• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
pavli nenapadlo jen jsem se chtěla opřít..no a tak se stalo :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak já byla u moře jen jednou a to v Bulharsku,na svatebce :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
maru já byla jen na 3 dny z toho jeden den cesta, ale bylo to zadáčo...hned ráno jsem musela zkusit vodu, esli se fakt jako nedá pít :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
a co dalo se to pít? :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
lucï-ahaaa :grinning:
no ja jsem byla u more mockrat-hlavne teda i jako dite u balatonu,nejak se to zavedlo-kvuli tam nasim ekzemum a snazim se to dodrzovat,nastesti to chotvatsko je i docela cenove dostupne....a navic pro nas porad nejhezci,jinde se mi zatim proste tolik stejnak nelibilo (necekam zmenu ani letos v recku),spis uz ted oba vzdychame,ze chorvatsko by bylo lepsi....ale tam fakt nejde najit neco v soukromi a s all inclusive (coz je ted pro me s malou podminka)

ale jinak musim rict,ze posledni dva roky jsme byli v cechach a me se to libilo tez naprosto moc....kdyby u toho bylo more (kvuli zdravi) misto potoka,tak nikdy jinam nejedu!
22. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
maru :grinning: :grinning: :grinning: ne ani boha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
holky,tak to jsme na tom stejne,ja ji taky pokazde chutnam,jestli je fakt slana,ja to porad nejak nechapu!
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: pavli úplně tě vidím :grinning: :grinning: :grinning: a sebe taky :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Já se poprvé lekla,když jsem omylem ochutnala moře,že je to nějaké slané :sweat_smile: jsem zapomněla,že moře je slané :zipper_mouth:
22. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
holk,musim se loucit,snaad to zase nekdy zvladnu a dorazim-takhle vecer,zatim pa a drzte palce,at mi pristi tyden swezenou pocitac,jinak me odezou!!!! :angry: :frowning2:
papa
22. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
maru :grinning: :grinning: :grinning:
pavly páčes budem držet pěsti ať je PC zpět
22. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tučepi je hned po Makarskou :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
No já fakt zapomněla :sweat_smile:
Tak papa taky se loučím jdu chrupčit :slight_smile: A ty koukej chodit Luci více :wink:
22. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
ju maru taky valim do duchem
zítra tu máme pohádkový les dopoledne pro prcky tak jedem na prochajdu
22. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ráno :frowning2:
Domi se mi vzbudil s horečkou,ráno měl 37,7 po odečtu,ale to zrovna vstal (byl vařicí tak jsem ho přeměřila) a do hodiny už měl 38,2 po odečtu,dala jsem mu čípek a už zase spinká,divné je to,že mu nic není jen ta horečka,rýmu ani kašel nemá,můj tip jsou zuby jelikož už druhý den je šílený na zuby,neví do čeho dřív kousnout,opět slintá jak bernardýn,když nekňourá tak přímo řve,včera téměř celé dopoledne proplakal,tak jesti toto nejsou zuby tak nevím co ho trápí :frowning2: Ještě může být šestá nemoc,ale já spíše tipuji ty zuby podle jeho chování,no uvidíme budu ho ceý den sledovat a při nejhorším valíme na pohotovost ....ale manža má noční takže to bude hodně zajímavé :cry:
23. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
maru nebuj to budou zoubky.....
23. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
no snad jo :frowning2:
23. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate? David vzal maleho ven, tak si uzivam vzacne chvilky klidu...
Maru, tak co?Je to lepsi? Snad to jsou zoubky :confused:
23. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak já už vím čím to,že máme teplotku,malému se tlačí horní stolička,už se prořezává tak ještě vydržet den,dva a bude venku,je mi ho líto chudínka mojeho :frowning2:
23. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Později dodám fotečky jak krásně s teplůtkou bojuje a s obkládkem na čele,by jste neřekli,že mu něco je :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
23. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Maru, to jsem rada, ze uz jsi na to prisla a je to "jenom" zoubek. Tak at vas moc dlouho netrapi. :dizzy_face:
Fotecky jsou uzasne, maly je roztomily pacient, myslim, ze zadna doktorka neodola :grinning:
23. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já teda vůbec nevím jak dlouho může trvat horečka u zoubku,to máme poprvé,zatím pořád hicuje.
Pacient je úžasný,stačilo jen zatleskat a říct,že je teď "čačí" a už si to nechal a nesundával :slight_smile: Pomohlo mu to srazit teplotu :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Maru, super fotečky a snad malého brzy teplota opustí a zoubek bude venku :slight_smile:

Hani, jak sis užila odpolední "volno"?

My šli ven dneska i s taťkou a kamarádkou a Eliškou, a já jela při nich na kole, vždycky na chvilku ujela...pak jsem ujela zpátky si domů pro mikču, pak jsem jim jela jinudy naproti, jeli jsme společně nakoupit, pak to odnést domů a taťka ještě jel s nima ven na půl hoďky a já šla domů a poklidila jsem, tak taky super. Před koupáním jsem tady žehlila, byla to morna, ale aspoň jsem to vyžehlila všechno, co jsem tu měla a mám zase klídek.
23. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Soni, abych rekla pravdu, moc jsem si to neuzila,bylo mi smutno....bylo to poprve, co jsem byla bez nej....Premyslela jsem, zda uklizet nebo co delat, na netu nikdo nebyl, tak jsem si sla cist....no ale jak prisel, tak jsem ho malem laskou snedla a pripadal mi nejaky jiny :grinning:
Maru, teda pekne finticky na nej mas :wink:
23. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Hani, to si máš užít chvilku klídku :wink:
Já teda jsem ráda, když Martin malého vezme na procházku a můžu mít třeba dvě hoďky pro sebe, buď poklidim, nebo jako v pondělí, že jsem koukala na telku, spala, poklidila, prostě já jsem za tyhle chvilky ráda. I když malý je naše zlatíčko, ale jsem za každou chvilku, pro sebe, ráda :wink:
23. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Soni, no to chapu, ale jelikoz to bylo poprve, tak jsem byla takova nesva...ale snazila jsem se si ho nepredstavovat,jak lezi samotinky v tom kocarku,tak jsem se radsi zacetla do knizky... :grinning: Davca vozil sam jenom kdyz sli do Alberta koupit neco, co chybelo na vareni, takze asi 30minut, a pak kdyz jsem si kuppovala ty rifle,ale to jsem byla zamestnana nakupkama...no ale myslim ho budu posilat ven casteji :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
no, jak Martin chodil sám (teď většinou chodí s tou kamarádku a drbaj :grinning: ), tak se většinou pak vracel pomalu se zabahněnýma kolama, tak jsem ani pomalu nechtěla vědět, kudy s ním jezdil :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
No to jo, aby ho nevyklopil nekde :grinning: Ja jsem vubec nevedela, jak s tim volnym casem nalozit :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
to on vždycky jezdil polníma cestama a vším a malej mu taky třeba dvě hodiny v kuse spal :grinning: :grinning:

S tím časem věřím no... já dřív taky nevěděla, jestli jít uklízet, nebo radši dělat to, nebo to...najednou volno a co teď :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.