• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojík..

Maru fotečky krásný..už jsem je chválila v IP :dizzy_face:
Domík je šikulka!Ty máš prevenar že? Už všechny dávky,nebo jak to je?Já chci žloutenku v roce,pak asi na meningokoka a ten prevenar nevím no,zas aby toho neměl moocc,každá DR jinej názor,fakt netušim :confounded:
No jako roční narozky,to bude mazec,tak moooc to utíká a šíleně!škoda,že nebydlím blíž,jako jeho oslavu bych si nenechala ujít i kdybych nebyla pozvaná :grinning: takže budeš fotit a fotit jo? :wink:
28. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak ples se vydařil, mimi bylo hodné, nechao mě i zatancovat, ale jen nějaký ten ploužák a ještě nesměl Vráťa moc točit :grinning: no a kamarádi byli docela vyplesklý, ale jako že pozitivně :slight_smile: v sobotu jsme se jeli podívat na výstavu autíček (miláček se utvrdil že lépe koupit nemohl :grinning: ) a já pak večer chtěla něco poklidit a udělalo se mi zas tak blbě.... no fuuuuj.... no a v neděli k nám přijeli kamarádi a grilovali jsme, takže jsem si víkend krásně užila :slight_smile: a hlavně mám prvně, co je mi blbě, pořádně uklizeno... zvládla jsem to v neděli než přijeli, teda s velikánskou pomocí Vráti, sama bych to nedala ani omylem.... je to moje veliké zlato :dizzy_face:

no a včera jsem musela do Prahy a nakonec z toho byl celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem přijela totálně hotová, u večeře zabojovala s mimísem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak padla naprosto vyčerpaná :grinning:
28. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Maru, Domínek je šikulka a nestresuj se, že mu všechno hned nejde, děti na opravdu musí přijít samy a někdo je v tom rychlejší než někdo druhý :wink: nakonec se to naučí všechny :wink: jinak s těmi šuplíky - můj názor - myslím, že to děláš dobře, dětem by se nemělo všechno povolovat, ať jsou staré jak jsou staré. Myslím, že Domínek je už ve věku, kdy by pomalu měl zjišťovat, že ne vše jde tak, jak by chtěl on. Já být na tvém místě, dělala bych to stejně. Neplácala bych ho přes ručičku, to nemám ráda, ale důrazně bych mu opakovala NE spolu s tím, že zcela změníš intonaci hlasu, než když si hrajete. Časem pochopí, co to znamená. I když asi i po tom, co to pochopí, to občas naschvál zkusí, však víš, jak to děti dělají :grinning: :wink: ale určitě souhlasím s tím, že si nemůžou dělat co chtějí.... to by nám ve třech letech lezly po hlavě a bylo by pozdě zaít s výchovou...

Pavlí, gratuluji k zoubkům :wink: a těš se na první narozeniny :wink: ber si z toho to hezčí a nemysli na to, jak rychle to utíká a že už nemáš to malilinkaté miminko :wink: :slight_smile:
28. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Soni, uvažuju o tom, že bych tuhle "hledací" gpsku koupila Vráťovi ke 30. narozeninám. Můžeš mi něco doporučit a vůbec tak jako na co při koupi dát pozor a tak??? Já se v tom absolutně nevyznám, ale myslím, že by si tak hezky spestřil výlety po rozhlednách....

jo a ještě jsem vám chtěla napsat.... v pátek mi napadlo, že letos máme poslední šanci užít si dovolenou jen ve dvou a že by bylo hezké jet k moři s bříškem a krásně si to tam užít.... jenže jsme měli původně v plánu alpská jezera.... no tak jsem to na plese vybalila, že co jako mi napadlo a že teda vím, že stavíme a koupili jsme auto, ale že prostě poslední příležitost a že bych se spokojila jen se 3hvězdičkovým hotelem a na last moment, jen že mám podmínku all-inclusive a letecky a tady někde po Evropě kvůli miminku.... tak se cukal, že to bude drahý a bla bla bla, že chtěl na jezera.... no a včera večer z něj doma vypadlo, že už ten zájezd koupil :grinning: :sweat_smile: odlet máme 26.7., takže tam hezky oslavíme výročí svatby :dizzy_face: jen teda doufám, že už bude po promoci a že mě Dr pusí... jsem se jí nejdřív chtěla zeptat, jestli bych mohla a pak to řešit.... prý mi chtěl udělat radost, tak to koupil hned :grinning: :sweat_smile:
28. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Luci, tak s tím ti teda já vůbec neporadím :grinning: :grinning: Jen vím, že manža koupil GPSku a že si do ní ještě musel pořídit turistickou mapu, nebo co :grinning: Ale to je vše, co vím :grinning: A teda ti akorát můži říct, že máme tuhle:
http://www.palmpc.cz/navigace-mio-moov-200-e/

A kam vyrazíte?? Nebo to má mužíček pro tebe jako překvápko??

Maru, super fotečky, malý je náádherný :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky těhulky, půjdete na 3D utz??
28. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
jé, těhu demence dorazila... na Mallorcu...

jj, já půjdu, do Podolí můžeš dokonce 2x, okolo 17tt a pak myslím 26tt, tak možná půjdeme na oba...
28. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
jo to není žádná speciální navigace jo? Aha.... já myslela, že to je jiná než do auta....
28. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak možná ti Kat nebo Mišanda řeknou víc, ale já se v tom moc neorientuju :grinning:

Tak to budete mít super dovču :slight_smile:

Já byla na 3D někdy kolem toho 25tt, jestli se nepletu...a dřív jak ve 20tt bych asi nešla, mně ty děti přijdou ještě takový divný, takový spíš kostlivci :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Teda Luci obdiv,já bych si s bříškem netroufla na žádnou dovču mimo ČR a už vůbec ne k moři,když si představím jak mi bylo vedro a nesnášela jsem počasí nad 20st. tak jako fakt smekám,já bych tam v těhu umřela,nateklá vodou,spocená jak myš,ufuněná,ve tváři jak rajské jablíčko no fakt já v těhu eee. Navíc bych měla strach,ale moc ti to přeji a určitě si vaši poslední dovču ve dvou užijete jak se patří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S těmi šuplíky tak den ode dne jde vidět,že to začíná chápat a respektovat jak slyší NE,prostě přestane pendlovat za těmi šuplíky,zastaví se a kouká na mě a když pořád stojím a čekám co bude se vztyčeným prstem TYTYTY tak vezme nejbližší hračku kterou vidí a začne ji okusovat,takže pokrok :grinning:
28. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Maru, no vidíš, tak už tomu dokonce i rozumí, myslím, že to fakt děláš dobře :wink: jinak na tu dovču se teda zatím mooooc těším, tak snad jsem si na sebe nevymyslela něco, čeho budu litovat.... znám maminky, co čekali dvojčata a vydaly se i do Egypta.... k Arabům by mě teda nikdo v těhu nedostal... ale Mallorka.... civilizovaná Evropa.... snad to bude OK :wink:
28. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
teda taky obdiv,že jedeš na dovču a letadlem..hlavně nevím zda tě někdo pojistí vůbec :sweat_smile: prý jsou s tím problémy!Ale samozřejmně si jí užij :wink: :wink:

já byla na UTZ někdy v 25-27tt teď nevím,ale myslím tak nějak jak Soni :wink:
28. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
niky, pojištěná už jsem :wink:
28. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj kočenky, no musím se bohužel přidat k holkám... Já bych do 20tt ještě nikam nejela, pač to bylo fakt nevyzpytatelné a bylo mi všelijak a člověk má i strach, že se něco podělá... a po 20tt bych už nejela, pač se už cítím až moc těhotně, břicho bych stejně neopalovala, všude bych funěla, navíc mi začínají otejkat nohy když dlouho stojím nebo jdu...no zkrátka já jsme posera a na dovolenou mimo ČR se necítím... a i tu dovolenou v ČR bych musela mít hodně naplánovanou :grinning:
Ale Lucka má pravdu, že znám holky, co jezdí i v pokročilém těhotenství, ale zase je fakt, že většinou pak tvrdily, že si to stejně moc neužily... každopádně věřím na intuici každé z nás, pokud Lucka cítí, že to je v pohodě, tak to tak bude :dizzy_face: Můj vnitřní pocit je prostě strašpytlový:grinning:
28. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
maru, taky mám takový stavy, je mi furt vedro, potím se, funím i když jdu do chodů doma:slight_smile: jako děs... a to začínám 6.měsíc:grinning: Otékaly vám holky nohy? Mám s tím něco dělat? Jako nijak mi to nepřekáží, jen s emi večer ztratí kotníky, ale po chvíli "nohy nahoře" to je zase ok...
28. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
ahojky,holky fakt nestiham,cist jo,psat ne,takze rychle

-maru-taky mame jasne NE a hotovo a to na ovladace,telefony,fotak,kameru-proste to vezmu,polozim jinam a dal ani neresim a tez kdyz neco nechci-jako jsou ty supliky,tak rikam ne-ale zase neverim,ze by to neudelala, musi je to dal lakat,ikdyz chapou,ze to nechcem, naopak mam jistotu,ze je fakt sibalka a jak se to nema,tak ji to o to vic bavi a laka---takze hlavne jsem dusledna k sobe a davam ty veci tak,aby k nim pristup nemela,supliky zatim neresime,ale u ostatniho jsem taky dusledna-i za cenu place a pochovani,proste co nesmi,to nesmi ani jednou a basta
-a k tem zachvatum place - vzteku, ja to nejdriv prisuzovala jen kvuli zoubkum a tak jsem nevedela co vubec delat-nechat rvat,chovat-to bylo ale neustale,takze jsem zkousela vse,co jsem zrovna vymyslela-proste podle situace...ted musim rict,ze to fakt ustupuje s tim,ze zoubky se vyklubaly-takze uvidime...ale vztekani ji nejak zatim zustava-ale zase je to spis proto,ze uz nechce pres den spat,ale pak je ospala a utahana a z toho nevrla-takze zatim stale experimentuju pri reseni........je to na strasne dlouhe vypraveni....
-a fotky-jsem zase uplne slintala,takovy zenich by se mi faaakt zamlouval

saty-malicky je fakt uzasny tez, pampelisky chci taky tak vyfotit-bohuzel mala zatim venku stale place-tak uvidime,jestli driv neodkvetou

luci-super ples i dovca, ja bych tez nejela,ale kdyby mi bylo dobre,tak jo a klidne i s panderem,ale ja se bojim letadel,takze to bych mimcu nikdy neudela,aby se tak se mnou balo :grinning: , a pak me bylo porad zle,jinak bychom snad taky i leteli,ale kdyz uiz me bylo dobre,tak v tu dobu do letadel uz tehule nesmi....
-jinak kamoska byla taky tam asi ve 4 mesici a naprosto ok

UTZ-byli jsme ve 28tt a bylo to presne akorat! sla bych urcite znovu v tuto dobu, popr. i driv navic,ale urcite tohle nepropasnout....

jeste neco jsem chtela,treba vzpomenu

ale chci se jeste zeptat-ty narozeniny,no, holky mate uz napady,co koupit? ja vubec nevim,vse mi prijde zbytecne-blbost na dva dny.....nebo proste ze to nevyuzijem.......nejde o penize,ale ja proste nemam zadny rozumny napad
:frowning2:

zkusim docit,jestli si vzpomenu,co jsem chtela
28. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
tak si uz nemuzu vzpomenout,co jsem chtela

tak jeste o nas
zoubky se prozeraly-konecne,takze od pondeli je nahmatany pravy horni a kazdym dnem bude u druha jednicka venku,tak je videt,jen jeste nereze do prstu-takze se snad mala uklidni
-tim,jak ale byla zase jen kojena a mela prujem,tak se zase zacina od zacatku se zaplnovanim strev a zase ji to asi dela problemy,musi si zase zvyknout,takze opet nechce moc papat-ani to ovoce-ale lepsi se,tak snad zase bude vse v normalu
-taky sedi lip a lip, skoro hodinu si hraje v sede a stale to trenuje a vic a vic u toho dovede delat veci, a zacala se konecne i pritahovat a pridrzovat,takze asi brzy bude chtit trenovat pritahovani tela do stoje-uvidime
-uci se dalsi a dalsi obliceje,uz i lidi rikaji,ze tohle teda dlouho nevideli.... a do toho keca a keca,bude asi po me :confused: :fearful: to radeji neeeee :grinning:
-no a babi-stale divne-nekdy je uplne v lati a mame pocit,ze bude dobra,pak zase najednou nevi kde je,proc, plete vse dohromady......chtela by chodit,nesmi,stale ma klidovy rezim,nez se zlomenina zhoji a to ji bere sily...to polohovani ji boli..... a to jeste nevim,ze pujde na LDN :frowning2:

a jeste hlasim,ze mame navstevu-ne doma,ale kamosku,co tu ma rodice - bydli 4hodny jizdy autem,takze se denne vidame,at se uzijem ,jsme rady,ze nekocarkujem pres telefony,ale konecne i v realu

a pristi tyden cekame kamarady od ctvrtka ze dvora kraloveho -ty jedou primo k nam,takze to uz nebudu mit cas vubec,ale to je zatim jeste cas........

http://pavlys.rajce.idnes.cz/DUBEN/
a par nasich novych fotek

holky dobrou noc a pusinky detem,papa
28. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
pavly, ze dvora:slight_smile:) juuu... to je tady u me:slight_smile: Jezdím tam do práce, k našim, k doktorovi...je to 17km, dnes jedu zrovn k našim:slight_smile:
29. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
29. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
uff teď mi vypadl net a ještěže jsem si to před odesláním zkopírovala,by mě švihlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím, že už mám řidičák na miminko :slight_smile: jen se teda v té průkajdě moc nevyznám, jako v těch grafech... sestřička byla moc milá, všechno mi vysvětlovala.... na další KO jdu 12. a 13. na UTZ i s nastávajícím tatínkem :dizzy_face: bohužel, k ní se musí s tatínkem extra na objednání, ne do normální poradny... ale co, holt si to připlatíme, než aby byl o to ochuzen... A JINak dovču mi jen a jen doporučila, že to je naopak fajn, takže to beru tak, že když se na to cítím, tak proč ne...

domeček se nám vesele staví, do konce týdne by měla být kompletní hrubá stavba (jako zdi) a začne se dělat střecha, tak jsem šťatstná jak blecha, že i přes nepříznivou zimu to zatím jde celkem rychle...

Pavlí, Terezka je úžasná, jen za chvíli se nevejde do vaničky co? :grinning: :wink: jinak od hada bych taky prchala jak by to jen šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
29. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani jen si sluníčko užívejte co to jde :slight_smile: Tady už se to dneska kaboní, teď teda zase třeba svítí, ale odpoledne poprchávalo a tak se to mění, no aprílový počasí...

Tak my dneska byli na preventivce, tak malý má 6020g a 62cm :slight_smile: Prý přibírá tak na spodní hranici, ale že zatím dobrý. A samozřejmě dostal včeličku hexu, tak uvidíme, co bude. Zatím tady leží a děsně se směje, tak uvidíme, jaký bude večer a noc. Pobrečel si tam, ale nevím jestli tím, jak ho píchaly, nebo jak ho držely doktorka se sestrou...Jinak dr. ho dala i na bříško a chtěla vidět, jak drží hlavičku, tak jí tam pěkně držel..
Včera třeba po koupání byl na bříšku a vůbec nebrečel a ještě se smál, takže pokrok :grinning:

Jinak to letí strašně, taky to vidím skoro jen na fotkách, jak roste...takhle mi to nepřijde...akorát pozoruju, jak roste dle kojícícho polštáře, že už je nějaký delší :grinning:

A včera třeba vydržel hodinu! v lehátku a koukal, jak žehlím a plácal si do zvířátek na hrazdičce, takže sranda...a jak mele těma nohama, fakt zábava :grinning: Já jsem asi divná, ale já se těším až bude větší a bude se pořádně smát, lézt, sedět a tak :slight_smile: I když samozřejmě každé období má své pro i proti :grinning: Myslím, že zatím můžeme být rádi, že jen leží a nepřetáčí se a můžu ho kdekoliv nechat ležet...což zachvíli určitě nepůjde...

Hani, na fotečky se těším, tak šup :slight_smile:

A keška to je to...no... :grinning: Prostě podle GPS navigace se hledají "poklady-kešky"...na netu si najdeš, kde je jaký poklad ukrytý, zadáš si do navigace souřadnice a pak to hledáš...a většinou na tom místě je nějaká krabička a tam je notýsek, kam se můžeš zapsat, žes poklad našla...jsou tam třeba nějaké hračk z Kinder vajíček, nebo nějaké odznáčky...je to sranda hledat ty poklady :grinning: Až bude Tomík větší, tak bude běhat s náma po lese a hledat :grinning:

Začla Kouzelná školka, jdem koukat na Pošťáka Pata :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
29. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ráno,
jsem tu zase,ale jen na skok.
Pavly pochopila jsem,že holčičí jméno další je Lucinka? Tééda to by byl Martin nadšený,kdybych mu splnila sen a dala jméno Lucinka,ale mě se to nelíbí (omlouvám se všem Lucinkám) přijde mi to obyčejné a zastaralé dávalo se to opravdu 25 let zpět ( o mém jméně se nevyjadřuji to se dávalo 60 let zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a tak u nás Lucinka neklapne,když já bych tak moc chtěla Natálku už tolik let,ani to nebylo moderní,když jsem se do toho jména zamilovala a nejvíce mě se.e,že teď to je hyper moderní a jmenuje se tak každá druhá holčička :angry: :angry: Stejně budu mít kluka a to jsem v pasti už jsem to tu psala,neznám žádné klučičí jméno,které by mě dostalo stejně jako Dominik.
Věcičky nakupuji stejně jako Pavly,či-li hodně Tesco,C&A,mimibazar a občas obchůdky s dětským zbožím,žádná čína nic. S tím plánováním druhého taky bych chtěla opět ten červenec,ale bojím se,že jsem porodila dříve díky teplu takže raději to udělám jinak a naplánujeme si mimi na později.
Pavly nemyslím si,že je malá rozmazlená má obdobé vzdoru,to je normální hlavně bych teď jak ji to chytne neutěšovla,ale nechala ji vyvztekat,to zase přejde jako všechna ostatní období. Nebo taky mohla tak šíleně plakat,protože ji trápilo bříško a nešlo ji se vykakat a podařilo se ji to až večer konečně.
Domík teď je zlatý jak mu nerostou zoubky,fakt mám milionové dítě a naše kauza šuplíky tak je to tak,když jsem tam s ním a vidím,že tam leze tak platí na něj NE,když tam nejsem tak si tam klidně vleze a otevře si ho a začíná nejen s nimi jezdit,ale už vytahuje věci a studuje co tam vlastně je,no a to taky můžu si stoupat na hlavu a stejně si tam vleze,když tam s ním nejsem takže pozoruji,že mě taky pokouší lumpík jeden! Shrnuto poslouchá mě,ale klidně až zalezu si tam vleze :grinning:
Tak zítra se asi neozvu,mám ten úklid tak papa a přeji krásný přicházející víkend :wink:
30. dub 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky.

Hani super,že jste OK a vše klape jak má.
My od doby co jsme na UM a neblinkáme mám milionové mimuško,spokojené.Furt se směje a s ním už sranda!
Dokonce už jsem ho naučila usínat samotného,takže fakt pohodička,položim a on třeba chvilku kňourá,nahodím dudla a je tuhej.Přes den ho taky uspí kolotoč a večer nepotřebuje nic,to usíná u jídla :wink:

Určo koukej poslat nějaké fotečky..jsem na Tomíka zvědavá :dizzy_face:

Taky jsem dala nějaké nové...

Oblečení: tak já nakupuji buď přesně jak Maru HM,CA,Tesco a hlavně mě zásobuje ségra - pracuje v Mexxu a druhá tchýně - ta má Quelle obchod a kamarádku co dělá v Nextu!Tak já teda popravdě moc hadříků nekupuju..mám toho mraky.Hlavně letních věcí,tak se těším až mu je dám!Nejvíc teda nosíme body,trika a tepláky..i do kočíku mu dávám teplejší tepláčky,máme sice hodně kalhot,ale mě ty tepláčky přijdou pohodlnější.Kalhoty dávám když někam jedem do autosedajdy a botičky..je v tom ttááákk sladkej :dizzy_face:

Těhulindy chci vidět bříška...kde to vázne? a už se fakt těším na vaše potomky a porod :dizzy_face:

Soni tak co Hexa?V poho reakce?my jdem v červnu,jsem zvědavá!
Co to další očko..co dáš?

No a vůbec nechodí Lucka co?kde je??Gojgyyyyyyyy :confounded:
30. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
přeji krásné čarodky, 1.máj (ty jo, nějak se těším na polibek pod stromem ve třech, bude to úúúúplně jinýýýýýýý :grinning: :dizzy_face: ) a krásný víkend :slight_smile:

ad nákupy - u mě tahy vede Tesco a CaA, mají tam krásný věcičky za fajn ceny...

Soni, co Tomík, co teplota?? OK??

Maru, se jménem souhlas, já bych Lucku taky nechtěla, byl to fakt hit před 25 lety,stejně jako Veronika... jen Vráťa si furt o Lucince povídá... no aspoň mám argument, že nechci, aby se dítě jmenovalo po rodičích... jo a já včera objevila krásné klučičí jméno - Sebastian :dizzy_face: :dizzy_face: ale reakce tatínka nicmoc :frowning2:
30. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
co se ti nelíbí na Veronice? :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srandáááá
30. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
jsem si říkala jako jestli psát "Niky, nic proti" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
:grinning: v klidu,jsem si dělala srandu... :wink: já bych Lucku taky nedala..a manža chtěl..ale byla to jedna z jeho nabíječek a já ji nesnášíímm :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Hojky holky, tak mě se taky líbí Sebastian, ale manžovi Luci taky ne... manža je dost přízemní na jména, líbí s emu Zuzanka, Lucinka, Maruška...:wink:
Ale mě teda moc né...
30. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.