• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
jo a nepsala jsi náhodou, že jdeš spát k filmu? :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
jsem spala hoďku a půl, to mi stačilo :slight_smile: Stejně malej v kočárku prý moc nechtěl spát, tak s ním manža přišel asi už v půl třetí domů. A dneska je takovej mrzutější, teď zase hodnější...A já se dala ještě do mytí oken, tak už mám dvě a ještě teď půjdu umýt jedno, a dvě mi zbydou na jindy :slight_smile: Možná to udělám zítra, to jde docela rychle, nečekaně :grinning:
20. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Luci super,že KO v pohodě!
Dvojčata jo?mazec..mám zkušenost :pensive:
20. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojky,
teda Luci co jsem říkala,pamatuješ? že to vypadá na dvojčátka podle těch kolejnic co jsi měla na testu :wink: Ale je moc dobře,že ten jeden bobánek je silák nejsilnější a vyvíjí se jak má a je zdravý a ukázkový a prostě to nej miminko :wink:
No taky bych asi byla radši kdyby se mi z dvojčátek jedno ztratilo :pensive: Možná to bude znít divně,ale dvojčátka bych teda nechtěla,bych byla super streslá máma jak se znám .....
Veru zapomeň a na to co bylo,Kubík je ten nej a je tvůj :wink:
21. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
maru já bych si to šla hodit :sweat_smile: však víš jak jsem byla psych mimo :pensive:
21. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
No právěže vím :wink:
21. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nikkyy, raduj se ze zdravého Kubíčka :slight_smile:

Tak my dneska byli na kontrole na kyčlích, tak prý že dobrý, ale že jako ještě nejsou jadýrka, tak za dva měsíce ještě na jednu kontrolu, tak pes aby se v tom vyznal :sweat_smile: A domlouvala jsem se s kamarádkou, se kterou jsem byla v porodnici na pokoji, že se tam dneska setkáme, tak se tak stalo :grinning: A taky mají jít zase ještě v červnu, tak si to pak taky tak naplánujem :grinning:
Malý teď nachvilku usnul, tak jsem šla napsat. A půjdu dělat rajskou k večeři, a abych měla i na zítřek, když tu budu sama, tak určo nebude moc času zase vyvařovat, tak využívám toho, že je Martin doma :slight_smile: Včera jsem aspoň umyla ty tři okna, dneska ještě v kuchyni a už mi čeká jen okno u malého v pokoji, ale tam je stejně tak akorát prozatimní bordeliště, takže to udělám asi až o víkendu. Stejně už nemám noviny na leštění oken, tak smůla :grinning: :grinning:
Jinak malý v noci poslední dobou (co jsme se vrátili od rodičů) spinká krásně, usíná do těch půl devátý, devíti a spí tak do čtyř, až úplně zírám :slight_smile:

Tak doufám, že jste všechny ok a je vše v pořádku :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Niky, nemysli na to a užívej Kubíka :slight_smile:

JJ, Maru, vzpomněla jsem si na tebe :grinning: a divně to nezní, já jsem taky šťastná za to jedno... jako kdyby byly dvě, člověk by nakonec měl radost taky,ale myslím, že takhle je to lepší :wink:

Soni, to je fajn, že jste dopadli dobře :wink:

Pavlínko, co u vás??? Myslím na tebe !!!
21. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky, ja tady dneska mela 2 kamosky jeste z rodneho mesta, jedna ma asi 20mesicni holcicku Barunka a druha ceka mimi v srpnu (jsou segry), tak to bylo moc fajn, az je mi lito, ze tam nebydlim, prece jenom v Brne zadnou takovou dobrou kamosku nemam a s nima mam spojeny kus minulosti..ale bylo to fajn!
Luci, gratuluju ke krasnym vysledkum, je to fakt radost, ze? Ja bych dvojcatka taky nechtela, protoze mi da fakt zabrat jedno, nedokazu si predstavit mit dve...no ale zvladnout bych to musela a radost bych urcite taky mela, proste co clovek nadela, kdyz mu to tak osud pripravi....
Niky, muselo to byt fakt psycho, si to absolutne neumim predstavit :pensive: Jsi moc silna, ze jsi to zvladla. Ja mam co delat, abych se vyporadala s blbym cisarem, a to je proti tomu nic :pensive: Mas muj obdiv :dizzy_face:
Soni, teda ty jsi akci... :grinning: Nechces prijet i k nam, taky bych potrebovala umyt okna,ale s malym se to neda...jsem kolikrat rada, ze stihnu trosku poklidit, navarit a dat sebe do kupy... :grinning: My mame taky kyclicky ok. A jadyrka jsou v pohode, dorostou, toto se nijak neresi, ma to hodne deti....Taky jdeme jeste na jednu kontrolu....
21. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
ahojky holky
jen se ozyvam,ze jsme ok-tak nejak,je toho strasne hodne a do toho vcera prisla i mrcha migrena,abych to nemela tak snadny...
-babi vcera vypadala silene, mela obrovske horecky,nevnimala,byli jsme hotovy,dneska vypadala jak vymenena,bylo ji lip,tak snad bude bojovat-ma zapal plic,atd...
-cele dny jsme tam ted jezdili, plus dalsi vyrizovani-vozila jsem mamku,tak slava,ze auto uz je,ale seznamujem se moc hr,takze i z toho mam nervy,stale to auto neni zcela ok a tak porad vse kontroluju....
-mala je zlata,vydrzi hodne,ale bohuzel asi zoubky nebo zazivan ji stale trapi :frowning2: ,takze ma desny zachvaty place,prohyba se a kope tak,ze mam chut volat zachranku,ze snad umira....to trva i po hodinach,pak jak kdyz utne-asi se ji ulevi-a krasne povida,smeje se a dela obliceje...kdyby tak clovek vedel,co to opravdu je,byl by klidnejsi
-je toho jeste vic,ale nemam silu nic psat, jak pise hanicka-soni,prijd uklidit i k nam,ja ted fakt nezvaldam,idkyz po vecer dohanim,mam i povlecene lozni a snazim se,ale stale neco chybi,okna radeji ted ani neresim,snad taky na ne dojde rada.........
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
tak snad dopisu

soni-s tim rihanim jsme to meli stejne jako hanicka,jen sjem prizvedla-vetsinou nic,tak jsem to nechala byt, vetsinou si rihla pred dalsim kojenim,nebo treba proste az za hodinu,malokdy hned po kojeni, ted je to stejne, nerihame,nekdy ji to vyjde samo od sebe,vetsinou ale ne-a vyhovovalo ji to,nemela s tim trapeni-pry ne kazde dite musi rihat-my zrovna meli stesti

luci-dvojcatka-no tak kdyz si vzpomenete,tak ja tu psala totez....a taky jsem prece mela brzy hned silnou carku......ale jak jsem se pak docetla,tak pry jedna tretina zen ma dve vajicka,ale protoze se driv nechodilo tak bzry na utz,tak to jedno se ztratilo a nikdo to nevedel....dneska se chodi na utz driv a proto se to casto zjisti...
-jinak tez jsem ted rada,ze bylo jedno-ac ja dvojcata chtela-ne kvuli starostem nebo zajimavosti,ale spis proto,ze jestli maji byt,at jsou hned z kraje a ne treba ted po terezce, tri deti nejak neplanujeme......doufam,ze i podruhe bude jen jedna bublinka
a hlavne gratuluju k vysledkum a jen tak dal :dizzy_face:

hani-chapu to s tim propojenim, citim to stejne,je super,ze jste tak krasne v pohode :slight_smile:

holky,zbytek zdravim,snad zase zitra dojdu, chci byt jeden doma doma-bez auta a normalne poklidit,pohrat si s malou a obycejne kocarkovat...
musim place,pa
21. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky...

Tak nejdřív - Haničko, zahlédla jsme tě na látkovkách, wau! Gratuluju k rozhodnutí a věřím, že se to tobě i malýmu bude líbit :wink: Jinak já pro kamarádky sepsala i takovou jakoby brožurku, teda dopíšu co nejdřív, tak kdybys chtěla, písnu ti ji na mail :wink: Já už mám dom avýbavu asi až do roku věku, je to super, nejraději mám vlňáčky upltené babičkou :dizzy_face:

Pavly, mně taky není dobře skoro celý týden už... až budeme mít obě čas, písnu ti nějaké mé nové zážitky, byla jsme u jedné alternativky...
Ať je tobě i malé co nejdřív lépe!

Soni, tobě jsem chtěla říct už několikrát - přijde mi, že jsi neskutečně v pohodě. Nesoudím jen podle těch oken, ale tak celkově, z ničeho nejsi nijak extrémně vydřená, prostě vyzařuješ na mě úžasnou energii, že se to i smimčem dá vše zvládat. :dizzy_face:

Luci, dvojčátka...je to zvláštní, já bych s ejich zatím asi nebála, jak píšou holky, když musíš, tak musíš... ale věřím, že to takhle mělo být :wink: Užívej si začátku, aspoň ti nění tak hrozně jako bylo mně...

Jinak já jsem byla na utz, ale miminko je stále miminko, pan doktor se snažil seč mohl, ale ne, pohlaví je přesně pod mým pupkem a nejde to vidět:slight_smile: nevadí, asi to tak mělo být :wink: Hlavní je, že je vše v pořádku! Je mi lépe, alespoň těhotensky a užívám si drobných kopanečků! :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
21. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Katy, diky, ja te tam moc rada vidim, na te diskuzi, budu tam chodit casteji, kdyz bude cas. Ja jenom doufam, ze se to bude Tomaskovi libit. Silene se tesim, az ho poprve zabalim, ale fakt moc. Pak ti dam vedet, jake to bylo :dizzy_face: Snad mu to bude vyhovovat, je to fakt paradni. A za brozurku bych byla moc rada, ja mam z Brany tu knizecku Pleny pod lupou, znas? Je to taky docela fajny. Tak kdyby jsi chtela, muzu ti to koupit a poslat v obalce. :dizzy_face: A jak jsi na latkovky prisla ty? Diky tomu, ze je to ekologicky? Nebo mas taky nejaky vzor?
Tak zatim paa, ja jdu do sprchy, nez se maly hladecek probudi :dizzy_face:
A pridavam se k pochvale Sonky, je to sikulka, stejne jako vsechny ostatni maminky z teto party. Jsem rada, ze zustavame porad ve spojeni :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
22. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Hani nezvládla.stále to ve mě hlodá všechno....ale je už fajn,čas rány zahojí a díky Kubovi totálně skoro :wink:
a zvládla by to každá,musela,nic jiného by nezbývalo :wink:

jinak látkovky taky obdivuju....já bych to nedala!kort jakým způsobem sejří.3x denně minimálně a totál žluté a husté a smrdí.
Včera večer jsem ho svlékla,nechávám jen body před koupáním a fusky a větráme prdku a pindíka a dala jsem ho na břicho a on začal tak prdět,ale holky ten smrááádddd no hruza :sweat_smile: a pak ve vaně najednou vidím bublinky a frajer si prdí ještě do vody a strašná sranda :grinning:
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Pavlínko, jsem ráda, že ač stále je babička nemocná, je to lepší a věřím, že se bude jen a jen zlepšovat, držím palečky :slight_smile: vZPOMNĚLA JSEM SI, jak když jsem byla u tebe, jak jsi říkala, že jsi taky asi měla dvojčátka.... :wink: jinak koukámna to jako ty, chceme dvě dětičky, a tak jen doufám, že i příští těhu tam bude jen jeden prcek :wink: jinak teda Vráťa se cítil docela polichocen, že by uměl i dvě najednou :grinning: no ješitnej chlap nooo.... :grinning: jinak Terezce ať už je taky lépe, broučkovi malýmu :slight_smile:

Hani, ty jdeš taky do látkovek? teda já smekám, jako fakt že jo...

Soni, holky mají pravdu, ty opravdu působíš naprosto vyrovnaně a v pohodě :slight_smile: :wink:

dneska jsem zasázela nakoupené kytičky, ráno ani nezvracela, tak doufám, že mě čeká krásný den a ne že mi to přepadne zas večer jako včera :angry: jo jinak mě byl miláček včera provézt novým autíkem.... teda to jezdí tak krásně.... rychle, tiše, no paráda :slight_smile: jsem nadšené a když vidím jeho, jak září jak malý kluk, tak dvakrát :grinning:
22. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
ahojky holky,jen rychle
mala se moc nelepsi,zase vyzvracela cely prikrm a stale moc place,ale jinak je ok, teplota nic,tak jsem zvedava,kdy to prejde
babicka je stale spatna, dneska zase moc spatna, houpe se to s ni,fakt to nevypada dobre-az na zachvevy, zitra tam zase jedu, v patek tez-to mame i plavani,tak uvidime

-auti-mame espace grand
-luci-no milacek si zase dodelava motorku (nechal si ji celou prestrikat atd.) a taky je z toho posr...-jsou hrozny,vid

jinak vic fakt nestiham,jdu sem hlavne proto,abych se zeptala-nemate nekdo zkusenost s vyberem rostu a matraci? nechali jsme si delat loznici a ted po nas chteji,jestli rost udelat-late-nebo jsem na netu nasla lamelove-co je lepsi,je to jedno???? a matrace-pruzinove,penove,atd-mate s necim zkusenosti nekdo????????? my mame porad jen molitan :sweat_smile: ,vubec nevim,co vybrat a nemam ted docela chut to vybirat,ale tlaci nas truhlar-tak diky za rady :wink:

-jo a latkovky-no ja teda taky zasnu,ze se vam do toho nekomu chce, holky,proc jste k tomu pristoupily?? kat vim-ekologie,ale jinak co? ja na tom nevidim nic pekneho,prijemneho, same trapeni, a navic se me to desne nelibi....tak bych rada vedela,co vas k tomu vedlo,at se taky priucim :wink:

uz mi i chcipa notas,preju pekny vecer a pusinky detickam,pa
22. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ranko,
Kaci Verunka je kouzelná,šikulka malá,mě dostává ta její podoba a tatínkem,to je jako fakt mazec :sunglasses: Vy máte všichni tak šikovné děti,já úplně čumím jako,do 3 týdnu od kolínek vám stojí a ten můj slaďoch malý pořád jen leze a plazí se,sedí stále s oporou a nic nového :sweat_smile:
Domínek se dneska rozhodl vstávat s tatínkem do práce a to v 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už zase spí koblih můj malý. No venku pršelo a je zataženo,takže asi celý den bude pršet tak dneska asi poklidím co jsem zanedbávala,hlavně vyžehlím a připravím si to na zítřejší úklid,aby toho zítra nebylo tolik.
Zubky nám fakt teď nerostou po tak moc dlouhé době máme klid,to je boží vidět zase toho mého smíška a v noci spinká krásně,on mě vždycky jenom volá,když se sekne v postýlce,moc se lepí do čela postýlky,kdyby tam nebyl mantinel tak má šprušle otlačené na čelíčku.
Jo a včera zřejmě měnili spodní trubice v solárku a nikdo mi to neřekl,spálila jsem si zadek :sweat_smile: Ale fakt jen ten zadek,zbytek je oki.Tak mě trošku pálí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky jsem udělala očistu v šatníku a zjistila jsem,že po těhu mám spoustu triček malých hlavně v prsách a tom mém špíčku takže jsem to vyházela,pochybuji že se někdy dostanu na 60cm v pase,stále mám o 10 více :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jak jsem byla v tom tak tam nic moc nezbylo tak jsem hned udělala útok na obchody a nakoupila si nové tričenka a hlavně nové 3/4 a konečně si opět připadám jako já,opálená,štíhlá - když si narvu kalhoty tak mi nikde nic nepřebívá a to jen protože jsem se vzdala svých dívčích hader a nakoupila podle mé nynejší postavy :wink:
23. dub 2009 v 06:59  • Odpověz
Tak mě by zajímalo proč se mi to neodeslala celé :confused: Tak to zkusím napsat znovu :angry:
23. dub 2009 v 07:00  • Odpověz
No psala jsem to co Pavly,že by mě taky docela dost zajímalo proč jste se holky dali na látkovky,já teda jsem asi barbar,ale ekologie není důvod proč bych měla látkovat a třeba se mi to jednou vrátí,ale dál budu zatěžovat matičku země jednorázkovami a přitom budu mít čisté svědomí. Vidím na tom jenom trápení a samou práci navíc,ke všemu hlavně mimi stále v mokrém a mezi nožičkami balík,no nebudu to rozepisovat,ale fakt nenašel by se jediný důvod proč bych látkovala.
Pavly doufám,že babička bude v pořádku a najde sílu bojovat a jít dál a vrátit se běžného života,držím ji moc palečky.
Pak jsem ještě psala o dvojčátkách,jakože dispozice k tomu taky máme a to velké jak z moji strany tak z Martinové,jeho taťka je přímo z dvojčat tak mi bude prdelka cvakat při druhém těhu,fakt to nechci už jen z toho důvodu,že dvojčata se rodí z 90% předčasně a to já nechci už nikdy zažít!! Tak budu doufat,že dvě děti najednou ke mě do bříška nikdy cestu nenajdou.
No a samo,že už nevím co jsem ještě psala,to nesnáším jak mi to neodešle nebo rozpůli,to je mazec pak psát znovu,tak papapa
23. dub 2009 v 07:05  • Odpověz
No a navíc jak tak koukám,tak ten začátek sem ani nepatří to jsem psala do srpna a ten jsem umazala a stejně tu je,tak nic toho si nevšímejte.Pro vás platí od toho odstavce Domínek...
23. dub 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko,
pavly, my si kupovali normálně rošty na postel a matrace máme s nějakým kokosovým vláknem a spí se nám na nich dobře :slight_smile: Nejsou ani měkké, ani tvrdé, takové akorát a super spaní :slight_smile:

Maru, jsem si řikala, komu to píšeš o Verunce, že tu snad žádná není :sweat_smile: Super, že máš nový trika, taky bych potřebovala si něco koupit, hlavně džínový 3/4...jsem si je kupovala minulý srpen, když jsem byla těhu a byli mi akorát, a teď mi padaj na zadku a i vepředu mi jsou velký...

Holky, nechaly jste děti očkovat na menigokoka? Já přemýšlím do čeho jít, jestli i do prevenaru, nebo do men.,nebo do obojího...příští středu asi dostane malý první hexu, tak jsem na to zvědavá...už si předběžně pořídím Nurofen...

A dneska jsou malému tři měsíce, je to možný??
23. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Soni je teď nová látka..něco jako prevenar,ale je tam toho mnohem víc,tak dám asi to.meningokoka chci asi taky a pak žloutenku.ale nejdřív dám hexu a pak teprve další
23. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
to myslíš ten Synflorix, nebo jak se to jmenuje? Jako ono toho očkováního je, že si řikám, jestli je dobrý do něj nacpat všechno :unamused:
23. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
no mě Dr zas říkala,že na to nemám spěchat.že třeba mu to dát až poději,že pokud dítě nemarodí,je to zbytečné...jenže já prostě nevím.vím na 100% že dám žloutenku v roce,mengokoka chci,ale ten prevenar nevim :unamused:
23. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
já bych radši asi šla do menigokoka...no musím se ve středu zeptat doktorky, co mi na to řekne...
23. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: Pavlínko, nepřestávám držet vše co mám a stále veřím, že se to v dobré obrátí, moc moc myslím... :wink: JInak k posteli - my máme rošty normálně koupený, lamelový a matraci máme že si jí nemůžeme vynachválit, ale přesn nevím, jakou.... jsou tam nějaký péra, ale kolika komorová třeba je, to si už nepamatuju :confounded: :unamused:

Maru, taky si musím obnovit šatník, já však z opačného důvodu, rostoucího :grinning: holky, kde jste nakupovaly těhu kalhoty? Já koukala v CaA a maj tam jen džíny... bych chtěla na léto nějaký látkový bílý a černý.... jinak móda mi skutečně přeje a skříň se mi krásně rozrůstá o tuniky :slight_smile:

Jinak já včera po dlouhé době zažila skvělý den i doma, nezvracela jsem a bylo mi fakt celkem dobře, dnes dopol zatím taky, tak začínám věřit ve světlé zítřky :wink: :slight_smile: a taky jsem si dala předsevzetí, že dnes konečnědodělám album, tak snad to zvládnu...
23. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Luci super,že ti bylo fajn :wink:
Já si koupila jedny džíny a to bylo všechno,v zimě stačilo,stejně jsem nikam nechodila a zbytečně utrácet se mi nechtělo,raději jsem to nacpala do Kubíka :dizzy_face:

Soni Meningokoka chci určitě..hele ale každá DR ti řekne něco jiného..jedna ano,druhá ne..já se ještě optám tátoví přítelkyně,je zdr.sestra a té známe z porodky....ale zas mu nechci něco upřít,ale zas nechci zbytečně ho trápit a zatěžvat
23. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
My jsme dali pneumokoky -prevenar a chci dát tak ve dvou letech klíšťata,to určitě.
Luci já mám výhodu,Polsko za rohem a tam se dá nakoupit hafo těhu oblečení za pár kaček,pořídila jsem si tam jak rifle tak 3/4 kalhoty a taky šatovku. šaty jsem měla z litexu a ty jsem teda nenosila,další těhu kalhoty a sukni jsem si ušila a ´pak tuniky a tuniky a tuniky,ty se dali koupit na každém rohu.
23. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.