• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ale holka ještě jde, ty chlapecký jména mi přijde, že jich je málo hezkých:slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Kat, taky mám ten pocit... z holčičích je docela na výběr, některý hodně hezký, některý míň, ale člověk si jich i vybere víc, ale ty klučičí... :unamused: ještě jsem koukala na Amálku :o), ale Valentýnka prostě furt vede :grinning:
30. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
tk já nějak nemohla vybrat zas holčíči.pak nakonec Adélka a nakonec je to můj Kubikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
manža chtěl taky Lindu a já předtím Filipa.

kdyby byki další těhu,tak nevim nevim,pač už se na ničem neschodnem..mě se líbí třeba Matyáš a manžílek nechce o tom ani slyšet :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
no jsem ráda, že problém shodnout se na jméně nemáme jen my... jako my se shodnem, ale na takových normálních jménech, které se nám jako že líbí, ale není to úplně ono... kolik ukecávání mě stála Vája... proto si i myslím, že toho kluka si už nevybojuju a bude to prostě Páťa :frowning2: :unamused: jsme mu i nabízela normálnější než Tobiáš, chtěla jsem Marušce "ukrást" Dominika, ale to taky neee... :angry:

občas si říkám, jak to měla Pavlínka jednoduché - zamilovala se do normálního jména a nebyl problém... jen já mám furt tendence vybírat jméno, které není časté... (ani v rodině nemám moc pochopení s Valentýnkou...).......
30. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
vlastně i vy s Tomáškama a Kubíkem...
30. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,
takže u nás noc a den po hexe dopadl docela dobře. Před spaním večer dostal preventivně Nurofen sirup a usnul po něm jak neviňátko - měl navečer teda 37st. po odečtu, ale stejně to nic moc není...V noci se vzbudil akorát dvakrát na jídlo a dopoledne měl teda 37,5 po odečtu, tak dostal radši ještě jeden Nurofen a dvakrát spinkal dopoledne, a teď jsme přišli z prochajdy a ještě tu chrupká v kočárku, což se taky dlouho nestalo, tak možná je trošku unavenější, uvidíme, co bude pak. A dneska jsme kakali :grinning: :grinning: Nekadil od soboty a na to, že kadí jednou týdně, tak mi to dneska zaskočilo, že to je brzy. Ale možná, že jsem ho rozdráždila, že jak jsem mu pořád měřila tu teplotu :slight_smile:
Niky a Hani, už se vašim klukům postavil pinďa? Maru, jak to bylo u vás. Tomíkoví normálně v úterý stál při koupání. Jsem čuměla jak péro z gauče :sweat_smile:
My máme tatíka v práci, odjel něco teď navečer dělat, a zítra tam bude celý den, i v sobotu a neděli :frowning2: Takže žádná líbačka zřejmě pod rozkvetlou třešní nebude :frowning2:
A jména? Nám přišlo, že pro kluka je strašně málo jmen a divných...vůbec jsme nevěděli...nejdřív jsme chtěli Vašíka,Vojtu, pak teda jsme pořád přemýšli už jenom Davidem a Tomášem, ale zvítězil Tomík, protože má svátek aspoň dýl :grinning: A holka - no doufám, že to se povede a bude to ta naše vysněná Kájuša (zase tě Kačko štvu, co? :grinning: )
30. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky, jenom rychle zdravim, mela jsem cas docist, tak reaguju, nez nam dojede navsteva, Tominek jeste haja v kocarku, nas venku prepadla bourka, tak jsme valili rychle domu....
Soni, pinda se mu postavil, ale to bylo tim, ze se mu chtelo curat, aspon bych rekla...protoze pak cural a i Davca rikal, ze bude curat a taky ze jo....nebo to s tim nejak souvisi. Na normalni erekci ma jeste cas :grinning:
A k jmenum, my jsme zaboha nemohli vybrat klucici jmeno, fakt ne..nejdriv to mel byt Stepan po moji mamce Stepance, ale to jsme si pak rozmysleli...libil se mi Ondrej, ale Ondrej Parizek je silene tvrdy, uvazovali jsme i nad Davidem, Honzikem, me se libil Tobias, ale tech je fakt spousta (radsi at jsou ve skole tri Tomasi nez tri Tobiasove), padl taky Alan, Richard, Eduard a Oliver (to chtel David), no a pak me neco osvitilo a prisel k nam Tomasek, proste jako blesk z cisteho nebo a tak uz to tak zustalo. A jsem moc rada, ze to tak je :dizzy_face: Vsak si Soni pamatujes, jak jsem se te ptala, jestli ti to "nevadi" (sranda fakt...) :slight_smile:
No a druhe ditko bude asi Michal, ten me osvitil, kdyz jsem prisla z porodnice a zacala uvazovat nad druhym synem, a holcicka zustava Anicka....tak uvidime. A sranda je, ze o Michalovi jsem u Tomaska nechtela ani slyset, a tedka uz to proste bude nas Misa :grinning:
Tak ja letim, mejte se krasne.
PS: Pavli, pocitujes nejak u Terezky separacni uzkost? Pry je typicka kolem 8.mesice, tak me napadlo, jak je to u vas.... :sweat_smile:
30. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
jj nám pindík stojí a je to žůžo pro něj,pač si do něj mlátí :grinning: ale jako je fakt už s ním prdča i v kočáře..už tam tolik nespí adneska fakt zábava sundavat ponožky,nohy dávat skoro za hlavu a cucat mikinu a kapuci si tahat přes obličej..moooc jsem se bavila kort když zafoukalo a on bez pomožek :angry: fakt dílo..pak jsem mu dala plenu na kočár,pač mu tam svítilo a koukám,jak se plena hýbe a on si jí narval do pusy a řval když jsem mu jí vzala.Pak jsem mu tam dala hračku a on na ní koukal a nasraně do ní mlátil až odlítla a byl spokojenej..bože pokom to dítě asi je :sweat_smile: :zipper_mouth:
30. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Pindík stojí už na povel,dokážu ho vydráždit,nejvíce když mu čistím pinďu nebo se snažím stáhnut předkožku tak šup a je tam bambán jako u tatínka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Separační úzkost zrovna prožíváme,dneska den zabiják,měla jsem chuť ho prodat - vtip.
Za celý den naspal minimum a teď mi usnul tak ho za chvíli jdu budit neboť se jde koupat atd. V kočárku věčně fusky dole,nenechal si je na sobě ani minutu,všechno vyhazoval z kočárku ven a mohla jsem se stavět na hlavu -flašku,dudel,nynánka,rohlík vše a to okamžitě,kňučel a kňučel a kňučel,den debil.
Jdu ho budit tak pá zatím více nestihnu napsat.
30. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
no, ja mu prave cistila pindu a asi jsem mu ho rozdrazdila :grinning: Prve potom necural, takze tak :grinning: :grinning:
Tatinek samozrejme byl hrdy, ze je synek po nem :grinning: :grinning:

Tak nam zase stoupla teplutka, tak dostane na noc jeste Nurofen a snad to zitra bude lepsi. Je to takovej muj pinda malinkatej...je sice hodnej, trosicku knoura, ale spis se mu chce porad spat. Asi dneska koupat nebudem, jen ho ocistim zinkou...
30. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
1. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/DUBEN/#album
na konci jsou nove fotecky a moje vcerejsi mala carodejnice :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoooj holky
teda četla jsem vás ale ty vaše sáhodlouhý romány.....
vidím, že všechny ratolesti krásně rostou
my teď trávíme dost času na chatě nebo trajdáním po venku
Sára už se plazí jak mistr světa píďalek :grinning:
a včera jsem našla třetí zub, ale ne nahoře ale dole tak máme trojzubečka doma :dizzy_face:
s těma pindékama se fakt bavím :grinning:
2. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Luci no ahojjj si říkám kde lítáte s Gojgy...to je fajn,že už plazí krásně..šikulka.Co nějaké nové fotečky jak Gojgy roste?a gratulace k zoubkům :wink:
3. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Niky hoj :grinning:
Co Kubulka? Jak vám to spolu jde?
Gojgy mám teď nějaké nové fotebky v albu
3. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,
malej mi ted usnul, tak jdu pozdravit :slight_smile:
Doufam, ze jste si vsechny vikend krasne uzily :slight_smile:
Carodky sly nejak kolem nas, jsme samozrejme byli doma s pindou. Tatu mame v praci patek,sobota a dnesek, tak jsme tu byli sami. Vcera jsme tak ruzne poklizeli, odpolko byli venku a vlastne tak nejak porad delame to same :grinning:
Dneska aspon bylo trochu zpestreni, prijeli moji rodice, mamka dovezla i obed, tak jsem nemusela varit :grinning: Po obede jsme sli ven, pak sli odnest nakup domu, a pak oni jeste sli ven s TOmikem a ja zustala doma a natahla nachvilku nozky :slight_smile: No, a odjeli nejak po pul pate, maj to zas dve hodky domu, tak at dojedou zavcasu :slight_smile:

Luci, mate peknej bazenek zraloci. Ty ploutve jsou dobry :sunglasses:

Zitra a v utery mame tatku doma, tak se tesime. Zitra snad bych mela mit srazik s holkama z jedny diskuze a v utery se snad uvidim s Kackou a Kris v Praglu, tak doufam, ze vse vyjde jak ma :slight_smile: Se na vas holky tesankuju :slight_smile: Aspon vypadnu odsud nekam do civilizace :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
tak jsem si konečně od porodu přečetla celou diskuzi, už na to ani nevidím :grinning: A proč :grinning: Vzala jsem si k sobě diář a začla zapisovat důležitý věci, který jsem sem napsala a k sobě nezapsala :grinning: I třeba kdy jsem měla tu MS, jak často malej kadil a tak. Ještě, že sem takhle všechno vám píšu, aspoň vím, kam na to pak chodit :grinning: I třeba jsem si našla, že 4.2. malému odpadl pupečník :grinning: Teď, abych si to do diáře všechno zapisovala, jak to půjde, ať to pak zas nemusím pracně hledat :grinning:
Začlo mi píchat v podbřišku, tak snad to zase nedostanu, i když by to vlastně bylo po měsíci, tak by nebylo divu, že...
No, jdu se ale už umýt a půjdu spát...Naučila jsem se chodit v deset, kolem desáté spát, tak ať to dodržím...Tak dobrou noc :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky luci....jde nám to už skvěle..už víme co a jak a super...je to poklad
Gojgy super fotečky :wink:
A co vy pani záchranářko? :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

Opět jsem "projela" všechny albíčka a dětičky jsou fakt nádherný a jsou to šikulky! :slight_smile:

Vypadá to, že pokud vše půjde tak jak má, tak my se začneme snažit o miminko už od června... já nevím čím to je, ale manžílek se na mimi strašně těší a přitom to byl on, kdo ještě před rokem tvrdil, že mimčo dýl jak ve 30 ne. :grinning: Fakt ho nepoznávám. :slight_smile:

A právě proto jsem se vás chtěla zeptat... myslela jsem si, že musím po vysazení HA udělat pauzu, než se začneme snažit, ale moje bývalá spolužačka mi to vyvrátila. Prý jí doktorka doporučila začít se snažit hned po přírodní MS. Je fakt, že ona to tak udělala a otěhotněla do 3 měsíců, na začátku července se jim narodí chlapeček. :wink: :slight_smile: Jak jste to měli vy?
4. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
anoli...
rozhodne bych doporucovala to co tvoje kamaradka... nedelat zadnou pauzu...
ja jsem po vysazeni HA prvni tri mesice docela fungovala a potom to prestalo a jsem uz rok bez HA a jeste nemam MS pravidelnou...
kdyz by to potom nejak neslo, tak doktorka rikala, ze mi na dva tri mesice da zase HA a po vysazeni bychom se museli snazit a vyuzit ten mesic dva...
4. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
anoli, já taky pauzu neměla a těhu jsem byla hned druhý měsíc :grinning: A příště to tak udělám znova :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky, díky za rady. :dizzy_face: :wink: Já budu asi taky bez pauzy. Pokud dorazí přírodní MS, tak nebudu čekat a zkusíme to. Manža je tak natěšenej na to až bude táta, že by mi stejně žádnou pauzu nedovolil. :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
anol, tak hlavně, aby ti bez problémů dorazila :slight_smile: Mně dorazila po vysazení po 37 dnech, a pak už ne :grinning: Nicméně držím palce, ať to vyjde brzy, a že se pak pochlubíš :wink:
4. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Soni, jsem na to taky zvědavá, co nás čeká... trošku z toho mám obavy, zároveň se těším... snad je to normální. :slight_smile: Děkuju a určitě bych se pochlubila, neboj. :wink:

A jak se má Tomík? Copak děláte, když je venku tak hnusně?
4. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
my jsme doma, ani jsme ven nešli....já jsem sama jak omráčená a ještě jít na prochajdu, by mi asi zničilo...takže jsem malého oblékla, dala do kočárku k otevřenému oknu a uvozila :grinning: A spí už od jedné :wink:
4. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Tý brďo, ten je teda hodnej! :dizzy_face: Takový hodný miminko bych taky chtěla. :wink: :grinning:

Máš pravdu, já jsem ráno navíc zaspala, takže jsem celej den mimo. :grinning: A navíc furt zívu. No za chvíli padla, tak se těším domů na manžílka. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
4. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
http://www.mkairbrush.com/galerie.php?predir=Motocykly/snek/
a pro toho,kdo se v tom vyzna,takhle ted vypada milackovo motorka,nove prestrikana
4. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
dobry vecer...

Pavly, motorka je paradni.... snad se jednou te nasi vysnene taky dockame :dizzy_face:

jinak jsme byli na vikend v Jesenikach, tak kdybyste se chteli mrknout, tak tady jsou nejaky fotky
http://picasaweb.google.com/misakovi/PrechodJeseniku15352009#
4. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ranko,
píšu ve zkratce,dneska ráno nestíhám moc psát,v 10h musíme být na kontrole na neurologii,takže co jsem pochytila:
Anoli:stejně jako holky,žádná pauza nebyla,otěhotněla jsem taky na 3 cyklus po vysazení,ale jakmile jsem vysadila tak mi to nechodili,první cyklus až na vyvolání 45DC,druhý 47DC po femigardu a třetí byl úspěšný.
Pavly: práce mi nechybí jako taková,spíše něco užitečného dělat a hlavně a to především ten kolektiv,ty lidi,ta sranda,ale jinak bych neměnila,jsem nejšťastnější na světe,že mám Domínka a užívám si to a nadřu se ještě dost,práce nebyla nijak úžasná,těžká dřina 12-náckty,ale naplňovala mě.Já jsem ten tip co musí rukami.
Terezka je šikulka,jsme hned za vámi,malý sedí s oporou,ale den ode dne lépe a lépe,leze jako drak a plazení už téměř vynechává,uvidíme co dneska na to DR.
tak já musím ať to stihnem pááá
Ps: nevím co se děje,ale na srpnu řádí jedna nemoc za druhou,střevní chřipky,rotaviry,salmonela .... tak ať se dětičkám všechno vyhne obloukem pá
5. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.