• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
maru teda čučim do alba a dominik je velikeeej a tak brutálně na tebe až to bolí
22. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
to potrajdáte všici k móři, jo? :slight_smile:
To my nee, beztak na to není a i kdyby bylo, tak bych stejně s tak malým ještě nejela, je to záhul pro dospělýho, natož pro to dítko...Kdyby mu byl rok, tak třeba jo, ale s půlročním nee...
22. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Luci, víš jak se u toho šprajcoval?Se bál, že nasaje, taky pak nasál a polknul to a málem se zeblil :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
soni to jo to chápu sára rokbude mít a i tak jsou obavy....radši bych jela další rok..když já to ale nevydržím nooo... se těším jak sáňky na zimu :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
ti chlapi jsou ale co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
já byla u moře dvakrát a jako jela bych tam klidně, ale mně stačí se válet i třeba na Lipně :slight_smile: Letos budem akorát u bazénku u rodičů a to se taky těším, hlavně aby bylo teplo. Chci tam být na přelomu června a července, a fena u našich má každým dnem rodit, tak budou pak štěňátka pěkně běhat po zahradě, no se taky těším na tu kouličky :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
jéééé a jaké štěnátka to budou? my chcem nany připustit ale ne ted později jednou jsem měla štěnata a je to 2m záhul natož ještě s malou
22. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
jj Luci je to můj obřík a je na mě :sweat_smile: Se v něm vidím a někdy se děsím jaké házím ksichty,když koukám na něj :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
je to německý ovčák :slight_smile: Máma s ní byla i na utz, tak prý min. 6 by jich tam mělo být :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
,aru já myslím že , když koukáš na Domíska koukáš jako na sebe do zrcadla :grinning:
Soni jéé to je roztomilé..... to je super číslo, naše měla 3, ale jedna holčička nepřežila měla roštěp patra a mlíko šlo do plic tak se do druhého dne udusila hrůza řvala sjem jak tur, jedíná fenečka
22. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
No Luci asi tak nějak,jenom ty očka jsou tatínkové,já tak krásné nemám :sweat_smile:
Ty jo to muselo být hrozné ten rozštěp,my jsme se nedávno bavili s Marťou jestli se rodí i postižení psi a tak asi jo :pensive:
22. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
jj maru je to síla...navíc jsme rodili císařem ve 2hj ráno......takže 5500Kč se vyluftovalo.....a pak ještě um sunar pro psy...no mazec....ale stálo to za to....
22. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
no jo mě to nenapadlo,i oni potřebují mlíčko co? A maminka neměla mlíčko pro štěnátka?
22. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
CATE!!! jsem na chvili vpustena,letim prolitnout co pisate!
22. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj Pavly,tak super,že taťulda pustil :wink: jak se máte? Co Teri,už chystáš oslavu?
22. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
maru hned ne a ta malá byla slabá takže jsem koupila plechovku a jela.....pak byli ti dva co zbyly jak rpasárka :grinning:
ahoj pavli :wink:
22. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
tak jsem to vzala jen tak zbezne,pac musim jestë na mailky...
moc vas zdravim-koukam,ze i luka je tu! jsem rada,ze se mate dobre
-gratuluju k zoubeckum -at moc netrapi!!!
-tez k tomu,jak gojgy stoji a hlavne k dovolene /ja jsem zase opak,ja se dovci s detma nebojim naprosto vubec :grinning:,jen teda nejela bych primo v sezone nebo do afriky....a naopak si myslim,ze to pulrocni to zvladne lip,nezto starsi....dukazem je i neter(byla v 5ti mesicich na zacatku srpna v egypte a jako jedina byla naprosto ok) nebo ted se vratila kamoska s 6ti mesicni nelinkou z turecka a tez jediny problem nenastal....)
-no a predevsim obr gratulace kat k pindikovi-maru litame v tom zas spolu,tez mi odhad nevysel,takze taky lucce slibuju holky,kdyz hadam kluka,proste fakt jsem zatim uhodla jen tu hanicku :grinning: ,se tim zivit fakt nesmim :sweat_smile:

ale chtela jsem napsat jeste neco jineho,ale nemuzu to ulovit v mozku

tak zatim hlasim,ze az na ten pocitac-ktery me strasne ssss... se mame moc dobre, cely tyden jsme byli od rana do vecera fuc-vetsinou i autem,takze fakt jsme se nezastavili....navic moje stesti vcera po asi dvou mesicich poprve za cely den nemelo zachvat silenstvi,takze jsem byla stestim naproto v soku!
-no a pak hlasim,ze konecne umi kote moje lezt i dopredu,uz prefrci cely pokojik nebo me stopuje :sweat_smile:
-a taky asi tri dny trenuje vstavani,chce se porad chytat a stavet a strasne ji to bavi,moc ji to jde, stoupa krasne na cele nozicky a kdyz ji podporim,dela krucky-ale to zatim nejak nepodporuju,az se pekne nauci bezpecne stat....
-a taky ma vlastni slovnik,uplne jasne slysim,jak ruzne zvuky patri k ruznym danym cinnostem, proste si to okomentovava a tak
-jo a na vsechny ted plazi jazyk nebo prska-misto pozdravu-lidi jsou nadseny :grinning:

no koncim,bych o ni mohla psat romany-vsak to znate :wink:

jinak notas je fakt na dlouho,zkouseji mi nejak zajisti nahradni,ale na vsech pobockach jsou beznadejne popujcovane :frowning2: :frowning2: ,jsem zoufala, nejen ze nemuzu k vam,ale taky jsem mela plno odkazu na darky pro malou a chtela jsem ji objednat darky pres net...chtela jsem pres net vyvolat fotky na oslavu..a ted nevim ,jak vse zvladnu.marcel me sem pusti jen obcas a na chvili-pac po vecer stejnak zehlim a tak (nemam kdy jindy)...no fakt pech teda
(jo a privezl mi notas i vcera,ale nechal mi truhlik v praci kabely a baterku to ma uz KO,jsem byla normalne fakt smutna,ze nemuzu jit k vam,desny)

tak jdu zas na ty mailiky rychle,zatim pa
22. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
juj pavli.....teda to jsou příspěvky :grinning:
gojgy umí pá pá , paci paci, tak tak všelijak a jak dělá kapřík...to začně pusou mlít a dělat ty zvuky...no nádhera
22. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
luci- a to zase nase ne,co ji ukazu tak na just delat nebude, nic, a co se nauci udela nekolikrat a pak uz ne,jako stacilo,mame to a ted mi trhnete :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
pavli jo tááák no má svou hlavu...sára je šílená jak vše napodobuje a opakuje
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Luci: chleba výbornejjj a Chorvatsko já ráda..nám se tam líbí
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
jj lepší jak u nás ten chebik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kam přesně????
22. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Domi umí papa,paci paci,nene ne,tak tak všelijak a ukazuje to jeno mě a Martinovi,občas má štěstí babi.
22. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
ještě nevíme...ale asi někam do středu nebo na sever
22. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
maru tak to jsme na tom stejně :grinning:
niky ahá my byli kdysi na 3 dny stará baška a moře čisté jak křišťál...město Punat nádhera :wink:
22. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Stará Bašta je OK....znám :wink:
22. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
chorvatsko zeru,byla jsem tam asi 8x a pristo rok tam jedem urcite-to uz bude laska vetsi
a punat znatm teź a tez ho mam fakt rada,je tam fakt pekne :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
jé pavly nekecej :grinning:
já se spálila o tu bronzovou sochu ve městě ten spisovatel co tam je.....nad pláží :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
já byla v Chorvatsku jednou, v Tučepi a paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
tak to jsi chudak luci! co te to napadlo?
soni tak to zrovna neznam,jinak jsem byla od spodu hahoru pokazde jinde :grinning: a pekny je to snad fakt vsude,protoze to pobrezi je k nezaplaceni,ze :wink:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.