• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ja jsem konecne po dlouhe dobe doplnila par fotecek, hlavne z te Prahy:slight_smile:
Soni, jdu kuknout...
16. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Soni, paradni! :dizzy_face: Maly je uzasny, u nas to vypada dost podobne, s tou rukou :dizzy_face: A ta otocka je teda profesionalni :grinning: Nejlepsi jsou ale ty komentare nas maminek, ze? Kdyz se vzdycky slysim, tak si rikam, jezis...chudak maly, co musi poslouchat za inteligentni reci :grinning:
Dobrou noc.
16. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsem mrtva,ale mam zase uklizeno,hura,zitra chcem na vylet-konecne! jinak je tatka porad v praci-ale snad uz to bude dodelano to druhe stani a zase s nama o vikendech bude....

chtela jsem vam toho tolik napsat,ale nemam silu,nejak se mi zveda zaludek-nevim,asi od zas,strasne me boli
:frowning2:

ale okoukla jsem vam deticky a zasnu,jak se meni!!! a soni teda ja jsem srab,to kutaleni bych ja neprezila-a maru-ty taky!!??!! jsem ja teda cita vam povim :confused:

pro dnesek fakt radeji padam,ale dozenu to,slibuju,papa :slight_smile:
PS-chybite mi!
16. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska bylo krááásně a vedro...Byla jsem venku hodinu a půl, a měla jsem toho tak akorát. A to malej spal akorát první půl hoďku, a pak už ne. Takže jsme pak jeli domů a najedl se, a pak mi tu řval a řval a řval :frowning2: Pak usnul, pak chtěl znova najíst, pak mi usnul na ruce, a pak se najednou zklidnil, že vydržel i ležet v lehátku, já šla umýt nádobí a najednou to jelo do plenky :sweat_smile: Tak ho to tam asi tlačilo v bříšku a vykadil se, aspoň to, zase po čtyřech dnech :grinning: Ale že to byla nálož, Pavlí, plně již chápu ty fotky, co měla Terezka v plence :grinning: :grinning: :grinning: Nechuťárna :sweat_smile:
V sedm jsme koupali a od půl osmé je v postýlce a vypadá to, že už spinká. Dneska se chci dívat na Novu na Budaře, tak jsem zvědavá.
Pavly, to vymýšlí táta takové blbosti s ním, prej jestli to půjdu natočit, no když jsem to viděla, tak jsem si řikala, no chudák malej, ale on se pak i smál, ale to už asi na tom videu není.
Zítra a v úterý máme zase tátu doma, tak se těšíme.
Mám v plánu se asi tady objednat na nějakou masáž, strašně mě bolí rameno a celá pravá ruka...a nohy kolikrát taky necítím, zvlášť po těch procházkách...když chodím sama, tak toho tolik nenachodím, ale s kamarádkou běžně nachodíme tak 8 km...
17. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo, a už jsem na mmb zakoupila pro malého jídelní židličku :sweat_smile: Jsem koukala na nové, ale pak jsme si řekli, že bude stačit i použitá, tak jsem pár týdnů okukovala a hledala takovou, která splňovala, co jsem chtěla...a našla, jupí :grinning: Budu jí mít aspoň v kuchyni a když tam budu něco robit, tak aspoň tam můžu malého vždycky nachvilku dát a může na mě koukat ze stejné výšky :slight_smile: Je od Chicca a má 4 kolečka, je polohovací nahoru, dolu, i záda mají 3 polohy a samozřejmě pásy a tácek :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem si dneska vyhlasila generalni stavku a jdu k netu, sice by chtelo par veci vyzehlit a setrit,ale jinak je vse v lati a hlavne me tece z nosu jak z kohoutku,takze na to prdim a jdu se taky konecne lecit ja

chtela jsem vam toho tolik napsat,ale to bych asi napred musela jit cist vse zpet,protoze nevim uz ani pulku :angry: ,ja mam vzdy pocit,ze to s vama resim,se treba pristihnu,jak v duchu to cele promyslim,co chci k tomu rict,ale pak nejak je vse fuc,kdyz to chci psat :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:

no takze pro tuto chvili mam snad jen toto
hani-podle fotek teda zasnu,jak malicky roste! je teda fakt velikej,vid!!!ale hlavne-prijde mi,ze je cely ty,ale jako kukuc vidim davcu-je to mozny??? nebo se to tak nezda nazivo??

soni-tatinek je teda raubir taky! to ti nezavidim :grinning:
-zidlicka super,taky mame kolecka a bez nich mi to prijde k nicemu :wink:, a zbytek je presne jako soucasne nove,takze jsi urcite udelala moc dobre :wink:
-jo a chodime taky urcite tolik,ty dva dny,co jsem byla venku od 11-6 to muselo byt snad jak do prahy :grinning:

no a jinak teda nase mala taky porad tlaci-naprazdno,nekolikrat denne je v kreci..i jsem to rikala doktorce,ze se mi ted to jeji kakani nezda-zvlast,kdyz ted (podle me i kvuli tomu)odmita prikrmy...no ale dneska ve vanicce se ji to zase povedlo :dizzy_face: ,zase ji chytla krec,ale konecne nemela plenku,takze jsem ji rychle posadila na okraj vanicky-jako na WC a vytlacila toho tolik,ze jsme zase cuceli-a hlavne i marcel /uklizel to/ se divil,jak je to tvrdy!! fakt musi trpet.........tak jen doufam,ze snad zase bude mit chvili klid a snad kdyz se vyprazdni uplne se vrati do normalu i to jezeni.... :slight_smile:
no kazdopadne vzpominam,jake krasne pokakane plinky mela-pri kazdem pribalovani,tohle traceni po tydnu je sila teda :frowning2:

mala se budi,zkusim zas dojit
zatim pa
17. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, dneska bylo fakt nadherne, ale meli jsme bohuzel rodinnou oslavu, takze jsme si to moc neuzili...Ale ja jsem konecne mela moznost nakupovat, pac Davca vozil....parada!!! Maly totiz moc nemusi nakupni centra, tak jsem nakojila a Davca ho vzal vozit ven..Tak mam konecne normalni rifle, dokonce 2! Oblikla jsem si je hned na WC a citila jsem se jak znovuzrozena, dotedka jsem totiz nosila tehu dziny, byly mi silene pohodlny a netlacily na jizve po cisari...Ale ted uz konecne mam normalni rifle a sednou mi krasne, aspon se tak citim, pak jsem si nakoupila jeste nejaky hadriky dle aktualni velikosti a jeste nejake vecicky pro maleho, no a 3letej rodicak na celej mesic je v trapu :sweat_smile: Mazec, jak to leti ty prachy. Ale udelala jsem si radost. No ale budu se muset krotit, protoze jak zacne chodit skutecne rodicak, tak moc na rozhazovani nebude... :unamused:

Jako ja se tesim, jak mi budete chvalit fotecky, a ono nic :angry: Copak nevidite, jak krasne pase??? :grinning: Pavli, maly bych rekla ze je fakt namichany...ma hodne ze me i z Davci, zatim je spis svetlucky, ale rasy mu narostly tmave, i obocicko mu tmavne a vlasky taky rostou tmavsi, takze bude asi tak neco mezi...Tak uvidime :dizzy_face: A velky je, ale neni tak moc baculaty, spise je fakt velky, je to proste spravny chlap, ma takovy siroky hrudnicek a velke ramena, ale urcite je vetsi nez prumer...a to i diky te porodni vaze...a rad a dobre papa, tak jsem zvedava, kolik bude mit ve 3 mesicich na kontrole, tipuju tak 8kg :confused:

Pavli, to je zvlastni, ze mala rada kaka ve vane...cim to muze byt?A co ti na to rekla dr.? Kdyz jsi to s ni konzultovala? Maly teda kaka tak 1-2 krat denne a zatim bez problemu, ale vim, ze pri prechodu na tuhou stranu to zacne....
17. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ty brďo, jsem si řikala, že jsem něco chtěla zkouknout a úplně jsem na ty tvoje fotky, Hani, zapomněla...jsem si tvůj příspěvek četla ještě včera večer z mobilu a tam fotky nemám a řikala jsem si, že se na ně musím hned ráno juknout a nějak jsem na to zapomněla....
Jinak malý teda je krásný a je určitě kus chlapáka viď? A to pasení super :slight_smile:Hele, a to s ním takhle spíš normálně v posteli?? To já když mám malého u sebe, tak ho mám v zavince na manžovo straně postele...takhle blízko něj bych nemohla být, bych ho chudáka zalehla...stačilo mi jednou, že se mi zdálo něco o tchýni, chtěla jsem jí dát facku a ruku jsem napřáhla a tam byl malý :frowning2: Chudák, jen trošku kníknul, spíš jsem se ho jen dotkla, ale on se leknul, ale zase hnedka usnul...byla jsem z toho hin, proto ho dávám co nejdál od sebe, nebo ho teď poslední dobou radši dávám do postýlky, ať si zvyká...

Pavly, jen si odpočiń, žehlení počká...však jsi toho teďka měla spousty a odpočinek si zasloužíš :wink:
17. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
A Hani, moje sestřenice porodila kluka 27. nebo 28. února, teď nevím, který den přesně, se mi to plete s tebou :grinning: A on měl 4050g a teď má 7,8 kg :grinning: :grinning: To ten náš prďolka moc nepřibírá, ale my nemusíme mít nějaké otesánka, stačí, že je taková maminka :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
hani-nojoooo,to jsem chtela-teda kazdopadne chvalim,ale jeste jsem k tomu chtela,ze ho obdivuju,ze tak maly a tolikna brisku...nase chtela na brisko az v pul roce,do te doby takove fotky nemame :slight_smile: ,je to sikulik teda,fakt :dizzy_face:
-no a tez nerekla bych tlusty,ale fakt veliky-krasny,presne jak pises,chlap (kamoska ma takovou holcicku,taky jsou oba obrici,ale preci jen u holcicky je to fakt zvlastni...)

-tez se pridavam do klubu spacich v jedne posteli a tez se mi uz nekdy stalo,ze jsem se probrala a nevedela,kde je mala-ale mam to jisteny a zatim jsem problem nemela, a fakt tohohle se budu jen nerada vzdavat,denne si prijdu jak v krasnem snu (ikdyz je pravda,ze se nunam jen chvilkama a vetsinou se snazim dodrzovat aby mela mala kolem sebe prostor-jako kdyby spala sama-jen aby me citila)

a kakani-no hani,do vany to bylo dneska potreti-jinak to nedela,byla dneska zase nahoda,ze ji ve vane prepadl ten tlak-to tlaceni a diky tomu,ze v tu dobu nema plenku,tak ji to vyslo-jinak tlaci chudak asi naprazdno a kvuli plence ji to asi nejde
doktorce nevadi,ze kaka tak malo,kdyz se ted zase naucila byt jen kojena,prohmala ji,konstatovala,ze streva jsou nekde plnejsi,ale jako problem-zacpu to nevidi,at kojim casto,rozmelni se to a odejde to....no zatim to spis jen musi vytlacit
jako problem to vidim jen ja (ale je pravda,ze se to stalo po tom,co mela pred 3 tydny prujem-to se uplne vyprazdnila a asi se ji to tam nejak zamotalo a ted telo ne a ne najit spravny smer),jak pisu,snad se to zase napravi :slight_smile:

soni a diky,fakt rada si odpocivam,ikdyz pro zmenu dohanim mailiky a tak
17. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Soni, v pohode, ja to myslela jenom z legrace, taky chci kolikrat neco zkouknout a pochvalit, ale pak na to zapomenu.... :dizzy_face: Jo, ja s nim takhle spavam normalne, vetsinou jsem teda trosku dal, toto uz bylo takove dopoledni dospavani, jinak mu nechavam moc mista. Ja nad tim nejak nepremyslim, ze bycho ho mohla zalehnout, proste citim, ze je to tak ok....a vetsinou vytuhneme spolu u kojeni, takze je hned nalepeny u prsa...Ale jinak te chapu, me kdyby se stalo neco podobneho, tak se taky bojim...A taky davam maleho do postylky, kazdy vecer v ni usina, pak po prvnim nocnim kojeni tam taky jde, ale k ranu si ho beru uz k sobe...nebo nekdy odpoledne, kdyz si chci zdrimnout, ale to je spise vyjimecne, tak si lehnu s nim do velke postele...No ja taky cekam k tem 8 kg...maly fakt rad a dobre papa, ale nevadi, ja jsem rada, ze je dost mlicka a on je spokojeny, myslim, ze se neprejida, uvdime, co dr., ale zatim nas vzdy chvalila...A sebekrita je teda dobra :grinning: , ale neni na miste, slusi ti to moc jako mamince...vsak ono se to tem detickam ta vaha jeste upravi, zalezi, co budou jist potom za normalni stravu, ani ne na tom, jak jsou na tom tedka...Pry hodne kojenych deti je az do roku obeznich (az 80procent pry), a pak se z toho vytahnou.... :wink:
17. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Pavli, dekuju taky za pochvalu, maly je fakt sikulacek, a treba ho dneska porovnala svagrova s Tonickem, ze Tonula je takovy baculaty a Tomasek je fakt takovy chlap, a oni meli porodni vahu 4600 gramu, takze srovnani ma...ale je to uplne jedno, hlavne ze ty deticky jsou zdravucke.
S tim dohanenim mi povidej, ja tu mam zase hafo uctenek... a chci si udelat poradek v uctech...no taky nevim kdy...a kamosce, co je v USA, velmi dobre podotykam...dluzim email uz 2.tyden, mazec....

HOLKY, JA ZAPOMNELA NA ZPRAVU DNE - TOMASEK SE DNESKA POPRVE PRETOCIL Z BRISKA NA ZADA!!! Teda nevim, jestli to bylo omylem nebo co, ale fakt se to stalo!!! Jsem to videla a byla uplne v soku!!! A zacal i plakat, jak se toho sveho vykonu lekl! Pak jsem ho dala na brisko jeste jednou a taky mel tendence se otacet, ale uz byl unaveny, tak zacal plackat. Holky, to je tak paradni pocit. Mam radost, jako kdybych odmaturovala :grinning:

A to spani v jedne posteli je fakt jedna z nejkrasnejsich veci na materstvi, kdyz clovek vidi, jak se to detatko citi v bezpeci a dobre, to je fakt nadhera! Ale taky se snazim, abychom meli radi svoji postylku :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Pavly, že doháníš maily, neva, hlavně, když sedíš a jsi v klídku :slight_smile:

Hani, super, že se malý přetočil, bude to určitě zkoušet stále :slight_smile:
Naši, když viděli, že se malej přetočil na tom přebalováku, tak hned mi řikali, že ho nemám nechávat nikde samotného atd...jako kdybych to nevěděla, že :sweat_smile: Když něco potřebuju odnést nebo tak, tak ho šupnu na postel, obložím polštářema a jdu odnést plenku apod. Nebo ho mám třeba v lehátku upásaného, odtud taky nevypadne...a když je nouze, tak nachvilku jde do postýlky, tam se nikam nedostane. Ale je fakt, že ze zad se max. tak otočí na bok, dál nee, ale tak zrovna to může v takový blbý moment, že si budu myslet, že to neudělá...No, děti stárnou, musíme si dávat prostě majzla...

A už jsme se domlouvali s manžou, že zítra půjde na prochajdu s kočárkem on a já se pojedu projet na kole :dizzy_face: Možná si pojedu najít sama jednu kešku, tak uvidíme, jaké bude póčo a jaká bude noc...jestli bude malý zlobivější, tak zítra po poledni si půjdu lehnout a odpočívat, zatímco chlapi budou venku a když budu ok, tak se pojedu projet :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Soni, no me prijde jeste brzo na pretaceni, ma jeste cas, tak nevim, jestli to nebyl nejaky omyl :grinning: Ale na zadickach se zatim nepretaci vubec. A vy jste na tom jak s tim pretacenim? Videla jsem, ze uz maly zkousi ze zadicek na bok. A z briska se pretaci? Pry z briska je to jednodussi, asi jak jim tam spadne ta tezka hlava :grinning:
Tedka jsem si nasla, ze pretacet z briska na zada by se mel az v 6.mesici, tak jsem zvedava, jestli se o to bude pokouset zase :grinning: Tady je to docela hezky a strucne napsano...Samozrejme se neridime tabulkami, ale jenom tak pro orientaci:
http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/psychomotoricky-vyvoj.html#mesic3
Pavli,tak to budes mit zitra super, moc si to uzij. Ja byla dneska poprve takto bez maleho, ze si ho Davca vzal a byla to fakt super, prece jenom clovek potrebuje obcas vypnout, ze? A taky tomu odpovidalo to nakupovaci silenstvi, jak jsem mela volnost, tak to jelo :grinning:
Ja si jdu povesit plinecky, prave nam dopraly :wink:
17. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
Teda Soni, to budes mit zitra super....omluvte zhorsenou kvalitu prenosu...prece jenom je uz pokrocila hodina :grinning:
17. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
Hani, mně se z břicha přetočí na přebalováku, nevím proč :grinning: Dala jsem ho po koupání pro jistotu na postel a to se přetočit nechtěl, tak nevím...jen držel hlavičku nahoře a děsně se tlemil :grinning: :grinning: :grinning:
Ze zádíček na bok se mu to povedlo asi jednou, když byl pod hrazdičkou...ale on většinou jak je na zádech, tak jak šermuje nožkama, tak se otočí na těch zádech o 90st :grinning: :grinning:
Jinak teda se někdy podivuju nad tím, jak na tom přebálováku dokáže blbnout, to kope nohama, že by tu podložku patama prorazil :sweat_smile: :grinning: :grinning: Že ho to nebolí :grinning:
Hani, na ten odkaz juknu...
Ale už jdu na kutě...snažím se chodit spát před desátou...někdy už i v půl desátý a dneska teda přetahuju...tak už běžím...Dobrou noc všem
17. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak plinecky visi, tak jdu jeste neco dodelat a taky jdu na kute...Dobrou noc :wink:
17. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ranko,
Domi usnul tak letím sem honem napsat,omrkla jsem fotečky Haničky a můžu říct,že opravdu parádní,pase nádherně (Domi takhle krásně pasl až ve 3m) a nemůžu si pomoct,ale vidím v něm totální kopii Haničky,to je prostě Hanička a basta :sunglasses: Když jste u toho točení se z bříška na záda apod. tak Domi se poprvé přetočil až v 5m a 2týdnech a to rovnou na obě strany,na bok se točil od toho 4m,ale k úplnému přetočení došlo až v těch 5m a hned na obě strany,on je trošku pozadu no ....
Soni video hřeším vím,mrknu hned jak dopíšu ...
Pavly no tak my děláme s Domim horší blbinky raději to nebudu popisovat,ale když on to miluje jakékoli válení a točení sudů a házení do vzduchu,děsně se tomu řehtá až se zajíká a jak já vidím ten jeho nadšený smích tak musím je totiž moc krásně až mě to hřeje u srdíčka a jak vidím tu pusinku plnou zubů (když se směje) tak jsem v úplné euforii,já s ním hodně blbnu víc než Martin a taky mě krásně bolí záda,přece jen vyhodit do vzduchu 10 kilo a zase chytit a dělat to tak 10x je záhul.nebojím se,že ho nechytím nebo se něco stane,na to se nesmí myslet,dělám všechno opatrně podle svého nejlepšího svědomí ... a taky miluji,když ho vyhodím,vidím ty zuby,jeho výskot a hlavně jak mu vlají vlásky,když ho chytám,on je má táááák dlouhé :sweat_smile:
NO a Luci fakt si sedá se spaní,prostě pořád si sedá a nejen sedá,cestuje po celé postýlce,nikdy ho nenajdu způsobně ležet,ale většinou napříč (mimochodem jeho nejoblíbenější poloha v bříšku napříč,tak jsme jeli i rodit,on se otočil v kontrakcích,měl dost času 36h se otočit)
A už nevím co jsem chtěla,chce se mi nutně na záchod takže tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojky...
Soni "že se mi zdálo něco o tchýni, chtěla jsem jí dát facku" :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
No to mě taky pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
no co co :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
ahojky holky
vcera jsem musela k male a uz jsem se nevratila,pres hodinu ne a ne zabrat,az jsem musela u ni zustat a pak jsem jen vyplat pocitac-ach jo,asi zoubky
dneska v tom totiz pokracujem,zase byla nevrla cely den a vecer jen a jen plakala,ze jsme ani nekoupali a sli uspavat-podarilo se az ted!
davam ji par minut,takze jen letim pozdravit-zahucim zase k ni,stejnak mi fakt neni dobre,hlava tou rymou strasne tresti :frowning2:

kat-k tomu se radeji nevyjadruju- vsak vite,co bych nejradeji napsala! :grinning:

maru-no ja vim,ze vsichni takto blbnou,ja nejak ne-rozveseluju radeji jinak-asi jsem trochu tramatizovana tim,co se stalo neteri......... a milackovi se tenkrat taky povedlo upustit pri dovadeni dite-taky byl presvedceny,zeto ma pod kontrolou a pak zasnul.....no nic,hlavne,at blbnete bez urazu :wink:

hani-gratuluju k tomu,jak je tomasek sikovny!!! a soni tez :slight_smile:
-nove obleceni-zavidim,ja mam cast,takze jsem taky spokojena,ale jeste neco bych rada,ale to uz mam malou velkou,dobre si vsak pamatuju,kdyz jsem se oblekala po porodu-to bylo zazracne znovuzrozeni,chaaapu,jsem rada,ze jsi si to uzila
-jo a co jizva?dobry?

jeste na neco jsem se chtela zeptat,ale v tom presu pochopitelne myslenky fuc :angry:

many-jak pripravujete oslavu??? zurive potrebuju napady! vsechny hracky mi prijdou brzo (spis bych je rada k vanocum)a nejak nemam proste predstavu a uz se to bliiiziiiii :fearful:

zatim zdravim a posilam pusinky
18. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Terezce vše nej k 11 měsícům :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
je dekujem :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Luci pěkné fotečky mímíska :dizzy_face: a kde je bříško????

Pavly za chvilku rok,to je mazec jako :sweat_smile: a má narozky na svátek mého taťuldy :dizzy_face: a skoro je na datum naší svatby :wink:
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dneska nám usínání moc nejde :frowning2: Se asi picnu...

Jé, Pavly, taky gratulko, zachvilku slavíte rok, už máte pěknou slečnu :wink:

Luci, krásný mimísek.
Jsem včera koukala na videa, když jsem si natáčela břicho, když mi tam malej dělal švíky :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahojky, tak konečně........ jsem se dokopala a hlásím, že už je tam i fotka bříška :wink: naskenovat utz je snažší, na fotku bříška jsem musela čekat, až mi to miláček stáhne do notase, nejdřív si on stahoval bávo :confounded: :grinning:

dočetla jsem vás, ale nevím, jestli si vzpomenu na vše... :sweat_smile:

Hani, Tomík je vážně kus chlapa, má úžasně velký hrudník a široký ramínka, ty jo, po kom to bude takový chlapák? Tatínek mi takový nepřijde, nebo zdání klame? :wink:

Maru, hele já teda nevím, ale je nefér, abys měla tak krásný dítě!!! :grinning: :wink: :slight_smile: já chci takýýýýýýý :grinning: :grinning: :wink: Vážně, Domík je prostě jen ho dát do reklamy na spokojené a šťastné dítě :wink:

Pavlínko, co babička? Jinak doufám, že už se ty vaše trable ustálí a Terezka bude zasee usměvavá princezna :wink: :slight_smile: a také se přidávám ke gratulaci k 11 měsícům. Zrovna dopoledne jsem si na to vzpomněla a říkala si, že to snad není možný, že za měsíc už to bude rok.... mazec... :wink:

no a víc nevím, ale mám pocit, že jsem chtěla ještě něco... kruci... no nic, papa, zítra nám držte palečky, jdeme zase s Jessinkou na operaci nožičky - máme stejný problém jako jsme měli v zimě, tentokrát na druhé nožičce :pensive: :frowning2: to zas bude pro mě i pro ní... ach jooo... :cry:

tak papa a pusinky mimískům :wink:
18. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Niky, teď jsem si prohlížela alba a narazila na tvé. Máš tam 2 nové fotky, viď? :wink: Musím ti napsat, že Kubík je fakt nádhernej! Ty řasy jsou fakt úžasný! :dizzy_face: A spinká jako brouček. :wink: :slight_smile:

Luci, tobě to moc sluší s bříškem. :wink: Nezlob se, ale já tě tipuju na kluka... :slight_smile: ... ale Váju ti moc přeju :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky, holkýýý, nám asi roste zub :sweat_smile: :grinning: V místě dolní pravé jedničky má jakoby "něco" v dásni, je to takové tmavé a fakt to vypadá, že by to mohl být ON :sweat_smile:
Kdy rostly vasim detickam zuby??

Niky, ty rasy jsou nadherny :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Anoli, co bych se zlobila :wink: mě už je to fakt jedno... těším se na chlapečka i holčičku stejně :wink: :slight_smile: ale já to pořád cejtím na holku, tak uvidíme :grinning:

Jů, Soni, zub? Tý jo... tak to blahopřejeme :wink: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.