• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ahoj holky :slight_smile:
Lucenek -tak já byla na kontrole v 10.týdnu a ukazovala mi jak srdíčko bije :wink: a doufám,že se teď v pátek dozvím co čekáme :grinning:
19. lis 2007 v 11:51  • Odpověz
no jo a já vás můžu hledat na beremese co? :slight_smile:
čauko, netíhám a nestíhám, jdu vás dočíst, tak vydržte :slight_smile:
těhulky jak se máte?Co nového, povídejte jsem jedno velké ucho :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz
čauko pavly tak doufám, že nevolnost už polevila a je ti líp. Kamarádka se domluvila s doktorkou a ta jí nechala hned doma, měla to v práci blbé, tak si tím ušetřila starosti.

A jak se vám jinak daří?
19. lis 2007 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky... tak uz to muzu prozivat tak trochu s vami, vcera jsem se dovedela, ze moje sestra je tehotna.... sice to neni zadna radost, protoze to ma s takovym pitomcem, ale ona je stastna.....

jedine co vim, ze by to melo byt v cervenci..... :dizzy_face:
20. lis 2007 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,kdepak jste?
Kiki tak to sestře gratuluji ať je to,jak je to,hlavně,že je šťastná :slight_smile:

Pavly co mimi? Ještě ti je špatně?? A many?
20. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz
ahoj holky,mně je fine :grinning: akorát večer mi zase bývá zle :frowning2:
jinak Kiki - taky sestře blahopřeji a ať příjde za náma :slight_smile:
No Pavlínka už se tu dlouho neukázala,asi je teď jen ona,mimi a kýbl :frowning2:
20. lis 2007 v 15:30  • Odpověz
Snad ji to brzy přejde a zas ji bude dobře,musí to být hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na druhou stranu ta představa nového života :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak hlavně,že je tobě OK :slight_smile:
20. lis 2007 v 15:55  • Odpověz
to jsem taky ráda,že je mi dobře,jedné mojí známé nebylo skoro vůbec zle a cpe se úplně vším :wink: ta má fakt výjimečný těhotenství :grinning: a to je ve 4.měsíci,ale zase bych se bála,protože prý do sebe cpe i sýry,že na to sere (listeriozu) :unamused:
21. lis 2007 ve 12:32  • Odpověz
autor
ahojky holky,nasla jsem silu,jdu vas rychle pozdravit
- stale se peru s nevolnostma,neustavaji prakticky vubec, nemam silu,chut,naladu
- hani-jak se ti vede??? stale premyslim,co prace,co tvoje zdravi-jak jsme resili v praze....snad jsi v poradku,doufam
- marusko-je to sice krasna predstava noveho zivota,ale zatim ze me pidalka vysava spis ten zivot muj,tesim se,az to skonci......)
- kiki-gratuluju sestre,hlavne hodne zdravi a malo nevolnosti!!!! :wink: a jak se mas jinak? snad dobre
- many- desne ti preju,ze je ti dobre,uzivej si to i za me,ja se snad uz brzy pridam!!!! doufam!!!
ahojky :wink:
21. lis 2007 v 19:32  • Odpověz
ahoj Pavli,tak mně to v 10.týdnu přestalo,tak snad i tobě :wink:
jinak mám za sebou screening a je negativní :slight_smile: výsledek mi řekl pan doktor hned,dal mi papír pro doktorku a jeden i pro mě a ještě mi dal 3 fotečky :grinning: akorát jsme se zapomněli zeptat na pohlaví,ale to se dozvíme stejně pak od paní doktorky,já měla myšlenky jen na mimi,aby bylo v pořádku a Laďovi to bylo blbý se zeptat :slight_smile: připomněl mi to až venku a to bylo pozdě :grinning: jinak podle čehosi je mimi ještě o dva dny starší :grinning:
24. lis 2007 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky.... tak jsem dneska mluvila s maminou.... segra by mela byt v 6tydnu, obcas ji je šoufl, ale nezvrací.... a už mají i připravená jména: Vendulka a Štěpán ... tak jsem zvědavá, jestli jim to vydrží.

Jak se vede vam? Pavlinko, jak ti je??

Many - hlavne ze je to v poradku, jestli je to chlapecek nebo holcicka, to uz neni tak dulezity :wink:
25. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
tak :wink: tak budeme mít větší radost o trochu později :grinning:
26. lis 2007 v 18:06  • Odpověz
autor
ahojky holky,hlasim se jen na skok,nez vyridim par veci na netu
Stale mi neni dobre,ikdyz je to ted asi 4 dny o neco lepsi,uz jsem zacala trochu i jist a pit (byla jsem na vysetreni i v nemocnici).
Jsem rada,ze vy jste ok, a ja se urcite zacnu hlasit,hned jak se mi trochu zmeni svet a zacnu ho kolem sebe vnimat.Kazdopadne mimi je v poradku, cekame jen jedno a uz jsme si koupili lehatkou-nahodou,tak se na nej divam a mam alespon nejakou radost.
Mejte se krasne a opatrujte se! papa
26. lis 2007 v 19:45  • Odpověz
Ahoj těhule moje :wink:
27. lis 2007 v 08:10  • Odpověz
dobré ráno těhulky :slight_smile:
27. lis 2007 v 08:42  • Odpověz
ahojky holky, tak se možná budu hlásit u vás, mám zpoždění, tak jsem celá nesvá :(

jinak pěkný večer
27. lis 2007 v 18:11  • Odpověz
autor
ahojky holky,mam zase chvilku,ikdyz ted jsem vstala a mam tu kyblicek, necitim se uplne ok....
maji - jak dlouhou mas?
27. lis 2007 v 18:29  • Odpověz
ahojky pavly , týden a já to normálně mám pravidelné :frowning2:

a jak se cítíš ty?asi nic moc co?
27. lis 2007 v 18:43  • Odpověz
autor
no je mi vetsinou tak,ze me nebavi zit,proto sem ani moc nechodim,ted cekam na icq kamosku,proto tu vyjimecne jsem ,jinak lezim a lezim...
a kdy budes teda testovat???????????????????????
27. lis 2007 v 18:49  • Odpověz
no já sem taky nestíhám chodit, jsem většinou ještě touto dobou v práci a pak jsem uplně mrtvá :(

počkám do pátku a pak budu testovat :slight_smile: snad teta do té doby přijede

to je hrozné takové potíže kvůli takové krásné události :(¨¨
a co škola?ta ti nechybí?jsi doma ne?
27. lis 2007 v 19:15  • Odpověz
autor
maji jsem doma a byla jsem i v nemocnici, bylo mi 3 tydny tak zle,ze jsem ani nevnimala cas, ted je mi o neco lip,presto nedokazu byt z bytu dyl jak hodinu a jsem desne utahana a zveda se mi zaludek,ze jsem rada,ze jsem doma a ikdyz mi deti chybi desne moc,tak vim,ze vic nezvladam...uvidime,jestli to konecne bude ustupovat, rada bych si tehu taky uzivala, zatim neni jak....

no ja budu drzet palce,aby mrska nedosla a snad budou // :wink:
27. lis 2007 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas zdravim. Maji, nerikala jsi, ze budete strilet ostryma az od 1.1.08? :grinning: :dizzy_face: Ale ne...to je super, kdyby to vyslo, drzim pesticky, dej nam vedet!!
Pavli, to me mrzi, ze ti neni porad dobre...ale snad se to brzy spravi, moc na tebe myslim :wink:
27. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Maji - tak to je super :slight_smile: asi budeš v tom :grinning: držím pěstičky :grinning:
28. lis 2007 v 09:42  • Odpověz
ahojkky holky,

many díky, zatím si to nepřipouštím :slight_smile: počkám do pátku a pak dáme testík a uvidíme. Myslím, si že to mám zpožděné kvůli stresu v práci a tak všeobecně. Manžílek by byl rád kdyby přišel malý karbánek :grinning: :grinning:

Hani říkala, ale prostě to neuhlídáš :grinning: :grinning: a my co nestihneme přes týden doháníme o víkendu a to se pak střílí a střílí :grinning: :grinning:

a jak se jinak máte?

Pavly a zle ti je z těhotenství?neo máš nějaké jiné problémy, teda doufám, že ne, ale co tak popisuješ, tak nikoho neznám, kdo by to tak strašně nesl.
28. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz
no už aby byl pátek :wink:
28. lis 2007 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky, no taky se tesim na patek, Maji, drzim pesticky, at je to ONO :grinning: .Moje kamaradka to taky spatne nesla, zvracela a zvracela, zhubla pet kilo, taky nic nemohla ani nakupovat, natoz varit...ale pak se to obratilo a uz ma krasnou malinkatou Barunku...Si vem, ze nekdo prolezi treba cele tehu s nohama nahore...to je teprve cekani...Tak Pavli, drz se, snad to brzo polevi.Papa holciny.
28. lis 2007 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
29. lis 2007 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno zaltíčka moje, tak stále čekám a čekám :slight_smile:

Dneska tu bude asi klid, šéfová omarodila, tak tu tajně nakukuji, když mám ten časík.
Já už se tak těším na pátek holky ani nevíte jak. V sobotu jedeme za kamoškou do ivančic a večer jdeme pařit a budem u mé svédkové :slight_smile: až do pondělí, hurááá se těšíííím

A co vy plánujete na víkend?

MVR
29. lis 2007 v 09:57  • Odpověz
pěkný den holky :wink:
Maji budu držet moc a moc palečky ať to vyjde :wink:
Pavlínko vydž bude líp,dává ti pěkně zabrat to vaše maličké :confused:

Tak se nám to tu pěkně těhulkovatí :grinning:
29. lis 2007 v 15:30  • Odpověz
ahojky maruško a jak se máš ty?
29. lis 2007 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.