• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jojo, vidim to jako Pavly... casu mas Luci jeste dost.... ja bych se do skoly vratila hned.....
jinak se na chvili s vami loucim, poradne jsem jeste dneska nic neudelala, tak aby nebylo v praci zle.... mejte se krasne... a maminky snazilky: usmev na tvari, klidek v dusi a ono to prijde :wink: :dizzy_face:
21. srp 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
ted jsem psala na BRMS,ze taky na chvili mizim,jdu haji,neni mi nejlip a pak musim taky neco udelat,tak at se vylezim alespon trochu,zatim ahojky :wink:
21. srp 2007 ve 12:25  • Odpověz
Kiki - dřív nebo později určitě,tak papa a a´t ti práce příjemně uteče :wink:
21. srp 2007 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky Pavlínko :wink:
21. srp 2007 ve 12:27  • Odpověz
no jo, aspoň od vás všech pochytám rady, zkušenosti a inspirace a budu zkušená těhotnět :grinning: :wink: já bych teda už al eklidně brala být po škole... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: no tak zatím papa ... teď nebudu vědět, kam dřív, jestli sem nebo BRMS :grinning:
21. srp 2007 ve 12:30  • Odpověz
To jsme na tom stejně,každopádně ještě 11 dní se mě to BRMS hodně týká :slight_smile:
21. srp 2007 ve 12:33  • Odpověz
holky taky se přidám, protože potkat vás skoro všechny je umění, ale miminko ještě neplánujem, mám sice děti ráda, ale je mi 21 a po svatbě teprve budeme kupovat domeček. takže mimi musí počkat
21. srp 2007 ve 12:48  • Odpověz
No právě na tuto otázku jsem se ptala na BRMS :wink:
21. srp 2007 ve 12:49  • Odpověz
já vím
21. srp 2007 ve 12:53  • Odpověz
no tak aspoň někdo!!! Tak třeba budeme mysycko plánovat spolu :slight_smile: na kdy to vidíte vy s miminkem???
21. srp 2007 ve 13:03  • Odpověz
ahoooj ....tak se taktéž přidávám ...

jak jsem již prozradila od svatební cesty necháváme přírodě zelenou ...ale až tak urputně se zatím nesnažíme :wink:

jdu vás tu dočíst holky!
21. srp 2007 v 15:06  • Odpověz
...tak manža šílel z beremese a když už si zvykl, začínám tahat domů rozumy z koníka...chudák :wink:
No ale když se to kolem mě pupkatí, tak nezjisti si o tom veškerý informace, noó :sunglasses:
21. srp 2007 v 15:41  • Odpověz
Lucinko, za tři roky? Tak to tě asi předběhnu, to už bych nevydržela:slight_smile: Zatím říkám, že za rok touhle dobou dám přírodě zelenou...ale klidně se to může posunout, ať už dopředu či dozadu, já jsme taková nevyzpytatelná v téhle otázce :grinning: Ale je fakt, že ten domeček to chce...takže letošní rok je v plánu přes zimu udělat vnitřek (vybavení)a na jaře, v létě udělat terén (zámkovka, bazén:slight_smile: A pak...to je právě ve hvězdách, co mě popadne pak :grinning: :sunglasses: Ještě mě totiž láká nějaká luxusní dovolená, však víš Lucinko, co tím myslím :grinning:
21. srp 2007 v 17:10  • Odpověz
No ahojky holky já vás pořád postrádám na BRMS a vy jste tady :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2007 v 17:16  • Odpověz
ahojky holky, tak já Vás pořád heldám na brms a vy se tu připravujete na budoucí ratolesti :grinning: :grinning: :grinning:
no my se taky připravujeme ale zatím na nečisto, tak to tu třebas získám nějaké zkušenosti a pak to využiji, my mimi plánujeme tak do dvou let :slight_smile:
21. srp 2007 v 19:43  • Odpověz
Ahojteee!!!!!Já se přidávám do skupiny :grinning: , jestli máte ještě volno :dizzy_face: .Zatím jsem snažilka nesnažilka...vidím to tak spíše jako Kristynka a Kata...ten rok..ale uvidíme.Jsem docela nalomená, uvidím, jak v práci...Miláček by chtěl hned, byt pomaličku rekonstruujeme, již máme jádro, fung kuchyň a obývák, zbytek zatím čeká, ale pomaličku ale jistě to dokončuje...bydlet můžeme hned i s miminkem, VŠ mám již rok za sebou,práci mám taky dobrou...ale zase si říkám, není potřeba nic uspěchat... :wink:
21. srp 2007 ve 20:04  • Odpověz
ahooojky hani :slight_smile: miláček by taky chtěl mimi, ale já si potřebuji ještě zajistit práci a pak budeme plánovat a trénovat :slight_smile: a jak se jinak máš?
21. srp 2007 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj maji,mam se docela fajn, i kdyz spise pracovne... :angry:Nekdy me to v praci docela dost stve, nestihacka, moc prace, ale na druhou stranu docela dobre zaplacene, tedy aspon pro me...tak si rikam, ze to "musim" jeste nejakou dobu vydrzet.Pak si rikam, ze vsude je neco,v kazde praci..tady je fajn, ze mame super kolektiv a hodne veci jsem se naucila, navic jsou tam i moznosti rustu...a co ty a prace?
21. srp 2007 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahojky maji a hani,jsem rada,ze jste taky nasly cestu,ikdyz jeste nejste jako my uplne snazilky,jednou to prijde....nekdy vam vsem docela zavidim,ze jeste mate cas cekat a odlozit to mimi,nekdy mi docela stve,ze me svazuje vek, stale mam pocit,ze bych si jeste uzivala....ale zase bych si rada neco uzila i starsi a k tomu je zase potreba mit deti odrostlejsi.vidim to u svagrove,jedna 9 druha 2,5 a pomalu zase zacne mit volno - uz budou samostatnejsi a samostatnejsi....takze asi nemam duvod cekat....a jsem i moc rada,ze milacek tak moc to dite chce,je mladsi,takze jsem za tento fakt vdecna,on by mohl vic nez ja kricet,ze jeste ma cas.....

no tak jsem se vyzpovidala a jdu do hajan,protoze milacek po 3 dnech vola,ze by udelal terezce oci....radeji nemluvime o chlapeckovi,protoze tam se pereme o jmeno :grinning: tak uvidime

tak zatim pa a pekny vecer,ja se urcite zitra ukazu,mam jeste dovcu a budu delat ty plany do prace....takze budu u poce,papa :wink:
21. srp 2007 ve 20:49  • Odpověz
holky tady nás je teda :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 21:02  • Odpověz
Pavly, "udělat Terezce oči", holka, ty mě dneska bavíš :grinning: :grinning: :wink:
21. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz
tak pavly doboru noc ať tě blechy štípou celou noc :grinning: :grinning: :grinning:

čauko hani, já si hledám nové zaměstnání takže chodím po pohovorech a cítím se jak testovací myš,současná práce už mě nebaví a taky když už mám to vysokoškolské vzdělání hledám něco co by mě bavilo a uživilo :slight_smile:
a co vy a rodina?
21. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky Pavli,ono je to tezke, nikdy neni idealni vek na to, mit dite...vzdycky je brzo nebo pozde, nebo skola, nebo malo penez nebo spatna prace nebo dobra prace..Ja bych do toho sla klidne hned, deti miluju a miluju se o ne starat..Tedka ma jedna z mych nejlepsich kamaradek termin 17.zari, tak se snad trosku vyradim u ni...a pak Vanoce..a pak se budu tesit na jaro..a uz je to skoro rok od svatby... :grinning: Jeste bych chtela s milackem do Parize, tak co takhle jarni Pariz a z ni si dovezt miminko? Totiz ja chci, aby mel milacek prekvapeni..aby si myslel, ze beru prasky, ale ja je brat nebudu, a pak bude mu nachystam prekvapko :grinning: Teda byla bych rada, kdyby to tak klaplo...no uvidime.Nakonec to bude stejne uplne jinak, nechame se prekvapit :dizzy_face: .Tak dobrou noc
21. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz
Maji, a v jakem oboru hledas praci?
21. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz
jj jak říká hanča, nikdy není ideální věk....ale prostě jak to začneš cítit, že by to mělo příjít tak je to ono, i já mám soustu kamarádek, které ať už jsou mladší či starší mají mimi nebo jsou těšilky, jak se tu píše, moje nej kamarádka má termín 4.října, takže jsem zvědavá jaké to bude a tak, já se na to ještě necítím, ikdyž miláček už by chtěl mimi, ale jak říká, zatím cizí a vrátit, ono je to milé když to nemluví a nemá to vlastní rozum, ale jak to ten rozum chytne stojí to za to :slight_smile: :slight_smile:
takže se vždycky moc těším, když můžu nějakého toho mrnouska pochovat či jít s ním na procházku, je to krásný pocit :grinning:
21. srp 2007 ve 21:11  • Odpověz
hani bankovnictví,administrativa, ale i marketing, management to víš když si celý život zaměřená na ekonomiku ti toho moc nezbývá :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2007 ve 21:14  • Odpověz
hani dobrou, musím to jít dožehlit, takže brzy páááá :wink:
21. srp 2007 ve 21:19  • Odpověz
Promin, ja se zakecala s mamkou na skypu...u nas ve firme porad hledame nove posily.Zkus se kouknout ja jobs, vyhledavani podle firem - ModusLink, treba neco objevis.Pokud by te neco zaujalo, dej mi vedet, pokusila bych se primluvit.Dobrou noc.Hanca
21. srp 2007 ve 21:38  • Odpověz
hanicko, koukám, že Ty už brouzdáš po témátkách o kočárkách :astonished: :grinning:
22. srp 2007 v 09:22  • Odpověz
čauko kat :slight_smile: hani mrknu díky za tip :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2007 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.