• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahojky, Pavly, kolikrát denně si teď vzpomenu na to, jak jsi mi, když jsembyla u tebe, říkala, že jsi ani neměla chuť sem chodit, že bys jen mohla psát, že je ti pořád blbě.... no... jsem na tom stejně.... včera teda bylo celkem dobře, žaludek nebolel, jen taková nevolnost od hlavy nebo tak nějak celkově.... zato dnes bojuju, abych poprvé nešla zvracet.... zatím statečně, ale je to maso.... a to jedeme dnes k našim to oznámit a zítra do ústí.... myslete na mě, at to přežiju....
27. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Luci, ty si taky užíváš, co? Ale zase na konci tě čeká takové štěstí :slight_smile:

No, po včerejšku teda nevim nevim, těhulky buďte snad rády, že máte mimísky v bříšku takové malinké :grinning: Stačí jeden blbej den a jsem rozhozená :unamused:
Ale jako noc a dnešek, je jak vyměněnej :dizzy_face: V noci vstával na jídlo až ve dvě a pak v půl šesté, pak se začal už klasicky hlásit co dvě hodiny. Celý dopoledne o něm skoro nevím, leží, kouká, prohlíží si ruce, šťouchá se do očí, pozoroval zvířátka na hrazdičce, a teď zase dřímá nachvilku :slight_smile: Hned je ten den veselejší :grinning:
27. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
ahojky holky,kdepak se toulate :angry: :angry: :angry: :angry: -je mi smutno!!!

luci-tak jak jste to prezili?myslela jsem na vas :slight_smile: s nevolnostma se to asi oznamuje mnohem verohodneji,ne?
no nicmene ti preju,at je to jen to pocatecni vyporadavani se s tim a za chvili at je ti dobre,staci,ze v mych slepejich sla uz kat...fakt neni o co stat :frowning2:

soni-my jsme starsi a doted se dokazu placem stasne vystresovat-ackoliv treba presne vim proc place,ale hned to ve me budi stasnej souboj ji hned pomoc,uklidnit a trapim se,kdyz vim,jak ji pomoc a treba proste nemuzu.../myslim treba kdyz ji musim polozit abych treba nesla horkou vodu...apod./ale jak to prejde,hned jsem zase ok-ja i ona...presne jak to pises-to uz asi bude nas zivot takovej :wink:

ja teda hlasim,ze jsme dneska byli trochu nakupovat-pomalu se snazim se na jaro a leto oblekat-pac me stale nic pres prsa neni,to co jsem mela loni jsem zdarne oddelala a jako jak jsem si myslela,ze se mi uz panev srovnala-tak ne,stale je sirsi-tzn.stale zadna poradna sukne a tak,takze toho budu potrebovat fakt dost :frowning2:
kazdopadne tatka malou vozil po moste a ja radila v nakupaku-teda jako mit na to hodinu a pul-nejde to zvladat,kdyz vam nikdo nepomaha dobihat vymenovat velikosti(protoze ty prsa fakt nedam jinam nez do XL :angry: a to mi zase neni jinak :angry: :angry: :angry: )a jako na potvoru to co se mi libilo bylo vzdy tam,kam jsem nedosahla :angry: :angry: :angry:
ale neco jsem zvladla-hura! a pak uz prijeli, dali jsme si malou do sedacky a jeste jsme normos nakoupili nakup a dali se bastu a jeli domu

a hlavne vam chci napsat,ze mala uz asi paty den velmi intenzivne chce z kleku sedet-ale zatim nema tolik svalu,aby se v sedu udrzela,kazdopadne dela fakt psi kusy a nemuzu se od ni naprosto hnout,protoze pada dozadu-jakoby ze spatneho sedu-na hlavicku a ja strkam ruce na posledni chvili pod ni-no zlate nehybajici se miminko!!!
ale je to s ni sranda, i to,jak vcera chtela trenovat jeste v devet v noci a ne ne zabrat,proste to asi chtela dokazat-smudlinka moje milovana

no a to je snad vse,moc vas zdravime a posilame pusinky

PS-jo a na tel.ted mame 30 kanalu-jsem se bala,jestli nejak nezblbnem- a holky ani nahodou! vubec me to netankuje,mam malickou a dal hraje porad cd a pisnicky pro ni (ale ted treba milacek cuci na fotbal,takze nekdy se to fakt vyplati a bude to super nemit jen ty 3 programy :slight_smile: )
28. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime. My tady meli od vcera do dneska moji segru, tak jsme si uzivali teticku. Bylo to mooc fajn, dopolko jsme spolu navarily, po obede sli s malym na prochazku, pak ji Davca hodil na bus a jeli jsme jeste s Davcou na prochazku do centra, bylo to nadherne!!! Po tolika tydnech zase ve meste, fakt jsem posledni dobou byla jenom tady u nas, kolem baraku atd.max. dolu do obchodu, tak jsme si to mooc uzili. A hned jsem vletela do obchudku a koupila malemu konecne nejake modre vecicky, Davca kocarkoval pred obchodem, tak jsme na tom byly Pavli podobne. A koupila jsem si i dve tricka pro sebe na doma v HM, taky se mi zvetsila velikost, z 36 na 38...ani jsem si to nezkousela a sedi to dobre....Zatim kalhoty nosim tehu rifle, nejde ani poznat, ze jsou tehu, mam delsi tricka, ale bojim se bokovek skrz tu jizvu po cisari, ktera je tak dole, takze to zbytecne nechci pokouset...zatim na to neni nalada, na nejake paradeni, zatim preferuju prakticnost a teplo. Ale myslim,ze to prijde brzy, ta touha oblect normalni kalhoty :slight_smile:
Pavli, mala je sikulka, je neuveritelne, jake delaji ty deticky pokroky. Nas maly je taky moc sikovny, tuk tuk tuk..krasne pase konicky, nejvic to miluje, kdyz je nahulaty po koupani na prebalovaku nebo po umyvani zadecku, vydava ty hrdelni zvuky, krasne sleduju, reaguje na hrkavky...dela mi radost a ja ho tak silene MILUJU!!!!Je to laska moje nejvetsi!!!! :dizzy_face:
Soni, s tim rozhozenim te mooc chapu, ja to mam s malym stejne a asi kazda mama. Ale nasi broucci jsou jeste moc malickati, ja verim, ze to bude lepsi a lepsi a jak pise Pavli, budeme presne vedet, co je trapi, co potrebuji, pak jak budou mluvit, tak si to i reknou, tedka prece jenom komunikuji skrz ten plac, ktery neni zadne mame prijemny :frowning2:
Tak se mejte krasne a posilame pusinku miminkam a pokladum v brisku.
28. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahojky...

tak mi včera měli vítání občánků :wink: něco málo mám v albu,ale fotili nás tam profi tak foto bude za týden :wink:
Jinak jsem si ho moc neužila,pač těsně před začátkem mi přišla zpráva,že mi zemřel kolega,kamarád na následky zranění z nehody ve službě,tak mě to hoooddnně sebralo a při vítání jse řvala,takže fotky boží :confounded:
Jinak furt blindíme.Byli jsme na sonu a reflux jak sviňa,takže blindit budem asi ještě dlouho.Je to šílený.Nají se a okamžitě blinkáme a pak třeba i ze spaní :frowning2: prášky trochu pomohli,že už nevyblije všechno a přibírá,nutriton taky nezabírá :confounded: takže chudínek můj se vyblinká,pak pláče a škytá než usne :frowning2: snad se to brzo zlepší!
Koníčky pást frajer nechce,je línej.na břichu řve a mlátí hlavou o sedačku :angry: ale smějeme se krásně a začíná vnímat hračky.sice ho to baí chvilku,ale i tak super :dizzy_face:
Dneska mi zeblil mojí postel,tak jsem chytala nerva :sweat_smile:
Pěkně mi roste před očima kulihrášek až je mi z toho smutno.Už je to kus chlapa..chci další :grinning: :sweat_smile: manža řek,že jedině psa,že porod už nedá :grinning: :grinning:
No a co jsem ještě chtěla.....joo konečně jsem se objednala na gyndu,tak jdu 10.4. a bojim bojim.dole jsem stáhlá už,ale neni to jak dřív.ten vnitřek je jaksi nějak vylezlej :sweat_smile: a taky se bojim objednat na onkologii,kde už jsem dávno měla volat :frowning2:

Těhulindy: moc na Vás myslím aby Vám už bylo fajn.. :wink:
Kat: teda takový týden už jo?mazec jak to utíká :astonished:

kde je Lucka? koukala jsem na fotky Gojgy a božanda :dizzy_face:
29. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
29. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Veru o kamarádovi jsem psala,to je vždycky smutné moc a moc jak se to dotkne hodných lidí a ještě mladých,co na to říct,je mi to líto moc,nemám ráda takhle smutné okamžiky,ale to asi nikdo.
Kubíček je prdelka krásná,na občánkách vám to slušelo oboum moc a moc a neboj koníky vychytá,jak zvláštní,ale hádej co dělal malý u koníků?? Vztekal se,bouchal se hlavou o sedačku a nechtěl a nechtěl,vypiloval to až ve 3 měsících,to pásl luxusně!!!
29. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Hlásím,že už mám za sebou prvních 5 minut v solárku,jsem happy,konečně :dizzy_face: Malý to s tatínkem zvládl beze mě(šlo o hodinku,byl po jídle a tak nějak jsem došla k tomu,že si musí na sebe více zvykat,tak pomaloučku polehoučku),akorát se stihl komplet pokadit a všechno kolem taky,takže bylo předčasné koupání,jelikož tatínek sundal malému plínku,aby si provětral prcku no a dílo bylo hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak je v rychlosti :slight_smile:
Dneska jsme tu měli opět návštěvu, tentokrát moje ségra s rodinkou, tak to bylo fajn a oběd tentokrát vařil Marťásek, tak dělal čevabčiči a brambory, mňam mňam. Pak jsme s nima šli chvíli ven a ve čtyři odjeli. Malej od jedné hodiny spal a teď se probouzí, tak ho jde Martin vybalit a přinese mi ho až na papů :grinning:

Jinak my včera taky měli vítání občánků, jak nikkyy :grinning: Bylo to fajn, jen takové narychlo. Mám jen jednu fotku, co nás taťka vyfotil a jinak budou fotky od fotografky, od středy odpolko se můžou vyzvednout :slight_smile: Dostali jsme růži, nerezový dětský příbor, plyšáka, ponožky s nápisem našeho města :grinning:, a pak takovej jako certifikát, že malej má právo tu bydlet :grinning:
No, a včera odpolko jsme ještě byli venku na prochajdě se satyyy, byla tu poslední den...
A v pátek jsme si dali první sexík a bylo to fajn, jsem to čekala horší...je poznat, že to tam je trošku užší, ale jinak super :grinning:
No, a dneska se malej předvedl před návštěvou. Jak ho dám na břišo, aby pásl, tak mi u toho většinou řve a dneska jsem ho na přebalováku dala na bříško, aby ségra viděla a on tak držel hlavu nahoře, snad deset sekund v kuse, jsem jako čuměla jak blázen a jenom koukal a neřval...škoda, že jsem neměla foťák ani kameru při ruce...to by ta nvštěva měla jezdit častěji...
29. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky, my meli taky dneska navstevu, muj tata s manzelkou a maly asi ty vetsi navstevy spatne snasi, nejdriv spinkal, ale pak chtel byt porad u prsu a byl nervozni, to stejny bylo, kdyz tu byla tchyne s pritelem, tak jak je vic hluku, nesnasi to moc dobre, ale nevadi...Pak jsme sli s Davcou na prochazku, i kdyz je hnusne jak svina, od rana prsi...ale tak hodinku jsme zvladli i v desti.

Soni, no super, ze malej popasl konicky, nas Tomasek koniky miluje a pase jak profesional, pak dam nejakou fotecku :dizzy_face: Na sexik se taky tesim, ja to mam jiny, tim, ze mam jizvu jinde :grinning: Ale nejradsi bychom na sebe s Davcou skocili hned, pomalu uz to odpocitavam :grinning:

Maru, juu, solarko!!! Taky bych se prohrala, parada. Budes mit peknou barvicku, ja bych to potrebovala jako sul, jsem bledule jarni, ale vcera jsem se konecne nahrivala na slunicku, tak mi vylezly trosku pihy :dizzy_face: Tak aspon neco. Jinak fotecky z narozenin paradni, maly je teda fesak! Kde mu kupujes oblecky, at mam inspiraci, kde hezky nakupovat na klucinu? A Kristynka je taky moc hezka princezna. Mas pravdu, leti to silene! Ale jak to udelat, aby to tak neletelo? Ja se snazim si kazdy den maximalne uzit a zapamatovat si kazdou minutu, ale i tak me to trochu desi...fakt za chvilku budeme planovat druhe...

Niky, hezky fotecky malyho, na vitani vam to taky moc sluselo :dizzy_face: A jak to vlastne mate vy? Kojite jenom nebo i dokrmujete? My kojkani snad po dvou hodkach a to i v noci, nekdy nam da tri a jednou to vypadalo, ze snad i 4, tak se to uspesne prodluzuje :dizzy_face:
29. bře 2009 v 18:06  • Odpověz
Hani nakupuji hodně moc v C&A ,pak tesco Cherokee a dá se dobře nakoupit i v Kiku. Pak dětské obchody a hlavně taky MMB a MMA :sunglasses: Nejvíc teda to C&A. S tím,že malý nesnese dobře návštěvy a ten hluk tak to jsme měli naprosto stejný a až teď pomalu to odeznívá,že už s ním můžu i někam jít na návštěvu a je to v pohodě a to samé návštěva může k nám,dříve to nešlo,chtěl spát a jinde jak v postýlce to neuměl a jak tu někdo byl tak zase ho rušil hluk a to nemohl spinkat.Teď jak je starší tak fakt je to jen a jen lepší dneska jsem už psala,žádný stres už u sebe nepozoruji :dizzy_face: :dizzy_face:
No solárko miluji,to je moje droga fakt,že jo :slight_smile:
Tak jdu teda chystat koupel a papu,malý touto dobou vždycky spinkat,teďka už začíná přivírat očka tak jdu na to :wink:
29. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
Soni, maleho usmevy jsou bozi!!! Uz se tesim, az se zacne smat i nas Tomik. A na vitani obcanku vam to taky moc sluselo :dizzy_face:

Maru, diky moc za tipy, do CA moc nechodim, ale urcite mrknu, az se dostanu normalne mezi lidi, ja jsem se prece jenom orientovala spis na ty holcici oblecky, jsem znama ruzovka, tak aby byl i nas maly frajer :wink:
A dekuju za prispevek, ze i Dominek spatne snasel navstevy, nejsme v tom sami, tak je to hned zase lepsi, kdyz clovek vidi, ze se to stava i v lepsich rodinach :grinning:
29. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
29. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hani:jen kojime.pres den po cca 3-4 hodinach a v noci nekojime.jde spat v 7.30 a vstava vetsinou v 5,jak kdy.jinak navstevy,taky je z toho rozhozenej.
Soni sex zavidim,ja se toho bojim.furt to dole neni ono,mam to nejak vylezle.10jdu na gyndu.ale sexovala bych. :grinning:
30. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj kočenky:slight_smile:
Koukám, jak vám to všem jde, ať jste v období novorezeneckým, smějícím nebo sedícím:slight_smile:) To je super, však já tu budu pak pobírat inspiraci:slight_smile:

Pavly, já byla dnes s kamarádkou a jejím desetiměsíčním klučíkem na plavání, zastupovala jsem jejich taťku:grinning: A bylo to super, jak ty děti jsou spokojený a něvědí, co se to děje, ale líbí se jim to, bylo to super, jsme si to užila s nima:slight_smile:

Jinak jména asi budeme tajit:wink: Uvidíme, zda nám prťavec vůbec někdy ukáže, co že to tam mezi ploutvičkama má:slight_smile:

Holky, můžu se zeptat, když jste u toho sexu, jak jste to měly v těhotenství? já všude četla, jaká je chuť vlivem hormonů a blabla...a já jsem teda asi výjimka:frowning2: Nějak mi to nic neříká a stačilo by mě pohlazení po zádech, vlasech, přitulení...jsem divná :cry:
30. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
Jo a taky vlastně musím napsat, že v sobotu jsme byla poprvé na těhotenském plavání a že to bylo super! Strašně mě to bavilo a mám pocit, že mi to i udělalo dobře, fyzicky i psychicky:slight_smile:
30. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Kat tak já jsem teda divná asi taky v těhu mě to nic neříkalo,právě naopak jsem si přišla s tím balonem děsně antisexuální,prostě fuuj a nechtěla jsem a nechtěla,navíc jsem se ani pořádně hýbat nemohla,naštěstí teda po mě Martin sex nechtěl taky mu to přišlo jiné a nenutil mě.
Za to po 6-ti nedělí se mu chuť vrátila trojnásob (ne mě,ale Martinovi!!) a mohl by furt,pořád a všude,nestačím kupovat gumy :sweat_smile:
Holky pozná se už teď jestli bude malý pravák nebo levák? On většinu dělá levou rukou,i jí levou tak nevím,pravou taky,ale preferuje levou :fearful:
30. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
ahojky
jen skok,mala zatim stale drzi stary cas a ikdyz postupne ji ukladam jako po novem,tak se ji nedari dobre zabrat,tak nemam cas psat...

-kat-plavani fakt super a holky,mam od denska fotky pod vodou-no bozi,treba zvladnu stahnout a dat na rajce...a je to fakt pro ty deti zabavne,ikdyz to neumi nejak dat najevo,ale je to z nich citit uplne fantasticky...

-sex v tehu,dokud jsem zvracela,tak jsem vrazdila pri kazdy cinnosti,takze to neslo naprosto,kdyz uz se mi udelalo "lip" tak jsem teda chut nememla naprosto zadnou,ale manza jo,takze jsme se vratili do normalu-tehu netehu, aktivnita mi vsak chybela-coz manzovi nevadilo....po porodu uz netreba vypravet,napred jsem se nehojila a citila jsem se i spatne a ted jsem po te dobe k tomu dostala odstup-lip to asi nejde popsat.ale verim,ze se to snad zas zlepsi....ale presne jak kat pises,ja chtela hlavne hladit a to mi milacek v tehu dopraval kazdy den-i pul hodiny po zadech pred spanim,bylo to uzasny,krasny relax v tech dnech...ted uz na to neni cas a nebo manza uz nechce :unamused: ,tak mam s hlazenim slus

-plavani bylo fakt super kat,pro me to byl navrat mezi lidi, k mluveni, konecne kontakt s nekym stejne "postizenym" tehotenstvim a vybiranim obleceni,kocarku a tak,presne jak pises, pomohlo to nejen fyzicky,ale snad vic psychicky :dizzy_face:

a ted strucne od nas
-dneska mi dorazila manduca,tak jsme uz nosili a bude to asi fakt super,jsem nadsena
-dorazilo taky par hracek a uz ted milujeme mys se syrem
-taky jsem vyzvedla fotky z plavani-pod vodou a jsem nadsena
-mam taky konecne knizku respektovat a byt respektovan a vypada to vyborne,se do ni chci vrhnout-snad bude kdy....
-mala se dneska posadila uplne nozickama dopredu,ikdyz se neudrzi a je videt,ze jeste nema vse zpevnene...ale trenuje fakt cele dny, i v noci ji to neda a uz chce trenovat,takze doufam,ze to brzy vypiluje,zpevni a krasne si bude sedat (ikdyz je fakt vesela uz jen z toho,ze se ji libi sedet na patickach nebo v prekazkovem sedu-to nepada a ma prehled..)-no je bozi videt,jakou radost ji takova vec dela...

a jeste jsem neco chtela napsat,ale ted nevim uz co, a musim letet,rychle doklidit,najist se a vykoupat a pak se sem treba vratit....zatim vsem kransy vecer a pusinky a pohlazeni detem
30. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska byli poprve s Tomaskem v kurzu pro miminka Koblizci a bylo to super. Mela jsem obavy, jak to zvladneme, prece jenom je to organizovane a nikde jsem s malym takto jeste nebyla, ale zvladli jsme to na jednicku oba dva. A taky diky Davcovi, ktery nas zavezl tam i zpet, tak bylo o starost min. Priste uz zkusim jednu cestu MHD. Tento kurz navazuje jakoby na ten predporodni, jenom vetsina maminek porodila v lednu a kurz uz jim zacal, tak se tam potkavam jenom s jednou kamaradkou z toho kurzu a ostatni maminky jsou nove, ale nevadi, rada poznam nove lidi s miminkama :dizzy_face: Je nas tam 9. Dneska jsme meli psychomotoriku a cvicila to terapeutka z destke nemocnice, takze skutecne odbornik, mam z toho vic nez dobry pocit a tesim se moc na priste...Maly byl z toho tak unaveny, ze odpoledne vytuhl a i ted spinka jako dudek..Uz trenujeme usinani v postylce bez chovani, pomalicku, ale jde to... :dizzy_face:

Katy, super to plavani, je to parada, zavidim ti tu aktivitu, ja v tehu nemohla a hrozne mi to chybelo, ja jsem hrozna aktivka, ale fakt jsem se bala, ze o mimi pridju, tak treba v 2. tehu...i kdyz nepochybuju o tom, ze s Tomikem bude aerobiku dost v 2.tehu... :dizzy_face: A jmena nam musis rict...jsme zvedavky nejvetsi!!!Aspon IP :dizzy_face:

Pavli, mala je taky sikulka, urcite vloz fotecky, to plavani musi byt super. Od kolikateho mesice chodite? Ja jsem premyslela o plavani od toho pul roku...tak uvidime...A jsem rada, ze jsi spokojena s nositkem. :wink:

Niky, super, ze jenom kojkate a ze se vse nastavilo, po tom blinkani...A noci mate luxusni, my kojime furt :grinning:

Maru, myslim si, ze na preferovani ruky je brzy, v jedne knizce jsem o tom cetla, mrknu a pisnu ti,ale myslim, ze tedka to jeste nic neznamena...

Holky, to je silene, jak ty prachy za ty mimi leti...ja dneska v lekarne 680 Kc a nic nemam...no nevim, jak vyjdu s temi 7500 nebo kolik to je... :angry:
Tak se mejte pohadkove. Paaa a Tomasek posila vsem pusinky.
30. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
holky,tak fotky jsou tady:

http://pavlys.rajce.idnes.cz/Plavacek/#IMG_7155.JPG
a nelekejte se me!!!

a maru-hanicka ma pravdu,jeste nejde urcit,ktera ruka bude vedouci,dokonce my se ucili az tak do peti let...ale vetsinou je to driv, v tuhle dobu je to vyvojem dane-a vetsinou se preferovana ruka strida.my meli asi dva mesice jasne levou a ted zase mame jasne pravou-a nic to neznamena :wink:
jen pro deti vsechny plati,ze jim nedavat lzicku,hracku,.....do nejake ruky ale nabizet ji uprostred,at si samo rozhodne,kterou rukou chce danou vec uchopit.....

-hani-o penezich mi nemluv :frowning2: a kolibrika tak zavidim,ze ani popsat nemuzu :frowning2: ,u nas neni nic,tak to placam podle knizek,kdyz tam bude neco zajimaveho tak pisni,ikdyz asi pro nas uz pozde.....
a plavat my chodili od 6ti mesicu-driv to u nas neslo :angry: :angry: :angry:
30. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Pavly, tak fotky z plavání jsou super a moc vám to tam sluší, i tobě samozřejmě :grinning: To já bych pod vodou nedokázala ani za boha :sweat_smile:

Hani, to jsi dobrá, že jsi s malým už takto vyrazila. My tu máme v mateřským centru taky nějaké aktivity, tak budu muset vyzjistit co a jak.

A co se týče plavání u nás. Já bych chodila, jenže...buď už kurzy začaly pro děti, co jsou starší než Tomík, nebo je možný chodit do vaničky nebo pak na kurz až od září...jenže nevím nevím...třeba v Nbk chtějí přes 4 tis. za 13 lekcí (to máme 10 km), v Kolíně třeba chtějí něco kolem 2 tis., ale to už je dál, tak 30km, ne-li víc...ještě je možnost Poděbrady, Čelákovice, tak nevím no...zase třeba v tom Kolíně hned vedle bazénu bydlí bratranec s manželkou, tak jsme si řikali, že jednou za čas bychom k nim mohli vyrazit a vzít Tomíka aspoň takto do bazénu. Nebo jestli začnem chodit někam organizovaně, to se ještě rozmyslíme, každopádně bychom stejně chodili asi až od září...

Sex v těhu - já něměla chuť a náladu snad první trimestr, nebo až asi do 20tt...pak už to šlo a nebála jsem se :sweat_smile: A vlastně ještě 21.1. byl sex a pak mi postupně začla vytejkat vodička :grinning: :grinning:

Manžílek si vzal dnes dovču, tak jsme se pustili do menšího úklidu, nebo většího? :sweat_smile: Prostě vyhazujem fakt krávoviny, co nepotřebujem a zbytečně to tu překáží :grinning: Co půjde, zkusí manža prodat na aukru, jinak to letí do popelnice :grinning:
31. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
:slight_smile: ahoj mamčeny, dlouho jsem tu nebyla takže, abych dohnala resty.

hani gratuluji k miminečku i když trochu pozdě. Tomášek je krásné miminko a moc vám to spolu sluší :slight_smile:

soni tvůj Tomášek je roztomilej a má moc krásnej úsměv :sweat_smile:

nikky Kubík je šikulka, fakt krásnej chlapeček

maru Domínek je prostě smíšek, celej po mamince

pavly Terezka je moc hezounká holčička a moc vám to v tom bazéně sluší :wink:

Lucik a Kat gratulujeme k očekávanému miminku, doufáme že se nám taky brzo zadaří a budeme taky brzo v očekávání :slight_smile:

jinak many koukala jsem na Ládíka, ty děti rostou jako z vody, ale je moc krásnej, jinak blahopřejeme bratránkovi Kvídouškovi k svátku

Sára od Lucenek je kouzelná :slight_smile:

no nic mamči a budoucí mamči opatrujte se a opatrujte i svoje poklady, všem jim dejte pusinku :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
holky,jen musim zarvat

JJJJJJJAAAAAAAAAAARRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOO
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SLUNICKOOOOOOOOOOOOOOOOO, TEPLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

byla jsem ted hodinu venku a stestim bych brecela,musim lete,napisu pak
31. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. bře 2009 ve 14:53 • rybacina
Pavly, taky si to krásno užívám, je to tak pozitivní...už mám prádlo venku a úplně mě baví se koukat, jak tam vlaje:slight_smile:) je nádherně... ještě mě kdyby bylo nádherně, včera a dneska zase není:frowning2:
31. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
Tady bylo a je tak nááádherně, fakt paráda. Hnedka taky mám lepší náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mysycko, děkujem a držíme palce, ať se brzy zadaří :slight_smile:

Kat, to prádlo mi pobavilo, ale taky to mám ráda takovéhle věci :slight_smile:
31. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
tak jsem nahrála nové fotky :slight_smile: Zachytila jsem Tomíka jak pase a pak jsme mu koupili velikonočního zajíce :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
ahojky maminky
tak mala sice dneska usnula super podle noveho casu jak za stareho,ale zas si me neustale zada,takze porad odbiham a vzdy prijdu a radeji to smazu,pac se mi to zase nechce zobrazit...

mysi-ahojky,dekujeme a prejeme bzry odpocitavani tt-at v tom nejsou ty holky samotne!!! :wink:

kat a soni-joooooo,naladu to zveda a silene,co :grinning: ,ja byla od rana uplne u vytrzeni kdyz jsem nakoukla z okna-uz jen ten skon slunicka a intenzita jasne rikaly-jaroooo jarooooo-no boziiiii :grinning: :grinning: :grinning:
kat- a lip bude a kdyz ne fyzicky,musis to brat alespon psychicky!!!!!!!!! mozna mas smulu jako ja a bude ti zle do konce tehu-prece si to nedas zkazit :wink: ,bude lip,neboooooj :wink:

na fotky snad juknu pozdeji,zase letim se koupat,ale jen jeste hlasim,ze vzhledem k pocasi to se mnou bude s netem horsi a horsi, chodit budem ven uz vlastne na cele dny a tim padem budu domaci prace dohanet vecer....ale snad to nejak zase vymyslim a zkloubim
zatim ahojky
31. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Pavlínko, jsem se´dnes dvě hoďky válela na terase na sluníčku a myslela na tebe a na Maru, jak si to určitě taky užíváte :grinning: jinak doma u našich to byl šok a děsná radost.... dostali přáníčka :wink: taťka hodně dlouho nevěřil, pak zezelenal a pak to s Vráťou řádně zapil :grinning: no a v ústí taky byli v šoku, všichni radost, slzy... :grinning:

jinak mé nevolnosti.... včera jsem prvně zvracela a co bych troškařila, rovnou třikrát :grinning: byla jsem celý den na umření, nemohla jíst, pít.... a vzpomínala jsem Pavlí na tebe, jaj jsi psala, že každé sousto byl pro tebe boj... říkala jsem, že za to utrpení to bude muset být sakra hodný mímo... a jako bymi to dnes chtělo vynahradit, dnes mi bylo prakticky dobře.... a venku na sluníčku jsem si chrochtala.... jen mi dělá problém vždy vymyslet, co sním, na co vlastně mám chuť.... a na moc věcí chutě teda nemám... :pensive: a jak jste tu psali o sexu..... tak teda chuť není taky.... jsem ráda, když najdu vhodnou polohu na spaní, natož se v posteli ještě nějak hýbat....
31. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
luci:frowning2: jinak jak se říká, že cizí neštěstí potěší... tak já vám to nikomu nepřeju, ale upřímně říkám, že když si tady přečtu, že jste jako těhotné neměli chuť na sex, je mi lépe...se cítím fakt jako divná ženská, však už jsem to probírala s pavly, nejen, že jsem nebyla (a mnohdy stále nejsem schopná dělat normální věci jako vyčistit dřez, setřít...), tak právě ani na ten sex vůbec nejsem:frowning2: prostě se občas cítím jako ženská na ho... :zipper_mouth:
Lucinko, s tím hodným mimčem za odměnu...já si to zase říkám o porodu, že přece nemůžu trpět ještě u porodu a že bude porod určitě ok:grinning:
Jinak Pavly, máš recht, i když mi není fyzicky ok, snažím se být psychicky v pohodě! Myslím, že teď jak bude lepší počasí, to taky udělá svoje, co si budeme povídat, v pochmurnu, zataženu se depce daří :confounded:
31. bře 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.