• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky kat
jo romer a maxi cosi jsou proste nej, vetsinou vychazi lip romer,ale detem se v nem lip sedi-pry,dle uz pouzivavsich maminek....a to polohovani je presne to,co jsem popsala,je to trochu lepsi nez sed,ale lehnuti to podle me teda neni :angry: :frowning2: ,vajicko je teda mnohem lepsi!,ale asi to proste jinak prostorove resit nejde :unamused: :confounded:

a co kocarek,uz jsou nejaky ve finale???
14. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Pavly, je asi finále, co s etýká značky, jen tam musím zajet a vybrat konkrétní typ... no nejsme moc skromná, vyhrála to teutonia :wink:
15. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojky, tak i já zdravím po Velikonocích, které jsem si skvěle užila, byli jsme pryč a já jsem zjistila, že když jsem pryč, tak nebleju.... nevím, jestli máme doma divný vzduch či co, ale jen co jsme se v pondělí vrátili, vylezla jsem z vany a blila.... tak ráno než jsem vstala, zobla jsem si zas ten prášek a dobrý.... ale večer... i po prášku jsem zvracela zas.... fakt to nechápu... tak jsme dnes ráno sbalili a odjeli k našim, jsem bez prášků a zatím ok.... já tomu fakt nerozumím.... buď mimi bude extréně společenský a už ted nechce být jen se mnou, nebo ví, že doma počatý nebylo, mmainka se těší do domečku a tak tam nechce být.... :grinning: v pondělí jdu na KO, tak doufám, že zas nějak uhraju o kilo míň, které mám i po Velikonocích, kdy jsem se fakt poctivě baštila a nezvracela....

Kačí, kočárek už pomaličku taky začínám řešit, zatím jen tak v hlavě, ale pomalinku začínám.... a taky řešíme další "velký kočár", tak jsem zvědavá, co z toho vyleze :slight_smile:

Niki, těhu čajík nebumbám, bohužel :zipper_mouth: ani nevím, že je a na co je....

Pavlí, na horách bylo super, co? My byli v Jizerkách a fakt bomba, jak jsi psala, sluníčko, sníh.... pohádka :dizzy_face:

no a tím, že nejsem doma,asi zas musím oddálit albíčko... :unamused: :frowning2: ale mohla bych aspoň ten text upravit....
15. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
ahoj Luci... rada te vidim a ctu,ze je vse ok...

ty uz jsi 10tt??? fiha toto letiiiii

Kat uz ma taky pulku za sebou :confused:
15. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky, jak to udělám, aby mi šly dělat odstavce??? Enter nefunguje.... :frowning2:
15. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
no podle UTZ o týden míň :wink: jako že jsem 8 plus 1, tzn. začínám 9. týden
15. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
ty odstavce myslím jako v albu :wink:
15. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Luci, ahojky:slight_smile: to je dobre, ze se mas fajn... Ja uz taky, ale jinak mi bylo blbe vsude, doma, venku, u nasich...:grinning: ale prevraci s eto, sice si obcas blinknu, ale spis aby se nereklo:slight_smile: ted me zacina pro zmenu trapit zaha :confounded:
jinak u nas se krome kocarku taky resi hafo jinych veci, budeme delat fasadu, mam tu zrovna pri ruce vzornik barev:slight_smile: Pak mame v planu co nejdrive plot, randapujeme travu, kterou nam pak zahradni architekt prejede kultivatorem, srovna a zaseje novou krasnou travu... zkratka nevime, kam driv, predevsim financne:frowning2: ale nejak to dopadne... holky, prosim, poslete mi nektera mailem (nejlepe vsechny) nejaky seznam veci, co potrebuju na mimi... dekuju...
15. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
a ještě mě napadlo.... jak je to s dovolenou??? Mám nárok na celých 25 dní, nebo se mi to bude krátit ke dni nástupu na mateřskou???
15. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Luci, bude se to krátit... takže moc dovolené mít nebudeme:slight_smile:
15. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
jo, k seznamu se připojuju :grinning: jsem v pátek zas nakoupila nějaké hadříky a úplně mě přepadla panika, že vlastně nevím, co všechno potřebuju :grinning: a vzponěla jsem si na takové ty seznamy do školy v přírodě :grinning:

no vidíš, tobě všude.... víš, jak je děsný, když doma ti je blbě a u "cizích" dobře??? Jsem jak cvok....

o penízkách mi povídej.... mi stavba, jak jsem psala, bude se kupovat druhé auto.... je toho požehnaně....
15. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
hmmmmmm............. a k jakému datu? Nástupu na mateřskou že? to já teda půjdu někdy na konci září????
15. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
luci, chodí se 6-8 týdnů před termínem, pokud jsi ale na nemocenské, tak se dává automaticky 8 týdnů před porodem. Takže já mám termín 1.9. a jdu tudíž někdy na začátku července bajvoko...
15. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Luci, proc drahe auto?? stavajici nevyhovuje? neslouzi??

my bychom si uz taky meli poridim auto, ani ne tak drahe, jako aspon nejake :grinning:
15. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
tak odstavce už mím, Sat, díky :wink:
15. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
ne drahé, i když teda levné nebude, ale chtěla jsem napsat druhé :grinning: nene, to, co máme, si necháme, budeme potřebovat dvě :wink:
15. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
tak to jooo...
my musime zatim poridit aspon to jedno...
15. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
aha, tak to půjdu kolem poloviny září
15. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
bez autíka je to blbý co?
15. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
no, je to slozitejsi... ale snad brzo bude nejaky dopravni prostredek :slight_smile:
ja uz jdu dneska domu, je tak krasne, tak si jeste trochu uzit slunicka...
mejte se
15. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime. Dopoledne jsme byli na 2.casti kurzu satkovani, a pak to vzali prochazkou pres centrum Brna do detske nemocnice, kde nas cekala kontrola kyclicek. A jsme v poradku, tak jsem rada. Tedka jsme doma a maly odpociva v satku, za chvilicku nakojim a jdeme ven.
Porad ma tak skaredou tu pusinku, tak jsem si rekla, ze jestli se to do tydne nezlepsi, pujdeme na kozni. Uz to ma o hodne lepsi nez minuly tyden, ale i tak, kdyz je v teple nebo place, tak mu to vyleze a ma to cervene. Uz se tesim, az bude mit zase hebouckou tvaricku. Vim, ze hlavni je, ze je jinak zdravy, a toto je malichernost, ale i tak...ani nevim, jestli ho to treba nesvedi nebo tak, a nesnasi, kdyz mu to mazu, tak to je vzdycky rev, ach jo :pensive:
Katy, Teutonie jsou pry skvele kocarky, tady v Brne moc k videni nejsou, ale slysela jsem, ze jsou pry vyborne, tak gratuluju k volbe :wink:
Luci, druhe auti by se nam taky hodilo..Co budete kupovat?
Mejte se krasne a hezky slunickovy den.
15. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
holky, máte můj obdiv, já teda vím, že druhé auto by asi bylo dobré...ale já když vidím, kolik nás stojí to jedno, povinný ručení, nějaká pojistka atd, taky ta ekologie, už nás vidím, jak oba jezdíme do krámu pro rohlíky... nene, dvě nechci, aspoň zatím ne... :sunglasses:
15. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Hanicko, dekuju! zatim jsme na ne neslysela zadna negativa, tak verim, ze to bude snad dobra volba:grinning: Je to desna fuska:slight_smile:
15. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
jé vy jste zase tady?
15. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vy jste se tu dneska rozjely :grinning:

Ještě zareaguju na Kačku...já na nemocenské byla a sestra u dr. mi řekla, že na mateřskou mám nastoupít v rozmezí určitého data a to právě bylo 6-8 týdnů před porodem...tak jsem to nechala na těch 6 týdnů před porodem....každej to ale dělá jinak, asi jako vše, že :grinning: :grinning:

Tak já už včera chtěla odepsat, ležela jsem v posteli, psala z mobilu a usnula jsem u toho :sweat_smile: :sweat_smile: Takže jsem nic nakonec neodeslala :grinning: Tak až dneska.
Stále jsme u našich, je tu krásně a vegetíme o sto šest...jen chudák malej přestal kakat, opět naposled kadil v sobotu v noci, od té doby nic...chudák už se někdy tak kroutí a snaží se tlačit a nic :frowning2: Tak mu mažu bříško, nahřívám, vše možný dělám a nic...aspoň, že prdí :grinning:
V pondělí jsme s ním byli u dětského dr., ke kterému jsem chodívala jako dítě já...dostal nějaký slabší zánět spojivek do jednoho očička, přes víkend jsme kapali borovou vodu, ale nic se nedělo, tak nám napsal kapky Opt.-Septonex...naštěstí už to má v pohodě...a ještě nám napsal mastičku na čelo, protože se mu dělally strašné stroupky, žloutlo to, no nic moc...tak mažeme dvakrát denně a má to už taky lepší :slight_smile:
Jinak vše ok..Je tu u rodičů i jedna kamarádka, co má ročního kluka..pak tu bydlí její ségra, co má skoro dvouletou holčičku a pak ještě jedna kamarádka tu bydlí, co má taky ročního kluka...tak jsme všechny u té jedné dneska byly...tak byla sranda...pak jsme všechny jely po vsi s kočárkama, tak to bylo zajímavé...
Malý mi brečí, tak musím běžet..zatím pa
15. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
16. dub 2009 v 07:32  • Odpověz
Tak pro upřesnění,mají akci na pampers gigant balení 2 ks za 729kč,jsou tam k tomu ubrousky,ale jen 12ks takové malé cestovní balení,no a když si aktivujete tu jejich kartu jako bonus se vám do druhého dne přičtou 50 bodů a ty stačí k tomu,aby jste si vytiskli slevovou knížku kde je ten 25% žolík no a 2 balíky giga balení plen vás vyjdou na 546kč :dizzy_face: :dizzy_face: No nekup to :wink:
16. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
A ten neřád zub bolí jak ďas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
16. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
16. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz

16. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.