• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svatbou to začalo aneb naše parta z beremese

(Zamčená)
25. října 2010 
Ahojky,
tak nakonec se z naší virozy vyklubala šestá nemoc,malému skončili hoečky a totálně se celý osypal,takhle nebyl nikdy ani když měl potničky,hodně ho to svědí,do toho zoubky tak máme proplakané dny i noci,vyrážku už má druhý den,zítra by měla být na ústupu,jsem vyčerpaná od pátku jen chovám a chovám přes den i v noci.nezlobte se nereaguji až budeme fit tak vše napravím pa
27. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Maru, tak ať je malý brzy v pořádku a už je v pořádku. Tak aspoň víme, na co se pak případně připravit :slight_smile: Tady kamarádky synek měl šestou nemoc teď v šesti měsících.

Tak už nám dorazila jídelní židlička, co jsem koupila na mmb, je teda použitá, ale jinak super a určo bude sloužit :slight_smile: Mám fotky v albíku :slight_smile:

Jinak teda jsem ráda za dnešní počasí, foukalo, chladněji, ale na procházky mnohem lepší :slight_smile:

A volala mi mamka, naší vlčici se narodily štěnátka, jupííí, čtyři :slight_smile: Dvě fenky a dva pejsci :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Soni židle super a Tomík je v ní fakt roztomilej :grinning:
27. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Soni parádní :dizzy_face: :dizzy_face: Malý vypadá spokojeně :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky, nikde nikdo? Však je hnusně, to jste pořád všechny venku?? :grinning: Nebo spíš doděláváte domácí resty, co? :grinning:
29. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
soni hoj asi tak nějak mám spoustu věcí na vyřazení ze skříně.....uf uf...to bude zase roboty
29. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak jsem zas na chvili online,ale pocitac dal zlobi,proto se vyvarovavam vsem strankam a snazim se rychle objednat vybrane darky pres net a vyrizovat proste jen to nejnutnejsi,nez to zase lehne, musim to zas reklamovat,ale pockam,az to budu mit prave vse zarizene......
ale pozdravit jsem vas letela-i docist-teda klido by toho mohlo byt min.....uz nevim,co jsem vse chtela napsat
kazdopadne super fotecky a krasne kontroly-jsem z toho nadsena :slight_smile:

http://pavlys.rajce.idnes.cz/KVETEN/
behem kojeni jsem zvladla alespon fotky

no a jinak opravdu dohanim ted domaci resty,protoze co bylo pekne,tak jsme se nehnuli z venku ani za nic
mala se uz koupala v bazenku-i s chlapem!, taky pripravuju oslavu-uz jsem nakoupila na vyzdobu vse,co jsem jen potkala:grinning: ...no a dal pak jezdim za babi, plavat, atd..vsak vite
a co se mala naucila stat,tak by stala ted porad, i pri koupani se porad stavi, a kdyz ji jistim drzenim kolem hrudnicku,tak prejde cely byt,krasne strida nohy jak profik...
a taky se pritahuje do stoje o vsechno,co vidi-konecne prisla,ze i k tomu jsou ruce,ale je to des,porad ji musim mit na ocich,protoze nohavice teplaku nebo deka zrovna neni nic pevneho na pridrzeni-vsak to znate....

a jeste neco jsem chtela,ale ted pochopitelne mozek off

maru-jak jste na tom????myslim na vas

zatim holky ahojky,jdu jeste na mailiky,pusinky vsem detickam

PS_jo many a co u vas oslava??????
29. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/Harrachov-Velikonoce_2009/#2009_04_11_1294_1_.jpg
dodala jsem fotečky od kámošů....

a jinak zdravím...
holky nemůžu na sebe sehnat plavky! potřebuju vršek tak 46 a spodek 36-8-asi budu letos chodit nahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a taky jsem zvládla připravit už na oslavu nápis terezka :slight_smile: (že není doma poklizeno mi bylo fuk :sweat_smile: )

no nic,letím zase něco dělat,papa
30. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
tady to posledni dobou nejak vazne ...

Many - u nas se jeste nic nechysta.... ale kdo vi, jak dlouho to bude trvat :wink:
1. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky, no kde jsteeeee???? Maru, jak vám je???

Hlásím, že se mi o značný kus ulevilo, dnešním dnem mám pravděpodobně polovinu státnic za sebou - obhájila jsem diplomku a zkoušená jsem byla ze dvou předmětů - to nevím výsledek, ale dle pocitu to snad mám.... takže miminko má poloviční titul :o))) druhá půlka mě čeká za týden, tak doufám, že to spolu uválčíme a titul bude celý :grinning:
1. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Luci, gratulace, jen tak dál a je to v kapse!:wink: A můžeš se s námi těšit na výlet do Klášterce :dizzy_face:
1. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Luci moc gratluluji,to je super :dizzy_face: :dizzy_face: Neboj i zbytek zvládneš a máš to za sebou :sunglasses:
Domi už je zdravý co se týká 6nemoci,vyrážka zmizela,ale přišla rýma ta už je taková sranda o proti všemu,tu snáší hrozně dobře,kdyby nebyl usoplený tak ani nevím,že ho něco trápí.
Už klečí v postýlce a podařilo se mu i stoupnout,když ho chytím pod ručičkami za hrudníček tak přejdeme celý byt,je nadšený a krásně ťapká a střídá nožky. :wink:
Ozvu se ráno :dizzy_face: Teď jdu k TV v telce bude kámoška ve 20h na primě :sweat_smile:
1. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Luci kdy přijde ten den a odhalí bříško co skrývá???
Já se nemůžu dočkat :sweat_smile:
1. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Luci, gratulujuuuu... to uz date... vic hlav vic vi a ty mas ted hlavy dve, tak to by bylo, aby nebylo :wink:
1. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím od rodičů...jdu jen v rychlosti pozdravit a půjdu se umýt a na kutě, ten vesnický vzduch má zázračné účinky :slight_smile:
Luci, gratulko k polovičnímu titulku :grinning: A držím palce na příští týden.
Maru, tak jen tak dál s krůčkama :dizzy_face:
Jinak my se máme fajn, konečně dneska bylo zase přijatelně. Jen mi trochu vadí, že tu nemáme náš kočárek, ale takovej hroznej vrzák :grinning: :grinning: Tak jako na tu vesnici stačí a byli pro nás moje rodiče a tam se jaksi náš kočár nevejde, tak jsme měli smůlu, maj krátkou Fabku...
A hned v pátek při koupání vše bylo ok, jen nevím, jestli se malý třeba nebouchnul při kopkání do paty a od té doby je každovečerní koupání jak krocení divé zvěře :unamused: Řve, sotva ho položím do vany na tu podložku, tak nevím...dneska jsme zkusili i dát vaničku a ne do velké vany, a stejně řval...tak nevím, co se mu přihodilo a asi si to pamatuje...tak snad to bude zase dobré...doufám, že až budem doma, tak nebude tak ječet....
Tak se mějte a dobrou noc a vlastně dodatečně dětičkám vše nej ke dni dětí :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
ahojky holky
tak letim,mam toho hodne
chtela jsem se taky zeptat na marusku-ale to uz odpovezeno,super!
taky na niky-co to hojeni po injekci???

a ted moooc gratuluju lucikovi! super a saty to naprosto vystihla :grinning: za chvili budes vazena pani-tehule,co!
maru-kamosku si pamatuju z nejake fotky-ne?

a jinak jsem vam chtela uz vcera napsat,ze poprve vyuzila nocnicek (ja ji teda zatim nejak neposazovala) a hned hodila bobek (videla jsem,jak se krcila,tak jsem to riskla) no a dneska rano jsem ji zase dala a vzorne se vycurala,takze zaciname uzivat nocnik i my :grinning:
a hlavne jsem se dneska pochlapila a k svatku jsem dala terezce sportacek :fearful: , vcera jsem se loucila fotkama i v myslenkach s korbickou a stejnak jsem neverila,ze to udelam,no a dneska jsem to fakt zvladla a prehodila to!,takze mame i nove fotecky

a letim zase vybirat dalsi darky k narozkam-uz jsem vse po rodine rozdala a porad nevim,co budee mit od nas!!!
:rolling_eyes: :angry:
zatim vsem krasny vecer a pusinky vsem oslaveneckum
1. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
http://pavlys.rajce.idnes.cz/CERVEN/
tady je sportak
a bobek je v kvetnu,papa
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
jé, jsem včera ještě zappomněla popřát dětičkám vše nej nej nej, tak dodatečně a stejně tak další krásný rok jim i maminkám :slight_smile:

holky, děkuju moc za gratulace, jen je teď těžké se zas dokopat k učení... :grinning:

Maru, Pavlí, uplně mi běhá mráz po zádech, když čtu, jak už chodíte a čůráte do nočníku.... ty vado... to to letí, to snad není možný....

Maru, zítra jdeme na první 3D UTZ, tak se moooc těším (vím, že teď je to ještě ufounek a že mnohme hezčí to bude okolo toho 25tt, ale my jsme zkrátka neodolali a zaplatíme si oba), takže už možná zítra.... uvidíme, jestli nám bude chtít něco ukázat :slight_smile: :dizzy_face: děsně moc s těším, mě ty UTZ děsně uklidňujou, že vidím, že je vše v pořádku a přijde mi, že už jsme zas děsně dloouho nebyli, do 16. daleko, takže jsem za to fakt ráda, že uvidím naše svišťátko že je v pořádku :dizzy_face: jinak v pátek jsme byla na odběrech na triple testy, sestřička říkala, že když je něco špatně, do 3 dnů od oběrů volají sami, jinak že mi to řekne na příští KO, právě toho 16. Tak jsem s ní ale domluvená, že můžu v pondělí zavolat, abych netrpěla ještě další týden :slight_smile: tak snad i tohle bude ok, popravdě si moc problém nepřipouštím, utz ve 13 tt byl ukázkový, žádný DS, tak snad ani z testů nic nevykoukají....
2. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Pavlí, fotečky krásný, no je to mazec, už máte sporťák..... :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla napsat, nejen že to sluší Terezce, ale Pavlí, tobě taky, děsně moc :wink: vypadáš strašně moc spokojená a šťastná :wink:
2. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2841908&vReferer=
Jen na skok dávám fotečky jak mi malý už stojí,až usne tak pisnu více,je to mazec rýmou nemůže spát a na druhou stanu furt stoupá,takže se brání spánku.
2. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak jsem tu jak jsem slíbila,snad stihnu napsat vše jak to odešlu rozepsané bez konce tak se mi malý probudil a dopíšu zase až bude chvilinka času ...
Takže Domínka jsem uspala před necelou hodinou a já mezitím než sedla tady stihla,pověsit záclonu (ráno jsem myla okno),vytřít celý byt,uvařit si kafe - (znovu uspat Domínka),sundat prádlo z balkonu (znovu uspat Domínka) a teď jsem tady a snad to stihnu než se probudí znovu,má rýmu takže ho ta mrška budí a on si sedá a pláče,tak tam naběhnu vemu ho do náruče,zazpívám mu písničku,on usne položím a znovu odejdu,teď bych byla normálně venku (nicméně jsem ráda,že jsem tam nebyla jelikož tam začalo pršet,ale už zase neprší),ale jelikož jsem byla dopoledne venku a sháněla jsem pro malého olynth odpařovač do zásuvky na tu rýmu. Teď jak šel spinkat tak jsem mu to zapla,usínal děsně dlouho (pořád chtěl stát,to později napíšu) a s kraválem,ale jak usnul tak fakt první chvíli na tvrdo a teď se budí tou rýmou,ale spinká dál,kdyby tam nebyl zapnutý ten olynth tak by už znovu neusnul musela bych odsát nos a to by se úplně probudil.
No takže naše pokroky jsem zdokumentovala přišlo to z ničeho nic,začal klečet a do druhého dne stál v postýlce a jak jsem psala přejde celý byt,když ho jistím po ručičkami a je štěstím bez sebe,krásně se směje u toho jak ťapká a povzbuzuje se takovým výskáním radostným,no je sladký hrozně,už jsem to tu psala od toho dne kdy se začal hýbat (5m -přetočení z bříška na záda a naopak,následně plazení,lezení,sezení a teď stoupání) si mateřství užívám fakt maximálně nevím proč,ale do té doby jsem byla spíše ve stresu,aby se nenudil,abych ho dokázala zabavit,pak ta naše věčná kolika a ty problémy s ní a to je spinkání,prostě abych mu nenarušila režim,ale úderem toho 5m je to pohodička a nevím jak to napsat,ale čím dál víc si to užívám,i když to už nejde,jelikož z toho mimi se stává malinký človíček,téměř už batole a je šťastný za každý svůj pokrok,objev no .... znáte to.
Tak teda 6nemoc je pryč hned po ní přišla rýma,bojuji statečně od pátku s ní a musím ho dostat z toho v sobotu mám velký den,přijede mi Niikkyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po takové dlouhé době co si píšeme se uvidíme na živo už teď mám strach jak to dopadne,těším se neskutečně,asi ji oslintám i já nejen Domínek :grinning: Tak,aby se tu cítila jako v bavlnce přišel pro mě horší jak vánoční úklid,myju okna,čistím koberce,sedačku,linku prostě vše jelikož jsem na to o vánocích prděla,takže ne spíš kvůli ní,ale ona je jen takový motor co mě donutilo to tu dát opět do rychtyku.
Dále jsem omrkla fotečky Pavly všechny,musím se přidat k Lucíkovi vypadáš nádherně,sluší ti to moc a jsi šťastná a jde to vidět,září to s tebe,Terezku chválím pořád tak teď musím chválit tebe :dizzy_face: :dizzy_face: Krása :sunglasses: Sporťáček fakt obdivuji,že jsi tak dlouho vydržela vozit v korbičce,mě se tam malý nevlezl už v lednu :sweat_smile: Terezka má teď mnohem více místa a pohodlí na léto to má božské a moc se mi líbí ta růžová vložka v tom :wink: Vůbec nevím jaká je to značka kočárku? Já totiž mám dovoleno a schváleno pro druhé dítě nový kočárek,i když jsem původně nechtěla tak už koukám :dizzy_face: :dizzy_face:
Co teda oslava,dárky??? Máš nápad??? Co bude mít Terezka??? Já nevím,ale my asi pořídíme malému odstrkovadlo,ale takové s vodicí tyčí,střechou nad hlavou a obručí kolem pasu. Pak mu chci koupit plastové kostičky a nějakou vkládačku a už mám doma pro něj i menší mašinku a hrací skříňku další,on má totiž hrací farmu a tu miluje tak jsme mu koupili něco podobného,ale nového neokoukaného :dizzy_face: Jo jinak ta KOzinka co byla v bedně tak pavly ano mohla jsi ji vidět u mě v albu na fotce většinou s malým,občas i se mnou :wink:
Luci prosím,prosím bylo by možné prozradit to tajemstvíčko?? jestli se to teda zítra dozvíte,což myslím,že dozvíte :sweat_smile: Já byla na 3D UTZ v 18tt a tam mi řekli,že čekám Domčouška a mě tam přišel jako malinký človíček,prostě už mimi já v něm ufounka neviděla,ale fakt moje miminko,které mi spinkalo v bříšku :slight_smile:
Já myslím,že jsem toho načmárala dost,Domi stále spinká tak je to dobré,kafe vypité tak jdu asi honem žehličkovat,snad ještě něco stihnu :slight_smile:
tak papa a Pavly doufám,že se stihne opravit noťas do narozenin,bože teď mi došlo,že to je tento měsíííííííííííííc :sunglasses: Mě klepne,nevěřím že je to rok ............
pa
2. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Maru, no jasně že vám to prásknu, bych si to nemohla nechat pro sebe :grinning: :slight_smile: jen aby se ukázal prcek... :grinning: v Podolí dělají 3D od 13 do 17plus 0 a pak kolem toho 25tt, ale to už půjdeme jinam, protoře v Podolí to stojí 1300,- ... a na ten 25 tt mám kontakt na doktora, který to dělá za 800, ale nedělá ho zase dřív... navíc teda v Podolí samozřejmě natočí DVD, ale píšou, že k tomu dávají jen jednu fotku... :unamused: ale co, hlavně, že uvidíme mimouška :dizzy_face:

no a jinak i vy máte krásný fotky, ty pokroky jsou fakt úžasný....

a kdepak máme Haničku??? :confused:
2. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Maru, chudák Domínek, jak ho to svědilo.... :cry: a na té fotce s Bořkem máš snad 3leté batole a ne svého Domínka ne??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: takový kusanec.... :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci Domi je hrozně velký a já jak jsem drobná tak to tak vypadá,že má snad tři :grinning: Svědilo ho to,ale je to za námi :wink:
Tak to se moc těším a v kolik hodin tam jdete,ať vím v kolik hodin mám čekat na zprávičku :dizzy_face: :dizzy_face: Ty ceny jsou maras no co ti budu povídat .... u nás mě to stálo 500kč :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
jdeme až odpoledne, 15:45...

JJ, ty peníze to je děs, ale co by člověk za mimi nedal, že? ... :wink: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla napsat, že Niky těžce závidím.... ale přemýšlím, že bych v létě mohla vyslat muže na rozhledny do vašeho okolí a já bych si vystoupila v Karviné.... :wink: cooo???????? ............. :wink: :slight_smile: když to nevyšlo vloni spolu s Pavlínkou, třeba letos... :wink:
2. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
No jasně Luci já jsem jedině pro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A s bříškem to je o to krásnější :sunglasses:
2. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
čauec tak slezina jo?????se máte
já su off, vlezl na mě nějaký bacil, koupila jsem dneska gojgy botky, sunar pár skleniček s ovocem a litr v čudu :sweat_smile:
maru já taky chci to odrážedlo , co popisuješ, plus kočárek s panennkou a ostatní nevim
2. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj kočenky,
Maru, moc hezky jsi to napsala o tom prožívání od 5. měsíce, mám pocit, že to budu mít stejně, respektive, že budu staršně nešťastná na začátku, že nevím, co ten maličkej chce a co pro něj mohu udělat... Přeci jenom, když už pak dává podněty, je to asi lepší...
Já mám dneska slušnou depku, pač jsme byla u doktora a jak jsem nepřibírala, ba ubírala na začátku, tak teď co týden to kilo a je to děs. No, je to moje chyba, nebudu se na nic vymlouvat, si to "je mi dobře" náležitě užívám i se všema dobrůtkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, tak budu muset končit, žádný čokoládky, jahůdky se smetanou...nene, nejde to :pensive:

Ale hlavně, že se má brouk můj malej dobře :dizzy_face: kope mě o stošest:slight_smile:

Luci, na ten 3D se těš, já jsem hdinu a půl čuměla na monitor jak na svátost :dizzy_face: U nás to stojí 1000, k tomu mám teda asi deset fotek a celý dývko, ale stejně mi to přišlo dost, vím, že v Hradci to stojí 800. Ale stojí to za to, to zase jo :wink:

Tak hlavně dej co nejdřív vědět, budu se těšit! Stále tuším holčičku:wink:

Mně manžel postavil skříň do pokojíčku a teď o víkendu jedu do Prahy si vybrat takové to vnitřní vybavení, zasouvací bedny, šuplíky atd. a už se pomalu vrhnu na třídění věcí, musím zjistit, co mám a nemám, už se těším! :sunglasses:
2. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.