• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
luci, myslíme na tebe! A´T je ti ok, přibíráš a miminku se daří! :dizzy_face:
Docela mě překvapuje, že chce, abys už přibírala...to já začínám přibírat teprve teď, ve skoro 18tt:grinning: se musím pochlubit, do teď -7kilo, ale tento týden konečně + 0.8:grinning:
23. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
a Luci, nevolnosti jsou pozitivním znaekm, mysli na to, je to tak! :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
no tak to je super, nepůjdeš do nemocnice :wink: :slight_smile: mám radost :wink: no upřímně - když nepřiberu tak co, že? Budu dál doma, mě to neva :grinning: dnes si užívám poslední pracovní den :slight_smile: :wink:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
jj, na to jsem myslela včer acelý den a říkám si, jen ať je mi blbě, třeba i hodně moc, hlavně, ať rosteme a příště už nám tluče srdíčko :slight_smile: :wink:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
luci, no to je jasná věc, to být na tvém místě si skoro přeju nepřibrat:grinning: Já jsme ráda, že nejsem v práci, a to nejen proto, že mi není ok :wink:
23. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
luci a vím, že to je předčasné, ale připustila sis možnost, že nebude v tvých silách dodělat tu školu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych měla příští rok dodělat to pedagogické minimum, te´d v těhotenství to nedám tu praxi... tak nevím, zda to zvládnu s malým mimčem:frowning2: přemýšlím o odkladu... Ale nevím, zda si tím pomůžu no... chybí mi totiž už jen jeden předmět a k tomu 5 hodin hospitace ve škole a 5 hodin praxe (z toho mám snad největší hrůzu)... tak vůbec nevím, jak s tím naložit:frowning2: jestli zkusit příští rok ten předmět a tu praxi a pak až za rok státnice se zvěrečnou prací... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
Kat, já se jdu dnes odhodlaně přihlásit na státnice :grinning: jako ta možnost tu je, ale zatím funguju tak, abych v červnu skončila. Diplomku už skoro mám, pak v dubnu at je mi klíďo blbě a v květnu už snad bych mohla být schopná se učit... no každopádně škola není prvořadá, hlavně ať miminko roste, nic jinýho mě ani moc nezajímá.... :wink: státnicovat můžu přinejhorším i v září, ač bych teda nerada....

ve tvém případě je to trochu jiné.... nevím, jestli s čerstvým miminkem bych měla sílu dodělávat školu... uvisdíš, jak to půjde :wink: a co, titul už máš :wink: :slight_smile:
23. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
to je tak zvláštní vidět u sebe to tt :grinning:
23. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
luci, máš recht, já vím, že škola není prvořadá, to je jasné, jen by mě to už mrzelo, když jsme začala a vím, že to není těžké nějak moc a taky že to stojí dost peněz (i když i to je relativní samozřejmě):wink:
Uvidíme no, třeba se to teď v tom 20tt zlomí a mně bude tak hej, že všechno půjde :grinning:
23. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
luci, to mi povídej, a já jak sem nechodím moc často, tak jsme vždycky vyděšená, jak to utíká:grinning:
23. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
jj, to chápu... a třeba jak píšeš, třeba to půjde a třeba to půjde i s miminkem :slight_smile: :wink:
23. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
tak jsem byla mimískovi udělat radost a koupila jsem v CaA 3 bodýčka, aby vidělo, že se na něj těšíme :o)))) a slintala jsem tam po růžový, ale udržela jsem se :o))) jaká je vlastně nejmenší velikost, Kačí? něco kolem 50, že? to tam měli a to je tak maličký..... jsem si koupila 62...
23. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
luci, já mám nejmenší 56, menší kupovat nebudu, my nějak v rodině nemáme malé děti:grinning: Kdyžtak to pak jen rychle dokoupím, kdyby se třeba narodilo miminko hodně dřív... 62 bych řekla, že je tam na měsíční miminko? Toho budu kupovat asi nejvíc, teda jako víc než tu 56ku:slight_smile: Jinak já zatím nakupuju jiný věci než oblečení, tak moc nevím :grinning:
23. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
Uáá,jdu nakouknout a vidím tt u Lucika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc gratuluji,jsem ráda,že Kat v tom není sama a samo,že jsem na tebe sázela,že se přidáš :wink: Tak ještě jednou i tady gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:

Oslava je přežitá,bylo to v poho,malý byl úžasný,hodný,no můj malý Domínek,trápí nás teď šičák,ne a ne vykouknoutm,ale už mu moc nechybí,v pusince má stříbrnou čárečku (holky však vy víte co máte zoubky) takže zub je téměř venku,jen je těsne pod dásní a ne a ne ji rozříznout :frowning2:
Teď moc nestíhám psát opět jsem se dala na šití,chytla mě zase vlna,to já tak mám nárazový,takže až mě vlna pustí tak napíšu pořádně :dizzy_face:
pavly jsem šťatná za Terezku,za příkrmy i bobánka v plínce,je to holka šikovná i to lezení vychytá :wink:
Malý dneska dostal prevenar tak jsem zvědavá na dnešní noc,teď musím se mu jít věnovat,sedím v pokoji na zemi a on se po mě šplhá,nelíbí se mu,že se věnuji klávesnici místo jemu :grinning: tak zatím papa
23. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
jo a my využili velikost 50 s přehledem,ale nečekala jsem to,musela jsem dokoupit měla jsem nejmenší 56,ale to je jiné kafe,Domík byl předčasně jinak bychom tu velikost nepotřeboali.teď letím je to slaďoch maminčin,mě hrozně baví :grinning: :grinning:
Ps: Pavly já se smířila s netěhu jen,protože vím,že letos třeba .....
23. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
tak fajn, si příště koupím 56 :wink: jiné věci? To mě nebere, já ujíždím na ty oblečky... :grinning:

Maru, pusinku Domínkovi a a ať se už zoubek umoudří :wink:

Jo a gratuůlace Terince, že už to umí i popředu :grinning: :wink:
23. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
luci:grinning: to je jasná věc, každý ujíždíme na něčem jiném:grinning: Já mám postýlku včetně výbavy, kolíbku a hlavně ty plíny:grinning: te´d mám trochu útlum a čekám, že se dozvím co nejdříve pohlaví a budu se vrhat na další věci:grinning:
23. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
jo a jo, ty plínky... jsem zapomněla totiž :wink: jinak postýlku chápu... jen co to bude trochu jistější, určitě mě začnou zajímat i tyhle věci... teďzatím raději... ale aspoň něco jsem si koupit musela :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
a ty máš i kolíbku???? Jé a jakou? já po ní slintám, ale furt nevím jestli jo nebo ne....
23. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
ahojky
tak i ja dodatecne verejne gratuluju a preju hlavne stesti,pohodu,zdravi a malo zvraceni

meli jsme tu necekane navstevu,tak to bolim a napisu zitra :wink:
23. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Luciiii :grinning: no gratulace nejvetsi. Cumim jak blazen. To je super! :grinning: hlavne se setri!
Pardon za hacky,ale uspavam a pisu z mobilu.frajer mi do toho prdi :grinning:
ja mela 56 a ta mu byla a i neco jeste je velke.jsou nam new borny Tesco.
Maru,se se mnou neba? :'( :-"
24. bře 2009 v 06:45  • Odpověz
Ahoj holky,
téééda Lucííí, velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No to je super, aspoň bude další generace těhulek :slight_smile: Tak hlavně klídek a šetři se :slight_smile:

Jinak my včera dorazili v pořádku domů, bylo to všechno náročné, ale zvládli jsme to. Dneska se chystám odpoledne na kontrolu na gyndu, tak mám trochu nerva. Napíšu víc později.
24. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: zdravím po delší odmlce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lucikk - gratulace k těhu :wink:
24. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
jinak se musím pochlubit,že Ladík včera poprvé udělal sám pár krůčků :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
jinak jsme furt zdraví a doufám,že vy taky :wink:
24. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Soni se ti nedivím,já jsem se ještě neobjednala na gyndu a bojim bojim.dole jsem furt jako otevřená :astonished: a furt špinim a lehce krvácim občas :frowning2:
představa že se ve mě bude vrtat,což bude,pač jsem šitá vevnitř tak aby to zkontrolovala mě děsí :cry:

A nejhorší bude kontrola na onkologii...toho se děsim mooooccccc :pensive: DR je sadista.však jsem jeho vyšetřování zde popisovala :unamused:
24. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
ahojky,jdu pozdravit rano,podarilo se mi malou na chvili dat do lehatka a bojuje s obalem od kremu, obalu od oktivie a lahvi od coly-netreba kupovat drahe hracky,ty nam lezi :grinning:

jinak vcera to bylo husty,prijela necekane znama-zena milackovo svedka,rozvadeji se,takze jsme se bali,co bude,nechteli jsme to resit (on jeji manzel je fakt vul a ja ho nemuzu ani citit a rok jsem ho ani nevidla,pac bych byla jedovata)...no nastesti se jen trochu vypovidala a obeslo se to bez nazoru,tak jsme to prezili-ale nalada teda nic moc :confounded: -fuj,snad nas takove veci nepotkaji

no a holky mam ro vas pripravenou anketu-trocha zpestreni :grinning:
ne,fakt se nemuzu rozhodnout,tak me napadlo se proste zeptat,co se libi i jinym,ja se nemuzu rozhodnout mezi temito treba barvama,na kazde mam neco :grinning:.....chci,aby se to hodilo co nejvic k obleceni a taky si rikam,ze by nevadilo mit to barevnejsi,kdyz je to pro ditko.....a taky aby to nosil milacek-proto zadny vystrelky.....
kterou barvu by jste vybrali vy??????

ice rose
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20034862&tab=1

candy cotton
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17620708&tab=2

prirodni
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13917833&tab=4

diky a pekny den vsem
24. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
niikkyy - já špiním a krvácím do teď :angry: skoro pořád :angry: každý den musím mít vložku a to už je 10 měsíců po porodě :angry: kojím,tak beru antikoncepci pro kojící matky :unamused:
24. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
niky, já teda nešpiním a nekrvácím už tak přes týden...jsem ráda, že ani tu slipovku nemusím nosit..tak snad bude vše ok :slight_smile:

pavly, mně se líbí ta první, ta ice rose :wink:
24. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
sonisek a bereš antikoncepci :wink: a jakou jestli jo :wink:
24. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.