• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahoj holky,
Pavly, Maru, opět děkuju za radu, udělám to stejně jako vy. :wink:
Pavly, motorka je nádherná! :dizzy_face: Tomu se říká výstavní kousek! :grinning:
Maru, asi nějaká střevní chřipka řádí, protože já ji měla minulý týden. Nic mi nebylo, v úterý vstanu a břichabol, průjem a vůbec jsem byla celej den taková malátná. Přišla jsem z práce a spala jsem jako dudek, což se mi normálně nestává. :grinning: V pátek k nám přijeli na návštěvu známí z Hořovic se 7-měsíční holčičkou a tak jsem byla ráda, že jsem už zdravá. Ale ouha! V sobotu vstaneme a střevní chřipku ode mě chytnul manžel!!! :astonished: Ale měl mnohem horší příznaky: zvracel, měl průjem a teplotu až 39 stupňů!!!!! Už jsem o něj měla strach, nevěděla, co mám s takovou teplotou dělat. Bylo to fakt hrozný. No a druhej den vstal a úplně v pohodě! Já nevěřila vlastním očím, ale byla jsem moc ráda, že mu je už zase dobře. :slight_smile: Akorát doufám, že jsme nenakazili malou Adélku, ale zatím nic nepsali, tak snad to je v pohodě.
Kristýnko, nádherný fotečky z Jeseníků!!! :dizzy_face: Bylo nádherně, co??? :wink: Úplně jsem si zavzpomínala na loňský srpen, kdy jsme v Jeseníkách strávili 4 dny (taky prodlouženej víkend) a chytli jsme taky takový počasí. Bylo to super. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
jj Anoli řádí,postupně to přepadává jedno dítko za druhým na srpnu(dokonce i rodiče to chytají od dětí),ale teď už je to fakt vrchol,máme tam i tu salmonelu,bobánek malinkatá,je mi ji tak moc líto :frowning2: No a tak malému dávám opět biopron s probiotiky a laktobacily,prý by ho to mělo uchránit před těmi viry tak snad to nedostaneme taky.
Neurologie v pohodě,vývoj v normě,předvedl jak krásně sedí i leze,stát stojí,ale sám ještě ne tak prý to přijde každým dnem a za 3 měsíce opět na kontrolu.
Toť vše,jdu krmit dravečka a půjdeme opět ven.pa
5. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Maru, tak držím palečky, ať se to Domínkovi a ostatním dětičkám vyhne. :wink:
5. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Maru, jsem se byla k vám do srpna juknout, i na několik stránek zpět a teda chudáčci dětičky :frowning2: Tak hlavně, ať jsou všechny už ok a vy se taky držte.

Tak my dneska byli v Praze, byla jsem s Tomíkem na obídku s Kristy, Kačkou a Luckou, nakonec tam přišel i Martin, protože neměl už co dělat a měl taky hlad :grinning: My se ale zdrželi jen chvilku, stejně by tam malý dýl nevydržel. Ale bylo to fajn, Tomík šel z ruky do ruky :grinning: A jinak jsem ráda, že jsem vás holky, Kačko a Luci, poznala a těším se na ten červnový srazík :grinning: A Kačka má kvááásný bžíško :grinning: :grinning: :grinning: Bych si to s tebou hnedka vyměnila :grinning: :grinning:
My pak odjeli zpátky na Čerňák, malý usnul, tak jsme nejdřív vlítli do Globusu, a najedl se potom. A co jsme doma, tak pořád bečí a bečí :frowning2: Občas se směje, a pak zase spustí. Teď teda usnul, ufff..je to náročný...ale většinou, když ho pak nosím, tak si krkne, nebo dost prdí, takže ho asi zlobí bříško. Myslíte, že to může být tím, že jsem včera měla k véče dva krajíce chleba, který byl kupovaný v neděli ráno? Já fakt nevím, z čeho jinýhoto může být :frowning2:
5. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky

Maru super,že kontrola v pohodě..jsem to věděla :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
a ještě jsem zapomněla dodat, že jsem viděla Kačky australské plínky a jsou teda bombastický :grinning: :grinning: Takový ňuňaný matroš, ale.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky, zdravime vas s Tomaskem...mame se krasne, dneska jsem ho malem upusinkovala, dostal asi tisic pusinek a kousla jsem ho jednou dokonce do zadecku :sweat_smile: , jak byl nahulaty, tak jsem neodolala. Proste ho zboznuju :dizzy_face: Ale to mame vsechny stejny, ze? :dizzy_face:
Holky, zavidim setkani, skoda, ze nejste bliz...Kaci,jake mas ty pliny? Ty tushie cushies nebo tak nejak? Ja mam taky jednu doma, hnedou s puntiky,prave se susi,tak se tesim, az ji vyzkousime :dizzy_face:
Maru, sikulka je Dominicek, mam radost :slight_smile:
Pavli, parada, ze Terezka je lepsi, taky je sikovna, tak snad to vydrzi a stihnes si doma atd. udelat co potrebujes. Musi to byt narocne...Tak snad uz bude ok...
Anoli, my se nezname, tak ahoj, a my taky vysadili a hned se zacali snazit, a vyslo to na 4.mesic - ale nejak jsme to s tim snazenim neprehaneli. Tak drzim pesticky.
Soni, co rodicak? Na jak dlouho pujdes..?
Jinak me teda prace nechybi, fakt ne...docela me zklamali, jak jsem zustala doma na rizikaci,tak byli jeste nastvani..no to je jedno...pro me bylo miminecko na prvnim miste...at si rikaji co chteji...
5. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Hani, ahoj a děkuju. :wink: Jsem ráda za každou radu. :slight_smile:

Jinak teda holky připadám si zase jako puberťák... jsem 14 dní bez prášků a už se mi objevilo akné... :angry: To je teda vopruz, už jsem si od něho odvykla. No, ale co, nezbývá mi než zatnout zuby a vydržet. Třeba se to časem zase zlepší, až se tělo vyčistí. Člověk musí bejt optimista. :grinning:
6. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky,
mám teď děsnou radost, protože malej už umí tak hezky pást koníky po koupání, jsem z toho celá hin :sweat_smile: Fotečka je v albu :slight_smile:

Hani, asi to vezmem na ty dva roky, zatím jsme rozhodnutý...ani nevím pořádně, jak to opravdu bude v práci, protože nikdo to zatím nechce do pronájmu a kamarádka mi řikala, že berou už i rezervace na podzim, tak co si o tom jako myslet..

Malej byl od pěti vzhůru, tak už je v postýlce a usíná si tam :slight_smile: Tak jsem se konečně navečeřela.
6. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Maru, krááásné fotečky :slight_smile: Domínek má tak krásňoučká očka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Soni, Tomík je prostě šikulka a kukadla má taky nádherný! :dizzy_face: :wink:

Maru, Domínek je fakt krásnej klučina. Myslím, že jednou budeš muset nápadnice odhánět klackem! :grinning: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Maru super fotky..už se nemohu dočkat... :dizzy_face:

hele fakt mi přijde,že jsou si podobný chvílema :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Soni, malej krasne pase!!!Sikulacek. Ze se jim to nahulatym po koupani hrozne libi? Aj nas maly to miluje, tak jsem rada, ze i vam :dizzy_face: Pak vlozim fotecku, jak paseme my, nejak ty foto nestiham...
Anoli, ja mela problemy s pleti cele tehu a i po porodu, trvalo par tydnu, nez se to srovnalo...ale tedka uz je to v pohode, prece jenom se odehravaji hormonalni zmeny, ktere se musi projevjit, u nekoho min, u nekoho vic...
Tak ja si jdu poskladat plinky, nemam uz maleho do ceho balit...tak paa....
PS: Maly tedka spinkava od 20:00 do 05:30, tak snad mu to dlouho vydrzi...Ale me kojeni v noci nevadilo, stejne clovek jenom vytahne kozu a spi dal...ale i tak, je to prijemne. Jenom prso teda na odpadnuti :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Maru, krasne nove fotecky, Dominek je uzasny a rodinna fotecka je paradni :dizzy_face: Ale ja se furt opakuju s chvalou, myslim, ze se nam vsem ty deticky moc povedly :dizzy_face: Ale chtelo by to nejakou holcicku, Sarinka nam tu chybi... :pensive: Tak Lucik s Katy musi mit holcicky, at mame zenichy pro Tominky a Kubulku. :wink:
6. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ranko,
všem děkuji je to tak,že všechny děti jsou krásné.Koukala jsem Soni na Tomáška tak je to profík a on mi přijde,že je od narození úplně stejný beze změny,Domínek se mi pořád měnil jak chameleoun,ale Tomášek je pořád krásný jako když jsi ho porodila,jenom vlásky trošku opadli,ale to my měli taky plešku a teď nevím jak mu to česat kolik má vlasů.
Teď nemám moc času se vypisovat tak snad později,malý ještě spinká,ale potřebuji na netu něco vyřídit než se vzbudí tak zatím pá
7. kvě 2009 v 06:07  • Odpověz
Hani, tak to máš teda šikulku, že ti takhle hezky spinká :slight_smile:
My to měli týden, že usnul v osm a vstával až po čtvrté, ale pak se to zase vrátilo a teď jí ve dvě a v půl šestý :slight_smile: ALe nestěžuju si :slight_smile:

Maru, ty jsi řikala, že jsi malému zavedla brzy ten režim, viď? A drží se ho to pořád, že? Já mám pořád strach, že se nám něco zvrtne a já jsem zvyklá na ten režim taky a jestli nám to něco podělá, tak se zbláznim :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Pořád se ho drží a nemůže to být jinak,prostě v 19h večerka a jak ne tak stejně usne,ještě se ale nestalo,že by v těch 19h nebyl okoupaný,napapaný a v postýlce.
7. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
7. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
tak po dlouhé době zdravím, nějak jsem neměla čas se sem dostat ... čarodky byly u nás fajn a první květen byl úplně úžasnej.... mimi bylo hodné, šli jsme na Petřín, večer do Ambiete, no užívala jsem si to maximálně a byla neskonale šťastná :grinning: asi už se ve mě bouřej hormony, protože jsem si připadla jak znovu zamilovaná a všechno bylo úžasný :grinning: :grinning: :grinning: v sobotu jsme jeli na baráček, tak tam jsem si zase užívala pohled na to, že už skoro stojí (chybí už jen štíty a bude se dělat střecha) a mohla bych tam sedět celý den..... v úterý jsem se sešla s Kačenkou, Kristýnkou, Soňou a jejím Tomíkem ........... no prostě paráda :grinning: od včerejška se už ale učím na státnice, tak mám po náladě... :confounded: chjo, už aby to bylo za mnou...

jinak jsme byly právě s holkama ve Špuntíkovi a já zcela změnila názor na kočárek :grinning: vypadá to na teutonku, trojkolku!!! :grinning: v červené barvě... jsem si ho úplně zamilovala... a překvapivě jsem musela uznat, že trojkolka je do terénu mnohem lepší než čtyřkolka... no jak píšu, nadšená...

a teď vás jdu dočíst....
7. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky
Luci, vcera jsem tu cervenou Teutonii trikolku potkala v Palladiu nazivo a vypada fakt uzasne :wink: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
a celkove jsem tam ty S3 vydela asi tri :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
no u nás už je to celkem jistota, Vráťa mi jí schválil, cena nevadí, takže to vypadá, že do ní půjdem... mě se na včerejšek celou noc zdálo o kočárkách :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Luci, pošli odkaz na kočárek :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
jo a Pavli, fotky domečku mám zatím jen ve foťáku a ve velkém rozlišení... slibuju ale, že po státnicích doplním a ukážu :wink:
7. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak ten vypadá dobře :wink:
A Kat ho chce taky, jo? A jaký barvy holky??

My se jdeme oblíkat a razíme na prochajdu :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
:grinning: :grinning:

já červenou
7. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Luci a co kdyz to bude chlapecek??
7. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
jo a ještě jsem vám chtěla napsat... 29.4. porodila kolegyně z práce holčičku a termín měla až někdy na červenec, nevím, kdy přesně.... je v inkubátoru, snad vše bude ok... mazec co? :frowning2:
7. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.