• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Dobre ranko,
Pavly,snad u vas byla noc lepsi a Terezku horecky brzy opusti.
Ja se desim toho,az malemu neco bude.
Jinak dnes maly od peti nespal,asi z toho pocasi.Byla bourka,ted silene leje,je tma,zatazeno a navic tu do 11 nejde proud,fakt super.Odpoledne pro nas prijede tchan,ale nevim co na te chalupe budem delat,kdyz je takhle.
17. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky, miminka i bříško :wink: u nás vše stejné, jsme u našich, takže je mi báječně :grinning:

Maru, co tvůj zoubek? Už lepší??? Nemyslíš, že stačí, že má trápení jen jeden??? :wink: :slight_smile: každopádně pusinku pro malého žraločka :wink:

Pavlínko, co u vás? Jak je dnes???? Doufám, že jen a jen lépe... moc moc na tebe myslím a hlavně na Terezku....

Hani, miláček si splnil sen a koupil si BMW 530.... černé, krásné.... ale ještě není doma.... Kat asi teď trpí, když si představí tu ekologii.... je to třílitr..... ale my to tak nebereme, pro mě´bylo důležité, že si mohl splnit sen :wink: teď ještě ho musíme nechat přelakovat, je trochu odřené a to takovému autíčku nesluší :wink:

Scai, my jsme tady pořád a hlavně mě tu teď najdeš, facebook moc nestíhám.... :wink:

Soni, zítra má být lépe, těš se na sluníčko :wink:

Jinak mě včera volal přímo pan ředitel z práce... trošku přidrzlej mi teda přišel.... jako že jestli nechci zůstat už pořád na nemocenský, že by místo mě mohli někoho přijmout (nesedí mu holčina, co za mě zaskakuje) a hlavní důvod je určitě to, což mi teda samozřejmě neřekl, že by jí dal nižší plat a svedl to na krizi.... vychcanej jak mraky.... ještě mi začal říkat, že takhle by mi musel proplatit veškerou dovolenou, že jako peníze navíc.... no pobavila jsemn se a řekla mu, že nemám paní doktorku, která mě bez důvodu nechá jen tak doma.... a že teda nedokážu říct a že se uvidí.....
17. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
jo a kočárek Hani, jdu kouknout dneska - na net teda :wink:
17. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
no tak teda kočárek.... to bude něco.... chtěla bych, aby stál tak do 20 000 a chci trojkombinaci, jako i s autosedačkou... casulaplay by se mi líbily, ale ty jsou přes 20.... :unamused:
17. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
holky, jsem z toho hotová.... když má tohle, nemá tamto.... ach jo.... jak dalece je důležité, aby to mělo přehazovací rukojeť??? Sporťák úplný leh? Casualplay to nemají, prý mírný skoln, na kterém se dá pohodlně spát.... co nafukovací kola? Výhoda?????
17. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
jinak teda už jsem ochotná i za 25 tis....
17. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Luci, vítej v klubu!:grinning:
Moje představa nejdřív byla 15 tis, pak 20, teď 25!:grinning:
No, já jsme rozhodnutí, je to teutonia, psala jsme kamarádce do Německa, ta mi prošacovala jejich diskuze, byla i v obchodě a prostě sumasumárum jí potvrdili, co mě tady, prostě nemá konkurenci... Takže já mám jasno, teď jen přesně spočítám cenu toho, co chci ve výbavě, pak mi to spočítá kamarádka v německu a podle toho koupím tam nebo tady:slight_smile:

luci, můj názor, ale nikomu ho nenutím - já bydlím na velkém kopci, proto chci kočárek lehký (12, 13 kilo), ze stejného důvodu chci právě otočnou sedačku nebo přehazovací rukojeť (nerada bych, aby mi dítko prořvalo cestu domů do kopce, pač ho fakt nebudu vozit za sebou, aby mu nesvítilo do očí:grinning:), ze stejného důvodu ruční brzdu, abych si mohla cestu dolů korigovat (to ale nebyla podmínka, spíš příjemný bonus). Chci materiály, které jdou nejlépe prát a nevyblednou. Chci kočárek do lehu, protože když bude náhodou miminku korbička malá, tak ho můžu položit ještě do sedačky, i když ještě neude úplně sedící. Chci kočárek snadný na manipulaci, protože sice nebudu jezdit MHD, ale zas ebudu jezdit autem a potřebuju, aby se do auta vešlo v pohodě, nemusela bych ho nějak složitě rozkládat a taky abych ho unesla...
Naopak já oželím originální tašku na rukojeť, tu si koupím černou v DM:slight_smile: Pak oželím přesně barvu dle gusta (uznávám, že teutonky nemají takovou barevnou škálu jako třeba maxi cosi), taky oželím originál autosedačku, samozřejmě chci bezpečnou, kvalitní, ale pořídím si maxicosi (nikoliv tario, která je přímo k teutonkám).

Zkrátka já co se výbavy a parametrů nenašla lepší než teutonky:grinning:

Ale je to tak, jak to tu už padlo, každý hledá něco trochu jiného, pro někoho je hodně důležitá barva, pro někoho velikost boudy atd. (apropo Luci, já bych na našem místě velikost zas etolik neřešila, sice máme dítka na zimu, tudíž s fusakem, ale vem si, že po zimě už půjdou do sedačky a to ještě nebudou nijak velcí. Horší to mají dle mě maminy, co rodí třeba v květnu, protože ty mají na zimu už skoro půlroční dítka a taky chtějí, aby byly v hlubokém že...), to je jen má myšlenka, přemýšlím nahlas:grinning:
17. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
http://www.babyportal.cz/akcni-komplet-maxi-cosi-mura-4-dreami-mura-cabriofix-vzor-2009

ten se mi líbí, ale to bych musela mít kluka.... pro holku nemají hezké barvy... :frowning2:
17. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
no kopec mě čeká taky, takže právě třebaq přehazpvací rukojeť mi přijde důležitá.... hele, a který přesně sis vybrala???? Já mám otevřené jejich stránky a úplně se v tom nevyznám.... to si můžeš nějak nakombinovat sama???? vypadají hezky,a le ty barvy no.... :unamused:
17. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?sub=6&id=54

Kat, tohle je cena jen za sporťák, že???
17. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
ahoj.ctu u kojini
nechavam malou potulit a prospat
tepl. se drzi jen na 37 to uz je super, ale stale je uplakana
byla jsem s ni uz ale i projet auto-no musim si zvykat, je to jine-na razeni, ale rizeni stejne jak sharan,tak si snad zvyknu,parkvovala jsem jen jednou zatim,tak uvidime... :fearful:

kocarky popsala kat presne,ja jen dodam,ze me jeste slo o velikost plochy sportaku-sirka delka,siiilenosti,co delaji, polohovani nozicek,...a ja teda byla ta,co resila velke dite,pac jsme meli termin v cervu,to ma taky kat pravdu.....
a za me-ja bych nesla do trojkolky-proto jsem musela ozelet nafukovacky-jde to i bez nich,ale jsou urcite vyhoda
-prehazovaci rukojet je urcite vyhoda,ale u vetsiny kocarku pry dooost poruchove a slozite-tim nemyslim ale teutonie,pac ty jsou fakt spicka...
-ja treba trvala a trvam na otocnych kolech vepredu
-nekoupila bych kocar bez moznosti vozit na nem autosedacku-opet vyhoda teut.maji adaptery prave na maxi cosi-coz bych brala taky jako super vec

no a pak jak psala kat presne, barvu jsem byla ochotna prezit-kdyz uz jsem mela vybrano,.....

luci - do toho co jsi ukazala bych nesla, nelibi se ji sportak,ale nejak moc jsem to nestudovala,jen co vidim-ne
17. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
jj, není nic moc.... jinak autosedačka a ne trojkolka je taky mojí prioritou....
17. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
pavly, jéé, ty si mě tak potěšila kočenko! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
asi potřebuju poradit, jaké značky ano a jaké určitě ne....
17. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
no luci,to ti tezko poradim,protoze fakt kazda mame jine predstavy..ja mam nastudovane chicco,cam,jane,casual,trochu teutonie....zbytek uz mam jen pul znalosti-ty prohraly hned.
treba cam-cortina ta ma moznost nacvakavat sportak po i proti smeru jizdy,ale podvozek -bleeeeeee,obrovksej
17. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
jo a jeste x-lander znam
17. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
to mi stačí :slight_smile: protože jinak se v tom ztrácím... terochu se orientuju i podle ceny.... co je za 10 tis ve mě moc důvěru nevzbuzuje...., možná blbej přístup, aler.....
17. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jané, Casual, Maxicosi, Teutonia, Inglesina - to jsou mnou prolezlé kočárky:slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jo a ještě ten Xlander, ale mě upřímně nikterak neočaroval, nezaujal, leč třeba kamarádka na něj nedá dopustit...
17. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jo a Peg perego ještě:slight_smile:
Já ještě okoukla trochu dva německé - Hartan a Gesslein, ale ty snadno převálcovala teutonka:grinning:
17. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
jo vidis,inglesinu jsem taky studovfala trochu a jeste peg perego
17. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
na hartan jsem taky koukala....
17. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
inglesina mě neočarovala.... já si snad budu muset vypsat co chci a co jakej kočár má a pak z toho prostě vybrat....
17. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
tak ja to ted vezmu za me strucne
x-lander,libi se mi nafukovaci kola,pro pro me nic moc na manipulaci,je tezkej,a treba korba v porovnani s jinejma nema zadne funkce..pritom cena neni zase az tak levna, sportak-nelibi se mi ze nanoznik se dava pod madlo-neumim si predstavit pro vetsi deti
casual-chtela jsem puvodne,libilo se mi polohovani u autosedacky, barvy,ale sportak-sleny propadak-pro me (promin hani),malickaty-vcera zrovna jsem v nem videla pul rocni dite a melo tak akorat-kratka operka zad,kratky-nebo nic na nozicky,...ale vypada moc krasne a ma moznost polohovat u sportaku boudu dopredu-nesviti na dite slunicko-velka vyhoda, korba taky kratka
cam-cortina-moc se mi libila- sedacka-i isofix,super vanicka, sportak se da nacvakavat na oba smery,bylo to vse fakt dokonale,jen me teda odradil podvozek,fakt obrovskej....tim to prohrala
jane-no co dodat,je to moje laska,ale chyby ma, autosedacka-lepsi je maxi cosi treba, nema tu sklapeci strisku...ale treba ma nejdesli a nejsirsi sportak-coz pro me bylo dost rozhodujici-pac male bude pristi rok dva a je mozny,ze na podzim se jeste bude chtit nebo muset vozit..aby se mi tam vesla, a je fakt lehoucky a treba az ted strasne ocenuju,ze se sklada podvozek do stojata a stoji-takze se k nemu neohybam a lip se mi uklada do auta,kdyz se musi slakdat (do naseho auta ho neskadam,ze :grinning: )
peg perego jsem chtela videt-neni kde,chtela jsem kombinovat podvozek s tim nahore a nechteli mi nikde vyhovet,takze jsemho vzdala,znam ho jen z fotek
inglesina-mela jsem v ruce sportak-neter a byl dobrej-myslim ten pro velke deti, asi budou dobre i jine kocarky,ale nejak jsem taky od ni ustoupila, ostatmi vyhovovali lip
chicco-no taky jsem byla nadsena sedackou,korbou,ale sportak-pro me propadak,misto strechy stan-sustak,takze na zimu v zadnem pripade....
tak to je tak strucne,co si pamatuju
17. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
budu muset do krámů........ po netu to asi nevyberu....
17. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
tak to luci kazdopadne :grinning:
17. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
JEN JSEM MYSLELA, že si udělám představu a půjdu už jen kvůli něčemu.... kdepak, půjdu zcela bez představy....
17. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
to te hned napadne,neboj
17. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
no nic,se loucim,mala zacina chtit lezt,tak si jdem hrat a pak ven-teda je tam tak priiiserne hnusno-na to teplo a krasne jsem si teda fakt zvykla az moc rychle-tak zase zpet vyhybka na zimu a hnusne a hura do toho
17. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
pa a zítra už bude hezky, těš se :wink:
17. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.