• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
ANoli: dík..jj máme 2 nové fotečky :dizzy_face:

Soni zub????no pěkný...počkej na kojení :grinning:
19. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
ukus lžičkou zacinkat,zda se něco ozve
19. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
to není cítit, ale jde vidět, že v té dásni jako něco má :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
cauky, cauky, Luci, teda spicek roste, já tam vidim holku:grinning: Ale ja prd poznam :grinning:
ja u sebe vestim stale kluka, na utz jdu ted ve ctvrtek, se tesinkam!! :dizzy_face: Soupnu vam ho/ji sem pak na chvilku:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
holky pomoooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!
jsem bez pocitace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
hlasim vam to ted na chvili od manzela, vypada to na stejnou poruchu-zase mi asi budou menit cely hard disk a pametovou kartu,jsem nasr......to je zase na mesic!!!!!!!
zkusim k vam urcite jukat,ale jak to pujde nevim,vecer se mi spatne bude pocitac vybojovavat,jsem strasne smutna,budete mi moc chybet :frowning2:

jsem smutna,jdu upsavat malou,mejte se krasne a opatrujte poklady
19. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Luci bříško nádherné,no roste to prostě jde vidět a tipuji ............ kluka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
U Kat holku :sweat_smile: A za Domínka děkuji budeš mít taky překrásné miminko a hlavně bude tvé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Soni my jsme měli první zub v 5m a 2 týdnech,jestli tam je taková šedá - stříbrná čárka,i jen špička tak zub leze ven a už prořízl dáseň,měl by být do týdne komplet venku,zkus zítra mohl by cinkat na lžičku :wink:

Nové fotečky : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2783222&vReferer=
Dnes jsme byli poprvé na bazéně.

Pavly to mě mrzí moc,určitě to nějak uděláte,Marcel tě pustí neboj,musííííííí :frowning2:
19. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Maru, teda Domínek je takový fešák :slight_smile: Moc vám to sluší a krásně jste si užili výlety, viď? :slight_smile: Super :slight_smile:
A vedle tebe Domínek vypadá fakt velikánskej :sweat_smile:

No, jsem se bavila se ségrou a řikala mi, že to vevnitř může mít jakoby zarudlé...Tak já vám nevím teda...ale nikdy to tam neměl a druhou noc mi usínal s řevem, a i dneska v podvečer tak šíleně brečel, že nevím, jestli by to bylo k tomu, nebo jestli náhodou si to už nevsugerovávám...tak se uvidí, co bude...však mu budou teď 4 měsíce,v sobotu...to tak letí, to není možné...

Pavly, jen ať ti to manža taky půjčí a můžeš jít k nám :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Soni tak nám právě začali lézt zuby ve 3m a než se prořezali ty první dva tak měl 5m a taky jsem ten zoubek dlouho cítila a zarudlo mu to až tak 3 týdny před prořezáním a fakt mu to opuchlo pořádně.
No děkuji moc,je to moje zlatíčko nejkrásnější a nevysmátější,fešák je veliký,šoupu nosem o strop,když se na něj někdo kouká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Výlety teď užíváme jen díky tomu,že máme auto,fakt to je veliká pomoc mít auto :dizzy_face:
Každý si myslí,že Domík jelikož je na mě podobný tak je můj mladší brácha a já ho hlídám :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
20. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky, tak už to malej nemá tmavé, ale je to takové průsvitné vevnitř v té dásni, ale na omak nic nejde poznat, jen to jedno místo má takové "jiné" :grinning:
Tak já zase doufám v to, že už to auto zase budem mít opravené a budem moci o víkendu na nějaký výlet...
20. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Maru, krásný fotečky! :slight_smile: Je super, jak se Domínek furt směje! To jsem snad u žádnýho jinýho prďolky neviděla. :wink: Je fakt kouzelnej! :dizzy_face: Já se vůbec nedivím, že si lidi myslí, že jsi jeho sestra, protože vypadáš fakt mladince a podobný si opravdu jste. :slight_smile: :wink:
20. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
si ty vaše tipy začnu asi někam psát, si to nebudu za chvíli pamatovat :grinning: no jsem zvědavá, kdo bude mít pravdu :wink: :slight_smile: a moc jsem zvědavá na Káťu :wink: :slight_smile:

Maru, fotečky jsou krásný, n co bych ještě tak k nim napsala, leda tak zkopírovat svůj předchozí příspěvěk, ale to už bys až moc šoupala nosem :grinning: :wink: :slight_smile: s autem je to fajn viď?

Pavlínko, vysvětli Marcelovi, že tu bez tebe nemůžeme být, takže aspoň na chvilu tě každý večer sem musí pustit :wink: a co jste manželé, je jeho povinností se s tebou dělit :grinning: :wink: jinak my tu umřem, že mu vzkazuju :grinning: :wink:

holky, mě to učení na se.... já už se tak těším na druhou půlku června.... :frowning2:
20. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Soni tak teď jsem měla čas omrknout konečně tvá videa a jako teda Tomík je pašák,taková krásná otočka a koukám,že mu vypadali vlásky,co? No nic se neboj i mému hárošovi vypadali vlásky a teď jich má pomalu víc jak tatínek :wink:

Anoli já to nechápu proč se pořád tak směje,on vidí foťák a je jak lečo,no a i během dne jen se na něj podívám a už ukazuje rohlík,smíšek můj malinký :wink: Teď se tak podělal a tak to tu zasmradil,že musím stříkat osvěžovače,jako fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci raději už nechval už tak jsem moc pyšná matka :grinning: :grinning: :grinning: těším se na tvoji prďolku a Kat snad napíše co čeká :confused:

Jsem zvědavá,teda a Soni mě napadlo,že říkala,že koncem roku chce další mimi takže přebere štafetu a Anoli otěhu a budou další těhulky :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojky

Luci já si myslím,že budeš mít.......MIMINKO :grinning: tak si to někam napiš :sweat_smile:

Taky chci druhý mímo....protože onkologie vypadá v pořádkuuuuuuuuuuuuu..za 3 týdny budu vědět totál výsledky,ale DR říkal,že na operaci nepůjdu že mám čípek krásnejjjjjjjj juchůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Nikkyy, tak gratulko k výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Son díkyyyy

Ale Kubča je na tom hůř :confounded: TBC opět nezahojeno,tak pokud do týdne nepraskne,napíchnou a vymyčkat mu to...se poseru :frowning2: tak nahřívám a promašťuju co to jen dá :frowning2:
21. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
jejda, to je chudinka :frowning2: Tak snad se to zlepší...

Tak my měli dopoledne šíleně uřvaný, ale to nebyl brek, to byl řev, že se zajíkal...nejdřív jsem si řikala, že ho asi tlačí v bříšku, tak jsem ho chvíli nosila, ale stejně řval a pak si teda krknul, ale neublil, což je div, protože většinou si ublije...A řval dál, dudlík moc v puse mít nechtěl, takže by ho fakt trápil ten zub a že by to byl fakt on...když řval a šáhla jsem mu na dásničku, tak spustil ještě větší řev....jsem mu to i namazala trošku mastičkou, jsem koupila Citrogel, nebo jak se to jmenuje...nebo bych měla pořídit něco jiného??
21. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Maru, to by bylo fajn s tou štafetou! :wink: :grinning:

Niky, tak to je super, že jsi v pořádku - moc gratuluju k dobrým výsledkům!!! :slight_smile: A Kubíkovi držím pěsti, ať se to zahojí. :frowning2:

Soni, možná ho fakt trápí zoubek, co? :frowning2: Tak se držte a ať je to zase dobrý. :wink:
21. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Soni to bude zub pokud ječí když tam šáhneš,nech si napsat calgel nebo jak se to jmenuje :wink:

Anoli: děkuji

snad Kubčovi pomůžu a nebudeme muset na tu šílenost...ale jak mu to promaš´tuju a tím masíruju,se mi zdá,že se to zmenšuje a něco vytéká
21. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, moc vas s Tomaskem zdravime.
Niky, gratuluju ke krasnym vysledkum na onko, parada! Je to krasne vedet, ze muzete mit druhe mimi a nemusis na operaci. Tak jen tak dal :slight_smile: A cim to malemu mazes? To raminko? My mame asi taky porad reakci, ale na KO jdeme az v utery, tak uvidime.
Soni, nam v Koblizkach doporucovala tento olej
http://www.detskybioshop.cz/detsky-bio-shop/eshop/20-i-Prirodni-prostredky-i/11-Eone/5/64-Hermanek-v-jojobe-Eone
ze se to ma masirovat ty dasnicka. Holky, co trapi zoubky, si to moc chvalily, ale osobni zkusenost nemam.
Maru, Dominek naprosto bezkonkurencni detatko :dizzy_face: , nemam co dodat, je nadherny!
Luci, krasne brisko, a neni to spek, ale miminecko! Je netipuju nic, nebo vlastne jako NIky, miminko :dizzy_face: Ale chtelo by to nejake holcicky :slight_smile:
21. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky Hani: já mu na to dávám vylouhovaný sáček čaje - heřmánek aby se to nahřálo a pak promastím..čímkoliv,bepanthenem a nebo olejem od Sebamedem
21. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hani, díky za tip, ale určitě jsou i levnější varianty :sweat_smile:
Zatím mám ten Citrogel, tak uvidíme...kdyby šlo do tuhého, tak si nechám předepsat pro malého ten Calgel...
21. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Maru :grinning: :grinning: :grinning:

Niky, to je moooc dobře, že výsledky dopadly výborně a že můžete mít další mimi bez tvého trápení... a Kubíkovi určitě pomůžeš, uvidíš :wink:

Hani, to je fajn tip, ten se mi bude dobře pamatovat :grinning:

jinak musím prásknout, že Káťa už ví, co nosí pod srdíčkem, tak jí koukejte uhnat, ať vám to napíše, já to bonznout nemůžu :wink:
21. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
já taky fíííííím :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
aj ja uz vim :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: Diky Katy a gratuju ke krasnemu zazitku z 3D, jeste zive si pamatuju, jak nadseni jsme byli my :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak komu jsem mohla, už jsem to vykecala:grinning: pro ostatní, my máme krásnýho ukázkovýho pindíka! :dizzy_face: :dizzy_face: Dala jsem ho do alba :dizzy_face:
Já jsem tak šťastná, teda byla bych samozřejmě i za holčinu, ale toho kluka jsem trošinku upřednostňovala :grinning: a co si budeme povídat, manžel se dme pýchou, že bude mít syna:grinning:
Děkuju moc za zájem kočenky :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
zapnu koně a na úvodní stránce vystavená taková pýcha :grinning: :slight_smile: :wink: Myslím, že pohlaví máte víc než 100% Kačenko :slight_smile: :wink:
22. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Teda Kat....velká gratulaceeeeeeeeeeeeeee k pindíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: teda taky pěknej kousek :grinning: Kuba byl taky bezkonkurečně kluk hned :grinning: :grinning: tak ať ti pindík roste do krásy :wink:

Luci no jsem ráda,že nemusím pod kudlu a můžu Kubíkovi dát sourozence :dizzy_face: to byla nej zpráva :slight_smile:
teď ještě počkat na výsledky,zda tam ještě někde ty mršky nejsou a budu spokojená :dizzy_face:
U Kuby nevím...má to furt stejné :frowning2: já nechci aby mi ho trápili :pensive:
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
téda Kat, super pindík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak jsem teď řešila zajímavou situaci.... volala jsem do Podolí ohledně registrace a bylo mi řečeno, že ano, ale že mě musí upozornit, že od 23. do 29.11. malujou a mají zavřeno :sweat_smile: :grinning: no tak jsem to vymyslela tak, že se tam pojedu zaregistrovat a buď to stihnu, nebo když se zrovna mimčo blbě trefí, tak pojedeme do těch Hořovic, kam se registrovat vůbec nemusím a vezmou mě ať se děje co se děje... tak mi držte palce, ať se mímo uráčí nejpozději v termínu :grinning: radši bych to Podolí, Hořovice máme cca 80km plus případná dopravní špička... :sweat_smile: abych to nestihla v autě....
22. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Kat, moc gratuluju ke klučinovi! :dizzy_face: :grinning:

Luci, v Hořovicích rodila moje kamarádka a byla moc spokojená. :dizzy_face: :wink: Akorát ty to máš opravdu trošku z ruky - ona je přímo z Hořovic a do nemocnice to má doslova přes plot. :grinning: Si dělala srandu, že až půjde rodit, tak vezme tašku a půjde. :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.