• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
No presne, najednou clovek nemusi jednim uchem poslouchat, jestli neuslysi volani prcka...nemusi jednim okem kukat, co dela, kdyz treba pase koniky na zemi, tak stejne furt kukam, zda je ok...Ale jako zvykla bych si... :sweat_smile:
Fakt nevim, co jsme delali predtim, nez jsme meli detatko....tolik volnyho casu....Vedela jsem, ze s ditetem se zivot zmeni, ale netusila jsem, ze to bude takova mega zmena :grinning:
23. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky ...dobré ranko

Tak mi dnes vstali prdelkou.Vzbudil mě šílenej řev,vylítnu z postele a milostpán byl napříč postele a zaklíněnej pod krokoušem a nohy mezi tyčema venku!
Vyndala jsem ho spustil hysterák,přitom každé ráno je vytlemenej jak lečo..dneska ne,řval celou dobu než dostal flašku!No a už zas spí,byl fakt na ránu a usnul..díky bohu!

No a ke kočárkování..mám to stejně jak vy!
1. samotnou mě nebaví vůbec jezdit ty 3 hodinky,kort když tady nic neni a fakt koluju kolem baráku..hrůza..kdybych si mohla aspoň nakoupit atd,uteklo by to
2. když Tom vezme kluka ven,tak si přijdu divně,že nejsem venku a flákám se doma
3. jakmile odjedou,nevím co dělat,zda si uklidit nebo co jako dělat a najednou jsem nesvá že ho nemám u sebe a už se těším kdy dojdou,jakmile přijdou,hned ho tahám z kočáru a pusinkuju!
4.pokud se fakt vrhnu na úklid,tak než vyluxuju,vytřu,prach a třeba dám prát,tak najednou už jsou zas doma a já zjistila,že jsem si vůbec neodpočinula
4. a nebo se fáákt nudim,ale ven se mi za nima už nechce :grinning:

Takže si pak vyber,co máš dělat :grinning: když je doma,šílim ať si ho taky veme ven,jakmile odejde,už bych zas letěla za nima a přijdu si divně,že Tom jezdí sám...jenže proč ne?Já taky jezdím furt sama...ale prostě hned si přijdu jak fůrie,která se zbavuje dítěte..takže fakt mazec :grinning:

Hani: taky jsme si s Tomem jako říkali,co jsme jako dělali když nebyl kluk...a nevzpomínáme si :grinning:
jo je to záhul furt kolem něj lítat a kort když jsem sama a on má divnej den,to bych ho hned někam vrátila :grinning: ale pak jeden úsměv a vše je pryč a nedala bych ho ani za boha :grinning:
A to mám ještě bych řekla poklad doma...spinká krásně,pláče opravdu jen když se něco děje..ale jakmile začne řvát,tak já jsem nervní a ječím tady proč zas jako řve :grinning: přitom fakt pláče minimálně a právě proto nejsem zvyklá a hned jsem nervní :grinning: nebo když vstal minule v noci,že má hlad a já už nadávala,co to jako má znamenat,že proč nespí do těch 8 co jsem zvyklá :grinning: že je to zlobidlo :grinning: co by jiné za to dali,aby jim vstal jednou,najedl se a hned usnul že? :grinning:
prostě magor jako!jsem fakt mimoň :grinning:
24. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
hoja nikky tak to souhlas s tím kočárkováním to mám naprosto stejně :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Luci ahoj..taky???těší mě,že nejsem sama :grinning:
24. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
jj
bud makám a sem off, nebo se mis týská a chci taky...no komedie
24. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
si pak přijdu jak magor,kterej neví co chce..jo vem si ho a jdi a za chvíli..neměla bych jít taky?a nebo,tak jo,aspon si odpočinu a uklízím a najednou klíče v zámku a já si nesedla ani na minutu :grinning:
24. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
niky to neřeš to je normálka :grinning:
24. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
:grinning: já si přijdu jak blázen
24. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Já malého nedávám vůbec ven :sweat_smile: Naposledy ho měl tatínek někdy v listopadu (osamotě) no a teď byla výjimka,kdy mi tchýně půjčila ten čistič na koberce a já ji dala malého ven vozit,abych se revanšovala a Domi stejně spal a já dřela a přišel a dřela jsem znova :wink: Takže fakt normálka :slight_smile:
A když chci dát malého ven Martinovi tak do odpledne si to rozmyslím a jdu s nimi :zipper_mouth:
24. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Niky, a ty tam nemáš kam chodit, to fakt couráte jen kolem baráku?

Já tady většinou chodím s kamarádkou, občas jdu s jinou, ale většinou jen s tou Zuzkou...nejhorší je, když pak ona někam jede a není tu, tak mi to taky neba chodit sama, i když tady je kam chodit, ale stejně .... Většinou to pak beru přes Tesco nebo Penny a kupuju si na cestu čokošku, aby mi nebylo smutno, že chodím sama :grinning: Teda vezu samo malýho, ale ten spí a s ním se taky kecat nedá :grinning:
24. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Soni nemám...je to tady nové + ještě někde stavba..nic tu neni,vesnice prostě!takže koluju kolem baráků...do druhé vesnice občas vejdu,ale musí se chodit po silnici a jezdí tu jak prasata tak mám strach..takže fakt jen mezi baráky :frowning2:
Až bude chodit,bude to lepší,zajdu dolů na hřiště a zabaví se,ale takhle je to děsné :cry:
24. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
No tady neni obchod,nic prostě..takže ani na nákup nemůžu aby mi to trochu uteklo..prostě fakt cca 3 hodiny jen chodim,mlčím a čumím kde co kde má :grinning:
24. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky,kurna, nedeste me tou megazmenou:grinning:
24. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
niky, a poroste to tam nějak? Abyste měli i nějaký obchod a tak? A cože jste šli zrovna tam?

Tak já budu asi procházkovat, co to půjde, protože až malej bude na hřišti, tak je mi jasný, že už tolik km z procházek nebude...ale zase budu asi víc lítat za ním, to je mi jasný :grinning:

Kat, čeho se děsíš? :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
achoooooooooj :slight_smile: teda baby vy jste toho ale nakecaly.... ale statečně jsem vás dočetla :slight_smile:

jste mě potěšily, že i s tak malýma dětičkama plánujete dovču u moře, sice jsem si letos s bříškem vydobyla tu Mallorcu, ale bylo mi líto, že příští rok nikam nepojedeme.... no takže děkuju děkuju děkuju a když budou penízky (tatínek se bude muset postarat aby byly :grinning: ), asi pofrčíme s prckem do Chorvatska... jůůůůůůůůůů :grinning: :dizzy_face:

Maru, co Domínek??? Už dnes OK??? To je ten vás prcek tak slaďoučky is teplotkou jo??? teda.... to je zlato... :wink:

Lucí, ahoooooooooooooooooj :grinning:

se mi na dnešek zdálo, že čekáme chlapečka... od začátku cítím holku, ale když se mi o mimi zdá, má pindíka :grinning: no vyznejte se v tom... :grinning:
24. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
ahoj Luci, a kdy vy se dozvíte, co se vám ukrývá v bříšku?
24. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci teplota je stále,stoličku na prst cítím,do pusy se mu nedostanu to mě kousne :sweat_smile: Takže podle mě je prořezaná a dnes už jen dojíždí teplota,tak uvidíme.
Luci je to prostě kluk jak buk :sweat_smile:

kat je to změna však poznáš,teď žiješ fakt nudně počkej až vykoukne prcek :grinning:
24. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Soni..ne obchod zatím nebude.je to vesnice,tak kde by tu vyrostlo penny nebo tak? :grinning:
Jako mě to nevadí že tu neni obchod,jen mě točí,že se tu nedá nikam jet skoro!
šli jsme sem,pač je to tu fakt pěkné a hlavně v Praze bychom za ty prachy koupili sotva garsonku..takže hlavně šlo o finance taky....
24. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
je to pěkné, ale na prochajdy moc nee, co? :grinning: To jo, ty finance chápu naprosto, v Praze je to drahý jak prase, my tu taky máme obr byt a to bysme taky za garsonu nedali...
U našich na vesnici už taky obchod není, už to taky krachlo :grinning: Maj asi 150 obyvatel, kdo ví jestli a taky tam chcíp pes :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Hele Veru tak jsi měla jít bydlet sem,stačilo by ti polovina toho co jste do toho dali tam a víš kolik tu je laviček?? :sweat_smile: A čéče tolik obchodů by ti oči přecházeli :sweat_smile: :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Maru :grinning: jako mě by nevadilo jít jinam....ale zas práce že? :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
No tak to si vyber buď lavičky a obchody nebo práce :sweat_smile:
Všechno mít nemůžeš :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to jooo
počkej až tu naší vesnici uvidíš :grinning: :grinning: Hoštice hadr,ale fakt :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Se těším,tam musí být klííídeček,jůůůůůů :sunglasses:
24. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
no to zas jo,klid jo..ale fakt Hoštice :grinning:
24. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
já miluju jak je teplo sedět na té naší velké terase..klídeček..pohoda
24. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
No ty jo,co víc si přát,já si sednu na balkon a čumím na pudlice a barák naproti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
no a já můžu tak čumět z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tři hospody....takže děvčata, jste na tom líp než my
24. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
já jsem ráda,že máme terasu..má 7m2..ale nejde sem zas sluníčko,až na večer tak kolem 6 :grinning:
24. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak Domi má stále teplotu, 38,1 teď usnul po delším uspávání on to moc dobtře doma odpoledne neumí,je zvyklý chodit ven a to těžko s teplotou,i když nemocný není :confounded:
24. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.