• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
no to je fakt, nebudu špekulovat, jsem totálně grogy co ty?
14. lis 2007 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak já si včera vyšla na procházku a koupila si další body pro mimi a sestra mi koupila dvoje ponožečky a dvoje rukavičky,tak to bude mít ale až na příští zimu :grinning: mají tolik krásných věcí pro ty mimča,no jestli mi dopadne dobře ten screening,tak začnu nakupovat trošku víc :grinning:
14. lis 2007 v 11:35  • Odpověz
autor
me nemluv,kdybys me videla,pochopis,
dneska je mi o neco lip,zatim jsem ani nezvracela...ale jinak tu ted lezim jak lemra a pujcila jsem si do postele notas,jinak mam smulu a nechodim sem,protoze sedet u meho pocitace mi nejde...
a lezet ted hodlam az do odpoledne,protoze jsem konecne zvladla dojet do knihovny a nabrat par knizek,takze jsem zvladla uz na me az doost na dnesek

co tym co ted delas,ty jsi v praci?

jo a jinak me se ze zacatku chtelo spat tak,ze bych az brecela! pak prisly nevolnosti,spim dal rada,ale neni to tak silene,jako predtim
14. lis 2007 v 11:38  • Odpověz
dneska jsem v práci naposled...moc nejezdíme, tak dobroš zatím, ale ty stavy....
14. lis 2007 v 11:44  • Odpověz
autor
jdes na neschopenku?
14. lis 2007 v 11:46  • Odpověz
ano jdu musím mít dvě, chtěla jsem zůstat jezdit ale nejde to, tak budu doma...to bude otrava, ale budu chodit za Honzou do práce na net,m tak aspoŇ něco, A Jeníček, to mě ani nenapadlo, Honza by jiné jméno na kluka nepřežil :grinning:
14. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz
autor
co musis mit dve-neco mi porad unika!
no me jenik nenapadlo taky,dokdu se to v rodine nezacalo nebezpene sirit,tak jsem rekla nikdy,aby mi ho prejmenovali chudaka,honza se mi libi,ale pernikovou chaloupku doma nechci :grinning:
14. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz
moje známá z práce má vnoučata - dvojčata - Jeníčka a Mařenku :slight_smile: jsou nádherní
14. lis 2007 ve 12:08  • Odpověz
musím mít dvě neschopenky, mám dvě práce, chctěla jsem zůstat v jedné jako dohoda ale nejde to víš?
To je fakt záleží na zvyklostech rodiny
14. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
jojo,zvyky rodiny,ja taky nic nenamitam,jen ja nechci (uz kvuli memu povolani by to nebylo ok)
luci-dve prace,ty jsi teda nezmar
14. lis 2007 ve 12:13  • Odpověz
jo jo, ale ty prachy, si můžem víc dovolit, ale ne vždy, je to nárazové, tak teď budu doma, chodit plavat, dřistat na net, a do kina
14. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
autor
no a jak budes mit vychazky!!
ja jsem ted na neschopence,protoze je mi tak zle a vychazky jsou na h..protoze kdyz je mam¨,tak zrovna zvracim a kdyz bych se chtela na chvili projit,tak je nemam...takze cekam,kdy z toho budu mit navic depku...
ja se chci do prace vratit,jestli nevonosti dovoli...ale zacinam se smirovat i s variantou,ze se nevratim-pac to zlepseni zatim nejak nevidim v dohledne dome....
to bych taky byla tady pecena varena....ale jestli ´mi fakt bude dal zle,tak me staci jen postel
14. lis 2007 ve 12:26  • Odpověz
no jsou i neomezené vycházky, to ti může dr. napsat, pokud teda nejsi riziková zdravotně
14. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz
autor
no myslim,ze rizikova nejsem,mam jen prolemy s nevolnostma, spatne jim a piju...
ja uz jsem taky uvazovala,ze jestli se to nezlepsi a pujdu k doktorovi az toho 29.tak se ho pripadne zeptam prave na ty neomezene.ne ze bych chtela byt neustale pryc-jak rikam,me je zatim stale zle,ale spis abych se nebala alespon se projit,kdyz uz je mi na chvilickiu lip,no jsem na doktora zvedava,co povi a vubec,jak mi do te doby bude
14. lis 2007 ve 12:37  • Odpověz
Zdravím. :sunglasses:
14. lis 2007 ve 12:38  • Odpověz
No právě pavly....já mám riziko kvůli práce, dělám na JIP a na záchrance tak proto, a jsou dny kdy nevystrčíš čumák ze dveří a naopak máš chuť trajdat.....ty neomezené jsou fakt fajn
14. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz
já už mám neomezené :grinning:
14. lis 2007 ve 12:49  • Odpověz
autor
aha,tak ty jsi lekarka nebo sestricka?
to chapu,ze mas rizikovy! no ja mam jen psychicky narocny...
many-ty si je uzivej,zvlast,kdyz tobe je dobre! :wink:
14. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz
sestra.... teda docela inteligentní služka tomu tady říkáme :grinning:
14. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz
jo,už se nutím chodit každý den aspoň chvíli na vzduch, sestřenka mě sprdla,že je to na tlak,jinak ho budu mít furt špatný :wink: tak se zachvíli budu pomalu chystat ven,budu vozit tříletou fešandu :grinning:
14. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz
autor
luci.-chapu,mamka je totez jen na jinem oddeleni
many-to se tak nekdo maaaaa, ikdy uz ja sem uz byla na pul hodiny v knihovne-to je po takove dobe taky uspech!
14. lis 2007 ve 12:58  • Odpověz
Vy jste teda všechny na rizikovém?
14. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz
autor
holky kde jste, ja jsem dneska zazila za posledni asi 3 tydny prvni den bez daveni a celkem jsem i cely den vnimala svet-ja se snad zblaznim radosti!!! klepu na vse,co jde!
14. lis 2007 ve 20:03  • Odpověz
ahoj Pavly.... jsem rada, ze ti bylo vcera lip a verim, ze se to bude dal zlepsovat.... treba budes mit ted silu zajit za nama na BRMS :wink:
uzivej si mimiska a bud rada, ze v takove zime a hnusnym pocasi nemusis rano z postele :dizzy_face:
15. lis 2007 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
no Pavli tak to je super :slight_smile: a je to dnes to samý :slight_smile:
mě začíná akorát pobolívat pěkně hlava a vždycky navečer je to hnus,píchá mě ve spáncích :angry: snažím se hodně pít,ale moc mi to neleze :grinning:
15. lis 2007 v 09:19  • Odpověz
rezetko ty už taky nebereš antikoncepci :wink:
15. lis 2007 v 10:03  • Odpověz
holky přeju krásný víkend :wink:
16. lis 2007 ve 13:37  • Odpověz
Kde jste kdo? :sunglasses:
18. lis 2007 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky kdy začíná bimbat srdéčko????já byla v pátek na gyndě, a neříkal nic, jen pogratuloval, ukázal mi plodový vak, a objednal mě na poradnu
18. lis 2007 v 17:27  • Odpověz
Ahoj tehulky,snazilky a vsechny ostatni, moc vas vsechny zdravim. Jak se dari? Pavli,uz je ti trosku lepe? Moc na tebe myslim.Tak se mejte krasne.Papa Hanca
18. lis 2007 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.