• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
niky-ja taky nebyla po sestinedeli zahojena,ani po 4 mesicich,snad to tak mit nebudes!!!!!!drzim palce!!!!
many- a mudr ti nic lepsiho dat nemuze?vim, ze toho moc neni, a hodne lidi nadava....ja nastesti alespon tohle mam v pohode,mam azalii
soni-vitej doma :slight_smile:
24. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
Pavli beru cerazete,no za dva měsíce bych měla jít na kontrolu,tak jsem zvědavá,mně třeba ani nebude moct prohlídnout,když jsem furt s vložkou :angry: jinak pipina mě při sexu bolí do teď :frowning2: ale už né tak hodně jak třeba po půl roce,to byla furt bolest :frowning2:
24. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
a co vy :wink: dobrý :wink:
24. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
nemám teď moc času,ale jak budu mít,tak musím omrknout ty vaše zlatíčka :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky,nemám moc času tak na skok,Pavly jednoznačně ta první :wink:
dole jsem zahojena,sex nebolí,už to tam mám jako kdysi :grinning: Zlobí mě net tak doufám,že to odešlu :angry:
Jo a máme zuby,špičák horní :sunglasses:
24. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem byla u dr., tak vše ok, tak jsem ráda. A napsala mi antikoncepci Azalia, nebo jak se to jmenuje, prý to je něco jako to Cerazete, jenom levnější varianta, no tak jsem na to zvědavá. A dostala jsem těhu průkazku, prý si jí mám doma archvivovat :grinning:
Malý brečí, tak zas jdu..
24. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi pred chvilickou odjela mamka, tentokrat se louceni neobeslo bez slz :cry: Mela jsem nejdriv obavy, ze se nesneseme, prece jen jsme na denni kontakt uz odvyknute, ale bylo tomu prave naopak. Byla to moje jistota, moje opora, co se tyce me a taky hlavne maleho, ted uz na to budu sama, teda samozrejme s Davcou, ale ten je od rana do vecera v praci...Proste to bylo silene fajn ji tady mit, ach jo, no snad tam s malym poletim co nejdriv. Tedka spinka v postylce, zlaticko moje nejvetsi.
Maru, gratulujeme k zoubku. Jsem rada, ze jste oslavu zvladli, a hlavne Dominek, je to sikulak.
Pavli, chapu tve obavy, takove problemy ohledne rozvodu nejsou nikomu prijemne, zvlast kdyz to jsou spolecni pratele...A hlasuju taky pro 1.
Soni, a jak se citis ty po navratu domu? Nestyska se ti po rodnem hnizde? Ze je fajn mit nekoho neustale po boku? :grinning:
Luci, GRATULUJEME!!! Drzte se a krasne prospivejte!!!
Katy, no super, ze se to uz u vas uklidnilo, mam radost, jen tak dal. Holky, nechate si rict pohlavi?
Je super, ze mame dalsi generaci tehuli :dizzy_face:
Maru, vy byste uz letos chteli zkouset? A Pavli, Luci, vy kdy?
24. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
tak snad teď napíšu více...

Maru, fotečky super, Domínek je krásňoučký :slight_smile:

Hani, jako musím říct, že ten týden, co jsem byla u našich, jsem si asi dost zvykla na klídek a je to zase šok. Jsem si řikala,ž e jsem tam tak dlouho být neměla...Včera jsem tu manžovi akorát tak bulela, ani pořádně nevím proč, asi že zase malej brečí atd. Od našich jsme včera vyjeli až ve čtyři hodiny a doma jsme byli asi v půl sedmé...teď tu bylo docela chladno, páč manža to vypnul, nebo spíš hodně ztlumil :frowning2: Tak jsme malého ani nekoupali a spát do postýlky šel až v deset, až bylo tepleji.Ale od těch desíti spal do půl třetí a pak jedl v šest, tak to bylo fajn.
U našich měl super režim, do osmé večer zalehnout a usínal většinou sám v pokoji, jen třeba dvakrát jsem mu dala dudlíka, a spinkal většinou do jedné, pak do tří a do pěti, do šesti, jak kdy, dle bříška...Tak tady jsem řekla, že v sedm se bude koupat a najíst a do postýlky, tak jsem zvědavá, jak na to najedem.
Dneska dopol jsem se snažila dávat svou domácnost dohromady - asi nemusim řikat, jak to tu vypadalo, když tu byl muž týden sám :sweat_smile:
A dneska po poledni jsme jeli do Lysé, já šla na gyndu a mužíček s Tomíčkem na procházku...Tak malý spinkal pak až do čtyř, ještě jsme stihli nákup v Hypernově atd. Takže to bylo fajn. Jen teda pak jedl po čtvrté, po páté, teď tu chvililinku spinkal v košíku a už je zase vzhůru a cucá si ručičku...Spí vždycky dlouho a pak neví, kdy s jídlem přestat :frowning2: Tak já zase se jdu jemu věnovat :slight_smile:
Jinak když je opravdu spokojený, tak rozdává úsměvy na všechny strany a děláme s ním takové ptákoviny :sweat_smile: A tuhle jsem mu chtěla zapět nějaké písničky a musela jsem si teda přivézt zpěvník, páč jsem zjistila, že jsem tak dementní, že jsem zapomněla texty i úplně obyč. písniček :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
pavly, candy cotton :wink:
24. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Soni, tak to verim, ze sis zvykla, to jde rychleji nez clovek rekne svec, ze jo? :unamused: Ale bohuzel nebo bohudik to nejde naporad, budeme se s tim muset nejak porvat, ale my jsme holky sikovny a zvladneme to. Nas Tomasek mi prave 2 hodky s prestavkama visel u prsu, asi ho trapilo brisko, tak se proste nemohl dopapat a nemohl, ale uz spinka, tak snad mu to aspon dve hodky vydrzi. Jinak zavidim dlouhy intervaly na spinkan, my dame nejdyl tri hodiny a to se stalo asi tak trikrat...ale jeste mame na cem pracovat, vzdyt je jeste tak malicky.
Jinak s bulenim u manzela mam taky sve zkusenosti, my meli vcera docela dlouhou debatu, u ktere jsem si i ja pobrecela, ale docela to vycistilo atmosferu a rekla jsem mu vse, co jsem mela na srdci a zda se, ze to zpracoval...ono je to fakt tezky i pro ty chlapy, protoze nevi, co se nam v tech hlavach odehrava...Ja sama nekdy zasnu, co se mi tam zplodi za ptakoviny... :unamused: No snad bude lip, ale ten pocit, ze to nadherne zdrave malicke stvorenicko, je zcela zavisle jenom a jenom na me, je nadherny a nepopsatelny, ale taky mi nekdy dokaze privodit obavu, zda to vsechno zvladnu...a z toho vyplyva ten muj plac, kdyz maly place vic nez obvykle a nejde treba hned utisit (viz tvuj plac, mozna citis neco podobneho)...
24. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,jdu na chvili pozdravit,mela jsem docela narocny den-necekane, volala kamoska,ze je prednaska o prvni pomoci u miminek-takze jsem do toho hned sla (byla tam nejaka lucky kamaradka ze zachranky :grinning: :wink: ),bylo to moc fajn,sice jsem hodne-nebo temer vse vedela,ale nebylo na skodu si to zopakovat a slyset to zase trochu jinak a tak....

takze mamka kocarkovala a pak privezla malou tatinkovi,tak sami papali a ja dobehla az na koupani,byla moc hodna,ale rano teda to byl des,neustale fnukala a poplakavala-myslim,ze ji trapil zoubek a odpoledne se nastesti umoudril...kazdopadne jsem tim padem byla cely den uplne s ni a nic jsem neudelala-ale ja to delam rada,ze :wink:

no a taky teda musim rict,ze jste me pekne dobehly s tim hlasovanim,ja cekala,ze bude vetsina pro kyticky a zatim pro ne hlasovala jen kata a moje mamka :fearful: ,tak teda stale vaham :grinning: ,ikdyz nahlodana jsem tou vetsinou :sweat_smile:

-jinak jsem koukala na fotecky-dominek je uzasnej smisek! a ukazovala jsem ho zase doma a porad slysim-to neni mozny,jak je bozi-tak vyrizuju :dizzy_face:
-hani-je mi lito,ze maminka uz je pryc,ale verim,ze to zvladnes i sama a hrave-hlavne uz mate i nejaky ten rezim....a uvidis,ze za chvili budes zase rada,ze jsi sama a je jen a jen tvuj :dizzy_face:
-soni-po tydnu prijet domu-to je pekny sok, ja kdyz jsme dojeli,tak jsem byla teda KO a to jsem neuklizela po tatkovi,pac byl s nama,to by bylo na dalsi rok uklidu :grinning:
-mam jedno CD detskych pisnicek,co jsou takove ty obyc-skal pes, pasla ovecky....chces vypalit-snad to zvladnu :slight_smile:
-many-sex-no psala jsem tu,ze jsem se musela nechat znovu presit,abychom vubec mohli...a ted teda muzem,ale zatim je to neupravene,takze bolestive, tak doufam,ze i to prejde,musi se to "opotrebovat".... a taky to vypada,ze plati pravidlo,po kojeni se to proste upravuje-nechapu,ale zatim jednoznacne to vsechny potvrzuji-takze zatim mam smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-kat-jsem rada,ze je ti uz o neco lip...ja si v tuhle dobu psala,ze uz mam i chvile,kdy se citim zdrave....a hlavne fakt uz bude porad lip,ikdyz nic moc,ale proste i o chlup lip je hodne.ne? :wink:
a jsem zvedava,co jsi vybrala a tak,kdy bude konecne album :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
-lucik-a kdy ty konecne album upravis?
-luci-kdepak liiiiiitaaassss :grinning:

no nic,tak ja jdu asi spat,jsem fakt ko, mam vas rada, posilam pusinky pro vsechna stesticka! :wink:
24. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile: děkujeme za gratulace :slight_smile: Pavlí, na album jsem se chystala dnes, jenže jsem skoro celý den prospala :zipper_mouth: nezvracím, zatím? , ale celý den, bez ustání, mi bolí žaludek a jsem jak praštěná.... lízátka pomáhaj, ale asi bych ho musela mít v puse furt, aby to bylo ok.... zítra jedu konzultovat diplomku, tak snad to přežiju...... ale nejradši bych zůstala doma, na sedačce, přikrytá a spinkat :grinning: ráno je mi ototiž pak blbě v posteli, tak jak se vzbudím, stěhuju se do obýváku :grinning: řeknu vám, že představa, že mi takhle ted bude furt.... uáááá.... ale pořád si říkám, je to dobře, je tam a roste.... lepší ubírat sílu mě než jí nemít na růst a vývoj....

slibuju, že brzo albíčko bude aktuální :wink: a pusinky mimískům a pohlazení malému Š. v bříšku :wink:
24. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
tyyy vo.eeeeeee
u nas je to jak na sibiri! sviti slunicko,vsude bilo a mraz-uuuaaaaa

(jako ze jsem vcera pri kocarkovani zazila silenou snehovou bouri,ze jsem byla v obliceji tak mokra,az se mi rozmazala razenka a ja ji mela vsude!! -byla jsem na seminari fakt kocka,to jste nevideli ty vydesene vyrazy :grinning: -to jsem prezila,ale doufala jsem,ze to je uz posledni silenstvi a ta mrcha odtahne, no davam ji jeste jeden den a jinak budu fakt uz zurit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
specialne pro kat z meho deniku
17tt:
-odber krve-asi na 5x,neslo to,nemam zily :frowning2:
-asi opravdu citim pohyby,to bude ono!
-praha-postylka-zvladla jsem to!!!
-zvracim uz nekdy i jen 1x za den, uz jsem docela spokojena, zacinam mit silu neco kolem sebe konecne resit

takze jestli to mas jako ja,tak uz jsi z nejhorsiho venku!!!!!! :grinning:
25. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky, tak mám zase chvilku, tak jdu pozdravit. Dopoledne byl malej docela protivnej, brečel atd., chvilkama spinkal, smál, pak zase brečel...bříško bolelo :frowning2: Pak jsem chtěla jít ven s kamarádkou a on zrovna usnul doma v košíku, tak jsem počkala, než se vzbudí a šla ven dýl, ale už jsme zase zpátky, už asi půl hoďky jsme doma, tak malej ještě spinká v ložnici u vyklopenýho okna a já umyla nádobí, dala prát prádlo, zametla a vytřela byt :grinning: Už se cítím zase mnohem líp, když to tu bude dle obrazu mému :grinning: :grinning: Teď si dávám svačinku a mám tu připravenej hadr, že setřu aspoň ještě v obýváku prach :slight_smile: Trošku blázen, co? :grinning:
A co se přihodilo :frowning2: Můj zaměstnavatel ukončuje činnost, všichni dostávaj ke konci března výpovědi a bude se dělat do konce května a pak padla, takže jí dostanu taky. Holt finanční krize se dotkla i cestovního ruchu :frowning2: Zatím mi vše řekly jen kolegyně, ale dneska jsem mluvila se šéfovou, jsem se potřebovala zeptat na něco ohledně rodičovské a ono to z ní nakonec vylezlo samo a že se se mnou příští měsíc ještě spojí co a jak...já jen doufám, že dostanu taky odstupný, jako všichni ostatní...
A když se přihodila tato věc, tak jsme velmi vážně začli uvažovat nad druhým dítkem :sweat_smile: Pokud mi totiž vyjde dvouletá rodičovská, tak do ní půjdem a od letošních! Vánoc se budem snažit o druhé dítko. Pokud nevyjde dvouletá, tak budu holt na tříleté a začnem se snažit někdy prostě příští rok, zřejmě...to se ještě uvidí. Ale asi bych radši šla z mateřské do mateřské, než mezitím shánět úplně novou práci a jestli by mě někde chtěli, že.
Ale jako úplně čučím, jak uvažujem nad druhým dítětem, dva měsíce po porodu a navíc že jsem tvrdila, že už nikdy rodit nebudu a že jsem chtěla umřít apod :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Nejsem divná, že ne :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky, Soni, od letosnich Vanoc?????? :sweat_smile: :grinning: :pensive: :sweat_smile: To zni teda huste!!!Ale je to fakt, kdyz to clovek spocita...A proc neuvazujete o trilete variante? My pujdeme asi do ni, na tu dvou mam taky narok, ale nechci to uspechat...Ja byla taky dneska akcni, dopoledne jsem uvarila domaci polivku, vytrela cely byt, vyprala...No musim se cinit, kdyz tu neni mamca, snad to tak pujde i dal.
Pak tu byla kamoska s malou asi tri hodky, a pak odpolko druha kamoska na kocarkovani...
Pavli, no super story se snehem... :grinning: Paradni, ze mas zapisky z tehu :wink: Ja zapisuju tedka malemu kazdy den...
Luci, nebojky, nevolnosti prejdou, chce to jist mini porce co nejcasteji a bude dobre...dej tomu par tydnu a budes zase fit :wink:
25. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky,opět jsme převalili stahování dat,pomalý net jak svi.ě,nebaví mě to,tak na skok,nebudu psát ani román,protože ze 70% se to neodešle a já to budu muset psát znovu tak neriskuji,okopírovat mi to nejde od té doby co mi malý tady něco zmáčknul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jen se chci vyjádřit k Soni - nejsi divná,já jsem mluvila o druhém hodinu po porodu a to jsem rodila věčnost :wink:
Na podzim do toho půjdu s tebou a hrozně se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavly u nás zrovna sněží a to dost,nesmutním je tu jaro to je poslední výkřik zimy,ať ještě ukáže sílu,stejně půjde :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko, tak teď si zase nejsem jistá, protože jsem se dozvěděla, že pokud bych šla na mateřskou hned s druhým a neměla zaměstnavatele, tak nedostanu mateřskou a dostala bych rovnou rodičák na 4 roky :frowning2: Jestli je to pravda, tak holt s Tomčou půjdu na tři roky a pak někam pracovat. Pokud to pravda není, tak s Tomčou na dva roky, když to vyjde a pak hned druhý.
Hani, na dva roky bych to vzala hlavně z finančních důvodů...
26. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
Soni mám to pozjišťované,je to pravda,pokud nebudeš mít zaměstnavatele (stejně jako já :frowning2: ) tak nemáš možnost volby a dostaneš automaticky na 4 roky s tím,že první 2 roky bereš 7600kč a další 2 roky 3800kč,já spoléhám na své ruce,budu šít,děti budou větší tak nějaký čas vyšetřím,když tak večer.
26. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Maru, takže bych nebrala jakoby celé čtyři roky tu nejnižší částku, ale dva roky tu a dva roky tu, jo? Tak to jo...
26. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Soni, ono to je případ od případu podle mzdy, takže být tebou, zajdu na sociálku a nechám si to přesně vysvětlit a spočítat. Tohle spekulování tě akorát stresuje:wink: Na mateřskou nárok mít nebudeš, to jsme ti přece psala, to je dávka, která se počítá z nemocenské, a bez zaměstnavatele nemáš nárok na nemocenskou, protože si neplatíš zdravotní...
4letá varianta znamená, že bereš do 22 měsíců dítěte těch 7600, pak teprve tu sníženou částku. Jinak dle mě je dnes velká výhoda, že si při rodičovském příspěvku můžte přivydělat dle libosti. Takže pokud bys měla 4letou variantu, furt můžeš mít hlídání a pracovat a libovolně vydělávat... Těch možností je dle mě docela dost, pokud to socani nezměněj, je to pro maminy docela výhodné, mají možnost výběru dle svých možností.
Jinak pokud mám říct svůj názor, jak jsem ti psala, mně se líbí nejvíc ta varianta, o které jsi uvažovala nejdřív, na vánoce...:slight_smile: :wink:
26. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Pavly, díky, pod tvůj zápis z deníčku bych se podepsala, i když mě od začátku je o stupeň lépe než tobě:wink: Jen s těma pohybama jsi mě trošku zarazila, já necítím nic, jen střeva s emi plašej:grinning:
26. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, zdravime vas s Tomaskem. Dneska mame rovny mesic :dizzy_face:
Maly zrovna haja u me v satku, ale moc se mu mlaceni do klavesnice nelibi.
Holky, ty blaho, vy uz fakt tehotnite???? To tak leti!!!!! S tema zamestnavatelama je to na prd :unamused:
Ja pujdu asi do te trilete varianty, chtela bych druhe tak 2,5 roku az 3 po sobe...I kdyz narok na 2letou mam a ty prachy me lakaji, ale asi bych to nedala, tim ze jsem byla prvni tehu na rizikaci...
Katy, chcete vedet pohlavi? a co jmena?
Pavli, vypalila by jsi mi to CD s pisnickama prosim?
Tesim se dneska ven, ale chci JARO!!! dneska rano tu byl snih :angry:
26. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hanicko, pohlavi vedet chceme, ale zatim to miminko taji jak se da (jednou se tvarilo jako kluk, podruhy jako holka, od te doby neukaze nic nez prdelku):grinning:
Jména máme asi pět na každé pohlaví a budeme to asi řešit, a se dozvíme to pohlaví:wink: pohlaví zveřejním,e jména asi ne, aby rodina měla nějaké překvapení (a taky aby mi to nikdo nemohl kritizovat a vymlouvat):grinning:
26. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
haničko, souhlas s těmi odstupy, taky by s emi to líbilo jak píšeš, ale přesně jak říkáš, bojím se, aby mi nebylo takhle mizerně jako bylo teď...to si fakt neumím představit...
Pavly, prosím tě, mohla bych tě taky oprosit o to cedečko? Ja bych si ho vyzvedla nekdy v lete, chystame se za misandou:wink: díky moc!
A taky chci jaro, uz me to fakt stve :angry:
26. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
jo a jeste jsme chtela rict pavly - ja sem nebudu davat fotky...uz jsme psala, jsem paranoidni, hlavne muj manzel, takze na verejne weby nedavam fotky... :wink: soni vam muze prasknout, ze uz ale mam bricho, vid soni?? :grinning:
26. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
jj, potvrzuju, že Kačka má těhu bříšké, krááásné :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my asi procházíme nějakou krizí, nebo si to nedokážu vysvětlit. Malý celý den, skoro, řve jak tygr a nejde s ním nic :frowning2: Když už by měl papat, tak ho chci přiložit a on začne řvát ještě víc, ale to není brek, ale opravdu šílenej řev :frowning2: Vůbec se nechce přisát...na to, že vždycky jí po dvou hodinách přes den, tak dneska po třech a ještě u toho dělá psí kusy :frowning2:A jak řve, tak tak u toho divně chrčí, že jsem normálně s ním šla radši k doktorce, ať se na něj podívá a poslechne ho, pro jistotu..naštěstí dr. je fakt dobrá a uklidňovala mě, že tohle děti dělají a že to je celkem normální, to chrčení a že dýchá dobře..prospívá taky dobře, i ho zvážili, tak má 5530 g, před 14 dni měl 5120 :grinning: Už jsem se dívala na kojeni.net, tak to tam popisujou jako nějakou krizi, bojkot kojení, že to prostě přejde, tak uvidíme. Teď je teda pokrok, páč během posledních dvou hodin jen tak pobreknul, protože se mu už chtělo spinkat...Do toho volala mamka a já se jí do telefonu rozeřvala, že už nevim co s nim atd.Jo, a to už jsem zkoušela i cvičit s nožičkama, mazat bříško...jsem si myslela, že třeba ho bolí bříško, což možná taky trochu jo, ale když jsem zkoušela teploměr do zadečku, tak vůbec nic nešlo, ani neprděl, ani nekadil..jen teda u posledního kojení se vykadil dvakrát :grinning: A to jak jsem zvyklá ho brát odpoledne ven na hoďku a víc, a pak jít domů a že spí ještě doma, tak dneska mi vypekl...po deseti minutách vzhůru a zase ten řev...Pak jsem si taky řikala, že jestli třeba nereaguje na tu mou antikoncepci, včera večer jsem vzala první prášek, tak jestli se mu třeba nějak "neochutilo" mlíko, nebo nevím...uvidíme, co bude zítra...Teď usnul tady v košíku, tak si jdu rychle udělat véču :slight_smile:
26. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
tak jen hlásím, že se malý cellkem zklidnil...vykoupala jsem ho, i se smál, pak se najedl, sice se jednou odvrátil, ale najedl se bez problémů a teď leží v postýlce...a občas mu vypadne dudlík, tak mu ho musím jít dát :grinning:
26. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ahojky,dneska to vezmu-snad-strucne

soni-nejsi blazen,neboj,ja taky jeste pred sitim rikala milackovi,at se neboji,ze martinek bude priste /to jsem jeste nevedela,co to siti znamena :grinning: /
-no a s tim,ze se hlasis s maru do 4 generace tehulek mooooc gratuluju!!!!! a jsem rada,ze to tu tak krasne pojede dal :wink: ,ja se hlasim do pate pripadne seste generace :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a stejnak by to do te treti chtelo jeste jednu tehulku,aby se holky nebaly)
-a kojeni-to co popisujes jsme my nemeli,ale meli jsme neco podobneho-u nas zase chtela k prsu po 15 minutach-sileny,jinak jecela,jak kdyz ji zabijim,bylo to ve stejne dobe.volala jsem kamosce a ta to taky zazila,ale spis jako vy...no kazdopadne ja myslim (neprimo podlozene)ze je to hormonalni zmena v tele matky (ja se citila,jako kdyz ma prijit mrcha a i jsem zaspinila jednou a zase nic),takze myslim,ze telo jakoby po sestinedeli asi nejak prochazi hormonalni zmenou a to se odrazi v chuti mlicka, nektere dite ho nechce-ze to neni ono,apod.ale jak mi tenkrat rikala kamoska,vydrz,kdyz nic jineho nebude,tak si da a zvykne si...a fakt teda tri dny desny,ale postupne se to uklidnovalo :wink: a docetla jsem se,ze v tu dobu by maminka mela uplne hodit za hlavu vse ostatni-domacnost,uklid,proste vse a jen a jen se venovat mimcu popr.sobe a i rodina by ji mela jakoby tohle tolerovat,protoze to pry vede k nejrychlejsimu navratu do normalu (a ja to delala rada,proste jsem jen kojila odlozila,napila se a zase kojila a porad dokola :grinning: )

kat a hani,jen co najdu silu zase bojovat s notasem,tak vypalim-ja jsem preci jen trochu v tomto amater,ale uz jsem to zvladla,takze to zvladnu zas :wink:

kat-a pohyby-no ja byla vychrtla a kdyz jsem si vecer lehla a dala ruku na bricho a nechala tam poctive treba i hodinu a trochu tlacila,tak jsem to citila,napred jsem si rikala,ze asi cvokatim,pak v tuto dobu jak jsi ty jsem si byla jistejsi a pak jsem vedela,ze to fakt bylo ono,ale jinak mas na pohyby jeste dost casu :wink:

maru-presne jak jsi psala,i ja nechavam tu muru,at si zaradi,kdyz vidim,co vse uz kvete a puci,tak se i usmivam,a si jeste dopreje,nez ji jaro rozcupuje :grinning: :grinning: :dizzy_face: (mj. ja se v te vanici fakt rezala od ucha k uchu,takze lidi fakt koukali,jestli jsem nezcvokatela :slight_smile: )

a jinak se radeji loucim, dneska mame jinou zabavu-ucime se s novyma televizema,mame po nekolika letech misto tri kanalu 27 a ted nevime,co s tim :grinning: (no jsem v klidu,vim,ze nezblbnu,ale bude prijemne konecne nemuset slyset -tvuuuj,svet je muuuuj.....huraaaaa)
a jeste-objednala jsem konecne mj.manducu :sweat_smile: ,porad jsem vahala mezi tema dvema,jeden den tak,druhy tak,ale zasahl milacek,kytky proste nesnasi na cemkoliv (a je to teda v tomto dooost tezke s nim vyjit),takze bylo rozhodnuto a ja uz cekam konecne balicek :dizzy_face:

tak pro dnesek papa a pusinku detatkum - tem briskovatym alespon pohlazeni-zaaavistiveeee
26. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.