• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
autor
ahojky,
jen hlasim,ze marcel dal marodi-takze jsem dal na vse sama,snazime se s malou porad izolovat
mala zatim dobra,jenze chytla asi obyc.chripku,takze od noci ryma a kasel-byla jsem radeji u doktorky hned, zatim bez teplot,ale silene nevrla,nechce se smat,dokonce ani v kocarku si neseda,jen tupe zira
bojim,co bude v noci a zitra

zatim ahojky a at jsou vase stesticka zdrava,mejte se krasne

PS-docetla jsem a jsem rada za vase dobre zpravy,jen tak dal-vy i miminka
12. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky, mela jsem tu tedka dva dny segru, takze net jsem nestihala. Bylo to super, vcera jsme kecaly az do 01:30 rano, parada!!!!!
Pavli, to me mrzi, ze jste doma nemocni! At jste vsichni brzo ok, hlavne malicka. Ja se desim, az bude maly poprve nemocny, nejak si to neumim predstavit, kdyz bude mit trapenicko, je to fakt hrozny :frowning2: Tak na vas moc myslime, at je to brzy za vama.
Maru, to je super, ze jste si udelali takovy krasny vylet! Taky se hrozne moc tesim, az maly bude vnimat ty zviratka a tak, jak rikas, je to fakt nejkrasnejsi obdobi. Z tveho prispevku fakt cisi energie a dobra nalada, tak mam radost, jen tak dal, pekne s usmevem na rtech :wink:
Jinak my pujdeme do 3lete varianty rodicaku, 2 mi prijdou dost sibenicni a chci si Tomaska fakt uzit, do prace nespecham....A jak rika jedna kamoska: Myslim, ze si v duchodu nerekneme, proc ja blba jsem o rok dyl nepracovala, ale spis proc ja blba jsem nebyla o rok dyl doma... :grinning: Ale Soni chapu tve duvody, tak drzim pesti, at to klapne, jak si prejete :wink:
Holky, jsem unavena, tak jdu na kute...Mejte se krasne. Vsechny zdravime.
PS: Mam doma ty probioticke kapky, ale maly netrpi vubec na brisko, tak je mame doma nevybalene...myslite, ze mu je muzu nasadit i tak, neuskodim mu? Nebo mam pockat, az bude oslabeny...Ja nevim..Maru, ty asi budes vedet, dekuju :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobré ranko,
Hani počkala na bych na ještě,probiotické kapky neuškodí,právě naopak,ale myslím si,že je budeš potřebovat až dýl,pokud teď Tomášek nemá problémy tak až nasadíš příkrmy buď ve 4m nebo V 6m záleží na kojení tak v ten moment bych nasadila probiotické kapky,bude se lépe Tomíkovi přecházet na tuhou stravu nebude mít tolik bolení a kakat mu půjde taky lépe díky kapkám. Nebo potom až přijde nějaká rýmka nebo něco podobného tak bych je nasadila :wink:
Soni hluboký obdiv,že jdete opravdu do té 2-leté varianty,já bych klidně šla taky (stejně by mi to na 2-letou nevyšlo,nevydělala jsem tolik),ale mám spoust ale .... spíše je to u mě nemožné,jelikož jsem měla smlouvu na dobu určitou a teď už teda nemám zaměstnavatele,či-li pokud budu chtít druhé dítě a měla bych ho v této mateřské tak jsem v čajzu a musím jít při druhém dítěti na tu 4 letou variantu což proboha nikdy nechci a nemůžu,neumím si představit jak bych jako měla vyjít se 3800kč nebo kolik to je?? To je jako drsné,takže já asi budu muset do práce po Domínkovi :frowning2: :cry: :cry:
Luci jj chci vidět bříško a není to špek,ale bříško jelikož máš uvnitř malinký pokládek :dizzy_face: :dizzy_face:
Víte co se mi včera stalo? Jelikož došel sprchový gel a zapomněla jsem koupit nový tak jsem musela se celá umýt v laktacidu,jsem si ho normálně místo na intimní partie namydlila na celé tělo a přesně toto jsem dělala i v porodnici jelikož jsem si zapomněla přibalit sprcháč (no zapomněla jsem ho spíše na porodním pokoji ve sprše ) no a já jsem laktacid přestala používat jelikož mi připomínala vůně porodnici a moje vzpomínky jak jsem se cítila,když jsem měla malého na jipce a tak,no a jak nebyl sprcháč tak jsem si řekla,že se namydlím prostě tím,že už je to za mnou a basta,tak jsem se spletla,celý večer jsem cítila tu vůni,vzpomínky byli zpátky,já oči plné slz,nevím proč,stále je to ve mě,asi výčitky proč to tak dopadlo nevím,ale byla jsem o 10m zpět a znovu prožívala to co předtím,špatně se mi usínalo,i když všechno bylo v pořádku,Domínek spinkal já věděla,že je ok no asi fakt ho nemůžu používat stejně jako vlhčené ubrousky od nivey ty pure nebo jak se jmenujou to je pro mě už pasé,špatně se mi zapomíná.
A to jsem fakt teď tak hrozně šťastá,miluji toto období,miluji malého,ale ta vůně mě dostala.
Jo a čůráme do nočníku :dizzy_face: :dizzy_face:Od té doby co malý sedí ho posadím na nočník pokaždé,když se probudí a pak taky jak si vzpomenu nebo mě napadne přes den,nic násilím buď čůrá nebo ne,ale musím se pochlubit,malý brzy pochopil co po něm chci a stačí říct udělej lulu a malý se snaží fakt tlačit a čůrá,jako kdy někdy mám smůlu a předtím se těsně vyčůrá do plínky tak to fakt ani kapka nepadne.No a jakou má radost,když se povede a já ho chválím,tleskám,pak dostane pusinku pohladím ho a nepřestávám chválit. Neodnaučuji ho z plínek,aby jste to pochopili,jenom ho seznamuji s nočníkem,že i do něj se může vyčůrat :slight_smile:
Pavly držím palečky,aby jste se s toho už všichni dostali,pořád vás něco trápí už musíte zahnat bacily a mít klid,myslím na vás :wink:
13. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Maru, tyjo super! Provozuješ BKM - bezplenkovou komunikační metodu, aniž bys o tom věděla:wink: ale máš recht, děti jsou velmi chytré už takhle brzy :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
JO? já jsem o tom nikdy nic nečetla,ale asi jsem to napsala špatně,on čůrá normálně do plínky i kaká,jen jak si vzpomenu tak ho dám na nočník čůrat :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
maru, však já to chápu.-) BKM je spíš o tom, že děti už takhle malé rozumějí tomu znamení (čuru, lulu, ččč) :slight_smile: To mi přijde hrozně fascinující:wink: Je mi jasné, že jste se ještě plínek nezbavili, ale je to podle mě fajn i pro to dítě, že jako něčemu rozumí a dokáže to, někdy aspoň:slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko,
Hani, super, že jste si užili sestru a že jste mohly spolu pokecat :slight_smile:
Já se taky bojím, až bude mít malý rýmu nebo tak něco...první teplotu jsme přežili, po očkování, ale to nebylo nic závratného, párkrát dostal Nurofen a jinak byl docela unavený, takže to šlo.

Pavly, tak ať malou viroza dlouho netrápí a je brzy ok a ty se taky drž, ať neomarodíš.

Maru, je mi líto, že máš takové vzpomínky :frowning2: Ale máš krásného, zdravého Domínka, to je přeci to nejlepší :slight_smile:
A od kdy jsi začala malého posazovat na nočník?
Já jsem si taky řikala, že až tak nějak začne pořádně sedět, že bychom to taky mohli zkoušet, čím dřív, tím líp, si myslím...A jaký máte nočník? Nějaký klasický nebo nějaký spešl? Já bych teda chtěla pořídit normální nočník, bez žádných zvířátek apod., to přece není hračka :grinning:

Jo, a v pondělí jel M. autem na vlak a na jedné křižovatce to za ním neubrzdil jeden řidič, takže nám ťuknul do zadku :frowning2: Nemáme to až tak pomuchlané, ale bude se to muset vyklepat. Teď tu M. čeká, že mu zavolá likvidátor z pojišťovny, že by měl dneska to přijít nafotit, a pak to můžem dát do servisu. Aspoń, že to dostanem od pojišťovny zaplacené...Ale naštve to...jednou zaprší a už je to :frowning2:
13. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
jj Kat rozumí tomu,že chci po něm lulu a fakt se snaží vyplodit aspoň kapku :sweat_smile:
Soni úplně zcela bez problému začal Domi se sedět v 9,5m a já ho tam dávám od začátku 9m,takže měsíc a jde to :slight_smile: No a právě měli jsme s hlavou zvířátka,ale ten byl moc vysoký a měl malý otvor pro Domínkovou prdelku tak jsme pořídili klasiku nočník z Ikei a ten je super!
Teda to je pech s autem,to vás lituji,hlavně že aspoň to pojišťovna proplatí,ale zase vyřizovat to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Soni, já mám čínský nočníček, ten malinkatý... ale myslím, že jak malej sedí, můžeš vybrat normální, jen nějaký menší, ten z ikea chválej :wink:
Do ikea zítra jedu:grinning: chceš ho?:grinning:
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
13. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Soni, hezkýý!! :grinning:
13. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
jsem to už poslala i tchánovi, se těším, až to uvidí tchýně a opět mě prohlásí za macechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já z ní už mám spíš prdel :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Soni: ne,moje nemá už vůbec..prostě nebylo už..za den jsem dostala 20 z obou..mazec..už mi šla z bradavek krev,takže jsem mu to stejně nedávala....
v noci spí od malička skvěle...zalehne v 20 hod a spí až do 7 do rána..nají se a znovu usne cca do 10-to jak kd
13. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
mi teď Martin dal dobrý tip, jak malinko vydělávat :grinning: Vyplňovat dotazníky :grinning:
se můžete registrovat na www.cennenazory.cz přihlásit se a oni budou posílat dotazníky, my je vyplníme a oni nám za to přičtou určitou částku...až bude určitá výše, tak ti pošlou poukázky třeba do Tesca :grinning: Vím, že to moc nebude, ale i tak :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
nik, tak to ti krásně spí....
Nám taky celkem, jen ta dnešní noc děs...jedl až teda ve dvě, ale pak pořád pobrekával a nespal ještě ani ve 3,45...dala jsem mu znova...tak teda usnul, ani nevim jak, jsem asi usnula dřív já...ale ve 4,45 už zase vzhůru...tak dostal znova jíst a pak jsme teda usnuli a spali do osmi, aspoň to, ale...jsem zvyklá, že se nají a vždycky hned usne... :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Soni a zoubky nerostou??????
já se děsím až začne nějaké období nespavosti..mě klepne.jsem zvyklá že v 8 zalehne a vím o něm až ráno v 7 :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Kuk :dizzy_face:
Zdravím,byli jsme na 10-ti měsíční,máme 10,3kg a 78cm :dizzy_face: Soni na video mrknu jak bude chvilinka,Domi právě zdrhá do kuchyně tak letím pro něj.
13. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Soni video hustý :grinning:
13. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
nám zoubky nerostou, vám jo??

Maru, tak to je Domínek pěkný :wink:
13. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky,
no tak hned po ránu mě ten můj cukrouš pěkně naštval,nejprve si vstal v 5h ráno,po 30 minutovém přemlouvání ať ještě spinká jsme teda vstali neboť spát se prostě nebude a v 6h ráno se už rozhodl,že se mu jako chce spát tak začal neskutečně kňučet,chvíli jsme si ještě hráli jsem stejně věděla,že hned neusne,do postýlky šel 06:45,oči jak angorák,padali mu víčka a on stejně bude věčně sedat a cestovat v postýlce a do toho kňučet,že se mu chce spát,ale lehnout si a zavřít oči to nééé,no tak 07:15 děsný řev jakože fakt chce spát,ale spát nebude!!! Už bych se neudržela a musela jsem odejít jinak bych po něm křičela,jeho uspávací rituál čajík dneska neuspěl a jinak neusne takže řev,15 minut jsem třepala postýlkou než se uráčil usnout,jako jestli toto bude každý den tak mě asi odvezou,tak jsem chtěla ať sedí a teď si to užívám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neustále se budí tím jak si sedá i v noci a samo,že to vstávání v 5h ráno je tím,že prostě si sedne a tím se vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je,že on chce hrozně spát,ale brání se tomu,za dopoledne mi většinou spal tak 2x po 1,5h a teď s kraválem usne hned ráno na 1h a do 13h než jdeme ven jen uspávám,to je děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A on kňučí neboť chce spát,ale spát nebude a nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až začne stoupat tak začne další cirkus,božííííííí :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
Soni video je božíí :sunglasses: Přesně toto jsem taky dělala Domínkovi a teď to dělám taky,ale s tím rozdílem,že ho na tu kupu peřin opatrně hodím z výšky,ale tak,že stále mám ruce pod ním a spíš jakože ho zvednu do výšky a prudce položím do těch pěřin,takže on tam žuchne,ale stále je na těch rukách,no a jak žuchne tak už se začne koulet sám a hrozně se tomu řehní nahlas,až má záchvaty smíchu. Taky jsem začala toto mu dělat tak v těch 4m :wink:
14. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Pavlínko, jak je? Myslím na vás a doufám, že se to Tezerce vyhne...

Maru, Domík si ze spaní sedá? ty bláho :grinning: :grinning: :grinning:

my včera byli ještě jednou na UTZ, i s tatínkem, a bylo to super.... jsem si moc užívala, že je tam taky a že to všechno vidí a ne jen pak doma fotku... i on byl nadšený... paní doktoka měla dokonce snahu vyčíst pohlaví, ale je opravdu ještě brzy... buď tam má pindíka nebo pupečník, ale co to bylo, se určit fakt nedalo... a konečeně jsem taky viděla, jak bliká srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no co vám budu popisovat co je to za pocit, že?... :wink: (na utz kde kontrolovala srdeční akci jsem to já ještě teda neviděla a minule na utz jsem si o to zapomněla říct, tak proto až včera)

dnes večer vám utz i s bříškem vyfotím a pokusím se hned dát i do alba :wink:

Pusinky miminkům a Kátině bříšku :wink:

jo a taky jsem se ptala, jaký test mě čeká na tu cukrovku, tak taky budu pít ten zázrak.... prý je to povinnost gynekologů, tak teda nechápu, proč to Maruška měla z krve...

no nic, loučím se, musím se učit na státnice.... chtěla jsem se učit celý měsíc a samo že nic moc... začínám trochu víc až teď :frowning2:
14. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Luci super,že Vráťa viděl UTZ..Tom byl vždycky taky z toho nadšenej :slight_smile:
Teda že by jste měli pindíka?Další chlapeček tady?Je tu přepidníkováno :grinning: Tak uvidíme co to nakonec bude :wink:
Bříško a UTZ vyfoť..už se moc těším :dizzy_face:

Jo a dneska došla Kubčova kára na léto nebo na cestování
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2762038&vReferer=
jak se mi zdá Kuba už velkej,tady je jak miminečko ještě :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
14. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jsem mrtva,doted jsem konecne zehlila,dneska poprve me terezka nechala,jinak dve noci proplakala
mela vcera jeste horecku-jen 38,ale byla jak hadrovy panak,neudrzela ani hlavicku,jen lezela,ani sedet nechtela,nezajimalo ji nic,cely den jsem ji proto vozila v kocarku,aby se alespon jkoukala okolo a co 20 min. si zdrimla a tak dokola
ale asi to pomohlo,dneska uz byla pres den lepsi,tak snad je to za nama,nastesti to snad neni ta strevni chripka,ale jen prochladla-mela rymu a kasel

to jen tak strucne,ja zatim stale bojuju s uklidem po navsteva-preci jen preprat a prezehlit byt kdyz netopi je fakt sileny!!!! :angry: , tak snad uz bude lip

ted se padim dospat-ty dve noci bez spanku me zrovna nenadchly :grinning:

zitra snad doctu a dopisu

PS-ale musim zase do nemocnice,babi nic moc :frowning2:

pusinku vsem
14. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím při sobotě :slight_smile:
Malej mi tu teď chrupká, mně se dělá oběd a pak půjdeme na procházku. Ráno tady děsně lilo, ale naštěstí už vykukuje sluníčko, i když trochu mračno je, ale snad už pršet moc nebude. Tátu máme v práci, kamarádky jsou fuč, tak si musíme i venku vystačit sami...
Tomík než usnul, tak jsem ho měla v lehátku a já vysála obývák a pokusila se něco vyžehlit, aby se mi nic nekupilo, tak koukal, hrál si s hračkou, dudlíkem, rukama a děsně mi u žehlení vykládal, to byla sranda :grinning:

Pavly, jak to u vás vypadá se zdravím, už je malá lepší či OK? A doufám, že ty jsi ok.
16. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
ahojky,tak uz jsme snad vsichni zdravoucky-ja teda o sobe trochu pochybuju,ale spis jsem jen utahana,jdu uklizet a zehlit a zkusim dojit,zatim pa
16. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,moc vas s Tomaskem zdravime :slight_smile: U nas nic noveho, mame se porad stejne krasne, maly je k sezrani, od rana do vecera nedelam nic jineho nez ho pusinkuju :dizzy_face: Ve ctvrtek jsem byla na cviceni po porodu, tak mam dobry pocit, ze konecne neco delam, ale pekne pomalicku, nebudu to hrotit pri kojeni. A jeste jsem nas s Tomaskem prihlasila na hrani pro miminka od 3 do 6 mesicu, protoze Koblizci jsou jenom tedka jenom jednou za mesic a to je spis takove,ze se mame neco naucit atd..ale ja chci spise i hrani, at mam isnspiraci na hrani doma a at jsme s malym mezi miminkama, tak se moc tesim, ve stredu jdeme poprve...
Niky, video je uzasny!!!Na malem jde videt, jak se snazi uz mluvit, ale nejde mu to, ze? U nas to vypada taky podobne, jak se ty miminecka tesi,az se s nama domluvi.
Pavli,super, ze uz jste zdravi!
Soni, ty jsi jak jinak nez sikulka, ja v posledni dobe nejak domacnost flakam, ale to zase dozenu :wink:
Maru, dekuju za radu IP ohledne holtky, pak ti pisnu,jak vypada nase reakce, jsi moc hodna...
Luci, gratulace k utz. A jdu kuknout na fotecku.
Katy, co noveho u vas? :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Luci, kde je foto? :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
16. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.