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Dobré ranko,
tak Domínek si upravil dobu vstáváí na 5h ranní,lepší čas si nemohl vybrat,ke všemu teď už opět spí,ale já už jsem dostatečně probraná,takže spát už nejdu,no miluji ho :grinning:
Včera jsme jeli do Ikei a holky to bylo božíí,ta změna ti lidi a bála jsem se hodně,že to malý nedá,bude fňukat a bude protivný,ale on byl ,milionový!! Byl k sežrání,hodňoučký,vzali jsme sporták po Ikei ať netahám ten velký kočár a on byl ve svém živlu,všude viděl,měl volnost,žádný fusák mu nesazoval nohy,takže si pořád cucal paleček,pištěl,vřískal a pořád se smál nahlas,lidi se otáčeli a záviděli mi ho,smáli se s ním,jeden chlapeček říkal mamince,že takové miminko chtěl domů :grinning: :grinning: :grinning: Nespal ani minutu a vůbec mu to nevadilo,byl prostě kouzelný a moc hodný :dizzy_face: :dizzy_face: Přijeli jsme domů před 18h,abych mu nenarušila režim a dokázala ho uložit do té 18:30h a povedlo se,než jsme nachystala vanu,kaši atd.tak jsem ho dala na deku si hrát a to bylo zase rodeo,ten začal tak řádit,že už je doma ve svém,opět pištění,vřískání a válení se všude,takovou radost jsem snad u něj neviděla,každý den mám co dělat,abych ho udržela vzhůru od té 17h a včera si vůbec nevzpomněl,u kaše nefňukal,že se mu chce spát,ale pokračoval ve své veselé náladě,no mám to i na kameře ten jeho hlasitý smích,prdelka krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavly příkrmy budou OK,nejhorší je než se malá naučí trávit potravu a hlavně se vyprázdnit,to ji bude trápit dlouho ještě,ale přejde to,malému to trvalo asi 2 měsíce než to bylo úplně OK a to kakal od narození tuháče (jelikož UM) tak byl zvyklý na tvrdou stolici a i tak ho to trápilo.
Soni máš můj obdiv,že jsi vyrazila s malým na delší dobu pryč z domu,já bych si s Domínkem netroufla jakoukoli změnu špatně snáší,takže smekám.Foto jak se směje boží :sunglasses:
NO nic jdu zase cvičit zatím pravidelně 2x denně tělo trápím,prostě musím,mě to břicho fakt nebaví a stydím se za něj,i když není nijak obrovské vidět jde a leze z riflí a mě se to hnusí,tak jedu ráno 150 sklapovaček a 10 minut rotana a to samé večer.Makačka,ale nevadí ploché bříško mi bude odměnou,snad vydržím,cvičím takhle pravidelně týden a už vidím,že bříško se začíná zpevňovat,zatím nic moc,ale to přijde :wink:
17. bře 2009 v 07:11  • Odpověz
uff tak pro dnešní ráno hotovo :sunglasses:
17. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
ahojky holky,
-tak o me se dneska zas pokousi mrcha migrena,takze bojuju,musela jsem si vzti prasek,tak jsem ted v utlumu,ale ziju
-od noci chytla bolest v jednom prsu-nevim co to je, neni to mliko, tak jestli nejak zlobi zlazy? uvidime.....snad to zas samo prejde

a jeste musim rict,ze jsem smutna,pac uz vic lidi sehnalo nase nausnicky v tom bilem zlatu-jen my ho nesehnali, jsem nasr...na nas zapadakov pitomej :frowning2: , a to jsem se ptala a tvrdili mi,ze se ani nedelaji :frowning2: :angry: :angry: :angry:

maru-ikea super,taky se chystame-jen jak bude moje auto konecne hotoveeeee :angry: :angry: :angry:,hrozne se tesim! a hlavne je super,ze dominek byl hodnouckej! my jednou uz taky s malou byli bez fusaku,ze jsem ji dala jakoby do sedu a pozorovala,delala zase sefovou a taky byla hodnoucka,tak snad nas nezklame a zvladnem to taky tak dobre
-prirmy-jojo,telicko si zvyka a bojuje,zatim ma pocit,ze to co do ni dam,ji jenom projde-vylejza to z ni ve stejne barve a stejne konzistenci, kazdopadne jsme ted meli tu malou sklenicku konecne jen na dva dny!-rvu to do ni,co se da :grinning:
-se cvicenim smekam!!!! urcite budes mit sladkou odmenu, ja fakt premyslim,jak te napodobit,ale asi mi fakt chybi ta vule,odvaha (a hlavne vymyslim,jak cvicit a nezatezovat u toho pater :unamused: )
17. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
no a jeste se jdu odhlasit, musela jsem odbehnout k male..

takze se loucim a vsem preju krasny vecer,pusinky milackum
:slight_smile: :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jdu zase na skok aspoň pozdravit :slight_smile:
Pavly, snad už je lépe :slight_smile:
Maru, super, že jste si užili nákupy :slight_smile: Aspoň, že byl malý hodný :dizzy_face:

Tak my se máme fajn, jen nás trápí bříško, občas. V noci spí celkem dobře, teď leží a usíná, a budí se až tak k jedné hodině, pak po třetí a pak do rána to teda bývá děs, protože ho začíná bolet bříško. Takže pak kolem půl sedmé už většinou chodíme dolů do obýváku :sweat_smile: A malý pak dopoledne tu spí asi tak čtyřikrát, než se jde po obědě do kočárku :sweat_smile: Dneska se vrátil taťka z lázní (jako můj taťka), tak jsme ho hned využili, nechali mu malému na dvorku a jely jsme s mamkou do města na nákup, no taky jsem si to užila :grinning: :grinning: Pak odpoledne jsem byla ještě venku s kamarádkou a pěkně jsme vyfoukaly, dost tu foukal vítr :frowning2: A kamarádky chlapeček bude mít v dubnu rok, tak mi přinesla takovou velkou tašku oblečení po něm, tak jsem si tam něco vybrala, tak mám radost - jsou to samé super oblečky z HM, Next apod :grinning: Za sedm set toho mám hafo :sunglasses: Tak postupně mi bude vždycky nabízet, jestli budu něco chtít. Zítra mají přijet na čumendu dvě spolužačky ze střední, tak snad dorazí a těším se na ně :slight_smile:
V sobotu jsem se nějak přepila čaje pro kojící a v neděli malý pěkně brečel, bolelo ho bříško(asi tolik čaje taky nedělá dobrotu) a mně natekly strašně prsa, tak jsem musela v pondělí něco odstířkat a zkusila jsem to dát našemu hafanovi, no sranda, se oblizovala až za ušima :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jen ta kočka za ní nějak divně koukala, tak příště bych je měla podělit, že? :grinning: hihi
Tak já půjdu hodit spršku, zkouknu asi Poštu a půjdu na kutě.
Všem hezký večer přeji a papa
18. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
achoj holky tož jsem urputně vybírala golfinky....
jen na léto krátké cestování po kamarádkách, k dr. do obchodu......jinak budu mít speediho na výlety chalupu či koupaliště....
mám 7kg vážící trojkolku, co jde dát po i proti směru a má polohovací nohy, záda a teleskop. rukojeť.......a jeětě dostanu slevu :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20299252&tab=5
18. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
18. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime. Mame se krasne, ale net moc nestihame, mame tu mamcu, o vikednu segra s pritelem, takze na praci jsou uzitecnejsi a prijemnejsi veci. Ale moc na vas myslime.
Maly je zlatucky, kojime co dve hodky i v noci, takze rano si vzdy pripadam, ze dalsi den uz nedam, ale pak zase vezmu nekde silu a jdeme dal do noveho dne. No budu si muset zvyknout, ze se proste v nasledujicich mesicich a letech nevyspim, ale pujde to...Maly si umi i poplakat, kdyz ho neco trapi, takze hodne chovame, povidame, atd.takze casu fakt moc neni. Kdyz mam chvilku, tak se najim, odpocivam, neco si prectu...Je fajn, ze je tady ta mama, navari, vyzehli, zvykla bych si...ale i tak se snazim o maleho starat vetsinu casu ja, abych si moc nezvykla. Kazdopadne je fajn, ze muzu do sprchy, aniz bych poslouchala, zda place, kdyz vim, ze kdyztak mamca ho pochova...
Jinak se snazime trosicku budovat nejake ritualy jako na spinkani atd., tak se nam to dari nekdy lepe, nekdy hure, ale zatim jsme malicci, tak to moc nehrotim a ridim se predevsim tim, co chce maly.
Soni, maly je uzasny, ten usmev jste zachytili krasne!
Pavli, co migrena, dobry? Snad to bude ok.
Maru, super, ze jste si uzili nakupky!!! To je obcas potreba :slight_smile:
Tomasek posila vsem pusinku.
18. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu pozdravit,ale jen rychle,netusim,jak moc mala spi a hlavne dneska padam spat i ja

-mala se ted naucila vstavat nejdyl v 7,coz je o dve hodiny driv,nez jsem zvykla a tak se tomu prizpusubuju a zvykam si,dneska uz to bylo dost fajn,jde fakt jen o zvyk.ale preci jen jsem se prala s tou migrenou a to pak je spanku treba vic,takze mam nejaky deficit tad...

-dneska jsme meli vylet,jeli jsme v pul jedny pryc-musel nas vezt tatka,pac auto je stale v rezimu nouze ( a to je taky docela sranda,hlasi to neznama chyba a nikdo si s tim nevi rady,pac tyto motory jsou tak nove,z eje nikdo nezna-tak parada, je to vesely,ale ja jsem bez auta uz uplna troska!)-jeli jsme hlavne z nemileho duvodu, na posledni rozlouceni s tou moji kolegyni (jak jsem tu psala,pohreb byl jen v kruhu rodiny,ale na vsyp jsme uz byli pozvani :frowning2: ),takze to teda prijemne moc nebylo a docela jsem mela co delat,vidim ty kluky cely den :pensive: :pensive:
ale pak jsme si na chvili sedli s nejblizsima holkama,jedna ma taky mimi,tak to uz bylo veseljsi a prijemnejsi,taky jsem se dobre nabastila-jak nezavrena :grinning: a nakonec jsme jestle hodinu a pul kocarkovali (do pul 7)pac pro nas tatka nemohl driv,ale to vubec nevadilo,uklidnil se vitr,svitilo slunicko a v parku bylo primo bozsky :dizzy_face: , prijemna energie, navic mi kamoska,co ted uci moje deti o kazdem povidala jak se mu dari,takze uplna bomba!
domu jsme dojeli v 7,mala pak moc plakala,uz asi chtela jen spat,byla zmatena,ale projela jsem ji vodou a zas jako obycejne spinka- a ja doufam,ze tak jak vzdycky :slight_smile:

luci-golfly vypadaji moc dobre :dizzy_face: a diky za odkaz,nejsou tam ty nase ale jedny podobne.....chtela bych opravdu asi ty same,mozna je fakt poridime,no jsme asi blazni,ale ja fakt tak moc nemam rada to zlute zlato a taaaak miluju to bile :sweat_smile: (nebo radeji stribro,to je uz fuk)

soni-jsem rada,ze si taky uzivas, a nakupy taky zavidiiiiim,snad se taky dockam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hani-taky bych si zvykla,ze nekdo me nahradi,kdyz se koupu,s varenim ...atd. a musim rict,ze prvni tri tydny to bylo fakt hodne nervu se vykoupat,obleknout, poklidit,takze fakt dobre,ze ti nekdo pomaha :dizzy_face: ,uzivejte si to pekne dal

posilame vsem pozdravy a pohlazeni
18. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky,rychle na skok,mám tu kupu práce,šití a tak.
malý už usíná,náročný to byl den a bude hůř,v sobotu slavíme narozeniny Martinové takže na mě je zítra úklid celého bytu(stejně je pátek ),nákup,chystání pomazánek,jednohubek a hlavně Domínek (Martin je v práci,takže to slíznu já) jak na potvoru teď nemá své dny,vykukuje na mě horní špičák,ale zdaleka není venku,zajímalo by mě jak dlouho mu to ještě bude trvat,dnes ho to bolelo dost.
A co nechápu proč se musí jeho narozeniny slavit každý rok jakoby šlo o kulatiny,to nechci vidět příští rok,kdy má vážně kulatiny,to bude zase taškařice,já ty oslavy nemusím,co jsem s ním tak se slaví jeho všechny narozeniny a moje žádné,ale já právě nechci slavit,bohatě mi stačí jeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Letos budu mít čtvrt století tak už vyhrožuje,že se slavit bude,tak přemýšlím jak se s toho vykroutit :sunglasses:
No a tím jsem chtěla říct,že tu zítra,v sobotu a určo ani v neděli nebudu,kupa práce :frowning2: Mě to nebaví takové komedie :cry: Domínka mi zase bude každý tahat po rukách,nedají mu chvíli klidu,on bude určitě zase protivný jelikož potřebuje svůj klid,já nervozní z nich a hlavně budu muset zatínat zuby a koukat jak mi ho muchlují a víte co ....
Omlouvám se nedočítám,jsem mimo svoji formu.
19. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
Jo ještě něco,včera jsme byli na 8-mi měsíční,malý má 74cm a 9,74kg.Prevenar nedostal,je obsypaný,jedná se o staré známé potničky tak raději neočkovala,repete v pondělí.
Tak papa
19. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky, Maru, teda to verim, ze to bude narocne po vsech strankach...a chapu to, pac Davca ma v dubnu 30, takze musime slavit. Ale premyslela jsem, ze zajdeme nekam do restaurace, zaplatime si salonek, pozveme rodinu na obed a bude...sice to vyjde draz nez nejake akce doma nebo nekde jinde, ale ja jsem tedka rada, ze se stihnu pres den vysprchovat, najist, protoze fakt vetsinu casu venuju malemu. Kazdy den je teda lepsi a lepsi a ucime se stale nove a nove veci, ja jsem sikovnejsi a maly trpelivejsi, ale na nejake velke oslavy fakt nemam naladu...
I tak mam hruzu z toho, jak se k nam zacnou ritit ty navstevy na cumendu na maleho, jako hrozne rada maleho vsem ukazu, ale ty pripravy, uklid atd. navic co me stve nejvic, rozhozeny "rezim" a ten pocit, ze si nemuzes udelat den tak, jak maly potrebuje, ale ridit se navstevou...no uvidime...ale je fakt, ze na nektere lidi se tesime...
Tak drzim pesticky, at to vsechno zvladnete a Dominek to prezije ve zdravi a pohode... :wink:
Holky, nemate nejaky dobry recept na jednohubky z listoveho testa? delaji se tacovi sneci a tak, tak kdyztak mi pisnete, at mam tem navstevam co naservirovat...Dekuju moc.
19. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Maru, držím na víkend palce, ať to vše dobře s Domínkem zvládnete a pak se ozvi :slight_smile:
Hani, dobrý nápad s restauračkou, aspoň si oddychneš a najíš se a nebudeš muset něco připravovat :slight_smile: Bude to určitě lepší :slight_smile:

Hani, já dělávám šneky z listovýho - na placku namažu kečup, posypu gril. kořením a na to dám šunku, sýr, někdy i nivu, a zabalím to, nechám to v lednici trošku ztuhnout, třeba půl dne, pak se to líp krájí. A nakrájet na kolečka, pomazat vajíčkem a upéct :slight_smile:

Tak u nás dneska to šlo. Kamarádky nakonec nepřijely, což mi docela mrzí, ale neměly auto, tak snad se prý přijedou pak podívat k nám :slight_smile: Tak tu byla akorát se podívat jedna známá ze vsi i s dcerou a vnukem, tak to bylo fajn pokec. A pak jsem šla s malým ven a sešla jsem se zase s jinou kamarádkou :slight_smile: Jen to sněžení mi deptalo :frowning2: Já už tak chci jaro a ne takovéhle šílenosti :frowning2:

Zítra už je pátek a v pondělí už pojedem domů, hurááá :slight_smile: Jako řeknu vám, že na jednu stranu budu ráda, když už budem doma...teda nejlepší je to, že tady je o nás postaráno, mamka vaří, chová atd. Jen mi vadí ty kecy typu - obleč se, fouká tam, vem si tu zimní bundu..a vem si tohleto a vem si tamhleto...a vem si čepici atd.:grinning: no nic no...

Malej spinká, tak se jdu umýt :slight_smile:
19. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky.. :dizzy_face:

tak mám konečně minutku abych dočetla a napsala Vám!
Fakt nestíhačka!Teda jako buď neni čas,nebo když mám chvilku,tak uklízím,nebo rychle dočtu náš unor a vetsinou píšu z mobilu a to je pytel! :unamused:

Takže..u koupání konečně neřvem,smějeme se!Bylo to vodou-bylo jí málo,musí mít ponořené uši :grinning: a koupila jsem mu to pěnové lehátko a malej nadmíru spokojenej.Teď řve když ho vyndavám :grinning:
Jinak už zvracíme méně..dostali jsme od DR prášky.máme reflux..blil i během kojení a nic nenabíral a teď koneně nabral a je spokojenej! takže v 6týdnech máme 55 cm a 4260g :dizzy_face:
Jak se mi osypal a myslela jsem že to jsou potníčky tak prd.Je to nějaká vyrážka-ekzém z naší super vody prej :angry: už jsme 4 děcko taky od nás co to má!Slilo se mu to do velkých rudých fleků neskutečně suchých a loupe se mu to a na uších taky a tam to má žluté!Takže koupeme v syrovátce a mažem tek,pudrem v kterým je něco namíchané ( takže po namazání je celej šedej a nejde to smýt :angry: ) a berem kapky Fenistil a už to má mnohem lepší.Obličej OK ale uši stále šíleně suchý a loupavé a žluté :confounded:
Na kyčlích jsme byli už podruhé a OK ale preventivně dávám jednu plenu na noc :dizzy_face:
Prdíky se nám zatím nějak vyhýbaj ťuk ´tuk...kapu mu baby calm a super,prdí a sejří neskutečně :grinning: už mi kolikrát posral plenu i s hadrama jak pouští ty jeho bubláky,tak to má až na lopatkách :grinning:
pleny máme stále new borny.z 2 mi padá a jsou mu velký ( pampersky) tak dneska zkusím koupit větší z DM a snad padnou,ty new borny jejich super,Kubíkovi vyhovujou :dizzy_face:
Jinak už se krásně směje a vnímá!Dr říkala,že je pěkně živej,že si užju a šikovnej,že je vidět že se mu věnujem a že neleží celý den v postýlce sám ( to fakt neleží,to by zbořil ložnici,nesnáší když je sám)
tak jsem mu koupila hrací deku a super.miluje jednoho medvídka,furt se tam na něj směje :grinning: :sweat_smile: a pak je tam balonek a kdyz ho položím ihned k němu,má ho kousek od očiček,tak do něj začíná mlátit a strašná sranda,když ten balon mu lítá po obličeji :grinning:
Jinak co mu přijde pod pusu,to by snědl!Tajně se mi snaží pít vodu při koupání :grinning: meju mu prdku a slyším jak něco žbluňká a malej otočenou pusu do vody a jazykem se snaží něco ukořistit :sweat_smile: máme malého termita :grinning:
Kojo už je OK kojím z každého prsa 5 minut,mezitím krknout a super,mlíčko se tvoří,a malej je spokojenej

Haničko: taky dělám šneky...na těsto dám slaninku,sýr,a zabalím,nakrájím na kolečka a dám upéct..jo a trošku ještě osolim :dizzy_face: a super jak ta slaninka pustí šťávu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No k Maru nic nemám,pač s tou jsem v kontaktu :dizzy_face: takže se nezlob že tu nereaguju na tvé příspěvky,pač to odepíšu bud v srpnu,Ip nebo ICQ a mobil :grinning:
K Hani taky nemtu mám na unoru....Sonidlo mám na IP a tady :grinning:
No mám i nějakéá videa na youu tube tak jukněte když tak..pod jménem Verunda1
No tak já jdu Kubčovi zbalit věci a až se vychrupe tak pojedem ke kámošce na výlet :dizzy_face:

tak ppaa a já zas přijdu
20. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky,
teda dneska je u nas tak krasne, no parada :slight_smile:
Vcera se tu na nas byla podivat teta se strejdou a dneska dopoledne jedna spoluzacka, tak se jen jukla na maleho, dvakrat jsme tu objely vesnici a jela zase domu :slight_smile: A po obede jsem maleho uspala v kocarku na dvore a sla jsem si lehnout, a ted jsme prisli z venku a jeste tu spinka, ale uz se zacina pekne kroutit. Nasi odjeli na nejakou oslavu, tak jsme tu s malym sami. A zitra dorazi segra s detma, tak bude veselo. A v pondeli prijede tatulda a pojedeme konecne domu :slight_smile:
A jak jste travily sobotu? Doufam, ze vsude je hezky :slight_smile:
21. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
ahojky holky
moc vas vsechny zdravim
22. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
zas mi to zlobi,napsala jsem toho hodne a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
PAVLY, jestli tu jsi, napiš mi do IP adresu!!!!
22. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
tak to zkusim znova,ale samo,ze to asi nezvladnu vsechno,takze alespon napred co u nas

hlasila jsem,ze jsme si vikend zase moc uzili,byli jsme vcera kocarkovat v chomutove-bylo uuuuzasne,dneska sice bylo dost osklivo,ale za to nam nase mala delala bozi zazitky, poprve vytlacila z te hmoty neco ve tvaru bobku-takze jsme se oba pobavili a taky predvedla tatinkovi,jak jeci,kdyz se ji to povede-no neveri,to se totiz neda popsat,tak to alespon zazil
-pak taky zacala dneska asi lezt-dopredu!!!! zacala se pritahovat rukama v leze,tak uvidime,treba nebudem mit jen raka,ale uz i hada :grinning:
-prikrmy stale nejak bojujem,ale vcera dostala poprve broskev a dneska mi pri ni malem snedla lzicku,poprve jsem zazila co to je,kdyz dite chce jist :grinning:
-no a taky me bavi paci paci pacicky,se to naucila a ted porad trenuje a chce,abych to poznala, dokocne se kvuli tomu vcera v noci vzbudila a hodinu a pul delal paci a ja delal ze spim,ale bavila jsem se-no husty :dizzy_face:

a pak jsem psala,ze jsem ted trochu tady stavkovala,ale zlobi me stale hlava-od zad(no ale to je porad dokola :unamused: )
a hlavne vybiram nositko,nocnik a tak a jsem na tom nejak sekla-je toho tolik!!!!!!!!!!!

jdu koukat
22. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
maru-co oslava-taky je strasne nenavidim!!!!!!!!! :angry: , prezila jsi?
-dominek je teda poradnej chlapak :dizzy_face:

hani-jeste mate navstevu?

soni-tak uz se urcite tesite domu,vid :wink: ,ale i tak je urcite super,ze jste si to tam uzili
-s mamkou to mam taky tak-mas hola zada ,apod.vid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niky-jsem rada,ze jsi se ozvala a jeste radeji vidim a ctu,ze se mate dobre!!ze zvladate na jednicku a ze vam vse klape,jsem za vas mooc rada a preju,at to tak pokracuje dal!!!! super!!!!!!!!! :dizzy_face:

luci-a kdepak mame tebe??

pro dnesek se loucim,radeji pujdu spat :slight_smile: ,pusinku pro vsechna miminecka

PS_a jeste jsem chtela neco napsat-holky,ja se konecne po 9 mesicich smirila s tim,ze nejsem tehu :sweat_smile: a je mi lip :grinning: :grinning: (no cvok,no)
22. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime, nejak net moc nestihame, mame tady jeste mamku, ve stredu odlita. Bude mi chybet, bylo to fakt fajn. Davca je cely dny v praci a takto tady neni aspon clovek sam, kdyby byla aspon bliz...
Katy, jak se mas? Je ti trosku lip? Myslivam na tebe, jak se drzis, snad te mimi uz moc nezlobi.
Soni, jsem rada, ze jste si to doma uzili, parada, tak to ma byt.
Pavli, mala je fakt sikulka, ty paci paci pacicky me pobavily, hezka predstava :slight_smile: Kazde obdobi ma neco do sebe :wink:
Jinak maly je moc hodny, jenom zacal trosku zlobit u plakani, ze mi zacina behem kratke chvilky place az modrat a fialovat a popada dech, pry je to normalni, ale me to teda poprve dost vydesilo a brecela jsem jak zelva, ale tedka uz vim, jak na nej, kazdopadne je to hodne neprijemne. Papkame porad po dvou hodinach, nekdy po trech, jak si rekne, mlicka je dost a saje taky krasne, tuk tuk tuk. Pravou bradavku mam jeste bolavou, tak hojime co to jde, ale jelikoz z toho prsu plne kojim, tak to hojeni jde pomaleji. A rosteme jako z vody, jsem zvedava na kontrolu v 6N, to bude mit aspon 6 kg :grinning: Tescacke newborny uz jsem vyradila, tedka mame 0-3, 56 je nam akorat a davam uz i 62, tam ma jeste trosicku rezervu. No holt jsme uz od narozeni vetsi :slight_smile:
Tak se mejte krasne. Posilame pusinku.
23. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky všem :o) tak už to jdu prásknout veřejně, čekáme miminko :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
lucinko, tak veřejně gratulace největší!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: jsem věděla, že mě v tom nenecháš samotnou :wink:
23. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Dnes jsem byla u Dr, tak těhu mám potvrzený, máme i fotečku, zatím tedy jen s takovu šmouhou :o))) a mě už je ukrutně blbě.... :grinning: včera to byl teda děs.... od zítřka mám 14 dní nemocenskou a když nepřiberu, bude se prodlužovat.... tak uvidíme.... kéž by mě nevolnosti ráčili opustit.... jinak podle utz jsme o týden mladší, tak uvidíme, jak to bude vypadat příště.... držte palečky, ať je miminku u mě dobře a hezky nám dál roste :wink:
23. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jinak já dodám, že už zvracím jen jednou až dvakrát týdně, ale že bych si pískala, to teda ne:frowning2: Ono se zase přidaly potíže se zácou a trávením celkově, zlobí mě hlava... ale těhotenství si snažím užívat, roste mi totiž konečně břicho! :grinning: a Lucinko, upřímně ti přeju, ať ti je dobře a zvládneš dodělat tu školu a všechno, co bys ráda:wink:
23. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.