• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Teď mě tak napadá, že to tady je samej kluk... Už by to chtělo zase pro změnu holčičku. :grinning: Tak třeba bude mít Lucka, i když mně se zdá spíš taky na kluka, protože jí to sluší. Říká se, že holka ubírá na kráse nebo to není pravda? Nejvíc jsem to viděla právě na té mé kamarádce, co rodila v Hořovicích. Byla v obličeji strašně oteklá.
22. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Luci tak držím palečky aby se mimoušek trefil zrovna když nebudou malovat :wink: a rodit musíš na sále č.1..jak já :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Luci, však on si mimísek řekne, kdy bude chtít na svět :grinning: By třeba mohl vylézt 26.11., to mám narozky :sunglasses: :grinning: :grinning:

Tak my dneska měli zkrácenou prochajdu, museli jsme se vrátit, páč se zatáhlo, začal vichr a když se rozpršelo, tak jsme už byli naštěstí doma :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Anoli, to se zdá, make-up umí zázraky :grinning: dělají se mi pořád pupínky, horší jak v pubertě, bez make-upu flekatá, pupínky v dekoltu a na zádech.... mi přijde, že mi víc než dost prcek ubírá, tak jestli to nebude krásná holka, tak teda nevím nevím... :grinning: :grinning:

jinak vím, Hořovice si dost chválí, měla bych ještě možnost pak být u našich (v Berouně) a to je taky kousek, ale po pravdě se mi to tak řešit moc nechce... navíc mi v lednu v Hořovicíh umřela babička, ne tedy jejich vinou, to si nemyslím, jen je to takový divný pocit... nevím, jestli je to k pochopení :sweat_smile: prostě i to je důvod, proč bych ráda stihla Podolí...

Niky, fajn, já si ho zamluvím :grinning: i když bych radši takový, kde je to hned hotový :grinning: :grinning:

Soni, dej pokoj, to je pozdě, já to hodlám stihnout v první polovině :grinning: :wink: teď už i kvůli tý porodnici :grinning: jinak brácha má 19. :wink:

no tady byla pěkná bouřka, jsem musela s učením utéct domů...
22. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Luci tak to na 1 nelez :grinning: tam se rodí 12 hodin a dřepuje :grinning:

taky padali kroupy
22. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Luci chápu,já nechtěla Vinohrady,pač tam zemřel strejda...si ležel na onkologii ale stejně divnej pocit..takže chápu :pensive: a umřel mi tam teď ten kolega :pensive:
22. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
jj, je to zvláštní pocit.... pořád mě moc mrzí, že jsem ji ani nestihla říct, že se snažíme, a bolí to pořád tuze moc a cítím takové prázdno někde uvnitř.... :pensive:

no nic, už veseleji :wink: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Luci nemysli na to,je to těžké,ale raduj se z mimuška :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
kat,jůůůůůůůůůůů moc gratluluji k chlapečkovi,to je paráda,moc ti to přeji ...... tip mi nevyšel :sweat_smile: Takže Luci neboj,i když tipuji u tebe kluka tak to bude holka jak vidíš :grinning: NO mě taky přijde,že si hezčí a hezčí :wink:
Já v těhu taky vypadala lépe,ale potom nastal masakr,vlasy padali,pleť horší jak puboš až teď jsem se dostala do normálu jakž takž :slight_smile:
Večer pisnu více,mám protivné dítě,tlačí se další zuby,už druhý den si to fakt užíváme oba :pensive:
22. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Jo a ještě mě napadlo,chce to nutně holku!!!! Jsou tu samí chlapi jen Terezka v čele a ještě gojgy,ale Lucka tu moc nechodí :frowning2:
22. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
A ta buřina jde asi k nám,zvedá se vítr a přišel šílený mrak :frowning2: musím,volá mě dítě
22. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Luci, tak to už chápu, proč nechceš tam. :pensive: Vím, je to těžké... ale musíš si říkat, že babi tě stále vidí, je stále s tebou - v tvém srdci... A věř, že by si určitě nepřála, abys byla smutná... určitě tě chce vidět šťastnou a pořád veselou. :dizzy_face: A navíc se teď určitě raduje společně s tebou z mimíska. :slight_smile:

(Alespoň já si to tak říkám... dnes totiž přesně před rokem zemřel mému manželovi nevlastní tatínek... všichni jsme ho měli moc rádi... v únoru mu zjistili rakovinu plic a 22.5. zemřel... byla to pro všechny rána, protože jsme stále věřili, že se vyléčí... bylo mu 57 let a byl měsíc v důchodu... moc se těšil na to, že bude jezdit na kole a chodit na procházky... trvalo dlouho, než jsme se s tím smířili... ale právě tím, co jsem ti napsala nahoře se utěšuju já a snažím se nesmutnit, protože vím, že by si to nepřál. Určitě chce, abysme na něho vzpomínali a při tom se smáli. :wink: :slight_smile: )

Jé Maru, tak ať vás zuby dlouho netrápěj a je brzy klid a zase dobře.
22. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
jéžiš Kat ten pindí je teda :sweat_smile: NO nejde přehlédnout jakože vůbec,týýý jo já chci vědět ještě jméno :sweat_smile:
Domi už spinká jdu vyluxovat ledničku,já mám takový hlad,že asi padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
maru napravím sem už tuuuu
se omlouvám :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
anoli, říkám si to samé co ty a hodně mi to pomáhá, nedávno jsem se i přistihla, že jsem koukala na babičky fotku a v duchu jí říkala, že čekáme holčičku (jako ten pocit holky je fakt silnej :grinning: ) :wink: prostě věřím, že tu s náma je i dál, jen prostě jinak než dřív... možná bláznivý, mě to pomohlo z nejhoršího a prostě tomu věřím... jen to zkrátka bolí a to prázdno je tíživý... no nic... jak píšeš, raduje se z mimíse i tak :wink:

Maru, zase zuby? Téda, ty máš úplnýho krokodýla :grinning: :wink:

jinak holky nevím, kde berete, že jsem hezčí :grinning: jako fakt nejsem, mám psoustu problémů s pletí, jaké jsem neměla ani v pubertě, ani po vysazení HA, až co jsem těhu.... opravdu - ne že si jako tu holku tím namlouvám :grinning: :wink: nevíc teda je to pro mě pověra, moc tomu nevěřím.... jen dávám na svůj pocit a ten mám od začátku na holku.... ale i tak vím, že se můžu krásně plést :grinning: ale jako ne že ne, holku by to tu chtělo jak sůl, aby na Terezku jednou těch chlapů nebylo tolik :grinning: :wink: tak že by.... ? :grinning: :sweat_smile: :wink:
22. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Jinak jsem prodala byt, letíme na dovču a řádně ztrestáme konto
gojgy se plazí, kolínkuje , ale nesedí...
jo tlačí hlínu u květináče a vypíná mi PC potvuř malý jo a Hany ji pstavila akukněte do alba se z ní asi picnu
22. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
kat teda ten pinďa krásně viditelný..jkao my dělali kluka takže všem majitelkám pindíků těžká závist :grinning:
no ale zase máme gojgy jo kamarádka psala že Sára se měla jmenovat Honzík, je čím dál tím víc celý táta...no ještě že po mě má to luladlo :grinning:
22. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
luciku ty máš holku na tuty :grinning:
22. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
Luci ahojjjj hele Gojgy stojí luxusně :dizzy_face: :dizzy_face:
prodala byt jo? a kde bydlíte? :grinning:
a kam letíte?taky bych trestala konto,ale to trestá mě :grinning:
22. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
hoja niky po mamce byteček, víš jinak bydlíme doma
a teda řecko tunis a egypt s malou neporšel i stran toho že extra vedra a tak......faraonova pomsta radši evropu....
22. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci nazdáááááár,holka jedna toulavá :dizzy_face: :dizzy_face:
Gojgy slaďoch,hele Domi leze,sedí,klečí,ale sám takhle nevdrží stát,musím ho podpírat pod ručičkami,ještě se mu podlamují nožky,takže Gojgy třída :sunglasses:
22. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
maru ona se sama nepostaví byla postavena a stojí na špičkách...ale je fest pevná
hany ji koupí botenky ty první tak sem zvědavá
22. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
jo Luci my dělali holku,takže zase závidíme luladlo :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
jj já vím,že ne sama a vidím,že stojí na špičkách,Domi taky jedině na špičky a jak píšu musím ho podpírat,pevný není to fakt ne! :wink:
my už botky máme :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
jo jaké ukaá chci ty capačky první chodící celokožené, ale papučková podrážka dr. říkala že je to nej., že není ideáln hned pevné botky kvůli tvrdosti té podrážky
22. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Nemám na focené,tak já mám právě s tou tvrdší podrážkou.Domi stejně ještě nestoupá,on je má spíš proto,aby si na ně zvyknul,jelikož mi pořád capáčky sundával i s ponožkou a v kočárku byl věčně na boso,tak jsem mu koupila botky a ty už nesundá :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,
čau Luci, nazdárek :slight_smile: Gojgy je suprová a dovču si užijte, kdy letíte a kam přesně??

Lucce tipuju taky holku, kluků už tu bude dosti :grinning: :grinning:

Dneska se tu ženili všichni čerti odpoledne, no děsný :frowning2: Jsme s manžou a malým hnali domů, abychom nezmokli a stihli jsme to :slight_smile: A pak mi z ničeho nic ztvrdlo prso, jsem úplně čučela, co se děje...a to vlastně celý den mi malej nechtěl z toho prsa moc pít :frowning2: A pak tohle...tak jsem pak šla pod sprchu, masírovala, odstříkávala a pak jsem vlítla na manžu ať mi to vytáhne :grinning: Tak mu to nejdřív nešlo, ale nakonec se mlíko pustilo a teklo mi samo, jsem rychle běžela do koupelky a odstříkávala nad vanou, no sranda :grinning: TeĎ je kozenka zase měkká :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
hoja Soni přesně to nefim jetšě je težké vybrat, ale v merku je zakynthos, kréta, Kos.....zatim
soni to jsi dobrá já ani hany ho nepřekecala at mi uleví had jeden, ale už nekojím tak 14 dní a je to mazec...ty kozuleny jak jsou měkké...jen hadrové...no hnus velebnosti
22. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak já frajera postavim a stoji rovne ..mazec... :grinning:
jo tááákk to jo...my chcem Chorvátia
22. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
v chorvatsku je taky mádherně a navíc ti chorvati rozumí :wink: a maj šupa chlebaaa
22. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.