• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Soni krásné nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Domi ještě spí a já se nudím :frowning2:
24. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Maru, díky :slight_smile:
Snad bude Domínkovi už lépe a teplota zmizí.

Já pořád malému šahám do pusinky a dneska to má takové jakoby nateklejší a má tam hrbolek na dásni :slight_smile:

Jinak my jeli po obědě do Lysé, projít se do parku, najít jednu kešku a zase domů. Jeli jsme busem, když auto zatím není a to byla jízda, jsem byla v buse po 4 měsících a něco :grinning: :grinning: A malej v něm jel prvně a koukal, asi jak to s ním klepe :grinning: Jen při cestě zpátky jsme chtěli vystupovat a z uličky se hnal nějakej dědek a ač tam byla mezera snad 10cm, tak on se tam prostě nacpal mezi kočár a sedačku a musel prostě vystoupit. Martin mu teda uhnul a vystoupili jsme až pak, ale já ty důchodce fakt úplně nesnáším :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Aspoň, že zpátky jel nízkopodlažní bus :slight_smile:
Jinak jsme se dneska doma obědem trošku ošidili - bylo teda kuřecí, ale kamarádka mi poradila - kuřecí maso na takové medailonky nakrájet, posolit a do jedné misky si smíchat jogurt s nějakým kořením - já dala gyros, a do druhé misky si rozdrtit velký pytlík brambůrků a to kuřecí obalit v jogurtu, pak v brambůrkách a dát na pečící papír a dát péct...dali jsme si k tomu teda chleba, ale že bych to zařadila do mých oblíbených receptů, se říct nedá :unamused: Takže k večeři udělám zapečené těstoviny se špenátem a budu to mít aspoň i na zítřek k obídku a i Martin ještě zítra k večeři, až přijede z práce.
24. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
a v Lysé jsme si dali naprosto vynikající zmrzlinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já citronovo-meruňkovou (kopečkovou) a to byly kopce jak něco a ta byla naprosto mňamozní :grinning: A teď si dávám sušenku a meltu :grinning:
24. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
Soni, jogurt a brambůrky jo? Hm... to by mě asi netáhlo...

no jinak na utz jdu 16., tak uvdíme, jestli něco uvidíme... já doufám, že uvidíme, budu 18tt... a to tak nějak začínají i pohyby, že?
24. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky, Luci, mě úplně děsí, jak ti ty týdny rychle utíkají! To mě asi taky co? :astonished: :grinning:
Je to fofr...

Holky, já vám to musím napsat... tady v ulici jsme tři těhotné, já TP 1.9., sousedka 15.9. a druhá 23.9. No a minulý týden se stala taková tragédie, že ta, co má TP 15., byla na utz, kde ji řekli, že se jim něco nezdá a poslali ji do Hradce na jiný utz, kde ji řekli, že miminko má sice v pořádku srdce a mozek, ale nemá vůbec pophlavní orgány, ani ženské ani mužské :pensive: Má prý jen močový měchýř a z toho trubičku ven z těla, ale jinak nic :cry: Dnes jde na vyvolání porodu, miminko nechají zemřít...
Se omlouvám s takovouhle černou kronikou, jenže já tady jsem na to sama, je mi jí strašně líto a zároveň sobecky myslím na sebe, aby u mě bylo všechno v pořádku, je to prostě divný. Všechny tři jsme se tu bavily o kočárkách a vůbec o všem a já teď vůbec nevím, jak se s ní mám bavit, co mám dělat, chodím si tady s pupkem... chápete, je mi z toho smutno...
Manžel i mamka mi říkají, že to je prostě život a že se tím nemám trápit, ale je to prostě těžký... měli jsme (máme) stejně velká miminka :cry:
25. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
Kat... to je smutny, co se stalo... :frowning2:
ale mam kolegyni a jeji kamardce se takovy miminko narodilo, nevedeli to dopredu a proste se narodilo a doktori jim neumeli rict, jestli se jim narodila holcicka a nebo chlapecek.... pry udelaji jeste nejaky testy a kdyztak si budou moc vybrat, jestli chteji aby jim s toho operativne udelali chlapecka a nebo holcicku :pensive:
Takze v pripade tve sousedky si myslim, ze je asi lepsi ze na to prisli vcas ....

je to mazec .... si potom clovek rekne, ze je fakt jedno, jestli to bude kluk nebo holka, hlavne at je to aspon neco
25. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Kat, teda to je hrozný, co se stalo :cry: :cry: :cry: Řikat ti, ať na to nemyslíš, že tobě se to stát nemůže, je blbost, protože stejně na to myslet budeš, ale musíš být silná a řikat si, že vy jste v pořádku a užívat si svého chlapečka.
25. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
sat, fakt jo? To ja ani netusila, ze se tohle deje, ze se to muze stat...
25. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
ja jsem to tehdy taky slysela poprve.... pry je to nejaka nemoc... a vetsinou z tech deti vyrostou devianti :pensive:
sice je to asi pro sousedku tedka tezky... ale myslim, ze kdyby se na to neprislo, tak by to potom mela jeste tezsi :pensive:
25. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky,
tak hádejte máme ještě horečku či ne? NO máme :rolling_eyes: Dopoledne jsme byli u Dr. a dala nám nočník ať se malý vyčůrá,že mu zkontroluje jestli nemá zánět močových cest,byla jsem fakt ráda za to,že ho dávám na nočník už delší dobu a ví co tam má udělat,jelikož se vyčůral do vteřiny,takže super čůrat se povedlo a v moči nic nemá je negativní či-li v pořádku,dále mu brali krev z prstíčku a to je taky v pořádku,v krku nic nemá,rýmu ani kašel takže buď zuby nebo viroza.Má prý nárok ještě na 1 den horečky a zítra by měla už ustupovat a nejpozději ve středu být fit! Ven nesmíme dokud bude horečkovat,už mě to doma nebaví,Domínka taky ne,je čím dál horší ho uspat,teď jsem ho uspávala téměř dvě hodiny,ne a ne zabrat,dopoledne chodím spinkat 2x no z dnešní Dr. se to fakt nepovedlo,spinakl jen 30 minut v kočárku takže přetažený až běda a teď už konečně spinká.
Takže snad už je to nejhorší za námi a teď už bude jen lépe. No a Domije teda profík ani nepípl,když mu píchali prstíček,on si toho totiž nevšimnul :sweat_smile:
Venku krásně,doma nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat ty jo tak to mě dostalo,to jsem fakt netušila,že to jde,ale proč ne,je to určitá vývojová vada a ono je fakt asi lepší dát miminko pryč než,aby se potom trápilo jak miminko tak maminka,je to hrozně těžké já sama si to nedokážu představit,bych se zcvokla asi,sousedka musí být silná a ty si nesmíš nic vyčítat,maminka i manžel mají pravdu je to život a nesmíš se tím trápit,teď to bude znít jak klišé,ale budou mít další dítě a bude v pořádku,no je to hrůza ani nedomýšlím kdyby se mi to stalo taky.
25. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Luci, no kombinace děsná, co? Jsem to ale přesto chtěla vyzkoušet a teda radši bych si dala čínu...škoda kuřecího i brambůrek :grinning: :grinning:

Maru, tak snad už bude malý v pořádku a teploty ustoupí.

Tak mně zítra dojedou 2 spolužačky ze střední, tak se na ně těším, že pokecáme a zajdem tady do pizzerky na obídek, juchů :slight_smile: Jsem dneska aspoň upekla buchtu - krtkův dort na plech, trošku pracnější, ale je to tak dobrý...jsem si radši dneska vyčistila zuby brzo, aby mi to do té lednice už netáhlo :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska bylo pěkný vedro...jako na jednu stranu jsem ráda, že je hezky, ale jako řeknu vám, že mi vůůbec nevadilo tlačit kočárek sněhem :sweat_smile: :sweat_smile: Na procházkování tohle vedro moc není, to spíš někam dřepnout pod strom...kdybyste jako viděly jak vypadám :grinning: :grinning: Jsem opálená jak naprostej debžot :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky, ja tu tedka mela dva dny segru, tak jsem byla opet mimo internet. Mam fakt radost, ze se nam dari se segrou vidat docela casto (jednou za 14 dni cca. na 2 dny), hlavne kvuli Tomaskovi, ze si ho uzije, ptz se mi asi vda do Britanie, tak budu mit po segre, ach jo :frowning2: Ale zase ji preju, aby ji laska vysla :dizzy_face: Tedka si ji mega uzivam. Byli jsme dneska cely v den v ZOO v Brne, tak dam par novych fotecek, kdo bude mit cas a chut se mrknout.

Katy, hrozne moc me mrzi, co se stalo te kamaradce. Je to fakt sileny :frowning2: Clovek si neco takove nesmi vubec pripoustet, na takove veci ani nemyslim... Opet se potvrzuje, ze zdravi je nej, nej, nej. Klidne at ma clovek 5 kluku nebo 5 holek, hlavne ze budou zdravi :frowning2: Pro ni to je jeste mega hrozny v tom, ze vas uvidi s miminkama, ale verim, ze cas vsechno zahoji a jak rika Maruska, nebude to dlouho trvat a budou mit dalsi miminko a urcite zdrave :dizzy_face: Ale chapu tve "obavy" vyjit na ulici, kdyz si clovek predstavi, jak to tu druhou musi bolet :cry: Manzel i maminka maji pravdu, je to zivot, a je urcite lepsi, ze na to prisli tedka, nez kdyby se museli vyrovnavat s tezkymi nasledky po porodu :frowning2: Ja ani nevim, co na to napsat....Predstava, ze by se neco takoveho stalo nam, je hrozna...Predstava tech lidi, jak trpi, ze musi dat sve vytouzene miminko pryc...Predstava tebe, jak te to boli za tebe a s cim se potykas...proste je to hrozne smutny :frowning2: Ale cas je vsemocny lek a vsechno zahoji, i kdyz vzpominky zustanou...musi byt silni a poprat se s tim :pensive:

Niky, s tim kocarkovanim jsi presne popsala me, co jsem citila. Taky jsem si pripadala silene, ze co si to dovoluju byt doma bez ditete...Ale snazila jsem se to vypudit z hlavy, ja jsem s malym porad, tak mam snad narok jednou za cas byt sama a odpocinout si...a zavedu to pravidelne, nechci byt na maleho tak fixovana..pekne at se i Davca uci, jak s malym zachazat...kdyz chodi pozde z prace, zjistuju, ze uz to s nim tak neumi jak driv...maly fakt reaguje vic na me...a bude se to prohlubovat a prohlubovat, ale to je asi vsude. Stejne prvni slovo bude tata :dizzy_face:

Soni, vy teda vyvarujete :slight_smile: To u nas nehrozi, ja se v posledni dobe hrozne odbyvam v jidle..ale budu s tim muset zacit neco delat, bud jim nekde menu nebo si navarim jednom za x dni...dela mi hrozny problem to vareni planovat dopredu...no porad je na cem pracovat...Uzij si kamosky, bude to urcite bezva :wink:
A k tomu vedru, jako no comment! Me je chudacka Tomaska uplne lito v tom vedru, jak je cely zpoceny, ruzove tvaricky...Dneska jsem ho mela v satku a teda cely se zpotil, tak s satkovanim venku je asi konec...a to jsme byli venku az po 16:00, mel na sobe jenom bavlnene body a tenke ponozky...i tak mu bylo vedro a ja jsem pod satkem byla uplne mokra...A jeste se chci zeptat, kdyz oblikate prckum tricka, davate jim pod to vasilko/natelnicek? Ja jsem si koupila obycejne bavlnene body natelnicek, tak nevim, zda to oblikat pod tricko nebo necha hole zadicka...Me prijde divny nechat Tomaskovi hole zadicka a at se snazim jak se snazim, tak mu vzdy kousek zad leze ven...A vsimla jsem si, ze i kamaradka, ktera ma temer 5leteho syna, taky dava pod tricka vasilko/natelnik. Tak co myslite?

Maru, at je brzo Dominek fit, verim, ze ho to musi moc trapit a tebe taky :pensive:

Luci, ja prvni pohyby prave citili v 18.tt hned na zacatku, tak se moc tes, je to nadhera!!!A prijde mi to silene davno :slight_smile:

Zitra jdeme na 3mesicni kontrolu, tak jsem zvedava...cekam tak 8 kg....
25. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj Hani, držím palce na kontrole a jsem zvědavá na toho vaše cvalíka :slight_smile:
Jinak já teda trička obyč. nedávám skoro vůbec, já dávám malému bodýčka právě z důvodu těch holých zad....A ted mu ven oblikam body s kratkym rukavem, letni laclace a ponozky...
26. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky Hani...tak pak hned písni,kolik Tomík má ju? :slight_smile:

My jdem zítra na tu kalmetizace a napíchnou mu to,se asi poseru :frowning2: furt to tam má..to mám fakt radost :pensive:

Hani když jsou takové vedra,tak má jen bodýčko s kr,rukávem,ponožečky a kraťásky,ale i to mu pak vslékám a je jen v bodýčku...dost se potí..na doma má body a fusky,ale ty stejně hned sundavá!
Ale tíkové body mám taky a když je chladněji,dávám mu ho a na to tričko a super :wink:
Te´d bych mu určo nedávala tílko+triko...bude mu vedro..Jakub je vždy strašně rozpálenej.Měla jsem strach aby fakt nenastydl,ale ne......je to v pohodě :wink:
26. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Jo ale jinak to vedro nensáší moc dobře co se týče spánku...v kočíku hodí 20 minut a už nespí a pak večer je hotovej,uječenej,má hysteráky pač se mu chce spinkat :unamused:
26. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
hojec
teda hani ve 3m a 8kg??, Sára má v 10m 8,2kg :grinning: jako cvalíci jste
)byly jsme na kardiu dnes, je to lepší zatím ne k operaci, ale hládaj nás furt, tak doufám, že příští kontroila bude bez operace
dneska mám být extra vedrop tak půjdem ven
doufám že mi uschnou podložky do kočáru včera se sára durch prochcandila takže jsem úprala podložky :grinning:
26. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Luci ahoj...tak fajn,že KO je lepší a snad operace nebude vůbec nutná :wink:

já bych potřebovala taky jako vyprat kočár..jak ho vozím v autě tak je jak prase :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
jo a mám nové fotečky... :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky,
Niky, fotecky krasne, mas dobrou hlavu :grinning: vlasy :slight_smile: :wink: Krasna fotecka.
Tak my dneska byli na KO a mame krasny 7340 gramu a 67 cm, byli jsme moc pochvaleni, ze krasne prospivame. Meli jsme proste velkou porodni vahu, kojkani nam jde, malemu smakuje, takze proste pojedeme na horni rustove krivce, ale to nevadi, maly roste i do delky, takze neni zase takovy cvalik, je to proste muj nejkrasnejsi chlapik :wink: :dizzy_face: Krasne pani doktorce ukazal, jak umi past koniky, povikladal ji, smal se...
A taky jsme dostali prvni hexavakcinu, Niky, uz to mame ok tu reakci, jak jsme se bavily...Takze maly je cele odpoledne uplne mimo, ale teplotku nema...no je mi ho lito...dneska nic moc den teda...Ale ockovani zvladl statecne, zaplakal jenom ke konci trosicku, sikulacek muj.
A taky jsme si vzali recept na Synflorix, novy konkurent prevenaru, ale ucinkuje na 10 serotypu, prevenar na 7 a je o neco malo levnejsi, tak do toho pujdeme. Ale jeste nejsem rozhodnuta, zda soucasne s hexama nebo az po...dr. by spis doporucovala po...Jak jste na tom byli vy?
Luci, mam radost, ze vysetreni je ok. Jedna se o Sarinku, ze? Tak drzim pesticky, at se vyhnete operaci.
Maru, co u vas teploty? Vse ok?
Mejte se krasne.
26. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: moc moc vás zdravím,teda za váma už jsem nebyla taky ani nepamatuju :grinning: doufám,že se vám všem moc daří i těhulkám i miminkům :grinning: a satyyy - ty zatím nechceš ještě :wink:
jinak se musím pochlubit,že dnes jsme byli na roční prohlídce - máme 78,5 cm a 12 kg :slight_smile: a už sami chodíme :grinning: furt kojíme a daří se nám dobře a snad to teda tak zůstane,doktorka mi řekla,že mám odbourat noční kojení kvůli mlíčku,že je sladký,aby se mu nekazily zoubky,teda mám z toho hrůzu,ale dnes jsme to zvládli,sice usnul až teď,ale bez prsa,ale držel mě kolem krku jako klíště :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hani - my si nechávali prevenar i hexu zaráz :wink:
26. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky,
Hani, tak to pěkně rostete, to je ale chlapák :slight_smile: A snad mu teplota nestoupne...
Náš Tomík měl zvýšenou teplotu ten večer v den očkování a pak ještě den poté, tak dostal asi dvakrát Nurofen a byl spokojený...jen takový unavenější a spavější.
A co ti řikala dr. na Synflorix? Mně třeba moje dr. radši doporučovala Prevenar. Ale my malého nenecháme očkovat a jestli, tak až po roce.

Jinak já tu dneska měla spolužačky z Plzně. Bylo to mooooc fajn :slight_smile: Hlavně měla jedna pro mě překvápko, protože je těhotná a doteď mi to tajila a prý, že mi chtěla překvapit a to už je ve 23. týdnu :dizzy_face: A čekají Vašíka :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem byla fakt překvapená a ona taky, když zjistila, že je těhu. Její přítel byl na nějakém cvičení a dlouho nebyl doma, přijel, skočili na to a už to bylo...se divila, že se jim to najednou hnedka povedlo, ale je ráda, že to přišlo tak brzy. Tak jsme šly do pizzerky na obídek, tak jsme se měly bájo, pak šly na prochajdu, a pak před čtvrtou odjížděly (tý těhotný přítel byl se svým tátou na výstavě v Lysé, takže holky se s nima svezly a jeli navštívit mě :slight_smile: ). Tak přivezly Tomíkovi i nějaké dárečky, tak má první župánek s tygrem od Púa, no super :slight_smile: A dvě trička a jedno pyžámko, to bude fešák :slight_smile:

Tak nám se tady pěkně zatáhlo, tak jsem zvědavá, co z toho bude...
26. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
hoj holky
hani jj o gojgy...ale už mi šutr spadl ze srdce takže uf uf
hoj many teda s těma zoubakam je to pravda takže přeju godně pevné nervy a výdrž...
já už nekojím asi 14 dní malá mi spí celou noc jen se budí na čaj a dudyna a v 5-6 na sunar
26. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
holky, chceme odejít od VZP a nevím kááám...kde jste vy??
Přemýšlím nad ČNZP nebo Ministerstvo vnitra....nebo jinou??
26. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
soni jsem u RBP sice zkrouhli příspěvky ale když už šla bych na HZP
26. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
no mně malej spí furt celou noc ,nebudí se vůbec,to už jen ,když rostly zoubky,ale jinak chodí po té 19.00 a budíček kolem 6.00,no uvidíme,jak to bude teď s tím usínáním bez prsíčka pokračovat,no snad dobře
26. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
my máme metal aliance :wink: a jsme teda spokojení :wink:
26. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
luci, myslíš Hutnickou? Jsem slyšela, že by se snad měla spojit s ČNZP a dělat velkýho konkurenta VZPéčku...
26. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
soni jj myslím a o spojení nevím, to víš už jsem mimo obor..lae vrátit se chci :wink:
26. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
já jsem u MV a v pohodě

hani super,že KO dopadla dobře,míry krásné :wink:
Já chci dát taky ten symphonix,ale optám se ještě DR příští týden...máme jít na 4měsíční prohlídku a hexu 1.

Ale zítra jdem na tu kalmetizaci a nemine nás píchání a vymáčknutí :frowning2: už teď je mi špatně,chudínek můj malej :frowning2:

Hani dík za pochvalu vlasů :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.